|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 9:46:37   
marta82
Tortica imaš ZS. :-)

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 11:05:12   
aprilčica07
No, jst sem našla par zimskih majčk, bluzic, in dve spomladanski jakni. Zraven bom dala še kašno malenkost za otročke.

Sem pa iz Primorskega konca. Če je kakšna tle okoli, ki bi bla pripravljeni prevzeti paket in dostaviti, v nasprotnem primeru pa jim pošljem po pošti.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 11:12:54   
valerija77
sacherca ni problema, ti pošljem na zs številko pa se zmeniva za prevzem user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 12:29:42   
Anonimen
Sama sem pa razmisljala, ce ima tale mamica mogoce sivalni stroj doma? glede na to da je sivilja, bi si verjetno sama znala in zelela tudi kaj zasiti. Koncno bi lahko tudi kaksen popoldanski s.p. odprla ali kaj podobnega...razmisljam namrec na dolgi rok ker vsa ta pomoc, ki se zdej zbira je krasna ampak zacasna resitev problema. Vemo kako je ce cakas na pomoc zavoda, da ti najde sluzbo :S torej ce bi lahko morda kdo podaril stroj, ali ce bi se zbralo za kaksen stroj---v primeru da ga mamica nima. Sama ji z veseljem nabavim blago, pa lahko sebi in otrokom kaj zasije. S tem bi ji morda pomagali do boljsega obcutka koristnosti in samozavesti, ki vemo da se scasoma zajejo v clovesko duso, ko clovek nima sluzbe.

Ronja se spozna na stroje, vec vas je ki se spoznate na zakone, doklade, popoldanski s.p. itd....pac ideja o pomoci se na drug nacin...



(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 12:44:08   
benika
Ronja se spozna na stroje, vec vas je ki se spoznate na zakone, doklade, popoldanski s.p. itd....pac ideja o pomoci se na drug nacin...


Popoldanskega s.p.-ja ne more odpret, ker ni zaposlena. S.p.-ja se ji ne splača odpret, ker niti pod razno ne bo pokrila stroškov, kaj šele, da bi imela dobiček. Možnost bi bilo osebno dopolnilno delo, ampak ponovno dvomim, da bi s stroški šlo skozi, če že za hrano nimajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 15:35:27   
Sacherca

IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*

Pozdravljene,

sama sem iz MB konca, pa me zanima, če bo katera peljala pakete od tukaj, sama sem namreč brez avta? Zanjo imam pripravljeno:

- komplet posteljnine
- kozmetika (palčke za uho, šampon, milo, zobna pasta)
- hrana (paštete, ribe, juhe v vrečki, špageti, puding v vrečki, rozine, čaj, sadni frutek)
- sladkarije



Poslji mi zs,s kje tocno v Mb si,pa lahko jaz pridem po paket.

Jaz sem iz Mb. V ponedeljek dobim Martin paket. V torek se pa medve z Valerijo v Celju dobiva. Ce je se katera iz Mb,ki zeli dostavit paket do Valerije,lahko pripelje paket k meni jaz pa dalje do Celja.

(odgovor članu *Ninočka*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 18:24:21   
sunny24
Tko, jst sem paketek naštimala, kupla sem hrano, kozmetiko, plenice, nekaj malega za otroke, ta mala pa je odstopla flumastre in bonbone (to je zanjo sveto, tko da pridna moja puža). Moja mama pa je praznila omare in bo poslala 2 zimski jakni, par puloverjev in eno prehodno jakno, pa še par malenkosti bo dodala (vloženo zelenjavo in zvezke).

V ponedeljek ali torek pošljemo.


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
18.12.2011 9:11:06   
Paštetka
Včeraj sem dostavila paketke.
Ninočka in Vespazijan, mamica se vsem lepo zahvaljuje. Prav tako fantje.
Včeraj mi je fante, ki si je zaželel ročno lutko rekel: glej teta, prejšnji obisk mi je prinesel ročno lutko. Joj, s kakšnim veseljem je ro rekel.
Res so skromni, dečki.... Jao, ko pogledaš v njihove oči, vidiš user posted image ...saj se ne da opisati.

Dekleta, dajte prosim zdaj kontaktirajte mamico in o prašajte kaj rabi. Ker mislim, da bo res zdaj rabila enega mesa, zelenjave, riževega mleka, sadja.
Jaz meso nisem mogla peljat, ker sem se bala kako bo 3 ure v avtu na toplem.
Sem ji pa dala moj voziček, tako, da vozička več ne rabi, pa eni 10 brisač. Precej stvari je bilo tudi za najmlajše fantke.igrače in oblačila. Malo dajte punce poglejte, če imate kaj, da razveselite še najstarejšega.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
18.12.2011 17:52:49   
*Ninočka*



IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca


IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*

Pozdravljene,

sama sem iz MB konca, pa me zanima, če bo katera peljala pakete od tukaj, sama sem namreč brez avta? Zanjo imam pripravljeno:

- komplet posteljnine
- kozmetika (palčke za uho, šampon, milo, zobna pasta)
- hrana (paštete, ribe, juhe v vrečki, špageti, puding v vrečki, rozine, čaj, sadni frutek)
- sladkarije

 

Poslji mi zs,s kje tocno v Mb si,pa lahko jaz pridem po paket.

