|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 17:01:45   
Teya D.
Tako...:)
Temo sem odprla tukaj ker predvidevam da vas je tukaj nekaj več.
Zanima me namreč kako skrbite za svojo postavo tiste, ki imate tam od 55-65kg?
A je res da se moraš marsičemu odpovedat, jest skorajda solatke in neprestano telovadit? Ali imate morda tistosrečo da je vse v genih? Enkrat bi rada prišla do tja in tam ostala :). Nikakor ne rata torej nekaj delam narobe.Znimajo me vaša mnenja,nasveti...karkoli.

Da ne bo pomote..nočem postati kot obešalnik na katere vesijo perilo na modnih pistah ampak tako da bo enkrat moja št.konfekcije 38 in ne 40 ali več :).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 17:24:20   
gsatalema
Pa saj z konfekcijsko številko 40 ni noben problem. Tudi 38 je ok.... jaz uporabljam obe user posted image . Eno pozimi, drugo poleti.... No visoka sem 173 cm.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 17:33:01   
Teya D.
user posted image a tako?..potem sem jaz edina ki se ji zdi da so se v trgovini merila skrcila ali sem se pa tako neverjetno razširila da ravno tistih hlač, ki so mi taaakooo všeč enostavno ni številke?
user posted image user posted image user posted image

saj se sploh več ne vem oblečt..tak občutek namreč dobim na koncu 3-urnega shoppinga domov pa prinesem banane hehe

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 17:38:56   
malaMravljica
Jaz sem se malo pod tvojo zeljeno tezo in kon. st je tudi manjsa kot je tvoja zeljena. In ti povem s prve roke, da ne zivim od solat in vode. Ze celo zivljenje sem bolj kot ne kost in koza, pa sem bila od otroskih let do konca pubertete res zasvojena s cokolado. Res zasvojena, dvakrat pristala zaradi tega v bolnici, sedaj pa se trudim ne pretiravat z njo, pa jo se vedno pojem vec kot prevec. Jem vse, mogoce je moj stil kuhanja tak, da ne kuham s sladko smetano in ne pretiravam z mascobo, se trudim vsaj tu mal notr prinest kar pretiravam s sladkarijami, sam vsake tok naredim tudi kaj precej kaloricnega, ce je fino je pac treba vsake tok a ne. Tudi res je, da recimo ne pijem coca cole in takih zadev, kvecjemu kdaj kak pozirek, drugace bolj voda ali malinovec, caj. Kavo recimo pijem z malo mleka in ne s smetano. Cipsi in smokiji in take zadeve so pri nas neznanka, s cipsom se basem sam pred bozicem, ko filam piskote z nugatom in mi je to tako skadko. Sportala sem prej vec, odkar sem mami bolj malo, ker ni varstva, sam sedaj pa mal migam doma na dveh napravah, to vse za hrbtne misice.
Pri meni so verjetno res geni. Hvala nona, zlata si bila tako in drugace!! No, pa klub temu malo pazim, sam to le zaradi zdrave prehrane. Ti povem pa se nekaj, vsi si zelimo postavo, ki je nimamo. Men so lepse mal bolj oblozene zenske kot sem jaz, ker kaksna obleka na meni res stoji kot na obesalniku, s kaksnimi 5 do 10 kg vec bi stala recimo lepse.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 17:58:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.
Zanima me namreč kako skrbite za svojo postavo tiste, ki imate tam od 55-65kg? A je res da se moraš marsičemu odpovedat, jest skorajda solatke in neprestano telovadit? Ali imate morda tistosrečo da je vse v genih?

