|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 10:07:11   
RIJA*
Pozdravljene,

mene pa zanima, kakšno velikost nosi najstarejši otrok? Mogoče bi se pri nas našlo kaj modnih oblačil.
Ker ne spremljam celotne teme in je nimam časa prebrati, naj mi prosim še kdo napiše, če rabite še kaj za najmanjšega, ker je pri meni na voljo ene par škatel oblačilc.

(odgovor članu scuba_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 10:20:02   
majčica1508
valerija77...........poslala sem ti zs,tvojega pa nisem dobila...oziroma,ko pritisnem za pošto odpret
mi je ne odpre...tok sem jezna...........
Jaz ji bom danes po pošti poslala nekaj oblačil za njo....V soboto pa pride k meni sestra,k je iz gorenjskega konca
pa jo bom prosila,če se ji da dostavit paket....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 13:17:12   
StrawberrY
Bravo punce.user posted image

Jaz sem se leto odločila in obdarila starejši zakonski par, ki se komaj preživlja z eno penzijo (jima nakupila hrano) in bila sta tako vesela, da se tega ne da povedati. Zraven sem jima dala še božično zvezdo in ni bilo lepšega, ko me je čez par dni gospa povabila k sebi na kavo in sredi mize je stala božična zvezda, pod njo pa sveže pečeni piškoti. Res se je ta starejša prijazna gospa tako potrudila, najbolj je pa bila vesela, ker sem sedela tam, ju poslušala in si vzela čas. To je res neprecenljivo.user posted image
Moji znanki, ki je sama z otrokom sem podarila igrače, še zapakirane (ker naš otrok praznuje dec. roj. dan, potem pa še vsa ta praznična darila in se vsega tega toliko nabere), poleg tudi nekaj hrane, sladkarij in tudi mamici eno malo razvajanje za pod smrekco.

Tako, da bi bilo včasih dobro, da se samo malo ozremo po bližnji okolici in vidimo kako težko nekateri živijo. Sama nimam ne vem koliko, pa vendar se človek rajši odpove kakšni nepotrebni stvari (čeprav včasih mislimo, da je vse potrebno in da vse rabimo) in pokloni nekaj tistemu, ki to potrebuje.

Srečno.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 15:09:58   
valerija77
jaz sem malo prej prispela iz Kranja user posted image Dobile smo se in vse skupaj odpeljale do mamice. In verjemite mi, da je bilo res kr precej user posted image user posted image bo imela kr nekaj dela da bo vse pospravila na svoje mesto.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 15:22:02   
valerija77
majčica jst pa tvojega nisem dobila user posted image Sem pa mamico v prašala, če bi otroci meli kaj risank, pa je rekla da nimajo dvd-ja. Torej če ima katera kakega viška bi blo superuser posted image  

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 16:02:07   
dayya
Evo, kot je že Valerija napisala smo pakete dostavile, ko smo prišle pred blok in ko je Najana vidlea tri avtomobile je vstala popolnoma brez besed, (bo trajala še kaka urca da pride k sebi :))) saj smo jo zasule z dobrotami.

Zahvalila bi se vsem ki so prispevale, da jih ne naštevam, saj že več ne vem katere vse ste bile, v glavnem zahvala na Brezje, Deteljico, Žigano vas, Na Partizansko, Cerklje in Štajersko.

Vsem vstalim pa v vednost čestil ima kar za nekaj časa dovolj (razen praška), dajte raj poudarek na hrano.

Lepo se imejte in vsem RR-jevkam vesele in mirne praznike.




(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 17:23:39   
SMT3
Dayya-lepouser posted image Pa hvala da si poročala.

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 20:05:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: scuba_

Ojla,
tudi mi bomo danes dostavili nekaj vreč priboljškov za pod smrekco....pa nekaj dražjih živil, ki jih zaradi stiske sigurno ne kupi...Nutella, Cedivita, Čokolešnik....itd. Vse smo vzeli XL pakiranje, da bo za nekaj časa. Glede na odziv na forumu, bodo vsaj praznike in še nekaj časa preskrbljeni. Je pa dejstvo, da je najbolje dostaviti direkt....vsaj zame osebno.

Me pa pogreje, ko vedno znova poslušam o nasilju nad ženskami in nenazadnje posledično tudi nad otroci. Takega (se opravičujem izrazu) usraneta
bi pa brez slabe vesti spustil skozi roke  user posted image ....in to krepko, da bi nasledjič ne dvakrat, ampak šeskrat premislil....preden bi dvignil roko.

....eeem, mal sem moral iz sebe dat...user posted image



Lepo, da ji pomagate, najbrž ji poleg hrane več pomeni to, da nekdo skrbi.

Meni se v takih situacijah vedno poraja vprašanje, kje so prijateljice, sosedje, vse babice in dedki.

No, saj se mi še kakšno, ampak ne bom kvarila praznikov.

Če poznate še koga, ki bi bil vesel česarkoli, povejte. Res je, dovolj in preveč imamo vsega kot pravi Jagodka.

(odgovor članu scuba_)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
21.12.2011 20:54:23   
Sacherca
Tudi tukaj lahko pomagamo

http://24ur.com/novice/slovenija/pomagajmo-druzini-ki-je-izgubila-vse.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
24.12.2011 17:13:03   
Zamima
Z mislimi pri družinici, upam, da je mamici uspelo dobiti darila, ki so so jih otroci zaželeli in, da je lahko skuhala pravo božično večerjo user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
24.12.2011 18:48:01   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Tudi tukaj lahko pomagamo

http://24ur.com/novice/slovenija/pomagajmo-druzini-ki-je-izgubila-vse.html


user posted image
Moji sosedje.user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
12.1.2012 16:54:55   
naanaa
Ste pa pridne. Vsa pohvala.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
12.1.2012 16:58:44   
naanaa
So vas malo za nos potegnili. Sedaj pa malo spremljajte, hitro se spreminja in spet boste lahko pomagale. 

