|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:00:16   
Shorty_
Ekipa najprej enega srečnega, zdravega in nasmejanega z moje strani! user posted image

Pa ne pozabimo VSI skupaj, da smo na forumu Čvekanje v tri dni, kjer se je nekdaj pila kava tudi po cel teden skupaj, kjer so bili nočni klepeti do jutranjih ur, polni smeha do solz. Pa ne do solz, zaradi poniževanja in dajanja v nič uporabnikov, ampak zaradi res sproščenega čveka. Kjer smo včasih tekmovali, kdo bo zadnji objavil post v temi user posted image Se spomnite? Kjer smo igrali igrice asociacij in lepili slike in to učili ostale uporabnike, klik po klikuser posted image

No to vse zgoraj je čvek v tri dni, želim da tak ostane oziroma bolje rečeno, da tak spet postane v letu 2014. Brez dlakocepljenja, žaljenja in grdo rečeno medsebojnega podrkavanja in iskanja dlake v jajcu!


Mejte se smejte se user posted image

Shorty

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 4.1.2014 14:05:07 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
4.1.2014 13:05:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:06:44   
Kerensa
Dobro jutro vsem skupaj. Ja, celo tebi, TaKratka. user posted image Vidim, da ste vsi preživeli tačas, ko sva midve z Nejcko pili našo domačo rakijo s Plitvic. user posted image

In besedo jutro sem namenoma poudarila zato, da bo Lukka lahko povedal, da ni jutro, ampak 13:05 popoldan. In da se bo vsak čas začela 2. vožnja slaloma.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:07:31   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Shorty, tudi tebi enega lepega, srečnega in zdravega!

BTW: bo Lukka tudi dobil opozorilo od RR ekipe zaradi žaljenja? Saj ne, da bi se Kerensa kaj prida sekirala user posted image , a tudi Lukka jezika lih ne špara in naj bo enaka obravnava za vse...


Kot vedno poskušam biti objektivna do vseh, tudi v tem primeru sem.user posted image

lp SHorty

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   [Brisano sporočilo]
4.1.2014 13:09:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:16:46   
Kerensa
Kje pa je Lukka? Možu kuha kosilo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:20:19   
alda
Ma ne!
išče napake v naših postih, da nas bo lahko zatožil user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:21:22   
Kerensa
Hja, no... želim mu vso srečo pri iskanju. user posted image

Zakaj ni slaloma? Saj vem, da so ga na Sljemenu odpovedali, ampak so ga pa prestavili v Bormi. Zakaj ni prenosa? user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:40:24   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Hja, no... želim mu vso srečo pri iskanju. user posted image

Zakaj ni slaloma? Saj vem, da so ga na Sljemenu odpovedali, ampak so ga pa prestavili v Bormi. Zakaj ni prenosa? user posted image

tole pa tud mene zanima, ko ugotoviš javi, ja tudi tebi želim dobro jutro po dolgem časuuser posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:41:20   
Lukka
Nobenih napak ne iscem! Z malcico kuham kosilo in jo mirim, da naj bo tiho, ker oci spi, ker je zjutraj prisel iz dezurstva. Kaj pa vi delate?

< Sporočilo je popravil Lukka -- 4.1.2014 13:42:27 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:42:32   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Nobenih napak ne iscem! Z malcico kuham kosilo in sesam in jo mirim, da naj bo tiho, ker oci spi, ker je zjutraj prisel iz dezurstva. Kaj pa vi delate?

Kuham kosilo in se dogovarjam, da v tem bednem vremenu peljemo s kolegico otroke drsat da izgubijo malo odvečne energije.


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:42:40   
Kerensa
Da se mi ne bo kava zaletela... ti meni želiš dobro jutro? user posted image

Prenosa pa ne najdem niti na EuroSportu, niti na ŠportTV-ju, niti kje drugje. Nimam pojma, kaj jim dogaja. Edino Novoletna turneja skokov pa bo čez 15 minut. No, vsaj piše, da bo.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:45:04   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Da se mi ne bo kava zaletela... ti meni želiš dobro jutro? user posted image

Prenosa pa ne najdem niti na EuroSportu, niti na ŠportTV-ju, niti kje drugje. Nimam pojma, kaj jim dogaja. Edino Novoletna turneja skokov pa bo čez 15 minut. No, vsaj piše, da bo.

No ni bil namen da se ti zaleti user posted image Ja itak da ti želim, pa tudi vse dobro tebi in tvojim trem fantom, Gospe Pes in Gospodu Mačkuuser posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:46:31   
Kerensa
Nimam pojma, kakšne čudne Novoletne sklepe si ti sprejela, ampak ajde, naj ti bo. Predvsem zaradi Gospe Pes. Še vedno ni zdrava.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:48:19   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nimam pojma, kakšne čudne Novoletne sklepe si ti sprejela, ampak ajde, naj ti bo. Predvsem zaradi Gospe Pes. Še vedno ni zdrava.