Jaz imam sicer malenkost manj, kakor 55 kg, ampak je teža vseeno čisto primerna za mojo "višino" cca. 165 cm. V življenju nisem bila nikoli na nobeni dieti, niti nisem še nikoli kaj posebej pazila na vrsto/količino hrane/pijače. Pravzaprav jem večinoma nezdravo in celo redilno hrano, pa tudi popijem veliko nezdravih/gaziranih pijač, ampak očitno mi cigareti "požrejo" vse kalorije. No, ne čisto vse - to zimo se mi je prvič zgodilo, da se mi je okrog trebuha nabral špeh (lepo se vidi razlika med današnjimi fotografijami in med npr. lanskimi s plaže). In kot človeka, ki tega nikoli ni imel (dvem nosečnostim navkljub), me to tako moti, da sem se vpisala na fitness. Da se znebim "šlaufa" in da naberem vsaj malo kondicije, saj je res nimam nič. Nikakor pa nimam namena konstantno telovaditi ali se odpovedati npr. McDonald's-u ali sladkarijam (kaj šele cigaretam).
Očitno so torej pri meni "v igri" geni.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 17:58:20   
Teya D.
malaMravljica..to kar bi ti rabila več imam jaz višek..oddam brezplačno :).
Naj omenim naslednje..zaradi zdravstvenih zadev ne smem sladkorja in kruha ki vsebuje kvas.
Nisem ljubitelj čipsa mogoče kakšna pest smokijev..to je vse. Čokolade že od nekdaj nisem pretirano marala. Da bi jo kupla zase posebaj, kakšno milko npr.to ne, najbolj takrat če jo je npr partner potem kakšno kocko. Sem zasvojenka z žvečilnami in tictac bomboni. Bolj peče bolje je :). Še to sem omejila. Moja razvada je kapučino z mlekom, kavo pijem redko le v kakšnem baru na srečanju s kakšno prijateljico ali doma ob obiskih, res redko. Hrano jemo raznovrstno,rada imam mlečne izdelke, jogurte,sir....
Ne vem zakaj stojijo kg. V bistvu bi bilo dovolj če se spremeni postava ampak kako? Zakaj ne že zdaj ob redni vadbi, kolikor pač gre v skladu z družino. Mogoče sem čakala predolgo z vadbo in vsem ne vem

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 18:06:26   
Teya D.
Kerensa...am soooo jealous user posted image ..nezaslišano!

Jaz samo pogledam Mc pa imam 0,5kg več. Prime se me vse. Sama imam tudi dva poroda za seboj in ostalo mi je kar nekaj kg takrat. Uspela sem spravit dol nekje -10kg ampak še vedno mi manjka kakšnih 10kg da bom tam kot sem bila pred porodi in ko je tveganje za druge družinske bolezni manjše. Vse skupaj pa stoji. Noče dol čeprav vem da gor bi šlo brez problema. Nočem nekih diet..hočem življenski slog takšen da enkrat za vedno spremenim telo in sebe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 18:09:51   
Kerensa*
Začni kadit'. user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 18:20:54   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

user posted image a tako?..potem sem jaz edina ki se ji zdi da so se v trgovini merila skrcila ali sem se pa tako neverjetno razširila da ravno tistih hlač, ki so mi taaakooo všeč enostavno ni številke?
user posted image user posted image user posted image

saj se sploh več ne vem oblečt..tak občutek namreč dobim na koncu 3-urnega shoppinga domov pa prinesem banane hehe

So trgovine, kjer se najde samo za suhice. Predvsem hlače. Imela take izkušnje, še preden sem se zredila, ko sem bila zasvoje pojme normala. In ne, mojih številk več niso imeli. Me je tudi prešinlo, če spadam že v težko kategorijo, potem sem zdravo zaključila, da ta trgovina ni zame. Na njihovo škodo, ker bi marsikdaj kje kaj kupla, ampak če so se odločili,da bodo prodajali za suhe, pač... so si zmanjšali število kupcev.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 18:46:49   
Teya D.
LuLu..takšne trgovine je treba ukinit user posted image ..malo heca ampak ni to tako neprijetno?

Kerensa...ne hvala! Čeprav sem tudi to poskusila kot najstnica ampak preprosto ni zame :). Pa moja pljuča so tako že slaba ( ugotovila na vadbi ko komaj lovim sapo)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 18:47:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.
moja pljuča so tako že slaba ( ugotovila na vadbi ko komaj lovim sapo)user posted image user posted image user posted image

Saj tudi moja pljuča niso ravno nek vzor čistosti, ampak ne mislim pa zdrava umreti. user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 18:59:27   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

LuLu..takšne trgovine je treba ukinit user posted image ..malo heca ampak ni to tako neprijetno?

