|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:10:46   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Hahahahaha, tebi mora pa res bit dolgcas, da na vsak nacin zelis iz kavca potegnit eno forumasico, ki jo ocitno nisi poklicala ze na leta... hahahahahaha. Na vsak nacin, tudi k njej bi zdajle priletela, samo da bi te povabila...

Za crknit, model user posted image ... bejž se k možu stiskat, no.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:11:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Nobenih racumo, nesramna se mi zdi! Aha, ti mi spet zelis povedat, da sem jaz nekdo drug tukaj? A si to zelela? Ne, jaz sem tudi eno leto ze skoraj tukaj, pa mi je nesramno, da uleti in zali portal, ki mi je toliko stvari pomagal!
Brez skrbimLulu, tale ti je bila pa zadnja ves, celo leto me zmerjas, da sem nekdo drug! Jutri pa pisem pismo odgovornim!

OMG Lukka ... get a life!

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Torej nobenih novih ločitev, porok, fightov, rojstev, varanj? Pri starih RR-ovkah, jasno. Predvsem pri supeRRmamah. user posted image

Moja malenkost se je poročila user posted image user posted image

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:11:49   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

No, potem s tvoje strani tudi v času ni problem, ampak predvsem v volji. user posted image



Ej, stara, še malo prcaj, pa sem za pet minut dol, ajprou user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:12:27   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Moja malenkost se je poročila user posted image user posted image

Ja pa iiiiiii.... user posted image

Čestitam, seveda, kaj pa drugega.

Sarcastic mode on... a z žensko, kakor Lukka z moškim?... sarcastic mode off.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:13:47   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
No, potem s tvoje strani tudi v času ni problem, ampak predvsem v volji. user posted image

Ej, stara, še malo prcaj, pa sem za pet minut dol, ajprou user posted image

U, zdaj si me spomnila... DJ Djomla... Prckaj... user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=fjTpsReQRmU

Čez 15 minut pa res lahko. Nimam rakete, veš?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:15:34   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
No, potem s tvoje strani tudi v času ni problem, ampak predvsem v volji. user posted image

Ej, stara, še malo prcaj, pa sem za pet minut dol, ajprou user posted image

U, zdaj si me spomnila... DJ Djomla... Prckaj... user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=fjTpsReQRmU

Čez 15 minut pa res lahko. Nimam rakete, veš?


Čez 15 min torej user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:16:13   
Kerensa
A daj me zdaj zaje*avat, no. Da bom potem kandelaber tam špilala? user posted image

Kaj... se obujem al' ne?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:18:55   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A daj me zdaj zaje*avat, no. Da bom potem kandelaber tam špilala? user posted image

Kaj... se obujem al' ne?


A je še odprto?

Lej, če boš v 10 min tukaj, uletim dol, drugače se pa raj zmenim za ponedeljek, torek, srdo .... kakor ti je drago user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:19:50   
Kerensa
Evo, že kličem taksi in ti pošiljam SMS. In iščem čevlje. In predvsem fotoaparat, ker takšnale neumnostj je pa definitivno za ovekovečit. Okrog 15 minut bom rabila.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 23:23:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Moja malenkost se je poročila user posted image user posted image

Ja pa iiiiiii.... user posted image

Čestitam, seveda, kaj pa drugega.

Sarcas_tic mode on... a z žensko, kakor Lukka z moškim?... sarcas_tic mode off.

Hvala!
Ja, tako kot Lukka sem se tut jaz z moškim user posted image

Lušno te je spet brat ... pa fajn se ga imejta na "kafetu" user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 3.1.2014 23:26:28 >