Jaz sem iz Mb. V ponedeljek dobim Martin paket. V torek se pa medve z Valerijo v Celju dobiva. Ce je se katera iz Mb,ki zeli dostavit paket do Valerije,lahko pripelje paket k meni jaz pa dalje do Celja.


Saherca hvala. Moj paket je že prevzela in dostavila Paštetka.

Paštetka še enkrat hvala.Mimogrede, kaj pa bi bilo primerno za najstarejšega fanta?

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
18.12.2011 18:51:02   
dayya
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Sama sem pa razmisljala, ce ima tale mamica mogoce sivalni stroj doma? glede na to da je sivilja, bi si verjetno sama znala in zelela tudi kaj zasiti. Koncno bi lahko tudi kaksen popoldanski s.p. odprla ali kaj podobnega...razmisljam namrec na dolgi rok ker vsa ta pomoc, ki se zdej zbira je krasna ampak zacasna resitev problema. Vemo kako je ce cakas na pomoc zavoda, da ti najde sluzbo :S torej ce bi lahko morda kdo podaril stroj, ali ce bi se zbralo za kaksen stroj---v primeru da ga mamica nima. Sama ji z veseljem nabavim blago, pa lahko sebi in otrokom kaj zasije. S tem bi ji morda pomagali do boljsega obcutka koristnosti in samozavesti, ki vemo da se scasoma zajejo v clovesko duso, ko clovek nima sluzbe.

Ronja se spozna na stroje, vec vas je ki se spoznate na zakone, doklade, popoldanski s.p. itd....pac ideja o pomoci se na drug nacin...





če odpre s.p potrebuje imeti kar precejšen kapital, položnice bodo prihajale vsak mesec ne glede ali bo imela prodajo ali ne

pri dopolnilni dejavnosti potrebuje 4€ da odpre dejavnost, ampak potrebuje imeti kapital da si nabavi materijal in iz tega kaj naredi, potem pa je tu še največji iziv kam to prodati

Lepo da razmišljamo tudi v to smer, jaz sem pravkar odprla dopolnilno pa mi je najtežje od vsega kam prodat, sem na raznih stojnicah predno najdem kako trgovinmo, vendar tudi stojnico je treba plačat ne glede ali imaš prodajo ali ne.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 9:11:32   
Julija08
sem čez vikend nabrala en kup igrač...potem grem še v šoping, me pa zanima, kakšne igračke oz. kaj bi bilo primerno za darilo za starejša fanta.
Sama imam starega 3 leta...in se mi ne sanja kaj je aktualno za stare fante 13 in 9 let...za tamala bom našla marsikaj, starejša pa nimam pojma...:(((

Kak predlog...sem pa našla eno čisto novo še zapakirano družabno igro....Riziko...gre za igro osvajanja sveta...je zelo poučna in zanimiva je pa za starejše od 10 let...a bi bilo to uredu za starejšega sina???

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 9:21:19   
bucibirba
Evo punce, jaz sem bla včeraj v Šparu, kjer sem odkrila linijo izdelkov brez glutena, jajc in laktoze (praški za pudinge, pašte, zmes za palačinke, droptine, juhice, ipd) pa sem kar nabavla vsega po malo, pa še riž, kus kus, ajdovo moko, koruzno moko, olje, in kozmetiko za malega ter dva paketa plenic. Ta teden ji pošljem.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 9:22:45   
emaa
Risk je še za odrasle fajn igra. Tako da bi morala bit v redu.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 9:23:42   
Paštetka
mislim, da je v tedniku bilo rečeno, da bi imel bayblade. prav tako mislim, da bi kakšen kos oblačila bil zelo dobrodošel. Tudi kakšna družabna igra, da bi se fantje lahko igrali.
Igrač za mlajše sem jaz prinesla celo vrečo. Prav tako je bilo oblačil nekaj za najmlajše. Najmlajši lahko tudi ponosijo za starejšimi bratci.
Najboljše bi res bilo, da se pokliče mamico in vpraša.

Tudi jaz imam sama majhne otroke in nimam pojma, kaj bi si želel 14 letnik. Iz njih tudi nisem mogla nič potegniti. Niti nisem drezala vanje, ker je bilo videti v otroških očeh in na njihovih ličkih eno samo trpljenje in žalost in me je stiskalo.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 10:12:17   
alda
Paštetka : user posted image user posted image
Jaz sem nekaj € poslala po pošti, me pa zanima , a bi bilo v redu, da bi za otroke kar kak darilni bon za igrače poslala?
Pa za katero trgovino bi bilo najboljše vzet darilni bon in da imajo le-to tudi v Kranju?
Hvala za pomoč!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 10:14:13   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Paštetka : user posted image user posted image
Jaz sem nekaj € poslala po pošti, me pa zanima , a bi bilo v redu, da bi za otroke kar kak darilni bon za igrače poslala?
Pa za katero trgovino bi bilo najboljše vzet darilni bon in da imajo le-to tudi v Kranju?
Hvala za pomoč!


