|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
14.11.2011 13:09:17   
zaspancek1
Kaj pa kaj takšnega:
http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_22888.htm
Imamo, pa je zaenkrat čisto ok, garancija je pa 3 leta.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
14.11.2011 14:29:20   
lilip
Aja, znanki pa je spustila armalova pipa, niso še bili vseljeni v hišo in zaradi poplave jim je napihnilo parket. So pa imeli hišo že zavarovano in so dobili stroške povrnjene.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
14.11.2011 14:56:27   
Vilma
Ko berem, kako malo denarja daste za kuhinjske pipe, skoraj ne morem verjet user posted image
Doma imamo armalovo, izvlečno, s tušem, staro cca 8 let, tuš več ne dela, kamen se non stop nabira v njej. Skratka nisem zadovoljna, je pa stala cca 150 €. user posted image Za ta denar bi dobila pet pip iz Hoferja svašta. A ste res vse zadovoljne s temi poceni pipami ali ima katera tud slabe izkušnje?

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
14.11.2011 22:55:37   
mika
A ste res vse zadovoljne s temi poceni pipami ali ima katera tud slabe izkušnje?


'Zadovoljstvo' s poceni pipami ali drugimi bolj tehničnimi izdelki, ki jih kupujemo za lepo št. let, je v prvi vrsti odvisno od financ, v drugi pa od zahtevnosti posameznika.

Nekomu je dovolj da voda teče iz pipe, pa nima veze al zamaka al se teško odpira ali ropota....

Jaz imam primer s školjko. Kje si pa lahko misliš, da s školjko nastanejo težave??? Začasno smo v hiši namontirali školjko, ki je stala takrat 10.000 sit, toliko da smo lahko šli na WC, ko smo delali, predvsem pa za obrtnike. In kaj se je zgodilo....komaj kaj je požirala.... še WC papirja ni dol potegnila, če nisi držal tipko na kotličku. Seveda smo mislili, da je kriv vodovodar, pol smo pa izvedeli, da so cenene školjke na dnu slabo speljane in enostavno ne požirajo.
Ko smo opremljali hišo in smo kupili školjke za precej več denarja, ni bilo nobenih težav.

Nekomu je pač vseeno, da mora 3x vodo potegnit in bo s takšno školjko zadovoljen, drugi pa niti pod razno.

Mene pozitivne izkušnje pri takšni izdelkih, za nizko ceno, ne prepričajo.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
15.11.2011 7:37:30   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mika



Nekomu je dovolj da voda teče iz pipe, pa nima veze al zamaka al se teško odpira ali ropota....





nase pipe ne počnejo nič takega.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
15.11.2011 8:30:28   
mika
Miš , upam da ne bom zvenela hohštaplersko... da bi vedela o čem govorim moraš razliko videt, se pravi uporabljat višje cenovno pipo. Tega, kar je zame ropotanje vode, ti ne ''slišiš'', ker ne veš kako se sliši pipa, s katere voda teče tiho, eanko pri odpiranju vode....

Kot sem napisala, zahteve potrošnikov so različne, s tem tudi zadovoljstvo.


< Sporočilo je popravil mika -- 15.11.2011 8:31:21 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
15.11.2011 8:50:54   
Leela
jaz res nisem zahtevna ampak ta moja nizkocenovna pipa dobro dela. Zelo lepo se odpira, lahko, teče tiho mislim res ji čisto nič ne fali, po 8 letih je še kot nova kar se funkcionalnosti in izgleda tiče. Sem imela pa prej armalovo pipo (res zgleda bolj konkretno in na prvi pogled kvalitetnejše) ampak sem jo morala po glih toliko letih stran vršt, ker bi jo morala celo razstavit da bi spucala vodni kamen, ker se ni več odpirala oz. zelo težko.
To je res ja, da velja malo denarja malo muzike ampak ne zmeraj, veliko je brand name in marketing. (Recimo turški ponaredki znanih znamk za cunje so ne samo enaki ampak celo boljši).
Tudi kuhinjo sem kupila nekaj let nazaj pri no name mizarju (ceneje kot vse ostale na trgu)  pa je zdaj njihova kuhinja v premium klasi (če se tako reče). Tudi kuhinja je kvalitetna, čeprav je bila no name in še poceni.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
15.11.2011 9:14:49   
zaspancek1
mika, glede na to, da uporabljam tako eno pipo višjega cenovnega razreda - HANSGROHE - mislim, da je takšna, pregibna , druga pa je podobna, kot je v linku Hoferja, resnično ne vidim neke hude razlike med njima, ki bi odtehtala to ogromno razliko v ceni (ok, to je bil pač edina pregibna, ki smo jo dobili, zato smo pač plačali user posted image )!
Obupne izkušnje pa imajo moji sorodniki z armalovimi, ki tudi niso poceni, pa so po dveh letih samo še za zamenjat.


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
15.11.2011 9:39:12   
tasa_m
Mi2 imava vse pipe Armalove in po 5 letih nimava nobenih problemov, razen v kopalnici sva zamenjala letos, ker je verjetno še bila tista prva. In seveda spet Armal, kateri še edini dela pokončne in sma plačala kar 130€. Meni grozno dosti, ampak tiste iz Obija in Baumaxa nama niso pasala, razen, da bi pol še ne vem kakšna kolena zraven kupovala in bi pol to tak nama osebno grdo zgledalo. 

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
15.11.2011 20:26:04   
Vilma
Mika glede školjk imam podobne izkušnje. Prvo sem razbila, ker mi je ponesreči padel vanjo nivein roll on deodorant. Steklena pakunga je padla tako, da se je na školjki naredila kr velika razpoka. user posted image Potem smo kupili eno za male pare, mislim da je bila okrog 8.000, ker smo imeli namen v kratkem prenoviti celo kopalnico. Katastrofa, kaj tako slabega pa ne pomnim, da sva kdaj kupila. Školjka se je zamašlia večkrat in to tako, da je moral moj dvakrat vse razstavit in čistit, ker se je zataknil v tistem pregibu wc papir. Da ne govorim o vseh pripomočkih, ki smo jih dokupili za čiščenje, pa čas, ki smo ga zapravili...
Ko smo prenavljali kopalnico, smo dali catalano školjko. Moj je vztrajal, mene je bila groza ker takrat nisem bila pripravljena toliko denarja dat za školjko. Zdaj je ne dam proč za noben denar! Drekec tako elegantno pade not, da krtačke skoraj ne uporabljamo. user posted image
S pipami pa nimam dobrih izkušenj, z armalovimi sploh, in dati zanjo 150 evorv pred osmimi leti je bilo res veliko. V kopalnici pa smo ob prenovi dali italijansko Fima Carlo Fratini, nisem zadovoljna z njo, pa tudi ni bila ravno poceni. No, je pa vsaj lepa, to pa je Italijanom uspelo - dober dizajn. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ...zdaj nam manjka pa še samo pipa...
16.11.2011 8:37:56   
mika
Ko smo prenavljali kopalnico, smo dali catalano školjko.


midva sva tud gledala catalano sanitarno keramiko, ampak sva se odločila za Hatrio. Je nekje pribl isti cenovni razred, ampak mi je hatriinn disajn bil lepši...grem gledat, če še imajo tak program...

http://www.hatria.com/en/hatria/articles/you-me-wall-hung-wc-soft-close-seat-cover-?aid=179&cid=86&clid=3

še delajo, jauser posted image program you & me. pokrov imamo drugačen, je izbočen.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?