|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 19:51:16   
urška
jaz sicer nisem gledala, mi je pa mami razlagala, da naj bi eden od otrok imel neko alergijo oz. neko bolezen in da rabi posebno prehrano. a katera ve kaj je s tem. priznam, ne da se mi gledat.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 19:52:53   
benika
Jaz sem iz KR, pa bi ji lahko dostavila pakete, če katera želi. Lahko jih pobiram na relaciji KR-LJ.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 19:59:04   
Paštetka
Ja, na jajce, mleko in je vem kaj vse. Sta na adrenalinu je rekla.

Jaz bom v soboto šla v LJ in se bom zapeljala kar do nje v KR. Tistih 10 € poštnine kar bi odštela za paket, ji raje še v roko stisnem.
Če želi katera, da ji paket zapeljem naj javi. Ob 15. Bom šla iz MS. Ker pa nimam veliko časa bi vas prosila, da če želi kdo, da peljem paket pride ali v Tepanje vsaj ali kje drugje na AC.

Smo uspeli pogledati video. Moj mali je sam od sebe rekel, da lahko vzamem ven pol njegovega šparovčka.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 20:19:28   
Brinčika
Ja, nas je tudi pretresla njihova zgodba, in so res potrebni pomoči, tako da ji bomo tudi mi kaj poslali, najbolj jim bo pa verjetno prišel denar ker mamica najbolje ve kaj najbolj rabijo, takim je treba res pomagat pač po lastnih močeh.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 20:34:05   
Anonimen
Ubogi otroci.
Kje sta pa oba očeta?

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 21:56:39   
Klemy82
Ok, sam tolk, sej vem, da namen je bil dober,  ne vem, zakaj je bilo zdaj treba javno objavit podatke od mamice? PA telefon in to? Sej že ok, samo ni ves svet rožnat in lep in tudi kaka žlehtnoba se najde, sam tolk, no.user posted image
Drugače pa, če katera pride mimo mene (Trzin), ji oddam paket hrane tudi jaz, drugače bom poslala. Kontaktirajte me na zs.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 22:12:03   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Mi prosim napiše kdo koliko so fantki stari in približno kakšo številko nosijo.



Dvanajstletni David in osemletni Borut obiskujeta osnovno šolo, šestletni Anže bo šel jeseni v prvi razred. V naši družini je še desetmesečni dojenček Luka... http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/nedeljski/1042450418

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.12.2011 22:38:49   
majčica1508
Jaz sem v petek v Celju....Doma sem pa na Polzeli blizu AC...tko,da,če kakšni nebo odveč
se lahko ustavi in pobere moj paketek oziroma vrečko

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 6:24:26   
valerija77
Jst v petek štartam z nočno do torka tak da bi mi najbolj ustrezalo v sredo 21.12 da bi šla. Pa bi blo res glih malo pred prazniki, tk da bi gospa uspela še naredit darilca za otroke. Lahko se mi katera tudi pridruži, mam dost placa user posted image če ne gre katera prej se lahk za takrat zmenimo in se pač zberejo stavri na poti. Grem pa na relaciji CE - KR.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 9:51:13   
pety78
Punce, jaz sem iz Tržiča, tudi lahko v Lj kaj prevzamem, ali pa na našem koncu in z veseljem zapeljem do Kranja. Bom pa sama prispevala po najboljših močeh!

Sedaj pa grem pogledat prispevek.


_____________________________



(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 9:58:24   
pety78
O moj bog!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa tako skromne želje imajo!!! Fak, potem se zaveš, da nam je še vseeno vedno res lepo!!!

Uf...user posted image


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 9:59:50   
SMT3
Jaz sem tudi iz Kranja.Dajte me kontaktirat,da vam dam še jaz,da ne bomo posebej kapljaleuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
15.12.2011 10:40:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 11:26:06   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

Paštetka - kam ti lahko dostavim v MS? Jaz bom dala Bimbo računalnik. Za prvošolčka bo ravno pravšnji.


sem ti poslala ZSuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 12:36:07   
valerija77
Če bo imela katera kakšen paket in ga želi oddati, grem v sredo dopoldan gor. Vmes se ustavim še v lj, kr imam še jst neki za dvignat. Kontaktirate me lahko na mail  babika1977@gmail.com

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 12:44:34   
Ajra RR
Bravo, punce user posted image

A boste tukaj nadaljevale, ali vas raje prestavim pod Dobrodelnost?

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 14:20:12   
HuAnita
Bom dobila podatke - naslov, pa vam sporočim. Tudi sama lahko kaj prispevam, morda tudi kako oblačilo za mamico.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 14:21:48   
HuAnita
Pardon,
prepozno sem videla stran 2, v želji, da bi pomagala...

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 14:23:37   
Ekaz
Mislite, da je varno poslat kakšen eur v kuverti na njihov naslov?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 14:31:46   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

Bravo, punce user posted image

A boste tukaj nadaljevale, ali vas raje prestavim pod Dobrodelnost?


mislim, da zna bit tukaj več obiska in bi bilo pametno, da tema kar tukaj ostane.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 14:51:39   
lilip
Joj...user posted image

Tudi sama bom poslala majhen paket. Sem ravno pospravljala kopalnico in sem spet našla verižico (leseno, fantovsko), ki se že par mesecev potika po hiši, pojma nimam od kod je:-). Mislim, da je bo fant vesel. Dodala bom kakšen prigrizek.

Pohvala za takšno pobudo!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 14:53:30   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Mislite, da je varno poslat kakšen eur v kuverti na njihov naslov?


Pošlji raje z nakaznico, bo bolj ziher.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 16:26:04   
Paštetka
Malo sem razmišljala...
Glede na to, da so v pakteih RK ipd. Večinoma testenine, riž ipd. bi mogoče bilo fajn, če bi katera, ki ji bo paket peljala na dom kupila meso, sadje, zelenjavo. Mislim, da bi se fantje tega razveselili, pa tudi mamica, ker kot pravi, jim ne more nedeljskega kosila skuhat.user posted image
Jaz sem kupila šolske potrebščine, nekaj novih oblačil, itak kakšne drobnarije. Ji dam raje denar, da pokrije vsaj delček dolga ali da sama kupi, kaj rabijo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 18:25:18   
valerija77
Mislite, da je varno poslat kakšen eur v kuverti na njihov naslov?


NE!!! jaz sem pred denevi poslala denar v kuverti pa žal ni prišel do naslovnice, tak da sm danes še enkrat poslala ampak malo bolj "hinavsko zapakiran" ker če pošljem z nakaznico, me pride vse skupaj še enkrat dražje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 20:02:26   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Mislite, da je varno poslat kakšen eur v kuverti na njihov naslov?


NE!!! jaz sem pred denevi poslala denar v kuverti pa žal ni prišel do naslovnice, tak da sm danes še enkrat poslala ampak malo bolj "hinavsko zapakiran" ker če pošljem z nakaznico, me pride vse skupaj še enkrat dražje.



jaz tud nebi tako denarja pošiljala. sploh zdaj pred prazniki se veliko pošte zgubi.


_____________________________



(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?