|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Next
22.10.2012 13:52:41   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tutan, evo nekaj za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.didriksons.com/default.asp?c=1&newsId=bastitestboardman





Lubijezus, isto je bilo user posted image user posted image
In potem nisem vedela, ali naj ga dam sploh v avto. Pač pri kakih packarijah je naš vedno zraven user posted image
Mi smo ta komplet kupili 1x v Hoferju - za male pare - samo, znotraj je podložen, in našemu je nonstop vroče user posted image , zato ga kaj bistveno nismo nosili. Ga moram prodat dalje.
140€???? stofuckingštiridesetevrov? NO GO! :P

V Lidlu so imeli kak mesec nazaj te komplete podložene in nepodložene.

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Next
22.10.2012 13:59:47   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tutan, evo nekaj za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.didriksons.com/default.asp?c=1&newsId=bastitestboardman





Lubijezus, isto je bilo user posted image user posted image
In potem nisem vedela, ali naj ga dam sploh v avto. Pač pri kakih packarijah je naš vedno zraven user posted image
Mi smo ta komplet kupili 1x v Hoferju - za male pare - samo, znotraj je podložen, in našemu je nonstop vroče user posted image , zato ga kaj bistveno nismo nosili. Ga moram prodat dalje.
140€???? stofuckingštiridesetevrov? NO GO! :P

V Lidlu so imeli kak mesec nazaj te komplete podložene in nepodložene.



Škoda, da nisem vedela user posted image

Sem se pa ravno spomnila na tamalo sosedo, ki je ravno tak en mali user posted image - gledam en dan, poleti, avgusta, vroče, sosedi pa bazen pospravljajo. Pa pride tamala na obisk, pa jo vprašam, pa mi odgovori: Najprej so bile škarje na mizi, potem sem pa jaz šla rezat bazen user posted image
Potemtakem je še vseeno bolje, da je naš nonstop umazan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Next
22.10.2012 14:05:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Sem se pa ravno spomnila na tamalo sosedo, ki je ravno tak en mali user posted image - gledam en dan, poleti, avgusta, vroče, sosedi pa bazen pospravljajo. Pa pride tamala na obisk, pa jo vprašam, pa mi odgovori: Najprej so bile škarje na mizi, potem sem pa jaz šla rezat bazen user posted image
Potemtakem je še vseeno bolje, da je naš nonstop umazan user posted image

No sej ni smešno, ampak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Next
22.10.2012 16:10:47   
mateyka
ja Tutan, ta je podložen dežni, ker tle je ful mraz in sva mogla nabavt neki da te voda zalije ko na krovu in si suh (eni hudi varjeni šivi ipd - zato ni poceni), ker v vrtcu še kar kokretno "gozdujejo" dokler ni snega (tudi če je mraz) in bi zmrznila v nepodloženem kompletu. ima pa itak še od prej dvoje nepodložene dežne hlače (švedske so velik boljše kot ene iz naših poceni trgovin), samo to tuki ni dolg nosila; je tok mal časa toplo za nepodložene, da je debelejši komplet več kot 100% bolj uporaben tukaj..

nepodložene varjene hlače ma pa tele:
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Next
31.10.2012 15:34:43   
Felicita
ena novica za tiste, ki nimate kreditne/ne marate z njo operirat po internetu:

next zadeve se po novem dobijo tudi na spletni strani halens.si, kjer se da plačat po povzetju. nisem se sicer poglabljala v to če imajo VSE in kakšne so cene, tisti kosi ki so mene zanimal so jih imeli in cene do centa enake kot na original spletni strani. verjetno pa dostava mal dlje traja. če se kateri da preverjat...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Next
31.10.2012 17:16:03   
Urska09
Felicita, razlika je v stroških dostave, ki jih pri direktnem naročanju ni, tukaj pa so 3,95eur.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Next
31.10.2012 17:52:11   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Felicita, razlika je v stroških dostave, ki jih pri direktnem naročanju ni, tukaj pa so 3,95eur.


plus še 1 eur ki si ga pošta slovenije odtrga za plačilo položnice (al 0,95 eur al kok že); poleg tega da že sama dosava ni tok fancy kot dhl (ne morš se zmenit za uro, ...); ampak - kot rečeno, če katera nima kreditne in ji ni za čakat da še katera naroči...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Next
13.11.2012 15:00:15   
janjja
Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Next
13.11.2012 18:49:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.