Eh ni čudnih sklepov, samo iskrene želje, kakorkoli pocukrano se to sliši. Kaj pa je z Gospo? upam da ni hujšega...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:49:09   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Da se mi ne bo kava zaletela... ti meni želiš dobro jutro? user posted image

Prenosa pa ne najdem niti na EuroSportu, niti na ŠportTV-ju, niti kje drugje. Nimam pojma, kaj jim dogaja. Edino Novoletna turneja skokov pa bo čez 15 minut. No, vsaj piše, da bo.

moja mati pravi da je slalom jutri?user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:51:17   
Kerensa
Pocukrano do daske, majkemi... sploh glede na... khm... najino preteklost. user posted image

Gospo Pes je pa skoraj pobralo zaradi tako hudega vnetja srednjega ušesa (pred decembrskimi prazniki se je začelo vse skupaj). Revica je bila najprej vsak dan na veterini, dobivala po 4 injekcije + antibiotike, oči so ji trzale, glavo je imela postrani, bruhala je, shujšala... ma ni da ni. V mesecu in pol smo zmetali po mojem kakšnih 300€, pa še ni konec. Imamo še vedno tedenske kontrole, pa dnevno čiščenje ušes z neko čudno tekočino, da bodo lahko videli, če ima bobenčke še cele. Poleg vsega skupaj ima pa še sivbo mreno in je takorekoč slepa. EMŠO jo že matra - v 13-em letu starosti je.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:54:04   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pocukrano do daske, majkemi... sploh glede na... khm... najino preteklost. user posted image

Gospo Pes je pa skoraj pobralo zaradi tako hudega vnetja srednjega ušesa (pred decembrskimi prazniki se je začelo vse skupaj). Revica je bila najprej vsak dan na veterini, dobivala po 4 injekcije + antibiotike, oči so ji trzale, glavo je imela postrani, bruhala je, shujšala... ma ni da ni. V mesecu in pol smo zmetali po mojem kakšnih 300€, pa še ni konec. Imamo še vedno tedenske kontrole, pa dnevno čiščenje ušes z neko čudno tekočino, da bodo lahko videli, če ima bobenčke še cele. Poleg vsega skupaj ima pa še sivbo mreno in je takorekoč slepa. EMŠO jo že matra - v 13-em letu starosti je.

o je imela postrani, bruhala je, shujšala... ma ni da ni. V mesecu in pol smo zmetali po mojem kakšnih 300€, pa še ni konec. Imamo še vedno tedenske kontrole, pa dnevno čiščenje ušes z neko čudno tekočino, da bodo lahko videli, če ima bobenčke še cele. Poleg vsega skupaj ima pa še sivbo mreno in je takorekoč slepa. EMŠO jo že matra - v 13-em letu staros
Joj boga kužika user posted image upam da se zmaže. Kar se preteklosti tiče, jah bila je zanimiva, polna presenečenj, skoraj tko kot nekatere debate na RR user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:55:39   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
polna presenečenj

Mene nič več ne preseneti. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 13:59:47   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
polna presenečenj

Mene nič več ne preseneti. user posted image

HAhah vrjamem, men se pa tok enih zadev privat dogaja, da se mi zdi najina preteklost, sploh na koncu ko danes pogledam rahlo smešnauser posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:00:50   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
men se pa tok enih zadev privat dogaja, da se mi zdi najina preteklost, sploh na koncu ko danes pogledam rahlo smešnauser posted image

Kar se privat dogajanja tiče, sva očitno sicer na istem, ampak... rahlo smešna? Meni se zdi smešna za crknit. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:06:01   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
men se pa tok enih zadev privat dogaja, da se mi zdi najina preteklost, sploh na koncu ko danes pogledam rahlo smešnauser posted image

Kar se privat dogajanja tiče, sva očitno sicer na istem, ampak... rahlo smešna? Meni se zdi smešna za crknit. user posted image

no ja, če dobro pomislim... zmes mojih hormonov in tečnobe pred operacijo in tvoje trme, je bilo nekaj takega a neuser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:06:48   
Kerensa
Tvoji hormoni so z vseh vidikov definitivno poglavje zase. user posted image

Aja, pa četudi je smučanje jutri, jaz ne najdem prenosa. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:15:25   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Ekipa najprej enega srečnega, zdravega in nasmejanega z moje strani! user posted image

Pa ne pozabimo VSI skupaj, da smo na forumu Čvekanje v tri dni, kjer se je nekdaj pila kava tudi po cel teden skupaj, kjer so bili nočni klepeti do jutranjih ur, polni smeha do solz. Pa ne do solz, zaradi poniževanja in dajanja v nič uporabnikov, ampak zaradi res sproščenega čveka. Kjer smo včasih tekmovali, kdo bo zadnji objavil post v temi user posted image Se spomnite? Kjer smo igrali igrice asociacij in lepili slike in to učili ostale uporabnike, klik po klikuser posted image

No to vse zgoraj je čvek v tri dni, želim da tak ostane oziroma bolje rečeno, da tak spet postane v letu 2014. Brez dlakocepljenja, žaljenja in grdo rečeno medsebojnega podrkavanja in iskanja dlake v jajcu!


Mejte se smejte se user posted image

Shorty


zakaj se pa zdej tega nikol ne gremo? :?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 14:15:58   
Kerensa
Ker bi mene vse na RR asociiralo na Lukko. user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?