|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:44:43   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Upam, da ima mamica tudi klet! user posted image


user posted image user posted image user posted image  

Ma sam da ji bo potem vsaj malo lažje! user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:46:56   
pety78
Pojma nimam. A jo vprašamo? Pa če ima skrinjo za meso? Pa kaj konkretno še rabi?


Jaz sem jo imela namen ob 11. uri poklicat. Če jo bo pa katera prej, pa naj javi, kaj bo rekla. user posted image


_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:48:04   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Pojma nimam. A jo vprašamo? Pa če ima skrinjo za meso? Pa kaj konkretno še rabi?


Jaz sem jo imela namen ob 11. uri poklicat. Če jo bo pa katera prej, pa naj javi, kaj bo rekla. user posted image



Pol jo pa kar pokličiuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 9:50:19   
pety78
Ok, zmenjeno! Pa napišem, ker me malo skrbi, da bo imela preveč zaloge, ki je ne bo imela kam dati.

Punce, glede igrač...če otroci še vedno verjamejo v božička, bi mogoče bilo fino, da jih ne vidijo prej. Jo bom tudi o tem povprašala, na kak način bi se izvedlo. Da bo za otročke presenečenje pod smrekico. user posted image


_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 10:11:37   
*Ninočka*
Pozdravljene,

sama sem iz MB konca, pa me zanima, če bo katera peljala pakete od tukaj, sama sem namreč brez avta? Zanjo imam pripravljeno:

- komplet posteljnine
- kozmetika (palčke za uho, šampon, milo, zobna pasta)
- hrana (paštete, ribe, juhe v vrečki, špageti, puding v vrečki, rozine, čaj, sadni frutek)
- sladkarije

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 10:13:54   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

edino....a bi jo ta nakazila kaj tepla pri dokladah, subvencijah?


Hmmm, kaj pa vem, saj pri dokladih ne gledajo na TRR.
Za subvencije pa nimam pojma. Po moje je res najbolje dati denar v kuverto, ga zaviti v papir, še bolje vizitko z lepimmi željami user posted image in poslati kar PRIPOROČENO.



Takole bom naredila, ja. user posted image  Se mi zdi, da bodo zdaj gledali na TRR tudi za doklade, nisem pa podrobno še prebrala vloge in pogojev, priznam. user posted image  


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 10:22:40   
pety78
Punce, mi je glih naredilo en klik v glavi.

Jaz grem danes v Celje. Če katera želi, lahko prevzamem kakšen paket,... Je pa res, da bom časovno zelo omejena. No, ampak za vsak slučaj...

Okoli 12. ure bom v parkirni hiši blizu bolnice. Tista zelena, ko je Špar spodaj. user posted image Nekje okoli 14. ure se pa vračam.

Če katera potrebuje moj gsm, bi pa prosila tebe, benika, če boš za računalnikom, da jim ga posreduješ. user posted image




_____________________________



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 10:39:39   
bucibirba
Joj, sem tako jokala! Jaz bom vsekakor poslala, sem pa tudi jaz razmišljala o kaki kozmetiki za male in njo, plenice in robčke vsekakor, hrano (juhe, pašte-tudi brez glutena, omakice, sladkarije ipd). Bom pa počakala, da Pety78 javi, kaj točno rabi mamica. Najbolj me zanima, kaj rabi za malega Luko, kakšno mleko točno, pa kakšno hrano, a brez glutena in jajc?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 10:41:14   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

- meso in nekaj osnovnih potrebščin
- krompir, igrače, sladkarije
- plenice, robčke za ritko, nekaj igračk, sladkarije, kakšno kavo za mamico in nekaj osnovnih čistil za stanovanje
-pašta, riž, polenta, moka, omake za pašto
-paštete, pudinge, piškote, sladkarije
-plenice, kozmetika



PROSIM DODAJ IN KOPIRAJ! (kaj boš ali kaj si že poslala) user posted image




1. evo jaz ji bom dala kak žakelj ali dva krompirja, in tudi mene zanima če ima klet, ker naj bi biu krompir na hladnem, če ne ji dam raje samo 1, pa ji potem čez čas novega dostavim, ker grem zelo pogosto v kranj.