(odgovor članu Kerensa)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:08:40   
Lukka
Joj, zenska se je postavljala, da mi je slabo postal! V resnici pa kot vidim, ji je blo tko dolgcas, da je po forumu iskala in se ponujala za pjacko, samo da bi jo povabl.
Sem malo bral zdaj od nje tiste zapise za nazaj, pa zdaj sele vidim, da verjetno res ni nic drugega, kot napihovanje... pa napisala je, da more na farmi vodnjake spraznit... hahahaha, a je to tisto igrico na fb mislila? Marija, a to se obstaja? O boh, to sem jaz igral pred petimi leti, ali pa se dlje nazaj... hahahhaha, vidim da ni prav v trendu... mi lahko kak uporabnik kaj vec pove o tej "cudezni"zenski? Joj, kako je to uletela gor in zacela pametovat, kot da je prva violina...
Ko pa naletim na take, pa kar pike dobim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:13:47   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Evo, že kličem taksi in ti pošiljam SMS. In iščem čevlje. In predvsem fotoaparat, ker takšnale neumnostj je pa definitivno za ovekovečit. Okrog 15 minut bom rabila.


Ce pravis, da si pahorja objemala, bi ti pa loh dal za eno katrco, da se ne bi s taksijem vozila! Pa bog obvaruj, nic slabega ne mislim, ker veliko ljudi si ne more avta privoscit, vendar taki ne opletajo po forumih in se napihujejo, da so tako zasedeni in tako oh in sploh iskani, da v celem tednu ne bi mogl na kavo! Ko da je predsednica, tko je govorila. Pa fotoaparat isce zenska!!! Fotoaparat! Bog se jo vsmili, vsak povprecen telefon ima fotic ze not, ona pa fotoaparat isce!


(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:15:21   
petea
Ti, ti, Nejcko, ti, se preden pridem dokonca teme, speljes avtorico z RR user posted image


Lukka,
a poroke, locitve in podobno pa niso stvari, povezane z druzinskimi odnosi?

< Sporočilo je popravil petea -- 4.1.2014 0:19:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:19:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Joj, zenska se je postavljala, da mi je slabo postal! V resnici pa kot vidim, ji je blo tko dolgcas, da je po forumu iskala in se ponujala za pjacko, samo da bi jo povabl.
Sem malo bral zdaj od nje tiste zapise za nazaj, pa zdaj sele vidim, da verjetno res ni nic drugega, kot napihovanje... pa napisala je, da more na farmi vodnjake spraznit... hahahaha, a je to tisto igrico na fb mislila? Marija, a to se obstaja? O boh, to sem jaz igral pred petimi leti, ali pa se dlje nazaj... hahahhaha, vidim da ni prav v trendu... mi lahko kak uporabnik kaj vec pove o tej "cudezni"zenski? Joj, kako je to uletela gor in zacela pametovat, kot da je prva violina...
Ko pa naletim na take, pa kar pike dobim...


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Evo, že kličem taksi in ti pošiljam SMS. In iščem čevlje. In predvsem fotoaparat, ker takšnale neumnostj je pa definitivno za ovekovečit. Okrog 15 minut bom rabila.


Ce pravis, da si pahorja objemala, bi ti pa loh dal za eno katrco, da se ne bi s taksijem vozila! Pa bog obvaruj, nic slabega ne mislim, ker veliko ljudi si ne more avta privoscit, vendar taki ne opletajo po forumih in se napihujejo, da so tako zasedeni in tako oh in sploh iskani, da v celem tednu ne bi mogl na kavo! Ko da je predsednica, tko je govorila. Pa fotoaparat isce zenska!!! Fotoaparat! Bog se jo vsmili, vsak povprecen telefon ima fotic ze not, ona pa fotoaparat isce!



Ti pa očitno uživaš če druge dol tlačiš, al kako? Pač Kerensa je oseba z mal drugačnim pogledom na svet in je kar osvežilno brat njene poste v vsej poplavi raznoraznih sončkov, bonbončkov, bio/eko oblačilc, takih in drugačnih kakcev, flekcev itd. ... v bistvu res ne vidim kje je problem, če ena stara članica pride na svoj način mal pošnofat na čvek (ja na čvek v tri dni in ne na kako drugo specifično temo)... če ti njen način ni všeč, zakaj se sploh ubadaš z njo ... resnično ... a nimaš svojega življenja? Oz. če ga imaš, ali ti ni predragoceno, da se ukvarjaš z nekom, ki ti ni ok ... ali pa je morda tebi tako dolgčas, da nimaš drugega dela, kot dežurnega boščka tule na RR špilat ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 4.1.2014 0:21:00 >

