|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 8:34:37   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

mmmmmmmmmmmmm Petarda,tle bo tudi za domačo uporabo prav prišlo user posted image

Drugače pa dobro jutro user posted image user posted image user posted image


Evo, šibam na šiht user posted image user posted image user posted image user posted image



Lepo se imej! user posted image

Drugače pa dobro jutro tudi od nas. user posted image  Ja, mislim, da bomo mi tudi sprobali tisto čokolado - me je že včeraj zamikala. user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 8:45:07   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Čudovit dan za nami...bubi hvala za vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala vam, petarda. Krasni ste, ti in tvoji cukri user posted image

Mislim, da se bomo v četrtek odpravili v LJ lučke pogledat, če se nam katera pridruži user posted image

Tisto vročo čokolado sem pa tudi že gledala, ampak mi še ni ratalo kozarčkov nabavit. Joj, meni se zdi, da mi tako vse polzi iz rok, da nič več ne sfolgam user posted image  


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 17:03:08   
NinaŠ
Kriza, ura šele 5, jaz bi pa najraje že kar spat šla user posted image ...se bo treba z nečim zamotit user posted image Otroka se igrata in se ne pustita motit... desc bere časopise in se ne pusti motit user posted image ...

Ah, spet bom začela ogledovat fotkiče in stokala zraven user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 18:54:13   
*bubi*
Z bubijem pa sva se šla danes kopat. Je tako samozavestno govoril, kako bo on plaval, da sva morala it poskusit user posted image . Ja, potem pa ni bil nič kaj pogumen. Pa vidim tam eno punčko, kako je plavala pod vodo in prigovarjam bubiju. Se je hotel prav postaviti pred njo in skočil v vodo brez vsega, potem pa lepo splaval k meni. user posted image

Tako da ja, en korak bližje je, vsaj vode se več tak ne boji, če špricne v oči. Pa če se potunka. Imam upanje, da bo na plavalnem tečaju v marcu še kakšen napredek.

Imajo pa ta teden tako fajn otroške delavnice zrihtane, je več kot eno urco vmes ustvarjal. Jaz pa v miru kavico spila in si masažo na masažnem stolu privoščila user posted image  Sva na koncu bežala ven, da nama ne bi karta potekla user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 19:29:06   
NinaŠ
Bubi user posted image user posted image user posted image glavno da se vode ne boji, boš videla najkasneje marca na tečaju bo konkretno splaval. Mislim, da bi vsi naši otroci že prej, če bi jim omogočili malo več tovrstne rekreacije user posted image



Ah, spet bom začela ogledovat fotkiče in stokala zraven user posted image user posted image user posted image user posted image
 
no, mogoče mi pa ne bo treba več dolgo stokat user posted image je mojemu romantičnemu (hahahahahahahaha) user posted image prišlo na misel, da bi bil uporabo darilo za r.d. user posted image   ...samo zdaj pa panika: 9100 ali 8200 user posted image mislim da 8200 user posted image No teren moram še dokončno obdelat user posted image ...


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 19:36:19   
NinaŠ
Vem, da nekatere imate digitalne okvirje (in ker razmišljam o takšnem darilu za stare starše user posted image ) me nekaj zanima. Ali ima stvar kaj lastnega spomina, ali moraš potem še spominsko kartico dokupit user posted image ? In če, kako potem slike spraviš napr. iz PCja na spominsko kartico (predvidevam da prek USBja na digitalnem okvirju) user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 20:46:35   
*bubi*
Jaz sicer imam en okvir, sem ga dobila pred ohoho leti in ni v uporabi. user posted image  Niti nikoli ni bil, ne vem zakaj. Ga moram poiskat in pogledat, če je za rabo. Vem pa, da ima daljinca user posted image

Na tržišču je ful različnih okvirjev - eni imajo notranji spomin, eni berejo iz SD kartice ali celo iz USBja.

Na notranji spomin naložiš slike preko kabla iz računalnika. Na SD kartico pa kar s čitalcem kartic na računalniku, lahko jo tudi direkt iz fotkiča daš not.




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 20:52:25   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

  ...samo zdaj pa panika: 9100 ali 8200 user posted image mislim da 8200 user posted image No teren moram še dokončno obdelat user posted image ...