(odgovor članu naanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
12.1.2012 18:11:33   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: naanaa

So vas malo za nos potegnili. Sedaj pa malo spremljajte, hitro se spreminja in spet boste lahko pomagale. 


Kdo je koga potegnil???


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu naanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
12.1.2012 20:21:32   
majčica1508
to tudi mene zanima...
Da nisi kaka njena ljubosumna in škodoželjna prijateljica............

Zdaj,če si se že na novo registrirala,nas pa prosim razsvetli,kaj se to spreminja?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 8:30:18   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: naanaa

So vas malo za nos potegnili. Sedaj pa malo spremljajte, hitro se spreminja in spet boste lahko pomagale. 


user posted image pa nas rasvetli , kako dolge nosove so nam nategnili!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu naanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 9:53:23   
Paštetka
jaz sem bila tam, videla bedo, žalostne obrazke otrok...

če jim gre pa zdaj boljše oz. se je kaj spremenilo na boljše, pa jim privoščim. user posted image
Hvala Bogu.



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 9:55:31   
Brbs
Mene pa bolj zanima, če v slo obstaja kaka stran/društvo, kjer imajo bazo takih družin, torej da dobiš podatke komu točno lahko pomagaš, ne pa ti RK in podobne organizacije, ko nikoli ne veš, kam dejansko gre denar.

Tudi ob vseh teh zgodbah bi lahko objavili trr ali pa nek naslov, kamor lahko kaj pošlješ, tisti sms za 1 EUR so premalo...

lp
ps: pa strinjam se z enim postop nazaj, ko je ena napisala, da pol slovenije pomaga tisti vesni, ki ji nič ne manjka, ogromno družin z otroci (ali pa tudi penzionistov) je pa res v stiski in njihova zgodba ne pride do javnosti user posted image user posted image user posted image

super bi bilo, če bi lahko dobili naslov kakšne družine, da za božička pošljemo kako darilo, pa za rojstni dan...naši otroci imajo itak vsega preveč.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 10:05:06   
Ajra RR
Bravo, punce! user posted image
Vas spremljam in lahko rečem samo, kapo dol.

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 14:37:15   
naanaa
Tudi jaz pomagam ljudem, ki resnično potrebujejo. Koliko let že spremljate tednik in ali kaj berete časopise? Ljudje so vsega zmožni. Na več strani prosijo za pomoč, pa jim v resnici nič ne manjka (za nos nas vlečejo), pa otroci se rojevajo z lufta, al kako. Pa, da me ne boste narobe razumeli. Veliko je družin, ki resnično potrebujejo pomoč in se ne izpostavljajo javno. Kdor zna, zna. Spremeniš ime in to je to.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 14:46:36   
naanaa
Pojdi sedaj tja....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 16:34:20   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: naanaa

Pojdi sedaj tja....


Kam?

Še kar nas nisi razsvetlila s čim naj bi nas ta mamica vlekla za nos,ker moj nos je čist bp.......
In ja verjamem,da je veliko družin,ki bolj rabijo in se zato ne izpostavljajo....
Mogoče bi se pa tudi mogli izpostavit,da bi se jim lažje pomagalo....


Glede Vesne in kmetije pa nimam komentarja oziroma ga imam,samo ga bom zadržala zase...........

(odgovor članu naanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
13.1.2012 21:20:59   
naanaa
Samo še enkrat se oglasim - dve leti nazaj je prosila za pomoč pod imenom..... preko tv, potem pod drugim imenom in priimkom v časopisu delo in sedaj s tem novim imenom ponovno v tedniku. To je zame iskoriščanje dobrote in tudi oddaja tednik tako krši pravice. Seveda zgodba je zgodba in tudi če ni resnična. Vem, da jim ni lahko in veliko socialne podpore dobijo, več kot marsikatera od vas. Najsednjič malo preverite informacije.
Pa še to, gospa ne živi sama z otroki......

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.1.2012 0:00:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naanaa

Samo še enkrat se oglasim - dve leti nazaj je prosila za pomoč pod imenom..... preko tv, potem pod drugim imenom in priimkom v časopisu delo in sedaj s tem novim imenom ponovno v tedniku. To je zame iskoriščanje dobrote in tudi oddaja tednik tako krši pravice. Seveda zgodba je zgodba in tudi če ni resnična. Vem, da jim ni lahko in veliko socialne podpore dobijo, več kot marsikatera od vas. Najsednjič malo preverite informacije.
Pa še to, gospa ne živi sama z otroki......


Očitno sem bila dolgo edina, ki se je raje ugriznila v jezik.

(odgovor članu naanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Tednik-mamica 4 otrok
14.1.2012 14:19:06   
dayya
No kaj se je tej punci dogajalo pred leti, če je vse to res kar pišete ........
Ne bom sodila , vem pa ko sem bila tam, ko smo ji dostavile ni bilo videti kake bogatije blo je vse bolj klavrno.......
KAJ JE RES IN KAJ NE NE BOM SODILA ... VSE KI SMO POMAGALE SMO TO DELALE V DOBRI VERI DA POMAGAMO NEKOMU KI JE TEGA POTREBEN ... ČE SMO BILE POTEGNJENE ZA NOS ZARADI TEGA NIMAMO NIČ MANJ ...

JE PA TAKO VSAKA PALICA IMA DVA KONCA, ČE JE TO RES KAR NEKATERI NAMIGUJETE VERJAMEM DA BO TADEBEL KONEC VŽGAL TISTEGA KI JE KRIVIČEN.
HVALA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?