|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   likalnik
30.1.2013 19:39:39   
jasna80
Mi lahko kdo iz izkušenj pove, če je res kakšna bistvena razlika v likanju z likalnikom, ki ima mč 2200 W in konstanten izpust pare do 35 g/min ter sunkovit izpust pare do 110 g/ min in pa drugim likalnikom, ki ima moč 2600 W, konstanten izpust pare do 50g/min ter sunkovit izpust pare do 170g/min. Prvi stane cca. 40 Eur, drugi pa cca. 70 Eur. Sem že hotela kupiti prvega, pa mi je prodajalka na vsak način hotela prodati tega dražjega, češ da je dost boljši, ta ta prvi naj naj bi bil med slabšimi. Pa me zanima, če je to res? Po njeno s tem dražjim likalnikom samo enkrat potegneš in je na tistem mestu zlikano, medtem ko naj bi s tem cenejšim moral potegniti ene 3x, da dosežeš isto kot pri prvem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: likalnik
30.1.2013 20:45:02   
Doll
Prodajalka ima prav

(odgovor članu jasna80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: likalnik
31.1.2013 8:34:13   
Luni
Če kupuješ likalnik, bi se jaz odločila za Phillipsovega tega:
http://www.zps.si/productpicker-38225.html

Jaz imam Philipsovega Azur že drugega (prvi mi je padel) in ne zamenjam za Tefalovega (razen pri parni postaji bi pa kolebala, vendar bi se verjetno zaradi enkratne philipsove plošče odločila za philipsovo p.p.)

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: likalnik
31.1.2013 9:08:09   
malaMravljica
Jaz imam Philips GC 4430 in je mega, ko bom rabila novega vzamem od njih najnovejsi model. Ko sem kupovala je bil ze v prodajo GC4440 sam ga v moji trgovini niso se imeli. Brez heca, men je s tem likalnikom res veliko lazje likat in se sploh spravit k likanju kot prej z nekim brezveznim in jaz likam res veliko. Kako mocan je moj pa ve stric Googl, jaz ne vec.
Ce likas veliko si rajsi nabavi dober likalnik, ce pa ga rabis le obcasno pa po moje ne rabis ravno najnovejsega modela na trgu.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: likalnik
15.3.2013 9:50:23   
witch
Parna postaja je zakon. Nikoli več ne kupim poceni likalnika. Ker je vsak začel puščati (skozi luknjice za paro je začela teči voda). In potem tiste poceni kupiš tri likalnike na leto, parno postajo pa uporabljaš več let. Pa še lepše in lažje se lika.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: likalnik
13.7.2013 14:33:44   
Dorotheia
Jaz tudi iščem nov parni likalnik. Bom vzela Phillipsovega, samo še ne vem, kateri model.
Bi pa rada imela enega lažjega a res kvalitetnega.

Tele sem gledala:

http://www.bigbang.si/likalniki/gc485002-likalnik-philips-477046

http://www.bigbang.si/likalniki/gc487002-ionski-likalnik-philips-477045

http://www.bigbang.si/likalniki/gc506002-likalnik-philips-499433

Kaj menite?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: likalnik
13.7.2013 21:24:03   
malaMravljica
Jaz bi od teh treh vzela tega zadnjega, drugace pa sem videla, da imajo se enega novejsega, ki pa je tezji in jaz bi sla v trgovino pogledat kako je s tezo, doma na netu bi ga pa narocila.
Si videla ta zadnji model, ki si ga dala na link, neka nova fora in ni treba spreminjat temperature. Pise, da na isti temperaturi likas vse od bombaza, volne, poliestra, .. Ce ga vzames porocaj prosim kako to deluje. Men bi bilo to fajn, ker jaz zacnem vedno z obicajnimi cunjami, na koncu pa obcutljive in posebne, ki rabijo nizjo temperaturo.

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: likalnik
13.12.2014 18:56:04   
Sacherca
Meni je bolj kot ne moj stari mrknil...

Vedno sem imela kaksnega za 20eur,drzal dve leti in je to to....

Ima katera tega http://trgovina.mercator.si/tehnika/gospodinjski-aparati/ostali-mali-gospodinjski-aparati/likalniki/likalnik-philips-gc4914-20-perfectcare-azur-733082?utm_source=ceneje.si&utm_medium=referral&utm_campaign=likalnik-philips-gc4914-20-perfectcare-azur-733082

Mnenja,izkusnje??

Hvala user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: likalnik
13.12.2014 22:00:14   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Meni je bolj kot ne moj stari mrknil...

Vedno sem imela kaksnega za 20eur,drzal dve leti in je to to....

Ima katera tega http://trgovina.mercator.si/tehnika/gospodinjski-aparati/ostali-mali-gospodinjski-aparati/likalniki/likalnik-philips-gc4914-20-perfectcare-azur-733082?utm_source=ceneje.si&utm_medium=referral&utm_campaign=likalnik-philips-gc4914-20-perfectcare-azur-733082

Mnenja,izkusnje??

Hvala user posted image


Tega ne poznam. Od vedno uporabljam Philipsa, zdaj imam drugega, in sem zadovoljna. Noben nakup ni bil najcenejši in ne najdražji.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: likalnik
16.12.2014 9:51:15   
malaMravljica
Saherca, jaz imam njihov starejsi model GC 4430 in mi je super. Jaz zihr ostanem na tem likalniku, nov model, ko bo ta nehal delat.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?