|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
21.10.2013 19:45:20   
tina202
kako vam na nuhalni povejo spol. Meni je rekla da do 15 tedna se sploh neda nič videt.. nevem no...

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Majčice 2014
21.10.2013 20:10:07   
Cassiopeia
Moji sestri se je že na nuhalni videl spol. Je pa res, da se lahko prej zmotijo.

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Majčice 2014
21.10.2013 20:42:22   
DeeD
Cassiopeia sam pozitivno razmišljaj. itak bo vse ok user posted image no js sem imela NS 1:7mm, DS pa 1:2581, meni je reku gin. da je to dober rezultat glede na moja leta (30). sem pa vseeno dala še kri za DHT. sicer mi ni on tega predlagal sem se sama tako odločila. zdej čakam rezultate. drugače pa spola še ni blo mogoče videt...je reku da je še prezgodaj in itak ni 100% ...

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Majčice 2014
21.10.2013 21:06:51   
Cassiopeia
Hvala ti, Deed! Poskusam bit pozitivna, saj je ginekologinja rekla, da ni to slab rezultat, ampak vseeno naj raje dam se kri. Do petka bom pa vseeno malo na trnjih...ne morem iz svoje koze in bit cist na izi.user posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Majčice 2014
21.10.2013 21:11:01   
Cassiopeia
Aja, PDP mi je prestavila na 29.4., bomo pa vidli al bo aprilcek ali majcek.

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Majčice 2014
22.10.2013 8:26:06   
reglja
...dobro jutro moje punce.....jaz danes stopam v 9 teden hkrati pa imam prvi zaresen pregleduser posted image ....že komaj čakam...prehlad je skoraj čista izginil, pa tudi slabosti so manjšeuser posted image ....še vedno me skrbijo te krvavitve ki se pojavijo in izginejo pa upam da tudi to mineuser posted image user posted image želim vam en lep sončen danuser posted image user posted image

_____________________________

...z nasmehom je vse lažje....

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Majčice 2014
22.10.2013 16:33:28   
DeeD
reglja kako je blo na pregledu?

(odgovor članu reglja)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Majčice 2014
22.10.2013 17:38:03   
gaya4
Evola še ena majčica2014. Baje da bomo pestovali začetek majauser posted image sem se hotla že prej pridružit, ampak sem želela počakat do nuhalne. No nuhalna je mimo - oba čist navdušena ko sva vidla "fižolček", ki je od prvega pregleda že kar zraseluser posted image .

lep pozdrav vsem!

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Majčice 2014
22.10.2013 20:04:38   
julka8
Evo me, se še jaz malo oglašam po dolgem času, vmes sem imela že pregled, PDP imam 7.5.2014, vse Ok, zdej še čakamo nuhalno, ki jo imam ta teden pol se pa naprej pridružim na fb :)

počutje v redu, slabosti je bilo tokrat veliko manj kot v prvi nosečnosti, edino trebuh se hitreje veča se mi zdi.. :P

lep večer vsem

čau

(odgovor članu gaya4)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Majčice 2014
22.10.2013 21:21:35   
Najin_pikec
Trebuh se tudi pri meni v drugo hitreje veča. Zdaj sem po mojih izračunih v desetem tednu in se mi že precej pozna. V petek imam prvi pregled in potem bom mogla že kar povedat v službi. Že opažam, da me folk v trebuh gleda user posted image , tako da ne bom čakala do nuhalne, da bi povedala direktorju.
A ve ste v službi že sporočile novico? Kakšen je bil odziv?

Počutim se drugače ok, slabosti so minile. No pa sej sploh ni bilo hudo, ampak pri prvi nosečnosti ni bilo tega. Je pa res, da sem v prvo precej počivala, v drugo tega luksuza nimam user posted image .

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Majčice 2014
23.10.2013 10:44:11   
reglja
...jutro punce....
DeeD na pregledu je bilo vse ok, pregledal me je celo, vzeli so mi kri in vodo za ultrazvok pa sem naročena jutriuser posted image user posted image ...podaljšal mi je bolniško in mirovanje seveda....no upam da bodo te krvavitve ki me spremljajo počasi izginile....
...punce naredite si čimlepši danuser posted image user posted image ....

_____________________________

...z nasmehom je vse lažje....

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Majčice 2014
23.10.2013 15:09:07   
miiška
Hey punce!

Sem vesela da še niste vse ušle na fb :)

Jaz počasi zaključujem 9. teden, slabo mi je še vedno tok, da dopoldan komaj poskrbim za mojga navihanca potem pa komaj čakam da možek pride pa grem lahko ležat :( Čez vikend sem dala čez dve družinski kosili, bilo mi je ful slabo, čist sem bla bleda, ampak razen moje mami se mi ne zdi da je kdo opazil, še dobro da mamo make up :) Povedala še nisva. Nuhalna šele čez tri dolge tedne!

Tiste ki vam ni več slabo, kdaj vam je nehalo bit oziroma v katerem tednu je postalo znosno? Meni je bilo v prejšnji nosečnosti ful mal slabo in to vse skupaj ene 14 dni, sam nasproti temu kok mi je zdej tisto ni bilo nič.

Super za vse nuhalne in uspešne preglede :)

(odgovor članu reglja)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Majčice 2014
23.10.2013 17:56:22   
banana_ana
Ola bajsike!!

miiska svaka cast da se lahko skrivata, naju bi razneslo :)

Meni je bilo danes najmanj slabo - 10 tednov in 2 dni - sicer mi je vmes dvakrat zaslabil, ampak v primerjavi s prej to ni nic. Sem ful vesela in po dolgem casu dobre volje, ker sm bla ze prav tecna zarad tega.

