|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.8.2011 14:03:17   
izalina
Kupavala sva v začetku decembra 2009. Lahko si kupil tudi posamezno, nevem pa kakšna je bila cena, pa tudi barve si lahko poljubno zbiral za posamezen kos.

Jah barve so pa obup....se mi zdi da je vsako leto slabše z barvami, vsaj pri šp. delih.

Načeloma se vsi trije deli lahko obračajo v vse smeri, vendar v navodilih piše, da sta košara in lupinica lahko obrnjeni le v nasprotni smeri vožnje.



(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   [Brisano sporočilo]
26.8.2011 14:47:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mistica)
  Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.8.2011 17:42:16   
Arwenko
jaz sem kupila avgusta 2010...za komplet sem dala 650 eur, v BC je bil 850, zraven sem dobila še torbo zastonj, ki stane v bc še dodatnih 60 eur, pa to je bila redna cena v italiji, nobena razprodaja. Barve pa od letošnjih mi je všeč ta rdeč samo...mi pa imamo lanskega zeleno-črnega. Meni je ta voziček zakon, ni mi žal niti centa zanj in bo tudi ostal doma, v primeru da se odločimo za drugega.

Meni je pa bila lupinica super, še zdaj paše v njo brez težav, samo mi smo čisto iz udobja šli na sedež pri 8. mesecih.
Košara je ful fajn, dovolj velika in udobna, športni del pa je zakon meni, ima 3 položaje, praktično čisto ležečega, vmesnega in čisto pokončnega...fajn koristimo skratka. Pa visok za naju, ki nisva ravno med majhnimi, hkrati pa lažji od ostalih primerljivih triciklov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.8.2011 9:34:03   
panela
Mogoče ve katera kakšna je razlika med staro košaro windoo in novo košaro windoo plus?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.9.2011 15:18:48   
martythezebra
Živjo,

Mene pa zanima kdaj se najbolj splača it v Italijo po te vozičke. Mislim, da bojo razprodaje oz. popusti za stare zaloge?

Hvala za odgovor.
lp

(odgovor članu panela)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.9.2011 23:06:25   
jenny700
panela  mislim da je razlika v košarah samo v barvi...

martythezebra jaz sem kupovala voziček takrat ko je bila akcija v BC-ju za vsakih 50eur si dobil 10eur bonusa, mislim, da je bilo to okoli marca,aprila,...tako da sva kupila košaro in športni del, in zbrala ravno toliko bonusa da sva si s tem kupial lupinico od Maxi Cosi...sem pa gledala tudi starejše modele ravno v tistem času so imeli nekateri prodajalci znižanja v Italiji, če boš pozorna pa vztrajan (da malo pobrskaš) boš zagotovo našla kakšen starejši model po ugodni ceni..:)

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.9.2011 13:33:34   
izalina
Martythezebra - po mojem je najbolje tam nekje konec novembra, začetek decembra. Lahko pa tudi pokličeš pa ti bodo povedali, če že imajo akcijo. Midva sva se namenila v Ikeo in šla spotoma še v Baby Pullmana. Sva imela srečo, da sva naletela ravno na akcijo in sva voziček potem kar vzela.

Windoo Plus ima štiritočkovni varnostni pas in je zato na testih dosegla boljše rezultate kot Windoo, ki ima samo dvotočkovni varnostni pas. Druge razlike pa ne poznam, razen v barvah.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Bebe Confort - High Trek
11.9.2011 10:23:03   
Mistica
IZVIRNO SPOROČILO: martythezebra

Živjo,

Mene pa zanima kdaj se najbolj splača it v Italijo po te vozičke. Mislim, da bojo razprodaje oz. popusti za stare zaloge?

Hvala za odgovor.
lp


Midve se pa "poznava" že iz sosednje teme o Januarčkih 2012, a ne? user posted image
Jaz nameravam it v Italijo konec meseca, mogoče v začetku oktobra, da malo vidim kakšne so trenutne cene posameznih delov tega vozička tam (novo nameravava kupiti samo ogrodje + športni del, ne cel trio) ter vprašati kdaj predvidevajo kako razprodajo. No, razen če ne bova že prej kupila tudi tega rabljenga. Bom sporačila tu gor ali ti pošljem ZS.

Pozdravček

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Bebe Confort - High Trek
11.9.2011 17:08:18   
martythezebra
Mistica ja tudi jaz sem januar2012 :)
Hvala vsem za odgovore. Ja pol bomo pa res šele enkrat proti konc novembra šli v Italijo, sj bo še zmer dovolj časa :) Sem pa rekla, da bi prej tudi poslala kakšen e-mail v trgovino kako je z razprodajami pa s cenami.
Mistica super ti kar pošlji ZS bom zelo vesela :)
Sm pa mal zdj gledala lux4kids sam mi noben ni všeč :( sem se zdj čist zapičla v bebe confort. no sej nekak bomo že do njega pršli :) Sm že tudi premišljevala o rabljenih, sam glede na to da bo to moj prvi otročiček in bomo potem po vsej verjetnosti imeli še enega bi rajši kupila nov voziček :)

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.9.2011 16:21:52   
Arwenko
Punce, jaz vam priporočam da tudi lupinico vzamete zraven, mi smo bili zelo zadovoljni z njo, pa v kompletu je bilo še za odtenek ceneje kot posamično. Ni pa lupinica nič slabša od Maxi-Cosi, ki jo v BC tak kujejo v nebo, v določenih elementih, npr. zapiranje v avtu, pa veliko bolj praktična od MC. 