Tisti, ko bo v akciji user posted image user posted image user posted image  mimogrede - oba se izmenjavata v akciji v Leclercu.
Od teh dveh bi jaz verjetno 8200. user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 20:54:12   
*bubi*
petarda, čakam kako slikico user posted image  jaz se nisem zrajtala svoje igračke ven potegnit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:01:53   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:02:43   
petarda
Dobro jutro user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

petarda, čakam kako slikico user posted image  jaz se nisem zrajtala svoje igračke ven potegnit user posted image user posted image user posted image



Se bom potrudila user posted image . Sem ti pa hotela pri tebi rečt, da pokaži aparat in kako pritisni, samo si imela čist preveč delauser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:10:05   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Vem, da nekatere imate digitalne okvirje (in ker razmišljam o takšnem darilu za stare starše user posted image ) me nekaj zanima. Ali ima stvar kaj lastnega spomina, ali moraš potem še spominsko kartico dokupit user posted image ? In če, kako potem slike spraviš napr. iz PCja na spominsko kartico (predvidevam da prek USBja na digitalnem okvirju) user posted image


Jaz ga nimam, se mi pa to zdi čudovito darilo user posted image user posted image user posted image user posted image . Ko sem ga jaz hotela kupit, so bili vsi še dokaj dragi in s slabo resolucijo. Sem takrat rekla, da počakam, da se izboljša kvaliteta in pade cena....no, saj zdaj bi pa res že lahko prišli na vrsto. Samo letos sem zaključila z nakupovanjem daril...user posted image  Predvidevam pa, da je kartica že vgrajena in potem samo preko USB-ja preneseš gor.user posted image  Ali pa direktno iz aparata tudi...ali pa preko kabla...mislim, da je vse odvisno od cene user posted image  Meni bi bilo najbolj všeč preko USB-ja. Da na računalniku pregledaš slike in potem daš gor samo tiste, ki so ti pač všeč. Pa pogoj bi bile velik spomin, ne pa da se vrti 20 slik v eno. user posted image  Koliko pa so res zdaj ti okvirji?

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:14:19   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

...samo zdaj pa panika: 9100 ali 8200 user posted image mislim da 8200 user posted image No teren moram še dokončno obdelat user posted image ...




Tisti, ko bo v akciji user posted image user posted image user posted image  mimogrede - oba se izmenjavata v akciji v Leclercu.
Od teh dveh bi jaz verjetno 8200. user posted image  


Jaz ti ne morem pomagat, sem gledala čisto druge. Ti pa lahko povem, da katerega koli boš vzela, boš zadovoljna. user posted image  Jaz sem izbirala med D90, D3100, D5000 in D5100...joj, kaj sem imela delauser posted image . Zdaj se mi pa zdi, da je samo važno, da ima tisti dve funkciji, ki si jih najbolj želiš, kvaliteta je pa itak pri vseh teh že ful dobra.user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:52:53   
Paštetka
Jao... Kaj ste še vedno pri fotoaparatih?user posted image jaz ga bom kupila v Dubaju, kot zadnje leto. Cena brez DDV-ja, pa še za popust zbarantamuser posted image .

V Pragi je bilo enkratno. Piva, becherovka, šoping user posted image . So me skoraj v Desigualovi trgovini not zaklenili user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image vsem bolančkom in poškodovančkom. Naša je danes spala 14,5 ur ponoči. Jo je včeraj zakuhalo, kašlja...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:55:10   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Sem ti pa hotela pri tebi rečt, da pokaži aparat in kako pritisni, samo si imela čist preveč delauser posted image



Pol pa si predstavljaj, da bi še moja dva okoli skakala. Saj si verjetno opazila, kako se bubika odzove, če mami katerega drugega otroka pocarta. user posted image  ja, priznam, včasih paše, pa četudi jih samo za 3 ure odpelje.

user posted image

user posted image
Tole mi je uspelo stisnit user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:56:46   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Koliko pa so res zdaj ti okvirji?


http://www.mimovrste.com/katalog/559/digitalni-foto-okvirji

tak za idejo, kaj se sploh dobi in za kakšen denar user posted image Wi-fi povezava pomeni, da ti na računalniku v kak program fotke naštimaš in direktno iz tega bere, brez kabla. To pa verjetno za kake babice ne pride v poštev user posted image  Razen če recimo živite v isti hiši, babi ima v svojem stanovanju okvir, ti pa sproti fotke nalagaš, kaj lahko gleda user posted image user posted image user posted image

Recimo:
Kakovosten Sony digitalni okvir, ki se ponaša s 7" Clear Photo LCD širokim zaslonom, ločljivostjo 480 x 234 točk, zmožen pa je prikazati JPEG, BMP, TIFF in RAW formate fotografij. Na vgrajeni 128 MB pomnilnik lahko shranite do 250 slik, vse skupaj pa prenašate preko USB priključka, neposredno iz računalnika. Znižan na 55€.
 
