|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 9:58:05   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Paštetka, dobra ideja, ampak zame neuresničljiva.

Za srečanje z otroki sem takoj, že naslednji teden user posted image  Sama za cel vikend pa... kaj je že to? user posted image



Ravno zato! user posted image user posted image
Odklop!


Sva že z bubi enkrat govorili...jaz sem tudi za, da se dobimo novembrke brez novembrčkov...cel vikend je mogoče res utopija zaenkrat....za en večerni žur+nočitev in zajtrk bi se pa jaz mogoče lahko zmenila user posted image


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:04:43   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

danes sem se vstala ob 5.00 in nisem mogla spati.
ITak, sem imela potem do pol sedmih nevihto v možganih. O svemu i svašta user posted image user posted image user posted image

Med drugim tudi:
- kje bomo kaj praznovali RD, sem v glavi naredila že cele protikole, scenarije, kaj bom kuhala, pekla, vabila, dekoracijo ...user posted image user posted image . Kje boste kaj vi praznovali?


Očitno naju iste misli preganjajo user posted image .... Praznovali bomo najverjetneje na vikendu, ker bi nas v gostilni predrago prišlo, saj bo veliko povabljenih, ker bomo imeli istočasno še krst. Dekoracija - lepo zloženi prtički na krožnikih (se vsako leto potrudim user posted image ) in razobešeni balončki. Najverjetneje bomo naročili odojka in jagenjčka, zraven pa kako francosko, paradižnik, čebula, sol....standard pri nas. Za otroke pohani puranji zrezki in pomfri. Prigrizki bodo kar slani, mogoče se spravim kakšne piškote delat ali pecivo pečt - recimo makovouser posted image ... Torto bom letos naročila, ker res ne mislim zadnji dan še to pacat...user posted image  Animacija - se bodo otroci kar sami animirali user posted image ...ok, pobarvanke, barvice, škarje, nalepke...to je itak klasika...pol se gremo pa še dan-noč, telefon, štiri v vrsto, activity....čisto po navdihu in zmožnosti glede na trenutno razpoloženje. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:05:39   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor user posted image . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sem ravno danes 3x en stavek brala, ker nisem vedela, kaj hoče povedati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:05:41   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


Ampak huda alergija user posted image  kaj so mu vbodni test delali? koliko velike pa je imel izpuščaje?
 
6x6 leska in trave, 3x3 žita user posted image meni to ne pove nič, dr. pa očitno že nekaj user posted image




če je bil vbodni test, potem sklepam, da je to velikost izpuščaja (v mm, dva premera). Ja, 6 je kar konkretno. Bubi je imel 4 za trave, sem zdaj pogledala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:06:59   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor user posted image . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sem ravno danes 3x en stavek brala, ker nisem vedela, kaj hoče povedati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim, da sva isti stavek brali user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa jaz še zdaj ne vem kaj je hotela povedat! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:08:56   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Naši so pa danes začeli s številkami. Danes so vzeli 1. user posted image

Jaz pa urejam slikice...sem začela kar s prejšnjim letom, pa bom šla potem v rikverc user posted image . Sem pri novembru 2010, praznovanje petarditovega rojstnega dneva...jaooooooooo kakšen trebuh sem imela...pa čist napihnjena, pa v najbolj ozkih hlačah...dobro, da mi niso počle user posted image
 
da si navš kaj naredla.... ko sva bile nazadnje obe noseči sploh nisi imela trebuha, medtem, ko sem jaz nosila po svetu cel polovnjak



Ampak jaz sem bila potem še enkrat! Takrat se pa spomnim tistega tvojega ogromnega trebuha, ja. user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:10:51   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sem mu pa zadnjič kupila dr. Kost (okostnjaka) za nagrado, ker se je sam spomnil in poslala svojo in sestricino posteljo in jo je danes na vsak način hotel nesti v šolo. In učiteljica reče, da super, ker se ravo učijo človeško telo.



user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:12:41   
*bubi*
Uh, petarda, to je cela organizacija.

Bubi bo s prijateljčki praznoval v organizaciji, ne vem sicer še kje, bom malo internet prečekirala in mu ponudila ožji izbor.
Z družino pa se bomo spet k babici povabili, je le več prostora.

Pa saj razmišljam, da bi prijateljčke domov povabil, potem mu moram zelo omejiti število in bom 100/h zaposlena, strošek pa na koncu mislim, da ni nič kaj nižji. Bom malo premislila, predvsem pa se moram z bubijem pogovorit.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:14:39   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Paštetka, dobra ideja, ampak zame neuresničljiva.

Za srečanje z otroki sem takoj, že naslednji teden user posted image  Sama za cel vikend pa... kaj je že to? user posted image



Ravno zato! user posted image user posted image
Odklop!


