|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aleksander ali Alexander?
3.9.2012 23:39:19   
Michelle12
Končno sva našla neko ime, ki nama je všeč za fantka in zdaj se ne znava odločit katero je lepše? Kaj je vam bolj všeč?

Po eni strani upam, da bo punčka, imava dosti imen na zalogi :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aleksander ali Alexander?
3.9.2012 23:50:22   
mateyka
če gledamo konsistenco črkovanja obeh imen, je boljše da ma x not?

namreč v grščini iz katerega izhaja in v latiščini se zapiše z x-om - http://www.behindthename.com/name/alexander

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aleksander ali Alexander?
3.9.2012 23:58:19   
Michelle12
Hmmm...mislim, da bo kar z X, ko prebere tole stran. Pa dosti kraljev in vladarjev je bilo s tem imenom in všeč mi je pomen! Hvala:)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 7:28:29   
Tippi
Če že, potem brez x user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 9:16:20   
mateyka
jah, sam ma žesestrco, ki ima original francoski zapis imena - če se greš originale, pol je boljš da jih majo vsi; men bi blo mal čudn da bi bla bratec in sestrica Désirée in Žak user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 9:18:53   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jah, sam ma žesestrco, ki ima original francoski zapis imena - če se greš originale, pol je boljš da jih majo vsi; men bi blo mal čudn da bi bla bratec in sestrica Désirée in Žak user posted image


Hm, kaj pa priimek? Meni velikokrat pade v oči oh in sploh tuje ime in zraven slovenski (jugoslovanski ) priimek user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 9:23:49   
ronja
men bi blo mal čudn da bi bla bratec in sestrica Désirée in Žak

Meni je pa hecno, ko zbirajo starši imena, da bojo pasala skup - pa saj brat pa sestra večino življenja ne bosta skup živela, zelo redko bojo ta imena dejansko skup... Kvečjemu bi potem moral partnerja tako zbiratuser posted image . A to je samo za starše, da se jim fajn sliši, ko poklićejo otroke k mizi?user posted image

Sicer je pa meni bolj všeč s ks.

< Sporočilo je popravil ronja -- 4.9.2012 9:24:15 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 10:05:08   
Najaa
Aleksander. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 10:18:23   
lenčy
medva imava Aleksa in je tudi kralj za naju, sj ni rečeno da mora bit ravno v dolgi obliki. meni je ime všeč, ker je svetovno in ga povsod poznajo, pa tud ni nujno, da je z X.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 10:56:23   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
men bi blo mal čudn da bi bla bratec in sestrica Désirée in Žak

Meni je pa hecno, ko zbirajo starši imena, da bojo pasala skup - pa saj brat pa sestra večino življenja ne bosta skup živela, zelo redko bojo ta imena dejansko skup... Kvečjemu bi potem moral partnerja tako zbiratuser posted image . A to je samo za starše, da se jim fajn sliši, ko poklićejo otroke k mizi?user posted image


saj načeloma nimam neke manije, da morata pasat skup, mam kar širok razpon - upam user posted image
samo mi je nelogično, da bi enkrat pri fantku vztrajal da je original zapisu a la Enrique, pol pa dal punci ime Džesika ali Šejla - cmon, that IS weird user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.9.2012 10:57:33 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 12:07:33   
Michelle12
Sem se nasmejala :)

Mojemu je bolj všeč Aleksander, meni za z Xom. Ker je original:) Upam samo, da ga ne bojo klicali Aleks(x), ker mi ni všeč. Vem pa, da ne bom imela dosti vpliva na to :)

Priimek je srbski al bosanski, kaj pa vem. Ampak je brez ičev na koncu. Sva vedno primerjala vsa imena s priimki in nama paše.

Sva pa midva Mateja in Vladimir, paše? ;)

No, dragi je rekel, da bova še probala napisat na papir in se bova potem dogovorila kako se bo ime pisalo. Čeprav ne razumem kaj to spremeni, ma dobro, naj bo po njegovo :) Všeč mi je, ko se tako veseli :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 12:24:16   
mateyka
v bistvu je res detalj, razlika med x in ks - glavno je da mata ime izbrano; poglej bogo Tippi user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 12:36:44   
Michelle12
Ma mi smo tudi imeli probleme veš. Ok, res, da imam še 26 tednov časa ampak jaz hočem bit sigurna. Da vem, da imamo izbrano :)

Če bi bila Michelle fantek, bi bila Mark. Samo Markov je ogromnooo. Odkar sem rodila, so vsi fanti Marki, tu pri nas. Nama pa to ni preveč všeč in pol je mož rekel, da bi raje neko drugo. In ker sem bla res čisto brez idej, sem mu prepustila izbiro, jaz naj bi se samo strinjala. Da ne da lih eno, ki meni pa res ni lepo. Tako, da bo tudi na koncu tako kot bo njemu bolj všeč:)
Je pa blo to ime meni od vedno lepo. Mark mi je še vedno lepše, no. Samo mu ga nisem hotela omenit, ker se Aleks kliče en moj dober prijatelj, na katerega je bil mož fuul ljubosumen. Brez razloga, seveda. Ampak vseeno, bi si lahko kaj mislil. Jaz bi si tudi, priznam. In nekako včeraj prideva do tega imena in pravi, da že neki časa razmišlja tem samo, da mi ga ni hotel omenit. Tako, da ja..zdaj bo kar to :)

Michelle ima pa kar zgodbo zakaj tako ime. Še čisto iz začetka najine zveze in ima tak poseben pomen za naju. Ko neko znamenje za najino zvezo. Ne vem kako drugače povedat.
So mi pa ful všeč francoska imena v zadnjem času :)

Tako, ko berem po forumih, pa ko se s kakšno mamico/nosečko pogovarjam, večina pravi, da jim je/je bilo težje izbrat ime za fantka kot za punčko. In res je ful velik problem. Za punčko pa imava midva še 3 na zalogi :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aleksander ali Alexander?
4.9.2012 13:26:56   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

men bi blo mal čudn da bi bla bratec in sestrica Désirée in Žak

Meni je pa hecno, ko zbirajo starši imena, da bojo pasala skup - pa saj brat pa sestra večino življenja ne bosta skup živela, zelo redko bojo ta imena dejansko skup... Kvečjemu bi potem moral partnerja tako zbiratuser posted image . A to je samo za starše, da se jim fajn sliši, ko poklićejo otroke k mizi?user posted image

Sicer je pa meni bolj všeč s ks.


Se strinjam user posted image Meni se slovanska verzija imena bolj dopade. Aleksander Veliki npr. Dobro, on je bil AleksandAr, po mojem.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aleksander ali Alexander?
6.9.2012 14:09:52   
summer2005
Meni je lepše Aleksander, še bolj pa Aleks.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aleksander ali Alexander?
7.9.2012 0:15:53   
Michelle12
Mož se je odločil, jaz se strinjam..Aleksander bo. Komaj čakam, da ga spoznam :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aleksander ali Alexander?
7.9.2012 22:53:58   
summer2005
Bravo, lepo!!!user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aleksander ali Alexander?
11.9.2012 9:37:16   
mala lizika
Najlepše ALEKS ;)

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?