Na začetku mi je bilo, potem pa ne več. mah, vsake tolko sem kateri prodajalki rekla, da je glup tak izbor oblačil, ampak da bom pač drugje zapravla denar. Npr. Mango.. sem se zdaj spomnila... tam ni šans, da bi hlače našla. So pa imeli plašče, majice,... da so mi bile prav, hlače pa nikakor. Njihov problem, ne moj user posted image
Danes pa imaš toliko trgovin, ogromno izbire, nasploh, če še prek  neta kupuješ, da si ziher najdeš vedno to kar ti je všeč.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 19:19:45   
Teya D.
Hlače so problem..ali ni št.ali pa ni barve,modela ki mi je všeč. Je pa tudi tole da se postava spremenila in je dejansko prav ne poznam več..da pri nakupu obupam ker mi je pomerjanje garderobe kot ena fitnes točka da zašvicam,sem pod mejo da bi rabila persen he in potem raje pograbim in grem. Rada bi bila urejena mama ampak kako če se stlačim samo v šotore in sem videt kot strašilo :). Moja zadnja izjava je bila 'očitno moramo vsi postati obešalniki' :)...v fitnesu imam tako že rezervirano kolo kaj še naj..
user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 19:27:11   
kokosh
Južno evropske številke so za 2 enoti manjše kot "nemške" in običajno se nehajo pri njihovi 44, kar je dejansko običajna 40 (npr. mango, promod). Take trgovine jaz enostavno preskočim zaradi njihovega šovinizma. Medtem ko imajo Tom Tailor, S.Oliver, Esprit ... precej velike številke in je njihova M oz. 40-42 povsem zadosti za moj ITM 25.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 20:13:29   
tintin
jaz nosim št. 40, moja postava ni idealna, ampak moj itm je 22:) sem pa precej visoka in odtod tudi št. 40.)
hrana: veliko zelenjave in sadja, nobenga nažiranja s sladkarijami, nič mesa, zmerno s kruhom...
gibanje: 2-3x tedensko tek, tudi pozimi

sem pa imela kot najstnica kakih 20 kil več kot sedaj, shujšala in se nikoli več (kljub 2 nosečnostim) toliko zredila. NImam nobene potrebe po prenažiranju, jem da živim in ne obratno, potreben je premik v glavi.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
4.3.2013 20:33:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 20:47:26   
olana
Da se še jaz pridružim temi. Sama imam 168 cm in 61 kg, po nosečnosti sem uspešno izgubila 23 kg. Se me tudi prime vse, zato zelo pazim na hrano. Kruh 1x-2x na teden, s tem da beli kruh odpade in živila iz bele moke. Obožujem čokolado, zato se je izogibam na celi črti, jem lahko hrano, izogibam se sladkorja. Ko že prideš na željeno težo, moraš spremljati kg, saj se hitro kakšen viška nalepiuser posted image . Nisem ravno ljubitelj zelenjave, prisegam na mesouser posted image , se pravi piščanček, puran, teletina, ribice in lahko prebvljive priloge (riž, kuhan krompir, polnozrnate testenine...). Pri pijači prav tako pogledam, na prazne kalorije, zato se bolj držim vode. Telovadim od 4-5x na teden, to mi je način življenja. Včasih tudi kak dan pavziramuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 20:56:44   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

A je res da se moraš marsičemu odpovedat, jest skorajda solatke in neprestano telovadit?


To je najbolj svetovna traparija. Potem je človek samo lačen in tečen ves čas...

Redno jej, dovolj sadja in zelenjave, kuhano kosilo in kuhana večerja (namesto sendvičev, npr) in dovolj tekočine. Pa jej, ko si lačna, ne da stradaš ali ješ samo iz navade.

Brez da delam reklamo user posted image , jaz sem normalne in bistveno - zdrave postave. Jem približo tako kot je zgoraj napisano plus jem vse,kar mi diši (recimo celo čokolado, ko mi zadiši). Ukvarjam se samo s športi, kjer se NE zmatram, ker mi grena jetra, da diham ko konj. Plavam , smučam, rolam, hodim, če se le da...in nič več! Nobenega hudega znoja in nobenih hudih naporov.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 21:32:25   
Teya D.
Pa iz katerega planeta sem jaz?? Jeste vse,kadite,se ne rabite trudit pa švicat na vse pretege pa ste sigurno takšnne kot bi vas izrezali iz Cosmopolitanauser posted image ..ni fer! :) Razumem da ste velike imate št.40 nekatere pa ste kljub temu....:) sem že rekla da to ni fer?user posted image user posted image
Pazim kaj jem,pol tako ne smem,telovadim da skoraj pihnem ven dušo pa nič. Nekje nekaj ne delam prav. Mogoče pa mi ne sme bit preveč maruser posted image to vidim da pri vas kar delujeuser posted image (hec)

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 21:38:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.
Jeste vse,kadite,se ne rabite trudit pa švicat na vse pretege pa ste sigurno takšnne kot bi vas izrezali iz Cosmopolitanauser posted image ..ni fer! :) Razumem da ste velike imate št.40 nekatere pa ste kljub temu....:) sem že rekla da to ni fer?user posted image user posted image

