|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:19:42   
aknela123
ja pa iiiiiiiiiiiii!!!!! hvala, da ste mi zapolnile to uro, ko sem sicer mislila nekaj delat za službo, pa sem skočla sem pogledat. kakva noč!!!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:20:39   
Kerensa
To je bil samo intermezzo. user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:21:52   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tvoji hormoni so z vseh vidikov definitivno poglavje zase. user posted image

Aja, pa četudi je smučanje jutri, jaz ne najdem prenosa. user posted image

hahahaha verjamem, oz. vem!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:22:55   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Ekipa najprej enega srečnega, zdravega in nasmejanega z moje strani! user posted image

Pa ne pozabimo VSI skupaj, da smo na forumu Čvekanje v tri dni, kjer se je nekdaj pila kava tudi po cel teden skupaj, kjer so bili nočni klepeti do jutranjih ur, polni smeha do solz. Pa ne do solz, zaradi poniževanja in dajanja v nič uporabnikov, ampak zaradi res sproščenega čveka. Kjer smo včasih tekmovali, kdo bo zadnji objavil post v temi user posted image Se spomnite? Kjer smo igrali igrice asociacij in lepili slike in to učili ostale uporabnike, klik po klikuser posted image

No to vse zgoraj je čvek v tri dni, želim da tak ostane oziroma bolje rečeno, da tak spet postane v letu 2014. Brez dlakocepljenja, žaljenja in grdo rečeno medsebojnega podrkavanja in iskanja dlake v jajcu!


Mejte se smejte se user posted image

Shorty


zakaj se pa zdej tega nikol ne gremo? :?

ajde odpri temo asociacije in napiši v post prvo besedo ki ti pade na pamet user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:24:17   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Tvoji hormoni so z vseh vidikov definitivno poglavje zase. user posted image

hahahaha verjamem, oz. vem!

Pa si le skapirala - bolje pozno, kot nikoli. user posted image

Če si za kakšen % pametnejša, kakor si bila (P.S. - jaz nisem), ti dovolim, da klikneš UNBLOCK. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:26:37   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Tvoji hormoni so z vseh vidikov definitivno poglavje zase. user posted image

hahahaha verjamem, oz. vem!

Pa si le skapirala - bolje pozno, kot nikoli. user posted image

Če si za kakšen % pametnejša, kakor si bila (P.S. - jaz nisem), ti dovolim, da klikneš UNBLOCK. user posted image

heheheh, ne garantiram, upaš reskiratuser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:27:36   
Kerensa
Ni vprašanje, kaj si jaz upam (vraga, to bi pa že lahko vedela), ampak bolj, kaj jaz hočem. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:27:42   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Ekipa najprej enega srečnega, zdravega in nasmejanega z moje strani! user posted image

Pa ne pozabimo VSI skupaj, da smo na forumu Čvekanje v tri dni, kjer se je nekdaj pila kava tudi po cel teden skupaj, kjer so bili nočni klepeti do jutranjih ur, polni smeha do solz. Pa ne do solz, zaradi poniževanja in dajanja v nič uporabnikov, ampak zaradi res sproščenega čveka. Kjer smo včasih tekmovali, kdo bo zadnji objavil post v temi user posted image Se spomnite? Kjer smo igrali igrice asociacij in lepili slike in to učili ostale uporabnike, klik po klikuser posted image

No to vse zgoraj je čvek v tri dni, želim da tak ostane oziroma bolje rečeno, da tak spet postane v letu 2014. Brez dlakocepljenja, žaljenja in grdo rečeno medsebojnega podrkavanja in iskanja dlake v jajcu!


Mejte se smejte se user posted image

Shorty


zakaj se pa zdej tega nikol ne gremo? :?

ajde odpri temo asociacije in napiši v post prvo besedo ki ti pade na pamet user posted image


evo sm user posted image
hura igrco se gremo user posted image user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:28:42   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ni vprašanje, kaj si jaz upam (vraga, to bi pa že lahko vedela), ampak bolj, kaj jaz hočem. user posted image

No to da upaš vem, samo da pa ti veš kaj hočeš user posted image user posted image user posted image no da slišimuser posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:30:08   
Kerensa
Tudi to bi že lahko vedela, da jaz marsikdaj ne vem, kaj hočem user posted image , definitivno pa vedno vem, česa nočem. user posted image

In ne vem, kaj čakaš... ker imaš ti BLOCK, ne jaz. Zame si popolnoma nemoteč element v mojem življenju. Pravzaprav te v mojem življenju sploh ni user posted image , tako, da...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:32:11   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Tudi to bi že lahko vedela, da jaz marsikdaj ne vem, kaj hočem user posted image , definitivno pa vedno vem, česa nočem. user posted image

In ne vem, kaj čakaš... ker imaš ti BLOCK, ne jaz. Zame si popolnoma nemoteč element v mojem življenju. Pravzaprav te v mojem življenju sploh ni user posted image , tako, da...

