|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 21:29:12   
Cassiopeia
Hvala za čestitke! Končno se lahko sprostim in začnem uživat nosečnost!user posted image

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 21:38:57   
Cubalibre
Cassiopeia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 21:51:19   
DeeD
Cassiopeia super novičkaaaa user posted image

(odgovor članu Cubalibre)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Majčice 2014
25.10.2013 8:54:56   
reglja
.....jutro moje punce....no včeraj je bilo na ultrazvoku super, z mojo pikico je vse ok....kljub krvavitvam ni videti nič narobe...nobenega homatoma nič, tako da počivat druge zaenkrat ni....dobila sem tudi slikico ker mož ni mogel zraven je pa obljubil da gre zopet na naslednji utrazvok zraven.....samo pozitivno gledam naprej naprej...lep dan in dosti sončka vsemuser posted image

_____________________________

...z nasmehom je vse lažje....

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Majčice 2014
25.10.2013 9:15:38   
Cubalibre
Reglja, to so pa res lepe novičke! Super! user posted image

(odgovor članu reglja)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Majčice 2014
25.10.2013 10:45:16   
Manitu
Odlično Cassiopeia! Tudi jaz sem vesela nuhalne, rezultat 1:1165, kar je, glede na mojo starost, zelo dobro. Rezultate krvi čakam in upam, da bo podobno kot pri tebi izboljšalo rezultat. Drugače pa je bilo na nuhalni fantastično, srček bije, rokice, nogice in prstke imamo vse, pikica pa je bila tako aktivna, kot po navadi moja prva tamala na ultrazvokih, jo je kar metalo :). Sicer sva čakala skoraj dve uri- tako je to, če koristiš zastonj storitev :(, a se je splačalo. Spola nismo določili, a saj se ne mudi, za nakupe je še veliko časa. So mi pa prestavili pdp na 11.5..

Bodite fajn!


(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Majčice 2014
25.10.2013 16:59:50   
DeeD
super reglja sam da je vse ok user posted image
Manitu user posted image

tudi meni je DHT izboljšal rezultat

(odgovor članu Manitu)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Majčice 2014
26.10.2013 10:20:36   
Maruša35
Pozdravljene!

Tudi jaz bom upam, da med majčicami, vendar po prvem porodu sodeč bom tukaj samo uradno...no, pa upanje umre zadnje kajne? tudi za mano je nuhalna svetlina, ki je bila kar ok z moja leta (35), sama svetlina namreč le 1,2 ampak ker leta tako nabijejo, ulomek ni ne vem kako fascinanten 1.1600 mnda?!? Dala sem tudi krvni test, ampak mislim, da bo pri meni zadevo poslabšal, saj sem vmes že 2 x krvavela...in to je potem značnilno, da DHT ni realen... v glavnem rok je v zčetku maja, sama zg. morfologija pa naj ne bi imela večji odstopanj...

sem pa tudi jaz čakala, ker sem bila na napotnico v Ljubljani v četrtek, ampak sem vsaj dočakala zaželjenega zdravnika, tako da sva mogoče s sotrpinko celo čakali skupaj?!? Jaz sem bila s celo familijo po naključju user posted image

Imam pa ponovno rhave izcedke, ne vem od kje...utripe si preverjam z Angelsoundom tako kot že v 1. nosečnosti in upam, da se umirijo, ko se posteljica dokončno vraste kakorkoli že in kjerkoli že...

se še kaj javim

slabost ? ja če jem skoz, je še kr znosna...sem pa v sredini 12 t (nekje 11 tedov 3-4 dni...kdo bi vedel čisto točno...) velikost ploda je bila 5,5 cm v četrtek...

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Majčice 2014
27.10.2013 18:38:14   
Najin_pikec
Reglja, super da je vse ok pokazalo user posted image .

Prvi pregled je za mano in je vse ok - tko da sva happy, happy, happy user posted image . PDP imam 25.5.2014, torej sem trenutno v 11. tednu. Na nuhalno bom pa še kar čakala, naročena sva 14.11..

(odgovor članu Maruša35)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Majčice 2014
28.10.2013 8:13:21   
reglja
Jutro punce

sonček počasi kuka skozi oblake pri nas, ampak piha veteruser posted image ....vikend je minil kot strela malo je bilo vmes krvavitev ampak na srečo vse ok....

...Najin_pikec zelo sem vesela da je vse okuser posted image user posted image user posted image ....z pdp sva pa kar blizuuser posted image user posted image , dva dni si prej na vrsti kot jaz user posted image user posted image ....

Punce želim vam en lep dan, brez slabosti in ostalih nevšečnostiuser posted image user posted image

_____________________________

...z nasmehom je vse lažje....

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Majčice 2014
28.10.2013 11:11:20   
miiška
Cassiopeia in reglja bravo za rezultate user posted image user posted image user posted image

Najin_pikec midve mave pa na isti dan nuhalno!!! :) Sam še 17 dni ;)

(odgovor članu reglja)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Majčice 2014
28.10.2013 12:33:31   
Ancy
Živjo majčice. Tudi jaz imam PDP maja, zanima pa me če ima še katera bolečine v spodnjem delu trebuha? Od prvega pregleda dalje me občasno špika, tišči, boli. Pokazat sem se šla tudi na urgenco, kjer je bila pikica po UZ bp, mene pa še vedno boli. Nekateri pravijo, da je to normalno, da se vse razteguje. Ima še katera podobne izkušnje?