Komi cakam da bom zacela lahko vse jest in neomejeno user posted image zaenkrat mi najbolj pomaga prepecenec - celo dopoldne ga glodam, cim ga 15 min ne, mi rata slabo...in ledeni caj, nobena voda, navadni caj, cocacola - ledeni caj!!!

Baje, da se mi trebuh ze pozna..do vceraj noben ni nic opazil, danes pa kar ene par.

Spim za en drek.

Obraz mam kot orto pubertetnica.

Do nuhalne se 11 dni :)

Zdej pa pocivam in to bom delala do jutri zjutraj :)

(odgovor članu miiška)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Majčice 2014
23.10.2013 21:21:18   
DeeD
js sem pa lačna ko volk non stop....grrrrr

meni je nehalo bit slabo nekje 9t pa par dni. kako olajšanje je blo to ajme. upam da vam hitro minejo te slabosti!!!

uglavnem js sem imela danes zgodnjo morfologijo in sva z ginekologinjo pregledale plodek, če je vse na svojem mestu. tko mi je malo razložila kje je kaj...tko da je vse ok zaenkrat user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Majčice 2014
23.10.2013 22:08:06   
Klimtovka
Pozdravljene vse user posted image
Sem mislila, da bom junijka, ampak mi je včeraj ginekologinja določila PDP 31.5., zato se pridružujem vam, majčicam user posted image
Dala sem skozi prvi pregled včeraj, nekaj najlepšega... Je pa to moja prva "zaresna" nosečnost, spontana, saj bi morala po zadnji M na IUI, pa nama na srečo ni treba user posted image
Danes sem 8t 4d, me pa mučijo slabosti, zaradi katerih nimam apetita in posledično trpi tudi moj fant, saj mi je kuhanje postalo veliko breme user posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 8:59:23   
Manitu
Kuku,

Ravno se odpravljava na nuhalno, komaj čakam! Sporočim kako je bilo.

Meni je bilo slabo do 10. tedna, sedaj mi je pa tu in tam.

Lepo bodite

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 9:18:10   
DeeD
Klimtovka dobrodošlauser posted image


(odgovor članu Manitu)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 10:06:20   
urskica91
banana_ana js bi tut sam ledeni čaj,nikol prej ga nisem tok maralauser posted image
dobrodošle vse nove nosečke, pa kmalu pridte še na fbuser posted image

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 11:44:18   
Cassiopeia
jaz pa umiram nad kefirjem!user posted image Aja, prej ga nikoli nisem pila!

(odgovor članu urskica91)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 13:11:30   
reglja
...hei punce....upam da ste se vse ok....jaz danes zopet krvavim....pa še ultrazvok mam popoldan....te krvavitve me čisto zmedejo....no upam da vsaj popoldan izven lepe novice....lepo se mejte

_____________________________

...z nasmehom je vse lažje....

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 16:44:25   
elevitka
hej hej punce, se odkrivam, prej anonimna3

za mano je pregled, ki je potrdil da je vse ok, vidla sem srček moje pikice, veliki smo 18,5 mm, 8T3D.

Slabosti so pa jih spet ni, občasno vrtiglavice, glavoboli... obraz poln vulkanov - katastrofa, nikol nisem imela take mozolje user posted image .

Trudim se jesti raznoliko hrano, več obrokov po malo, jem tudi elevit, po navadi pred spanjem- sem bila mnenja da mi je zaradi njih slabo, pa sem videla da mi je slabo tud ko je nisem vzela user posted image .

Počasi se bo treba naročit na NS.

Naslednji pregled 21.11.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu reglja)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 17:12:13   
Cassiopeia
Jaz sem taaaak vesela!user posted image Dobila sem rezultate krvi DHT in je ful se izboljšal rezultat nuhalne. Riziko je zdaj 1:15848.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 17:38:53   
Carmina
Dobrodošle vse nove majčice :)

Tudi pri nas zaenkrat vse ok, razen slabosti in bruhanja, ki se še ni prav umirilo. Sedaj je 12t2d in mali je velik 6,5 cm.
Boste/Ste vse šle na NS?

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 19:55:39   
banana_ana

IZVIRNO SPOROČILO: Cassiopeia

Jaz sem taaaak vesela!user posted image Dobila sem rezultate krvi DHT in je ful se izboljšal rezultat nuhalne. Riziko je zdaj 1:15848.user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image vesela s tabo!!!!!

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Majčice 2014
24.10.2013 21:21:34   
Najin_pikec
Cassiopeia, sem zelo vesela zate in za pikico user posted image .

Reglja - vem kako so te krvavitve zoprne, upam da se ti čim prej umiri. Meni so v prvo povedali, da bo prišlo do krvavitve (sem imela hematom, za katerega so povedali da bo počil in bom posledično krvavela), ampak ko je prišlo do tega sem bila vseeno čist prestrašena... Pač ne mormo iz svoje kože, da nas ne bi skrbelo.

Klimtovka - super da vama je uspelo po naravni poti. K sreči danes obstajajo načini, da nam pomagajo k zanositvi, ampak vse to filanje s takšnimi in drugačnimi hormoni sigurno ni dobro. Je pa to majhno zlo, ki ga sprejmemo, da pridemo do svojega tako želenega otročka user posted image .

Drugače pa komaj čakam na jutri zjutraj, ko imam koooooonnnnnčnoooooo prvi pregled user posted image . Pa sej so dnevi čakanja kar hitro šli mimo - se pozna da imamo v službi totalno norišnico in čas pospešno beži.

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?