|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 21:54:59   
dayya
o mojih solzah ne bom pisala..... lahko pa

sem iz okolice Kranja, doma sem 24 ur na dan tako da lahko priskočim na pomoč s prevozom ali kakor koli že ...
Lahko bi se domenle da se zbere denar, ali pač vsaka da tisto kar namerava in se ji dostavi osebno tako da bomo 100% da je res vse dobila ona.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 21:59:22   
Maisha
user posted image user posted image Punce super ste.. Tudi sama bom kaj nabrala in vsaj malo olajšala življenje mamici.

Ko to berem, kar ne morem verjet kako odmevna je akcija zbiranja denarja za Vesno, ko gre pa za res hudo sitko in življenja otrok pa parminutni prispevek in kak članek... Mislim, nočem bit nesramna, ampak punca si želi kmetije (tudi jaz si kaj želim, pa ne zbira pol Slovenije zame), mamica pa prosi za preživetje.. ne dojamem sploh...




(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 22:05:34   
Brinčika
Zakaj pa če pošiljate denar ne pošljete kot priporočeno pošto, še vedno ko sem komu pošiljala sem poslala tako pa so vedno dobili, je bolj sigurno kot navadna pošta, pa cenejše kot nakaznica.

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 22:17:12   
dayya
Pomojem je najboljš da kar sprožim AKCIJO

Vse ki ste iz okolice Gorenjske od Jesenic pa do Cerkelj in bi želele poslati Najani oblačila, hrano, denar kar koli boste pripravle v sredo zjutraj bom ob 8uri  štartam naredim z avtom krog poberem in dostavim direktrno v Kranj.
Če katera želi da odpeljem še njeno naj mi piše kontakt na zs. Tako da bo mamica do božiča vsaj nekaj sigurno dobila.

HVALA ZA SODELOVANJE

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
15.12.2011 22:30:59   
archie
Dayya, imaš ZS!

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 8:04:56   
amm4
jaz sem iz NM, v sredo, 21, in četrtek, 22. grem v LJ.
če bi s katero domenila, da prevzame v LJ, bi bilo super, pa če katera želi prispevat iz NM, lahko odpeljem.


(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 8:16:24   
darja.mark
Oh, sem pogledala tole in jokala kot mali otrok....sploh ne morem priti k sebi. Tako se zavemo , kako srečni smo lahko, pa čeprav zudi mi jamramo kako težko nam je, ampak pogled na take revčke ti malo zbistri možgane.

Tudi jaz bi pomagala s hrano, kakimi oblačili ali igračami. verjetno bi bilo res najbolj fino če bi naredile kak seznam, da ne bo dobila polno nekih stvari ki jih ne rabi, eli veliko enakih in ne kaj kar bi tudi rabila. Ali pa če jo katera pokliče, lahko tudi jaz, pa se jo magari vpraša kaj najbolj potrebujejo...mogoče bi raje imela denar kot pa robo in bo sama najbolj vedela kaj kupit. Tista ki lahko prispeva bi pač dala denar, ostale pa kaj drugega. Kaj mislite?

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 8:22:24   
sunny24
Mi bomo tudi kaj prispevali...sam bi bilo res fajn, da bi se en seznamček napisal, da ne bomo vse enako pošiljale...

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 8:47:34   
benika
No, jaz sem včeraj oddala paket zanjo. Zbira pa moj bivše sosed, ki je sedaj Najanin sosed. Poslala sem ji pa brisače, wc papir, hrano in sladkarije za otroke. Potrebuje še posteljnino, igrače, pa največ hrane, plenice za otroka, robčke...Seveda bo vesela tudi cunj za svoje fante.


< Sporočilo je popravil benika -- 16.12.2011 8:48:03 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 8:48:37   
archie
evo, jaz grem jutri v trgovino in od mene dobi nekaj potrebščin za kopalnico (šampon, milo, robčke), prašek za perilo, nekaj mesa, mleko... 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 8:50:35   
dayya
V vednost vsem Gorenjkam in vstalim .......

V akcijo ki sem jo sprožila sta že pristopile dve:

- ena bo kupila meso in nekaj osnovnih potrebščin
- druga bo prispevala vrečo krompirja
poleg bodo tudi nekaj oblačil in igrač

toliko v vednost, da boste vedele da ne bomo vsi enako prispevali ...
Še vedno pa se mi lahko javite, če želite da vaše prevzamem in dostavim

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 8:59:07   
petarda
Filmčka sicer ne morem odpreti, ker imam prepočasno povezavo, a glede na vaš odziv bi rekla, da res potrebujejo pomoč. Če bo katera od vas stopila v stik z mamico bi jo lahko prosila za številko TRR-ja? Pa magari, če se preko ZS pošilja številko user posted image ....edino....a bi jo ta nakazila kaj tepla pri dokladah, subvencijah?