(odgovor članu miiška)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Majčice 2014
28.10.2013 14:35:44   
banana_ana
Kateri teden pa si? Mene je tud bolel, kot kaksni krci. Maternica se siri in telo se pripravlja...mislim, da ni noben panike, ce bolecine niso neznosne in hude. So mi pa danes na urgenci svetovali magnezij proti krcem.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Majčice 2014
28.10.2013 16:40:19   
Ancy
10 tednov in par dni. Tolažim se s tem, da nič ne krvavim. Močno upam, da moje pikice to ni moti, men ni težko potrpet.
Aja, magnezij pa že nekaj časa pijem....

< Sporočilo je popravil Ancy -- 28.10.2013 16:41:57 >

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Majčice 2014
29.10.2013 19:13:38   
Cassiopeia
Vidim, da smo tu vedno manj aktivne ... zdaj ko nas je vedno več na FB-u! Smo že vse tam?

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Majčice 2014
29.10.2013 19:46:33   
rakica84
Pozdravljene nosečke,

naj se vam pridruži še ena nova nosečka ;).

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Majčice 2014
29.10.2013 20:11:38   
elevitka
jaz bi se vam še rada pridružila na FB, na koga se moram obrnit ?

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu rakica84)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Majčice 2014
29.10.2013 21:04:53   
DeeD
banana_ani piši

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Majčice 2014
29.10.2013 21:33:04   
_sonček20_
Zdaj bi se vam pa tudi jaz pridružila na fb. Nuhalna je za mano vse je ok. Slabosti so se zmanjšale, tako da lahko začnem uživat počasi:-).

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Majčice 2014
29.10.2013 21:47:18   
banana_ana
Sprejmi me na FB, da lahko zacnes klepetat ;) (beri: kmalu grem spat in bos mogla pocakat do jutri) :P

(odgovor članu _sonček20_)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Majčice 2014
30.10.2013 11:34:56   
miiška
Punce na fb ne pozabte name...jaz se vam pridružim čez 14 dni ko bo mimo nuhalna, če bo vse ok!

Meni so se slabosti malo umirile, tako da je vsaj znosno vse skupaj, čeprav sem zarad konstantnega slabega počutja že kar mal tečna.

Lepo se mejte!!

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Majčice 2014
1.11.2013 14:34:56   
Manitu
Marusa 35... Se te spomnim, oziroma cele tvoje družiniceuser posted image
Jaz sem z dragim sedela pri vhodnih vratih, vi pa na drugi strani user posted image . Kako je majhna tale slovenija....
Mi uživamo v dalmaciji, je cel teden čez dan od 22-25 stopinj, tako, da sploh nimam občutka, da sem noseča user posted image
Lepo bodite

(odgovor članu miiška)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Majčice 2014
3.11.2013 10:39:18   
Maj2014
Zdravo :) Še ena majčica!

Za začetek malo info: sem v 13. tednu, prvič noseča, slabosti - kaj je to? =) Moji simptomi so bile le občutljive in večje prsi, pa čisto na začetku ogroomno zaspanosti in zehanje čez cel ljubi dan. =) Počutim se odlično!

PDP - 19. 5.
nick - Maj2014
starost - 28 let
kraj - KR
to bo zame prvi otrok oz. to je hkrati tudi moja prva nosečnost
spol - še ne vemo :)

Čestitke tudi ostalim v veselem pričakovanju! user posted image
P.S. Nuhalno pa še čakamo, in sicer 18. nov (bom že v 15. tednu!).

(odgovor članu Manitu)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Majčice 2014
3.11.2013 21:37:15   
Maruša35
Manitu - ne morem sploh priklicati v spomin obraza...tako se mi dogaja kadar sem podzavestno živčna in takrat sem očitno bila, saj si sicer kar dobro zapomnim obraze, sploh če jih 2 uri skup gledaš...nestrpno pričakujem rezultate DHT, naj bi bil ta teden...stara sem pa 35 let...

Lepo, da ste uživali in prav je tako...jaz kar premlao izkoristim take zadeve...zdaj pa niti nismo mogli, ker s temi izcedki bi bilo res malo pretirano skakati naokoli v slučaju, da se kaj zalomi...pa še v bolniški sem...

no, če se še kaj javiš...bom vesela...zgleda da je bila nuhalna kar podobna...razmišljaš še, da boš opravila kakšno preiskavo ali ne? sklepam da i stara več ali enako 35 glede na to, da si bila na napotnico...

(odgovor članu Maj2014)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Majčice 2014
3.11.2013 21:58:01   
natali1
Pozdavljene punce,
Malo vdiram in upam, da ne boste jezne. Upam, da bo z vami in bebicami vse uredo in da vam bo čim prej minlo, pa boste svoje user posted image zibale in cartlale tako kot jo jaz sedaj user posted image
Če katero zanimajo nosečniška oblačila št. 38 oz. M, drugače moja konfekcijska št.36, mi naj pošlje ZS..
Veliko zdravja in čim prejšnjo nepozabno doživetje vam želim..
user posted image

_____________________________

Leon - 05.11.2000
Jurij - 05.05.2005
Leja - 02.09.2013

(odgovor članu Maruša35)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?