Sem pa se zdaj spomnila, da ima Hofer en model še v prodaji, če nimaš nič proti njihovim izdelkom.
http://www.hofer.si/si/html/offers/58_25665.htm

Pa še en forum, malo mnenja preberi. Ta forum (e-fotografija) glede teh tehničnih stvari okoli aparatov in podobnega ni slab:
http://www.e-fotografija.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=28129


< Sporočilo je popravil *bubi* -- 28.12.2011 9:05:25 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 8:58:10   
*bubi*
user posted image  paštetka.... dobro, da si karte za Dubaj že kupila, da nisi vseh cekinov v Pragi pustila user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 16:44:06   
Paštetka
A kaj drsate? Sem razmišljala, da bi maladva peljala za kakšno urco drsat v MB.
Bubi, a mogoče veš, če imajo tako male drsalke za izposojo?

Jaz sem danes z malima pospravljala sobe. Vsako igračko seveda v zato namenjeno škatlo. Jao kaj enih igrač se je nabralo. Sploh več nimamo prostora. Niti ne vesta več kaj vse za enih igrač imata. Pa še kup enih imam pospravljenih v omarah zapakiranih. user posted image user posted image

Pa enih oblačil. Sploh ne rabim iti na razprodaje. Sem od male naštela eni 30 majic z dolgimi rokavi, 20 jopic... user posted image

Naštela sem 12 žog ( košarka, fuzbal, mehke) ...da o tistih malih sploh ne govorim user posted image .


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 18:41:09   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Bubi, a mogoče veš, če imajo tako male drsalke za izposojo?



NA Trgu svobode je narejeno drsališče. Bubi je zadnjič drsal, tako da očitno imajo njegovo številko. Nisem ga jaz peljala.
Za manjše pa ne vem user posted image  bubika ni drsala, ker ima longeto. Pod št. 30 sem malo skeptična user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 19:14:02   
Paštetka
Jaz sem slišala, da je baje nekje neka pokrita dvorana za drsanje.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 19:29:23   
NinaŠ
Ja Bubi ravno ta v Hofru mi je včeraj v oči padel user posted image . In če bi kupila, bi verjetno kar tega, jih imajo na Jesenicah še veliko na zalogi user posted image . "Notranji spomin" imajo pa le redki (so tudi občutno dražji user posted image ), povečini potrebujejo memory kartico, nekateri modeli imajo tudi USB priključek (tale Hofrov že).  Samo zdajle mi ni jasno, kako bi fotke s PCja spravila na SD brez čitalca user posted image (ker tega pa res ne bi kupovala user posted image ).


Paštetka user posted image user posted image user posted image kot bi opisovala Tinino omaro user posted image user posted image user posted image (in sobici obeh mojih otrok user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 20:56:56   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz sem slišala, da je baje nekje neka pokrita dvorana za drsanje.


Ja, to pa je Ledna dvorana Tabor. Ta pa je celo sezono odprta.
Meni je pač drsališče na prostem simpatično, mislim, da je celo zastonj, izposoja drsalk pa 2€. 

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 21:01:24   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ
Samo zdajle mi ni jasno, kako bi fotke s PCja spravila na SD brez čitalca user posted image (ker tega pa res ne bi kupovala user posted image ). 



Ja kak pa jih spraviš iz digitalca na računalnik brez čitalca?

Če priklopiš kabel direkt iz digitalca z USBjem, potem se ti verjetno digitalc prikaže kot izmenjljivi disk. No, v tem primeru bi moralo it prenašanje v obe smeri.

Pač daš v digitalca prazno kartico in potem na ta način preneseš slike kao nazaj na fotoaparat.

Pa daj malo poglej no, večina PCjev ima reže za spominske kartice, celo moj printer jo ima. Čitalec pa tudi ni tak blazen strošek, jaz ga potrebujem, ker imam v digitalcu rahlo nenavadno spominsko kartico.
Imaš celo variante micro SD, ki jih kar v usb ključek vstaviš, ali pa v adapter da nastane navadna SD..... ful je tega na tržišču. user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 22:21:01   
Paštetka
Jaz sem pa danes od dragega dobila šopek rožuser posted image
Par krat sem mu rekla, da si želim, da bi mi enkrat prinesel rožice en torek in ne samo na valentinovo ali RD. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
28.12.2011 22:30:58   
NinaŠ

Ja kak pa jih spraviš iz digitalca na računalnik brez čitalca?

 
ja Bubi saj vem user posted image user posted image user posted image kompliciram user posted image user posted image user posted image



Paštetka user posted image user posted image user posted image za možeka. Vidiš vztrajnost se izplača user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?