|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Brošure za zajtrk :o(
25.11.2012 13:03:59   
pelin
 Pametno je namrec razpravljati zgolj o vsebini in svoja obcutja (ki povecini nimajo nobene zveze z samo tematiko) v vecji meri izkljuciti.
Strinjam se da je pametno...vendar grem potem raje brati neko strokovno knjigo ali čisto neoseben članek....
tak način pisanja velikokrat zasledim pri določenih posameznikih tule gor...in roko na srce...ob njih mi je strašno dolgčas....(priznam da so to edini komentarji, ki jih rahlo nezbrano prebiram ) in me hkrati odbijajo, ker gre pri njih za podajanje nekega znanja vzetega iz prebrane literature...so mrtvi in ni v njih nič življenjskega in bolj malo uporabnega v praksi......to je moje mnenje.....vem da marsikdo razmišlja drugače....zavedam se , da moj način pisanja prav tako mnoge odbija, vendar je to moj način , ki se ga rade volje držim...ki je vzet ponavadi iz mojih izkušenj....in za katerega se nimam namena opravičevati.....brez težav se ga da zignorirati....pustiti neprebranega.....tako jaz ponavadi naredim s tistimi, ki so navajeni žaliti in se repenčiti na bolj prefinjen način....bolj umirjeni z lepimi in prikritimi besedami, ki mimogrede znajo tudi svinjsko prizadeti....in ko končajo svoje "kvazi in neškodljivo"pisanje, dajo na koncu za povrh še smajlija, da ja ne bo kdo rekel, da so kaj grdega mislili....pač svetohlinstvo, ki ga jaz in tisti, ki so podobni meni ne prenašamo....
In ja....forum je skupnost različnih karakterjev....ne nujno prijateljev...ne nujno istomislečih....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Brošure za zajtrk :o(
25.11.2012 15:33:27   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zato tudi anonimna "pisma" niso neka velika rec. Pametno je namrec razpravljati zgolj o vsebini in svoja obcutja (ki povecini nimajo nobene zveze z samo tematiko) v vecji meri izkljuciti.

Se strinjam, na forumih sigurno. Samo če pa hočeš nekaj naredit konkretno recimo kot poziv ministrstvu, potem pa se skoraj moraš podpisat, če hočeš, da te resno jemljejo...


To kar se dogaja v Mariboru je stvar ideje in ne poziva posameznika. Povsem irelevantno je, ali je ideja bila podpisana ali ne, ne kot poziv, ne kot manifest. Pomembno je, da je bila ideja, srz, bistvo, sprejeto - ne glede na posameznega predlagatelja, zacetnika, idejnega vodjo (moski spol je uporabljen generativno)...

Glede tujine pa se strinjam, da je tam kvečjemu hujše, ne pa boljše kot pri nas. Vseeno pa je prav, da stremimo k boljšemu, ne k slabšemu. Fajn se je pa tudi zavedat, kaj imamo...


Logicno... ce je sosed bolj lacen kot jaz, to se ne zmanjsa mojo lakoto... Sicer je tujina zelo sirok pojem, ponekod je boljs,e ponekod slabse in je primerjanje s tujino samo slepilo v vsem kar gre preko racionalnega opazovanja ponujenih resitev. To, da je v tujini  slabse ali boljse nam nic ne pomeni in ni nobena tolazba. Tudi ce je v tujini stokrat slabse, se ne pomeni, da mora biti tudsi pri nas slabse, ali da zato ne rabi biti pri nas se boljse. Osnova je tisto kar hocemo in za kar smo se pripravljeni boriti in izboriti. Tujina s tem nima nobene zveze.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Brošure za zajtrk :o(
25.11.2012 15:39:30   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Strinjam se da je pametno...vendar grem potem raje brati neko strokovno knjigo ali čisto neoseben članek....
tak način pisanja velikokrat zasledim pri določenih posameznikih tule gor...in roko na srce...ob njih mi je strašno dolgčas....


Nisi me razumela. Bom poskusila na primeru  ce nekdo nappsie , da je tvoja ideja neumna, bedasta in zanikrna - to ne pomeni in ni potrebno jemati na osebi ravni - da si ti neumna, bedasta in zanikrna. Da ne jemljes na osebni ravni pomeni, da ne sprejmes osebno diskreditacijo kot argument pri razpravi o doloceni ideji in staliscu itn. Vse to ap ne pomani, da so tvoja stalisca brezosebna ali da ne izhajajo iz tvojih osebnih izkusenj. Enostavno zastopis, da ni nobene potrebe enaciti cloveka s njegovimi stalisci in idejami.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Brošure za zajtrk :o(
26.11.2012 18:15:43   
norge

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

rozilu, kolikor je meni znano, je projekt tradicionalni zajtrk letos šesti. Vsa leta je veljalo, vsaj meni je znano tako, da zajtrk pripravi v sodelovanju z lokalnimi proizvajalci hrane, v ospredju so čeberji, ker je s tem začela Čebelarska zveza Slovenije. Zdej se pa meni zastavljajo različna vprašanja o šolah, ravnateljih, učiteljih... in svizu.

Šolski zajtrk ni obvezen za vse šolarje, subvencija za malice pa je dostopna, vsaj meni se zdi cenzus tak, da tisti, ki ga presežejo, imajo toliko dohodka, da malico lahko plačajo - zgolj moje mnenje, ker prihajam iz družine, kjer smo živeli z malimi dohodki. Žal pa nekaterim ni prioriteta plačati položnice, je pa seveda treba imet milijon drugih stvari.


Podpis.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?