|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikonočna pekarija
12.3.2013 10:38:58   
mini86
a mislte kej pečt za veliko noč..

js bom naredila tako kot vsako leto
-šunko v testu
-mlečni kruh-letos prvič
-francosko solato

bi pa še kr neki zravn sam ne vem še kaj..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikonočna pekarija
12.3.2013 21:10:05   
matkica
Jaz bom spekla orehovo potico,kot vsako leto

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikonočna pekarija
12.3.2013 21:42:41   
catt
potratno potico user posted image

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikonočna pekarija
12.3.2013 22:07:23   
josephine27
Nisem še tako daleč, da bi razmišlajala o tem. Ampak običajno spečemo potico in masleni kruh ( vsaj mi mu tako rečemo). Kaj drugega se mi zdi že skoraj odveč.

_____________________________



(odgovor članu catt)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikonočna pekarija
12.3.2013 22:58:55   
lily975
Jaz pečem potratno potico ,mami pa klasik orehovo .

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikonočna pekarija
12.3.2013 23:10:19   
ronja
Šunko v testu kot vedno, pinco (mlečni kruh) kot vedno, mogoče z jajčko na sredi (vrtanek ali kako rečejo), hot cross buns (ali nekaj podobnega) kot zadnjih nekaj let - to pečem v petek.
Potice večinoma ne delam, ker nismo ravno oboževalci in se že tiste, ki jih dobimo od babico dovolj dolgo okoli vlačijo, moji so bolj veseli, če doma kaj drugega naredimo. Mogoče kake mini čokoladne potičke, to bi šlo;). Pa kot vsako leto kako novo reč, letos verjetno colombe (golobe).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikonočna pekarija
14.3.2013 7:47:22   
Hope2
Ne. Letos se bomo pocrkljali pri starših in sestriuser posted image

Jajčka pa je mali tudi že pobarvaluser posted image (keramične), drugih pa ne bomo delali.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.3.2013 7:48:02 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikonočna pekarija
21.3.2013 10:54:53   
Vesnozaver
Ojla,

potico bo pekla tašča, mene pa mika, da bi se lotila mlečnega kruhka (sem si že nagledala ronjin recept :). Letos smo se prvič lotili izdelovanja čokoladnih jajc, tamaladva sta uživala. Sicer sta vse sproti pojedla...:) Tako da bomo morali še ponoviti vajo.

lp

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?