|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gradbeno za prizidek
7.7.2012 8:56:21   
mamica 2008
zdravo,no najprej se opravicujem ce tole ne spada mogoce sem.imam pa eno vprasanje ce katera ve.imamo hiso in bi radi naredili prizidek nekje 9x4,tale del kje bi to zraven zidali je gradbeno.samo me zanima kako urediti papire,kaj vse rabis,pa ce katera ve koliki so stroski.hvala za vsaki info
lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gradbeno za prizidek
8.7.2012 13:22:01   
gsatalema
koliko je meni znano, rabiš vse kot za hišo, le da se papirji glasijo za prizidek.... Kombiniraš lahko z obstoječimi priključki (voda, elektrika, kanalizacija,...)

(odgovor članu mamica 2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gradbeno za prizidek
8.7.2012 18:22:19   
mamica 2008
pa se tudi tako dolgo caka kot za hiso po par let??

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gradbeno za prizidek
8.7.2012 21:10:41   
gsatalema
ne, če jih malo "potiskaš naprej", in večkrat vljudno vprašaš po tel., - ne glede kateri dokumenti bodo-, bi morala vse pridobit v roku 6 mes.

(odgovor članu mamica 2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gradbeno za prizidek
8.7.2012 21:25:43   
mamica 2008
samo 6 mesecov.to pa je super ce bo to tako hitro slo.ker mija imama pracelo na kateri bi gradila novo hiso,pa ze par let cakamo na papire pa se vedno nic,pa samo pravijo bo naslednje leto,pa se vedno nic.koliko pa sploh stane gradbeno?ja komunala pa to more tudi dati dovolitev da vzameno vodo pa to iz starega dela?pa sosedi soglasja?

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gradbeno za prizidek
8.7.2012 21:39:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mamica 2008

samo 6 mesecov.to pa je super ce bo to tako hitro slo.ker mija imama pracelo na kateri bi gradila novo hiso,pa ze par let cakamo na papire pa se vedno nic,pa samo pravijo bo naslednje leto,pa se vedno nic.koliko pa sploh stane gradbeno?ja komunala pa to more tudi dati dovolitev da vzameno vodo pa to iz starega dela?pa sosedi soglasja?

Tole pa skoraj ne morem verjet, da čakate gradbeno dovoljenje ... vi to čakate spremembo namembnosti najbrž.
Itak je pa rok za izdajo gradbenega dovoljenja znan in jim lahko težiš in vsak dan kličeš referenta ki to ureja itd.

(odgovor članu mamica 2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gradbeno za prizidek
9.7.2012 7:11:02   
CUKRČEK
Mi smo po enem letu obupali in bomo naredili prizidek na ćrno. Žal.
Smo dali vlogo za gradbeno dovoljenje za zelo majhenprizidek. In ni in ni šlo nikamor. So zamudili vse roke in še kar "drkajo" . Pa kar hočejo neka soglasja,. dovoljenja in podobne bedarije, ki jih nikjer ne zahtevajo. Ni šlo ne zlepa ne zgrda. Edino tožit bi jih še lahko šli, ker so vse roke zamudili. PA nimajo nobenih osnov za zavrnitev.
Gre pa za eno upravno enoto v Ljubljani. Sramota!

Se ne bomoveč "bockali" z njimi. Smo dali odstop od projekta in na črno pozidal. Ker tako pa res ne gre.Očitno so tam doli le zato, da kavice pijejo in fikuse zalivajo. BAnda nesposobna.

Tako da se kar pripravi, da boš ob živce, če boš naletela na podobne nesposobneže ko jaz.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gradbeno za prizidek
9.7.2012 7:14:16   
CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Otika



Itak je pa rok za izdajo gradbenega dovoljenja znan in jim lahko težiš in vsak dan kličeš referenta ki to ureja itd.


Roki so vsi povsem znani, samo tukaj se očitno noben ne ozira na to. 100x pokliali o telefonu (mi in arhitekt), ne gre ne zlepa ne zgrda. Vsakič ko pokličemo, hočejo še kake papirje, čeprav so bili že izdani. Kr neki.

Ne bi rekla, ko bi šlo za novogradnjo. Ne pa tak mali prizidek, ki ni omembe vreden.

Saj tisti, ki so pozidali celotno barje in še kje, pa niso nobenega dovoljenja rabili.....


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gradbeno za prizidek
9.7.2012 8:26:59   
gsatalema
o joj, so pa res pravi... Jaz govorim za štajerski konec in ni bilo nekih problemov...le parkrat smo jih morali poklicat.
Na spremembo namembnosti smo tudi mi čakali, ker je bilo pol prizidka na drugi parceli, kjer pa ni bila več ohišnica, in je to vse skupaj potekalo toliko časa....

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gradbeno za prizidek
9.7.2012 22:54:41   
mamica 2008
mi smo tudi iz stajerskega konca in res upam da bo to tako hitro slo.blo pa bi zidano na isti parceli,tako da bi verjetno potem bilo lazje.samo me zanima ce katera ve kaksne so cene?

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gradbeno za prizidek
10.7.2012 11:48:21   
petea
mamica2008,
preveč različnih dejavnikov vpliva na določitev stroškov, razlike so npr. tako med posameznimi občinami in deli občin za komunalni prispevek, nobenega podatka nisi navedla, za kakšnen in kako velik objekt dejansko gre, katere priključke lahko obdržite ob ostoječega objekta in katere rabite ali želite nove, saj to vpliva na pridobivanje soglasij ipd.

Tako da boš edine relevantne informacije dobila pri pristojnih inštitucijah in pri projektantih, ki jim boš pokazala idejni načrt

(odgovor članu mamica 2008)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?