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:01:31   
pety78
Ja, dajmo se vpisat, kaj bo katera dala (poslala), da ne bo imela reva 20 kg mesa, prostora v skrinji ali pa v hladilniku pa zanj nima!

Jaz grem po plenice, robčke za ritko, nekaj igračk, sladkarije, ki se tako ne pokvarijo user posted image , pa kakšno kavo za mamico.

Če se še česa spomnim, dodam.


_____________________________



(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:04:49   
pety78
- meso in nekaj osnovnih potrebščin
- vrečo krompirja + nekaj oblačil (katera velikost pa, da vemo, za katerega fankta bo to?) in igrač
- plenice, robčke za ritko, nekaj igračk, sladkarije, kakšno kavo za mamico in nekaj osnovnih čistil za stanovanje
-
-
-


PROSIM DODAJ IN KOPIRAJ! (kaj boš ali kaj si že poslala) user posted image


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:10:32   
pety78
edino....a bi jo ta nakazila kaj tepla pri dokladah, subvencijah?


Hmmm, kaj pa vem, saj pri dokladih ne gledajo na TRR.
Za subvencije pa nimam pojma. Po moje je res najbolje dati denar v kuverto, ga zaviti v papir, še bolje vizitko z lepimmi željami user posted image in poslati kar PRIPOROČENO.


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:15:21   
Julija08
Jaz mislim, da kar se tiče hrane je najbolje, da ji damo čimveč hrane z daljšim rokom porabe (alpsko mleko, moka, riž, testenine, rezanci, paštete,...)
take stvari. Tukaj nimaš kaj falit...

Jaz bom vsega po malem, imam pa tudi nekaj še novih zapakiranih brisač, dodala bom igrače za otroke, pa nekaj denarja, našlo se bo pa tudi kakšna kavica za mamico, pa tudi kakšno oblačilo zanjo.



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:15:48   
Leela
jaz bom tudi kar denar poslala. Sploh, ker je Luki alergičen, da bodo kupili kar pač lahko je.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:17:01   
Julija08
pa seveda kakšne sladkarije za otroke...pa za r.d sem dobila bone za DM, še te ji bom priložila....

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:28:38   
Klemy82
Še enkrat sprašujem, če bo katera hodila v moj konec? Domžale, Trzin... naj se mi javi na zs. Dati pa imam namen plenice in robčke za malega, nekaj hrane, kak priboljšek za fante.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:32:15   
sunny24
Jst sem misnla poslat riž, polento, pašto, omake za pašto, moko, sokce, čokolado za otroke, napolitanke, piškote, paštete, pudinge, juho v vrečki, plenice (katero številko za ta malega?), mleko za ta malega (a ima Allernovo?), kozmetiko (zobno pasto, tuš gel, šampon)...Bom pa sproti še počekirala v trgovini, kaj bi ji prov pršlo. Bi poslala tudi kaka oblačila zanjo, ampak ne vem cifre...Se bo pa akciji pridružila tudi moja mama in ji bo tudi ona poslala en paket.  

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:35:53   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

- meso in nekaj osnovnih potrebščin
- vrečo krompirja + nekaj oblačil (katera velikost pa, da vemo, za katerega fankta bo to?) in igrač
- plenice, robčke za ritko, nekaj igračk, sladkarije, kakšno kavo za mamico in nekaj osnovnih čistil za stanovanje
-pašta, riž, polenta, moka, omake za pašto
-paštete, pudinge, piškote, sladkarije
-plenice, kozmetika



PROSIM DODAJ IN KOPIRAJ! (kaj boš ali kaj si že poslala) user posted image



_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:36:16   
benika
Denarja na TRR NE nakazujte, ker se vsak priliv upošteva pri OD, socialni pomoči, ipd. Pa saj to dobro veste, lepo vas prosim. Če ji želi katera poslat denar naj to stori ali s priporočeno pošto ali z nakaznico.

Če ne veste kaj poslat, bo mamica vesela tudi bona za Lidl, Hofer, Špar, Mercator...


< Sporočilo je popravil benika -- 16.12.2011 9:38:52 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:36:55   
dayya
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Še enkrat sprašujem, če bo katera hodila v moj konec? Domžale, Trzin... naj se mi javi na zs. Dati pa imam namen plenice in robčke za malega, nekaj hrane, kak priboljšek za fante.


jaz pobiram za Gorenjsko, lahko pa pridem tudi do Domžal ... začnem na Jesenicah do Cerkelj pa če grem še mal dlje me nič ne stane :))))
na zs mi pošlji tel. številko da se v torek zvečer slišiva kdaj približno bom pri vas, štartam ob 8 uri zjutraj tako da v dopoldanskem času to uredim

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:41:54   
pety78
Upam, da ima mamica tudi klet! user posted image

_____________________________



(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:44:35   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Upam, da ima mamica tudi klet! user posted image


Pojma nimam. A jo vprašamo? Pa če ima skrinjo za meso? Pa kaj konkretno še rabi?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?