2. Podarila bi še sladkarije in igrače ter nekaj denarja oz. bon, pa naj sama kupi kar potrebuje. Oblačil pa nimam.


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 11:20:03   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

- meso in nekaj osnovnih potrebščin
- krompir, igrače, sladkarije
- plenice, robčke za ritko, nekaj igračk, sladkarije, kakšno kavo za mamico in nekaj osnovnih čistil za stanovanje
-pašta, riž, polenta, moka, omake za pašto
-paštete, pudinge, piškote, sladkarije
-plenice, kozmetika



PROSIM DODAJ IN KOPIRAJ! (kaj boš ali kaj si že poslala) user posted image




1. evo jaz ji bom dala kak žakelj ali dva krompirja, in tudi mene zanima če ima klet, ker naj bi biu krompir na hladnem, če ne ji dam raje samo 1, pa ji potem čez čas novega dostavim, ker grem zelo pogosto v kranj.


2. Podarila bi še sladkarije in igrače ter nekaj denarja oz. bon, pa naj sama kupi kar potrebuje. Oblačil pa nimam.




- 1 nova trenirka za srednjega fanta,
- nakaj majčk za otroke
- nogavice
- sladkarije
- fižol za mineštro
- ribe v konzervi,
- riževo smetano
- mandarine + še kakšno sadje
- zvezke, barvice, lepilo
- drobnarije za mamico, (kava, pa nekaj za razvajatuser posted image )
- pašteto seveda user posted image
- suho sadje
- še kakšno konzervo bom dodala
-leseno igračo za najmlajšega
- robčke za rito
- nekaj denarja


Sem prej klicala mamico in je rekla, da bi se razveselili sadja. Se bova pa slišale kasneje, da mi da točno kaj potrebuje, ker ni mogla govoriti, saj je imela obisk. Rekla je še, da pri testeninah morajo paziti zaradi alergije oz. razumela sem jo, da bi bila vesela, raje česa drugega.

Paziti morajo na mleko, pšenico, jajca...
Dobro bi bilo, če bi katera lahko nabavila kakšno riževo mleko



< Sporočilo je popravil Paštetka -- 16.12.2011 11:25:13 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 11:48:53   
Kimi6
Živjo,

katera gre kaj čez Ljubljano po 17. uri, jaz namreč prej nisem domauser posted image ?
Dala bi ji pa denar, igrače za malega, posteljnino, obleke za najmlajšega

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 12:03:49   
valerija77
Punce jaz sem se odločila da grem v sredo do nje. Štartam iz Celja ustavim se spotoma še v Lj in potem do kranj, torej domžale so mi nekje na pol poti.
jaz bom šla v torek v nabavo. Kupla bom plenice, pa kake robčke, pa kake testenine, riž, moka, sladkor..pa kako igračo bom dala še zraven, ker mam 2 fanta pa se bo ziher kej najdl
Če katera še želi oddati paket v sredo, me kiontaktirajte na zs pa vam dam telefonsko, da se zmenimo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 12:50:32   
benika
No takole je. Je Pety78 govorila z njo in potrebujejo naslednje:

HRANA:
-tisto, kar potrebuje povprečna družina (krompir, meso, čebula, testenine, kaj konzerviranega, kakšne juhe z vrečke, skratka stvari, ki imajo daljši rok trajanja). Seveda tudi meso, zanj ima prostor tudi v skrinji.
-za malega, ki potrebuje posebno prehrano: živila brez jajc, oreščkov, glutena ter mleka. Stvari se kupijo v bio trgovinah, tudi DM

OBLAČILA:
-čevlji za fante št. 40-41, 36-37, 34-35 ter 23-24.
-oblačila velikosti 13.9 ter 7 let in za malega od 92 dalje
-mamica bi bila zelo, zelo vesela pižame zanje, št. 40. Predvidevam, da se kakšne ostale cunje ne bi
branila.

OSTALO:
- plenice št.5
- robčki za ritko
- vse za osebno higieno (milo, šampon, zobna pasta, vložki)
- wc papir
- posteljnina in brisače
- čistila in prašek za pranje

IGRAČE:
Jih bo zelo, zelo vesela. Ob tem dodajam, v kolikor boste darovale igrače, naj bodo fantovskim letom primerne.

Mamica je doma, tako da ji pakete lahko dostavite kadarkoli, je pa fajn, če jo prej pokličete (št. na 1. strani te teme). Tiste, ki boste darovale igrače in če imate možnost, ji dostavite paket v dopoldanskem času, ko otrok ni doma, da bo mamica lahko igrače postavila pod smrečico.

