|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še vedno ni odločbe o plačilu vrtca
12.6.2012 13:42:26   
čipka

IZVIRNO SPOROČILO: knorbalbo

Živjo punce, da se še jaz tukaj malo spucam...namreč pri nas je situacija taka, da sem jaz še študentka, moj pa ima službo z povprečno plačo. Dobivam državno štipendijo in otroške in to je to. Imava enega otroka, ki je v privat varstvu ker vrtca nismo dobili in kredit. Skozi mesec pridemo z veliko težavo.

Ker je z novim zakonom prišel nov izračun socialnih transferjev, sem si natančno izračunala da bi morala sedaj prejemati veliko višjo državno štipendijo in OD in sem seveda takoj z januarjem poslala nove vloge. Seveda do aprila nisem nič dobila in sem klicala na CSD, kjer so ugotovili, da so eno izmed vlog očitno izgubili in me prosili naj ponovno pošljem obe...ok, to seveda naredim, s tem da mi referentka obljubi da bo napisala na vloge januarski datum, da bom dobila še poračun za nazaj, ker je bila to njihova napaka. No in potem po parih tel klicih, ker sva z možem že res krvavo potrebovala finančno injekicjo, dobim odločbo. ŠOK!!!! Ženska, s katero sva bili v kontaktu in ki je reševala moje vloge je narobe izračunala in namesto da bi dobili sedaj veliko višji OD in DŠ in s tem pozitiven poračun, je na odločbi 3-krat manjši znesek, ki je seveda še veliko nižji od tistega ki ga prejemam sedaj in tako v petek nisem dobila nakazane DŠ in predvidevam da tudi ne bo OD. Mi smo od tega denarja krvavo odvisni in zdaj ga ne bo!!!! Seveda sem takoj naslednji dan po prejeti odločbi napisala pritožbo tako na CSD in tudi na ministrstvo (ziher je ziher) ampak glede na to kako hitro se tukaj melje vse skupaj računam ,da bom dobila novo odločbo nekje decembra. Do takrat pa bom brez prihodkov ker mi po njihovi napaki trgajo zaradi napačnega izračuna. KAJ NAJ NAREDIM?????????



Nič. Lahko samo čakaš kot jaz. S tem da je bilo meni dovolj čakanja in sem začela nekje honorarno, da dobim vsaj nekaj za preživetje. To je to.

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Še vedno ni odločbe o plačilu vrtca
12.6.2012 14:21:24   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: čipka


IZVIRNO SPOROČILO: knorbalbo

Živjo punce, da se še jaz tukaj malo spucam...namreč pri nas je situacija taka, da sem jaz še študentka, moj pa ima službo z povprečno plačo. Dobivam državno štipendijo in otroške in to je to. Imava enega otroka, ki je v privat varstvu ker vrtca nismo dobili in kredit. Skozi mesec pridemo z veliko težavo.

Ker je z novim zakonom prišel nov izračun socialnih transferjev, sem si natančno izračunala da bi morala sedaj prejemati veliko višjo državno štipendijo in OD in sem seveda takoj z januarjem poslala nove vloge. Seveda do aprila nisem nič dobila in sem klicala na CSD, kjer so ugotovili, da so eno izmed vlog očitno izgubili in me prosili naj ponovno pošljem obe...ok, to seveda naredim, s tem da mi referentka obljubi da bo napisala na vloge januarski datum, da bom dobila še poračun za nazaj, ker je bila to njihova napaka. No in potem po parih tel klicih, ker sva z možem že res krvavo potrebovala finančno injekicjo, dobim odločbo. ŠOK!!!! Ženska, s katero sva bili v kontaktu in ki je reševala moje vloge je narobe izračunala in namesto da bi dobili sedaj veliko višji OD in DŠ in s tem pozitiven poračun, je na odločbi 3-krat manjši znesek, ki je seveda še veliko nižji od tistega ki ga prejemam sedaj in tako v petek nisem dobila nakazane DŠ in predvidevam da tudi ne bo OD. Mi smo od tega denarja krvavo odvisni in zdaj ga ne bo!!!! Seveda sem takoj naslednji dan po prejeti odločbi napisala pritožbo tako na CSD in tudi na ministrstvo (ziher je ziher) ampak glede na to kako hitro se tukaj melje vse skupaj računam ,da bom dobila novo odločbo nekje decembra. Do takrat pa bom brez prihodkov ker mi po njihovi napaki trgajo zaradi napačnega izračuna. KAJ NAJ NAREDIM?????????



Nič. Lahko samo čakaš kot jaz. S tem da je bilo meni dovolj čakanja in sem začela nekje honorarno, da dobim vsaj nekaj za preživetje. To je to.


Točno tako. Preživetje je pred študijem, sploh če je vmes družina. Zato svetujem, da si začasno poiščeš delo, čeprav bo študij nekaj časa trpel.
Sem bila tudi jaz študentka z družino, pa sem vedno delala zraven, da smo prišli skozi mesec.
Pa ni treba, da se zaposliš ... tudi drugače gre user posted image , npr. inštrukcije znajo biti zelo donosne user posted image

Sicer pa se pozanimaj na CSD, ali ti bodo pobrani denar vrnili z obrestmi?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Še vedno ni odločbe o plačilu vrtca
17.6.2012 11:45:42   
čipka
In še vedno nisem dobila odločbe...pa to ne moreš verjet no user posted image user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Še vedno ni odločbe o plačilu vrtca
19.6.2012 10:33:37   
saska27

IZVIRNO SPOROČILO: čipka

In še vedno nisem dobila odločbe...


Nisem brala vsega ... Si že kaj zagnjavila na centru? Sama sem vlogo oddala konec decembra. Prejšnji torek sem na center (MB) poslala preprost mejl z vprašanjem, kdaj lahko pričakujem odločbo, pa so jo v četrtek dali na pošto in v petek sem jo dobila. Morda je bilo naključje, a ne verjamem - pol leta nič, potem pa v dveh dneh po vprašanju pošljejo?

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Še vedno ni odločbe o plačilu vrtca
19.6.2012 14:37:01   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: saska27


IZVIRNO SPOROČILO: čipka

In še vedno nisem dobila odločbe...


Nisem brala vsega ... Si že kaj zagnjavila na centru? Sama sem vlogo oddala konec decembra. Prejšnji torek sem na center (MB) poslala preprost mejl z vprašanjem, kdaj lahko pričakujem odločbo, pa so jo v četrtek dali na pošto in v petek sem jo dobila. Morda je bilo naključje, a ne verjamem - pol leta nič, potem pa v dveh dneh po vprašanju pošljejo?


mislim, da je bolj slučajno sovpadlo,
sedaj so zaključili z odločbami soc. pomoči in končno začeli (pospešeno) izdajati odločbe za vrtec

in do konca meseca bodo morali tistim, ki imamo več kot enega otroka v vrtcu, izdati nove odločbe (sprememba razreda za 1. otroka za 1 razred gor (oz. ukinitev znižanja za 1 razred) + dodatek 30 % plačila glede na razred za drugega)

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?