Next ima ze neki mesecev brezplacno postnino.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Next
13.11.2012 21:08:14   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.


Next ima ze neki mesecev brezplacno postnino.

Že nekaj let user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Next
13.11.2012 21:13:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Pravkar naročila nekaj preko Nexa pa mi je napisalo Deliverty free? In ni zaračunalo poštnine? A jo bom mogla pol plačat ob prevzemu, drugače sem poravnala z Master card.


Next ima ze neki mesecev brezplacno postnino.

Že nekaj let user posted image

Ne vem, ce bo cisto frzalo, ker lani sem se placala postnino.

(odgovor članu Urska09)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Next
13.11.2012 21:19:44   
Urska09
Kupujem že 3 leta, poštnino sem plačevala samo prvo leto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Next
13.11.2012 21:30:47   
Urska09
.

< Sporočilo je popravil Urska09 -- 13.11.2012 21:33:20 >

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Next
13.11.2012 21:32:26   
Urska09
Otika, v bistvu sva obe falile user posted image . Malo več kot 1 leto ni več poštnine. Sem preverila po prejetih mailih.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Next
13.11.2012 22:07:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Otika, v bistvu sva obe falile user posted image . Malo več kot 1 leto ni več poštnine. Sem preverila po prejetih mailih.

V bistvu si ti bolj ... mojih "kar nekaj mesecev" in "lani sem še plačala poštnino" sta bližje dobremu letu, kot pa tvojih "par let" user posted image user posted image

(odgovor članu Urska09)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Next
14.11.2012 13:45:02   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

midva z možem pa nisva H&M fena. tle majo lindex in moram rečt da je res kul - ni mi jasno da je tako lokalno skandivanski, če je boljši od H&M user posted image

http://www.lindex.com/eu/kids/best-sellers/


Mateyka, tenks za tale hint. Sem za tamaladva naročila en kup stvari, dobila v ene 5 dneh in je bilo vse kul! Mogoče je bila en majca mal tanjša ampak sem to pričakovala, že zarad cene.
Pa en vem sicer zakaj, ampak se mi zdi da je cenej k Next? Lah se pa motim..
Skratka tenkju!! user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Next
14.11.2012 21:30:38   
janjja
Meni so danes že poslali meil da je že naročeno v sloveniji - naročila včeraj, tako da res so brzinski, mislim da bo že kar jutri tole od nexa :)

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Next
14.11.2012 21:46:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Felicita, razlika je v stroških dostave, ki jih pri direktnem naročanju ni, tukaj pa so 3,95eur.


Halens ima pogosto tako, da ne plačaš stroškov dostave....samo na njihove e-novice moraš biti prijavljen, ti pošljejo eno kodo, ki jo potem vtipkaš ob naročilu....zdi se mi pa, da plačaš tisti 1 EUR Pošti Slovenije za stroške plačila položnice......

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Next
16.11.2012 21:08:09   
ellie
Jaz sem ta mesec 3x naročala pri next-u...in res jim same pohvale user posted image

Naslednji dan po naročilu sem dobila mail, da je bilo odposlano...in še naslednji dan je bilo pri meni. Tako da je res v 3eh dneh prišlo oz. bi lahko rekla, da v 2eh. Se mi je oni dhl-ovec že smejal user posted image ker ko me je že 3. klical, me je prvo vprašal, če mi domov al v službo dostavi user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 119
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?