Res je - jem vse, kar želim. Kadim. Vsake toliko, ko gremo ven ali pa imamo home-party, se tudi kakšne vodke ali whiskey-ja ne branim. Ampak niti po pomoti pa nisem "izrezana iz Cosmopolitana". Pravzaprav celo daleč stran od tega - sem originalna, ne retuširana. user posted image
Sem se pa pred kratkim, na zimskih razprodajah, zgrozila oz. se šele takrat zavedla, da moram shujšati okrog trebuha. Načeloma bi morala sicer tudi v rit, ampak za rit mi je čisto cool, da ni vsa koščena. user posted image Od cca. 15-ega leta dalje sem namreč vedno, za večino oblačil, nosila številko 34. In ko sem zagledala lepe kavbojke v trgovini, sem s police avtomatsko vzela številko 34. Doma me je pa skoraj kap. Spravila sem jih točno do bokov. Po ne vem kolikem času skakanja in vlečenja navzgor, plus po skorajšnji pljučni odpovedi, ko sem trebuh vlekla noter in zadrževala sapo, sem končno dojela, da to, da neham dihati, pač ne bo uničilo mojega špeha.
Ko sem se vrnila v trgovino, pa enakih kavbojk številka 36 seveda niso imeli več. Kupila sem druge in se dodatno zgrozila, saj sem jih komaj zapela. Gumb bi bil že vprašljiv, če bi se na hitro usedla. Tako, da se mi zdi, da sem zaradi je*enega vampa na številki 38.
In pravkar sem za večerjo pojedla celo american-pizzo in Lidla. user posted image user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 21:46:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Pa iz katerega planeta sem jaz?? Jeste vse,kadite,se ne rabite trudit pa švicat na vse pretege pa ste sigurno takšnne kot bi vas izrezali iz Cosmopolitanauser posted image ..ni fer! :) Razumem da ste velike imate št.40 nekatere pa ste kljub temu....:) sem že rekla da to ni fer?user posted image user posted image
Pazim kaj jem,pol tako ne smem,telovadim da skoraj pihnem ven dušo pa nič. Nekje nekaj ne delam prav. Mogoče pa mi ne sme bit preveč maruser posted image to vidim da pri vas kar delujeuser posted image (hec)


A daj no... kile niso merilo. Lahko jih je malo, pa so tako nesrecno razdeljena, da je joj.. lahko jih je pa krepko vec pa so enakomerno, na pravih mestih razporejene ... IMO raje imam burek kot hlace iz promoda user posted image user posted image user posted image

BTW: verjemi sele ko vidis... mnamrec tako sem imla znanko, ki nikoli ni pazila kaj je, jedla je menda vse in kolikor hoce. Dokler nismo bili nekaj dni skupaj na neki konferenci... Ce so tri lista solate in 4 litre mineralne, da zafila luknjo v zelodcu jem vse... Pravzaprav se ni zlagala, ni rekla, da in lacna, rekla je da je kolikor hoce, a hoce jesti toliko, da ne krepne. user posted image user posted image user posted image
Najboljsi je bil izraz na obrazu ko smo se gladko in neumiljeno basali s sladoledom user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 4.3.2013 21:50:15 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 21:49:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IMO raje imam burek kot hlace iz promoda user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 21:52:05   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sem se pa pred kratkim, na zimskih razprodajah, zgrozila oz. se šele takrat zavedla, da moram shujšati okrog trebuha. Načeloma bi morala sicer tudi v rit, ampak


EMSO te daje. V mladih letih sem imela zelo ozek pas. Sedaj pasu nimam vec. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 21:52:39   
Teya D.
user posted image user posted image user posted image
Tak se nisem že dolgo nasmejala..hehe ok no če odmislimo fotoshop..madona ne vem če nebi bila še jaz lepa user posted image .
Vidiš..pa da jaz pojem celo pico pa rabim jutri eno uro da gor dobim hlače in najbrž bi mislili da sem v kakem tretjem mesecu nosečnosti.user posted image
Kadim ne ampak ne zato da bi umrla zdrava..temveč zato da nebi umrla takoj (kašlam tak da komaj zajamem zrak). Alkohol je prisoten na kakšni zabavi..najbolje če je ta doma. Ne pretiravam ker tak po enem kozarcu vidim pozneje že dva :).
Ija nebi o skakanju in tlačenju v hlače..živim pač v prepričanju da sem jih med pranjem skrčila oz ko so sveže so tak ožje :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za vse,ki imate idealne postave :)
4.3.2013 21:52:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

A daj no... kile niso merilo.


Tehtnica je najprej izguba denarja. S časom je treba še baterijo zamenjat.

In povzroča slabo voljo, ko se tehtaš.  In potem ješ-.--- Ma bv, ne tehtaj se, raje se dobro počuti.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?