JAz imam BLOCK? hm kje to pogledam? Pa ajde hočeš da sem v tvojem življenju?user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:35:13   
Kerensa
Če pomislim na tvoje hormone (za katere sicer trdiš, da so preteklost, ampak jaz ti to en... penis... verjamem user posted image ), te nočem niti od daleč videti, kaj šele od blizu user posted image ... ampak to, da te imam na FB, je pa še daleč od tega, da te imam v svojem življenju... a pa da bi morala imeti spet GSM non-stop na polnilec priklopljen? user posted image ... pa da me budiš ob 3h zjutraj, ko se pojaviš pred mojim blokom? user posted image ... o, ne, hvala, sem prestara za te fore (razen takrat, ko je domača rakija na mizi user posted image ).

Ampak na FB te imam pa komot lahko.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:37:20   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Če pomislim na tvoje hormone (za katere sicer trdiš, da so preteklost, ampak jaz ti to en... penis... verjamem user posted image ), te nočem niti od daleč videti, kaj šele od blizu user posted image ... ampak to, da te imam na FB, je pa še daleč od tega, da te imam v svojem življenju... a pa da bi morala imeti spet GSM non-stop na polnilec priklopljen? user posted image ... pa da me budiš ob 3h zjutraj, ko se pojaviš pred mojim blokom? user posted image ... o, ne, hvala, sem prestara za te fore (razen takrat, ko je domača rakija na mizi user posted image ).

Ampak na FB te imam pa komot lahko.

mislim no, a je bilo toook grozno?! hahahaha
no na en kofe bi pa lahko šle al kako?

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:38:07   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Če pomislim na tvoje hormone (za katere sicer trdiš, da so preteklost, ampak jaz ti to en... penis... verjamem user posted image ), te nočem niti od daleč videti, kaj šele od blizu user posted image ... ampak to, da te imam na FB, je pa še daleč od tega, da te imam v svojem življenju... a pa da bi morala imeti spet GSM non-stop na polnilec priklopljen? user posted image ... pa da me budiš ob 3h zjutraj, ko se pojaviš pred mojim blokom? user posted image ... o, ne, hvala, sem prestara za te fore (razen takrat, ko je domača rakija na mizi user posted image ).

Ampak na FB te imam pa komot lahko.
pozabljaš da žganja ne pijem?

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:38:36   
Kerensa
Kava?! Ma zaje*i ti s to kavo. Včeraj sem šla na kavo z Nejcko, pa sva začeli s konjakom in vodko v lokalu, nadaljevali pa z rakijo pri meni. Če si ne bi jaz zdajle zjutraj (no, prejle zjutraj) skuhala kave, sploh ne bi vedela, kako izgleda. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:39:17   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
pozabljaš da žganja ne pijem?

Pozabila si ti na tisto ograjo pred diskoteko. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:40:22   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Kava?! Ma zaje*i ti s to kavo. Včeraj sem šla na kavo z Nejcko, pa sva začeli s konjakom in vodko v lokalu, nadaljevali pa z rakijo pri meni. Če si ne bi jaz zdajle zjutraj (no, prejle zjutraj) skuhala kave, sploh ne bi vedela, kako izgleda. user posted image

no no kavo vem da še piješ, kofetarca si vedno bila user posted image PA jz sem resno mislila z vabilom na kavo!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:42:35   
Kerensa
Najprej ti najdi svoj UNBLOCK, pa bova potem videli, kaj bo katera pila, če bo. Ker ostajam pri tem, da ti čisto nič ne verjamem. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:42:56   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
pozabljaš da žganja ne pijem?

Pozabila si ti na tisto ograjo pred diskoteko. user posted image user posted image user posted image


ooooo tega pa ne pozabiš kar tako, pa ni bilo nič žganja takrat.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:44:07   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Najprej ti najdi svoj UNBLOCK, pa bova potem videli, kaj bo katera pila, če bo. Ker ostajam pri tem, da ti čisto nič ne verjamem. user posted image

Sem našla in unblock nekaj tvojih profilo, klikni s kerim želiš, ker imam samo enega... Zdej pa grem drsat, pa sva tako ali drugače na vezi

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:46:01   
Kerensa
Ja saj mene pa g. Mož preganja, da greva po ribe. Pa kavo sem tudi končno spila.

Lukka - upam, da se ti kosilo ni zaletelo. user posted image Se tipkamo, ko pač se. Če se.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 16:53:56   
Lukka
Hvala za tvoje zelje. Ne, kosilo pa se mi ni zaletelo.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 17:48:19   
m_o_i
ja pa KOOOONCNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image

zdaj bo spet dugajalo user posted image


ja pa iiiiiiiiiiiii-2014 nam je nove smajleke prineslo-a ste ze opazile!? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 17:58:25   
LuLu
to so nam dali, da jih uporabimo namesto kakšnih "prepovedanih" beseduser posted image
user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   [Brisano sporočilo]
4.1.2014 18:21:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?