Veš kaj, jaz zgornjega stavka nisem kar tako napisala. Ravnokar ugotavljam, da oktober očitno sploh ni imel vikendov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Niti tistih - en dan in pol ne.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:16:27   
petarda
Meni so te animacije že tako brezveze ratale... Mislim, da petardito vseeno dobil možnost domov povabit samo par prijateljčkov, pa se lahko tu malo igrajo, kakšne obložene kruhke naštimam, slane palčke, sok... Mogoče prav na tisti dan, ko praznuje, prijateljčkov pa kaj jaz vem...največ 10 recimo...tolk bi jih še spravili noter... Drugo leto, ko bomo sami na vikendu, bomo pa lahko cel razred tam povabili user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:16:47   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor user posted image . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


NE, jaz imam drug izgovor. Prehitro tipkam, in na tablici, ko ni tipkovnice, potem samo mlatim mimo. user posted image user posted image user posted image

v glavnem, vsak izgovor je dober user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:17:37   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Paštetka, dobra ideja, ampak zame neuresničljiva.

Za srečanje z otroki sem takoj, že naslednji teden user posted image  Sama za cel vikend pa... kaj je že to? user posted image



Ravno zato! user posted image user posted image
Odklop!


Veš kaj, jaz zgornjega stavka nisem kar tako napisala. Ravnokar ugotavljam, da oktober očitno sploh ni imel vikendov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Niti tistih - en dan in pol ne.



Pa daj malo po mizi udari. Jaz sem pa prav imela v mislih, da ti boš še najlažje šla za cel vikend user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:18:41   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor user posted image . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sem ravno danes 3x en stavek brala, ker nisem vedela, kaj hoče povedati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


katerega, da ti prevedem.

Čakaj,čakaj! VSe le niso napake. Nekaj moram malo po naše napisat, da se kaj naučite user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:20:27   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor user posted image . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


NE, jaz imam drug izgovor. Prehitro tipkam, in na tablici, ko ni tipkovnice, potem samo mlatim mimo. user posted image user posted image user posted image

v glavnem, vsak izgovor je dober user posted image user posted image user posted image



Saj vem ja....si že razložila enkrat...ko mojega kaj zamika iPad, mu samo povem, da teb gre na slabše odkar ga imaš, pa ga potem mine....user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:20:34   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sem mu pa zadnjič kupila dr. Kost (okostnjaka) za nagrado, ker se je sam spomnil in poslala svojo in sestricino posteljo in jo je danes na vsak način hotel nesti v šolo. In učiteljica reče, da super, ker se ravo učijo človeško telo.



user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image


Ja, človek skoraj ne ve, kam je posteljo poslal user posted image
Pa kaj je nesel v šolo - posteljo al sestrico user posted image

Ja, paštetka, vsak izgovor prav pride user posted image  čuj, pa kaj ti v službi tudi tablico uporabljaš?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:20:41   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sem mu pa zadnjič kupila dr. Kost (okostnjaka) za nagrado, ker se je sam spomnil in poslal svojo in sestricino posteljo. Dr. Kost je danes na vsak način hotel nesti v šolo. In učiteljica reče, da super, ker se ravno učijo človeško telo.



user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj razmiš? Imaš popravljeno v citatu


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 26.10.2011 10:24:10 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:23:35   
Paštetka
poslal - pomeni po prekmursko, da je posteljino poslal - pismo, da je posteljo zložil, ali kako naj napišem user posted image postlal user posted image

sestricino - pa je po prekmursko. v SLO - sestričino

bemtiš dr. Kost (okostnjaka, FErdoja, Frančeka ali kako ste ga že klicali v šoli) je nesel v šolo

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 26.10.2011 10:24:39 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:24:38   
*bubi*
postlal je, ne poslal user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:24:41   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sem mu pa zadnjič kupila dr. Kost (okostnjaka) za nagrado, ker se je sam spomnil in poslal svojo in sestricino posteljo. Dr. Kost je danes na vsak način hotel nesti v šolo. In učiteljica reče, da super, ker se ravno učijo človeško telo.



user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj razmiš?



Ne. Sem pa zdaj pomislila, da jo je mogoče poStlal? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:25:16   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

postlal je, ne poslal user posted image



ja, ampak mi rečemo POSLAL!!!!

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:25:43   
*bubi*
paštetka, mislim, da niso toliko besede problem, da bolj vejice škripajo user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:26:37   
Paštetka
ki, ko, ker, da, če,
vejica skače.

Zdaj si jih pa zloži user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:28:04   
petarda
Pa mogoče, če pri prvem post ne bi bil poslala...ja sem potem razmišljala zakaj je paštetka mišek posteljo poslala? (par avionuser posted image )

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:28:05   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

paštetka, mislim, da niso toliko besede problem, da bolj vejice škripajo user posted image  


Paštetka je moje ime. Z veliko prosim! user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 10:29:19   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Pa mogoče, če pri prvem post ne bi bil poslala...ja sem potem razmišljala zakaj je paštetka mišek posteljo poslala? (par avionuser posted image )



Eh, daj..... kaj res? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, zdaj me pa zanima, kolikokrat niste razumele mojih stavkom. Ker zdaj me že skrbi. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?