Po moje bi bilo boljše darilni bon od kakšnega nakupovalnega centra vzeti. Pa se potem sami odločijo v katero trgovino v centru bodo šli. Ali po špecarijo, oblačila ali igrače.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 10:19:41   
alda
Hvala za odgovor1
Bom tako naredila: darilno kartico za špar !
Res hvala za nasvet!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 11:22:24   
tajtaja
Neverjeten odziv, resuser posted image . Jaz sem se odločila, da bom kar bon Spara poslala, ker je vsega drugega že tolko, da nima smisla podvajat.
Za najstarejšega tudi jaz ne vem, kaj bi bilo aktualno, za devetletnika pa sigurno bayblade, kakšen DVD, če imajo predvajalnik ali pa kakšen rabljen predvajalnik?

Tiste, ki imate fante v starosti najstarejšega, napišite, kaj si želijo npr. za božič. Jaz imam v teh letih punco, ina ima čisto druge želje kot fantje.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
19.12.2011 21:02:01   
marta82
Evo, paketek sem predala Sacherci, ona bo pa dostavila Valeriji.

Dodajam na seznam: nekaj igrač za najmlajšega, kombinezon (posebej hlače in bunda) in sadje (jabolka, mandarine, ananas).

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
20.12.2011 8:47:21   
Urša08
Dayya sem ti poslala zs. Upam da greš tudi mimo mene, da ti dam paketek za mamico in otročke. Če ne bomo pa našli drugo varianto.

Punce tudi mene je ganila tale zgodba in sem ful vesela da bomo tej mamici pomagali. Ni lepšega nekomu v stiski pomagat. Super ste

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
20.12.2011 11:55:31   
aprilčica07
No, jst bom danes ali pa jutri poslala. Sem najdla tudi nekaj oblačilc za mlajša otročka. Pa malo sladkarij za vse skupaj. Za tamlajšega sem pa komaj kaj najdla v naši trgovini, ampak nekaj pa le bo.user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
20.12.2011 12:09:16   
oslicek
Ojla vsem!
Tudi sama sem "aktivirala" prijateljice in jutri peljem poln avto do Najane. Bi pa predlagala, da se ji morda pošlje še kaj čez kakšen mesec, da nebo zdaj preveč vsega,... Sama ji peljem sadje (pomaranče), zelenjevo (krompir, por, solato, paradižnik, bučke), za malega smo kupile posebno hrano (riževo mleko, pudingi, jogurti, pirina moka, pirine testenine, namazi, čokolada, piškoti), imam pa še polno oblek (predvsem za Lukca), čevljev, igrač (tisto kar so si zaželeli in pa še polno družabnih iger, legokocke,...), osnovna živila, marmelade, čokoladice, piškote, prašek, toaletni papir, potem pobarvanke, flomastre, voščenke, barvice,..

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
20.12.2011 19:29:04   
Zamima
sem pogledala prispevek user posted image user posted image ...
zdi se mi, da mamica najbolj potrebuje hrano za tamalega (tole posebno) in pa denar :/ ... sicer seveda še tudi vse ostalo kar ste že napisale in nekatere tudi poslale, če mi bo zneslo bom tudi jaz kaj poslala, če ne pa nekaj € ... user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu oslicek)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
20.12.2011 20:06:38   
valerija77
jaz sem danes prejela dva paketa in sicer od marta82 in sacherce. punce super ste user posted image mamica bo sigurno vesela vsega.user posted image jaz še dodam svoje, jutri pa poberem še en paket od majčice in šibam za kranj. če še katera želi oddati karkoli za mamico, mi naj javi na zs. grem na relaciji celje-ljubljana-kranj

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 0:40:54   
scuba_
Ojla,
tudi mi bomo danes dostavili nekaj vreč priboljškov za pod smrekco....pa nekaj dražjih živil, ki jih zaradi stiske sigurno ne kupi...Nutella, Cedivita, Čokolešnik....itd. Vse smo vzeli XL pakiranje, da bo za nekaj časa. Glede na odziv na forumu, bodo vsaj praznike in še nekaj časa preskrbljeni. Je pa dejstvo, da je najbolje dostaviti direkt....vsaj zame osebno.

Me pa pogreje, ko vedno znova poslušam o nasilju nad ženskami in nenazadnje posledično tudi nad otroci. Takega (se opravičujem izrazu) usraneta
bi pa brez slabe vesti spustil skozi roke  user posted image ....in to krepko, da bi nasledjič ne dvakrat, ampak šeskrat premislil....preden bi dvignil roko.

....eeem, mal sem moral iz sebe dat...user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?