Če se še kaj spomnim, bom dopisala. Pa ISKRENA HVALA vsem, ki ste pripravljene priskočiti na pomoč.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 13:29:22   
valerija77
Kimi6 imaš morda koga doma dopoldan? Jaz grem v lj, vendar dopoldan. ali pa če imaš kako kolegico, ki bi ga lahko predala v dopoldanskih urah. 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 13:44:03   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: bucibirba

Joj, sem tako jokala! Jaz bom vsekakor poslala, sem pa tudi jaz razmišljala o kaki kozmetiki za male in njo, plenice in robčke vsekakor, hrano (juhe, pašte-tudi brez glutena, omakice, sladkarije ipd). Bom pa počakala, da Pety78 javi, kaj točno rabi mamica. Najbolj me zanima, kaj rabi za malega Luko, kakšno mleko točno, pa kakšno hrano, a brez glutena in jajc?



Meni se ne zdi smiselno, da se ji podarja mleko, ker ga ji deloma financira zavarovalnica. V tem primeru se mi zdi bolje da se ji da denar, ker bo za isto vsoto ona lahko kupila enkrat več mleka.

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 15:11:33   
marta82
Jaz sem iz Slovenske Bistrice. Ali se katera, ki pelje paketke pelje mimo? Pogledala bom po omarah za oblačila za najmlajšega pa kakšno sadje bi nabavila.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 15:22:37   
Paštetka
Benika, jaz bi samo še dodala, kar mi je povedala mamica, da rabijo:
- sadje, zelenjava oz. vitamine
- voziček, ker imajo premajhnega
- precej količin riževega mleka


Jaz imam en voziček, ki pa je malo strgan. Če se nobena ne javi do jutri, da lahko da voziček, ji bom pač tega peljala.
Kupila sem tudi 4 litre riževega mleka, vendar ker iz prakse vem, ker imam tudi sama otroka alergika, bo to zadostovalo za kakšne 3 dni.

Je pa mamica ful skromna in sem komaj iz nje izvlekla, kaj rabi. Ji je bilo nerodno reči za voziček.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 15:25:04   
Kimi6
Valerija 77 nimam nikogar , bom pa v torek doma tudi dopoldne, ker mi pridejo nekaj montirat

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 18:10:16   
valerija77
uh, v torek bi bla bolj težka, ker pridem iz nočne pa se morem mal naspat. ne upam it kr za volan na tako dolgo vožnjo. Za Bistrco bi se pa mogoče lahk dobile v Konjicah če vam ni pretežko pripeljat do tja?

(odgovor članu Kimi6)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 19:02:17   
p@tricij@
pozdravljene,

mi pa imamo vozek, vendar čisto navadno marelo, ki jo podarimo mamici. samo če bi lahko katera,ki je bolj iz zg. Savinjske, in ki bo peljala paket mamici, prišla vozek iskat. pa še paket bi pripravila zraven za fantiče.

zgodba na tedniku je tudi mojega sina zelo prizadela, tako da je že klical na tel. št. ki je bila za donacijo

kaj vse pa še mamica potrebuje? da se ji res ne nabere preveč stvari.

lp

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 19:59:08   
marta82
Valerija v Konjice pa komot pripeljem.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
16.12.2011 20:26:44   
valerija77
marta82 imaš zs user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 7:41:49   
aprilčica07
Mogoče ste napisale, pa mi je ušlo.. Kašno številko oblačil rabi mamica? Jst sem ravno omare praznila in se je najdlo nekaj stvari, številka je pa 36 oz nekaj malega 38.. Rade volje nekomu podarim. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 8:39:24   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

Mogoče ste napisale, pa mi je ušlo.. Kašno številko oblačil rabi mamica? Jst sem ravno omare praznila in se je najdlo nekaj stvari, številka je pa 36 oz nekaj malega 38.. Rade volje nekomu podarim. user posted image


40

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
17.12.2011 8:54:21   
Sacherca
Valerija 77, jaz bi tebi predala paketek. V sluzbi sem v Celju,tako,da bi se lahko dobile popoldan po tretji uri v torek npr.
Marta82 ti pa lahko paket dostavis do mene ,če želiš, saj veš kje sem doma .user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?