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.9.2011 15:11:57   
martythezebra
Zdj sm pa najdla ta voziček rabljen zelo ugodno star dve leti, uporabljal pa ga je en otrok. Pa zdj ne vem al bi vzela rabljenega ali ne? Kaj vi kaj mislite o rabljeni opremi?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   [Brisano sporočilo]
26.9.2011 17:09:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu martythezebra)
  Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.9.2011 10:40:31   
martythezebra
Ta voziček ki sem ga gledala jaz je star dve leti (rabil ga je en otrok). Sicer pa tudi midva ne misliva ostati pri samo enem otroku, tako da zdaj ne vem.
Na kaj pa naj bom pozorna pri rabljenem vozičku. Kako lahko vem da je dobro ohranjen?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   [Brisano sporočilo]
27.9.2011 16:57:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu martythezebra)
  Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.9.2011 17:02:40   
ronja
Če misliš met 3 otroke, se ti verjetno splača vzet novega, razen če je res skroaj tak kot nov. Se mi zdi, da se po 2 otrocih vozičkom to že kar malo pozna - vsaj če vsak dan vozičkaš in ne samo po asfaltu... Če ga imaš samo za na lepše sem pa tja, potem verjetno ni tak problem.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   [Brisano sporočilo]
27.9.2011 17:39:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.9.2011 17:57:49   
ronja
Enega ful poceni, hehe - Peg perego Pramette, ki nima košare, ampak se lahko vse skup položi, da je primeren tudi za dojenčka. Za pozimi sem naredila še torbo za not, da je dete bolj zavarovano pred mrazom in da sem jo lahko gor nosila ne da bi jo budila (no, tak je bil namen, zbudila se je vednouser posted image ) Je bil 260E nov, ker je bil "lanska barva" - karkoli že to pomeni - nisem vedela, da so barve lahko od sezoneuser posted image . Meni je bila lepa modrauser posted image , so me vsi spraševali, če je tamala fantekuser posted image . No, zdaj bo končno "prava barva", hehe  (čeprav predpredpredpredlanskauser posted image ). Ma, saj bi imela kaj z večjimi kolesi, za na makadam, pa kaj, kar bi imelo eno ročko, ne dveh, ker je ful lažje z eno roko šofirat... Ampak ne vem, če bi zato dala par sto evričev - saj veš, še rajši bi imela par kvadratnih cm večje stanovanje;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   [Brisano sporočilo]
27.9.2011 18:25:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 393
   Bebe Confort - High Trek
29.9.2011 22:22:45   
tanja22
če katerga zanima nov voziček bebe confort HT, športni del + košara za 520 eur me lahko pokliče na 041 469 647. Voziček je res hud.

tanja.rucigaj@gmail.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.10.2011 19:11:05   
martythezebra
Mi ga imamo user posted image . Smo ga kupili danes, zdj bo pa do januarja še počakal zapakiran :)

(odgovor članu tanja22)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.10.2011 20:28:12   
Mistica

Kupim lepo ohranjen voziček Bebe Confort High Trek v rdeči barvi in sicer košaro Windoo, ogrodje in športni del. Lahko pa tudi posamezno - samo košaro in samo ogrodje s športnim delom.
Zanimajo me predvsem ponudbe, kjer je ogled možen v okolici Lj, Notranjske, Nove Gorice ali obale.

Lahko me kontaktirate preko ZS ali na mistica.misticaa@gmail.com

Lp

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.10.2011 21:30:24   
Jo@n
Če katero zanima: prodajam košaro Windoo rdeče barve za 135 EUR. Ogled je možen v Lj.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.10.2011 20:23:33   
pika001
Sem malo prebrala vaše komentarje, pa sem šla tudi po trgovinah pogledat... meni je ful pomembno tudi, da imam servis za voziček, ki ga kupim. Če dam zanj več kot 300€, meni je to že denar. Tako da - v BC ful povdarjajo garancijo, pa meni se niti ne zdijo cene tako napihnjene, kot nekateri pravijo. Malo počakam da dobim kakšne bone (zadnje čase sem jih že kar nekaj) in bom potem kupila - se mi zdi da če izkoristim 10% za nakup, tako kot sem sedaj pred kratkim ali pa vzamem za vskih 50€ nakupa 10€kupon ob akciji imam itak potem 20%, a ne? Porabim pa lahko za druge stvari - oblačila, igrače... darila za druge? Itak veliko tam kupujem...
Pa še bencin in čas prišparam...

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Bebe Confort - High Trek
19.10.2011 15:33:59   
tanja22
prodam nov bebe confort high trek v modri ali črni barvi.Športni del + košara+dežna prevleka.
Cena 490 eur

bg4674@gmail.com
070 492 154

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.10.2011 16:24:06   
Mistica
Pozdravljeni

Že zgoraj sem pisala, da nameravam it pogledat za ta voziček (ogrodje + športni del + Windoo košaro) v Italjio. No, pa nam še ni uspelo it user posted image

Gledam sicer po netu katere trgovine obstajajo v Gradiški in v Manfalconu, ampak je zelo malo informacij (ali pa ne znam gledatuser posted image )

Zanima me, če je tu katera, ki je pred kratkim kupovala ta voziček v teh krajih oz. v Italiji in katere trgovine so sploh še odprte? Zasledila sem, da naj bi bil Baby Pullman v Gradiški zaprit???

Vnaprej hvala in lp

(odgovor članu tanja22)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?