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:34:16   
mateyka
Lukka - beden in neveden izpadeš. out iz RR scene in patetično tečen - ti Lulu ne seže do gležnja.

zapri in pejt raj tja na svoje teme spraševat zakaj polža ne mara neslane juhe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:42:03   
Lukka
Ma dejte no, pac mi je takoj stopila na zulj s pametovanjem. Konec koncev, sem pa prebral vase mnenje o njej, sem sel malo brat za nazaj. Kar nehajte.
Smesna mi je, ker kar ubozca hoce nekaj bit!

Ja patea, tudi poroke in locitve so del foruma, samo mislim, da zenska isce bolj tracke, kot pa da bi kaki zenski res kaj pametnega svetovala! Hahahahaha, ampak se zdaj se smejem, da je v kafano priletela s foticem. Hahhahahahahhahahha

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:44:37   
Lukka
Mateyka, lubica moja! Lepo novo letno in zdravja zelim tvoji mali in mozu A.

Ne bos verjela, ajga, ampak a ti ves, da pri nas ne solimo nobene juhe!? In ce ti povem po pravici, v kuhinji nimam ne soli, ne sladkorja!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:45:50   
mateyka
ma ti hočeš neki tukaj bit pa nimaš za tri čiste. pejt se solit, očitno rabiš sol.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:50:53   
Lukka
Oh mateyka,a ves kaj, ti si pa meni prav vsec! Bolj me nadiras, rajsi te mam! Res. Sploh ne vem, kaj mi je tko simpaticnega na tebi? Hahahhahaha, mozno, da tvoj avatarcek pri strani, ampakres...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 0:53:40   
mateyka
ja, vse kar ti jaz zabrusim potem prilepiš na Lulu. me zanima zakaj, lepo do nje ziher ni..

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 1:01:45   
Anonimen
OMG, kolk nekdo ne zna nehat ... čist v vsako temo, ki ni po njegovih "standardih" se je treba vpičit, protestirat, revčka špilat, špecat ... človek moriš nam oz. zamoriš večino tem v katerih se pojaviš ... bejbe, kako dela ta funkcija "blokiraj"? Sam saj ne bo nič pomagalo ...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 1:09:34   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, vse kar ti jaz zabrusim potem prilepiš na Lulu. me zanima zakaj, lepo do nje ziher ni..


Lulu mogoce ni prav, da imam rajsi tebe... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 1:12:50   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, vse kar ti jaz zabrusim potem prilepiš na Lulu. me zanima zakaj, lepo do nje ziher ni..


Lulu mogoce ni prav, da imam rajsi tebe... user posted image

ti si zelo čuden osebek

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 1:13:54   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

OMG, kolk nekdo ne zna nehat ... čist v vsako temo, ki ni po njegovih "standardih" se je treba vpičit, protestirat, revčka špilat, špecat ... človek moriš nam oz. zamoriš večino tem v katerih se pojaviš ... bejbe, kako dela ta funkcija "blokiraj"? Sam saj ne bo nič pomagalo ...



Povem svoje mnenje, tako kot ti! Pravzaprav od kje si se pa ti vzela, sploh te ne poznam? Sva ze kdaj sokomentirala, ali je tole kaj izza vogla? No ja, nic mi ni treba odgovarjat, ker bi se morala ti tudi malo dialoga naucit, preden bi ti z mano kaj komunicirala. Tudi sarkazem in humor mora bit inteligenten, celo ce koga kregas, moras bit primerno naspicena ves. Sicer jaz take spregledam! Popolnoma!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.1.2014 1:24:22   
Lukka
A mislte, da bo pridirjala kmal nazaj? S fotoaparatom... ojoj... jaz se tako smejem, da mi solze dol tecejo... taxi poklice, fotoaparat vzame, pa gre tezit zenski pred blok v kafano! Hihihihiji. Pa kako je bla to naduvana! Hihihihihi.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?