|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:17:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: alda


Kot je že Izabelina za drede napisala, nosiš tisto kar si in jaz sem to kar sem, ne samo po opravi, ampak tudi z miselnostjo.
In NI vsaka ženska DAMA , ki nosi visoke pete in je po vaših merilih urejena in NI vsak ,ki nosi bulerje slab, zanemarjen.




Ne ni.....še sploh če gre v visokih petkah v soboto popoldne s familijo na bazen.......



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:19:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Ali obratno, da se v srednjih letih rihtaš kot najstnice..prekratke kikle, preozke hlače in bluze, en kup enih naveskov, kot slaba laj.dra včasih zgledajo nekatere.

Kdaj si srednjih let? Tako da vem:D.




Glede na to, da živimo nekje do 75. ali 80. leta smo zdaj nekje tu.......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:24:12   
ronja
Ne ni.....še sploh če gre v visokih petkah v soboto popoldne s familijo na bazen...

Kaj pa če je možu všeč v petkah in jih nosi zanj? Ali se pač ona dobro v tem počuti? Različni smo, meni pete niso glih, nekatere pa brez ne znajo hodit.
Ali ma pa samo te čevlje za poleti? Se zgodi, meni so ostale samo ene petke enkrat, ostale sem vse zgonla, tiste so pa ostale (bogvezakaj:D) - potem sem ugotovila, da so v bistvu prav udobne in fajn - seveda so bile pa une konjske (z debelo stabilno peto). Ker mi ni za v supergah ali zimskih čevljih pri 35+ okoli laufat, sem jih pač nosila... Preden mene spraviš v šoping itak vsaj ena sezona mine:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:25:55   
ronja
Ajaj, potem verjetno ne bi smela nosit pol svoje garderobeuser posted image . Ma, glede na to da dobivam cote od punce, ki je enako stara, recimo, da ona ve, kaj delauser posted image . Če je komu grozno, naj pa drugam gledauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:26:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne ni.....še sploh če gre v visokih petkah v soboto popoldne s familijo na bazen...

Kaj pa če je možu všeč v petkah in jih nosi zanj? Ali se pač ona dobro v tem počuti? Različni smo, meni pete niso glih, nekatere pa brez ne znajo hodit.
Ali ma pa samo te čevlje za poleti? Se zgodi, meni so ostale samo ene petke enkrat, ostale sem vse zgonla, tiste so pa ostale (bogvezakaj:D) - potem sem ugotovila, da so v bistvu prav udobne in fajn - seveda so bile pa une konjske (z debelo stabilno peto). Ker mi ni za v supergah ali zimskih čevljih pri 35+ okoli laufat, sem jih pač nosila... Preden mene spraviš v šoping itak vsaj ena sezona mine:D.


Pač nisi elegantna in nimaš stila.....in ti je to španska vas......tako kot ona iz mojega primera.....user posted image



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:29:11   
ronja
Ja, saj to pa nikoli nisem trdila, da semuser posted image . Meni je ok to, samo se ljudje bunijo, da je težko to gledat... Meni to ni težko priznatuser posted image .
Sicer sem se pa glihkar odločila, da bom živela tam nekje do 90, tako da mam še ene 10 let foreuser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.5.2014 12:30:03 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:33:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ajaj, potem verjetno ne bi smela nosit pol svoje garderobeuser posted image . Ma, glede na to da dobivam cote od punce, ki je enako stara, recimo, da ona ve, kaj delauser posted image . Če je komu grozno, naj pa drugam gledauser posted image .


Ronja, ti večino časa vseeno preživiš doma......delaš oz. delala si le 4 ure na dan eno krajše obdobje......obstajajo pa ženske, ki gredo od hiše ob 7 zjutraj in se vrnejo iz službe ob 5 ali 6 popoldne.......

In če hodiš v kavbojkah in supergah kar hodi.....samo mene vseeno lahko moti, če pridem na banko in me "streže" uslužbenka v spranih kavbojkah, športnih copatih in v majici na špageti naramnice.......to me recimo ne moti pri 14 ali 16 letnici v šoli, pri 40 letnici, ki dela na neki "resni" funkciji me pa moti (če je ta 40 letnica tako oblečena na dobustu in v soboto v šoping centru se mi to zdi povsem primerno, na njenem službenem mestu me pa moti)......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 12:49:34   
ronja
Ronja, ti večino časa vseeno preživiš doma......delaš oz. delala si le 4 ure na dan eno krajše obdobje......obstajajo pa ženske, ki gredo od hiše ob 7 zjutraj in se vrnejo iz službe ob 5 ali 6 popoldne...

Mah, pred froci sem delala normalno uradno 8 ur, neuradno več. Ko sem mela tamale, sem delala uradno 4, neuradno pa 6,5 -7 ur povprečno, delala sem pa 10 let. Tako da ni take bistvene razlike. Samo pri nas bi bil hecen, če bi se zrihtal za v službo - tako delo, velika večina ljudi se ne rihta glih. Nekaj je zaradi terenov, dela s kemikalijami itd... nekaj pa čisto zaradi folka. Recimo pri nas ne vidiš moškega v reklcu ali kravati, razen če gre glih na zagovor dr.ja in je v komisiji, pa še to ne vedno in ne oboje:D. Ponekod je normalno, da so vsi v oblekah... Drugod pa grdo gledajo, če se punca zrihta - kar se mi zdi glih tako mimo, kot če grdo gledajo, če se ne, oboje je blesavo.

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.5.2014 12:50:31 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:07:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Mah, pred froci sem delala normalno uradno 8 ur, neuradno več. Ko sem mela tamale, sem delala uradno 4, neuradno pa 6,5 -7 ur povprečno, delala sem pa 10 let. Tako da ni take bistvene razlike. Samo pri nas bi bil hecen, če bi se zrihtal za v službo - tako delo, velika večina ljudi se ne rihta glih. Nekaj je zaradi terenov, dela s kemikalijami itd... nekaj pa čisto zaradi folka. Recimo pri nas ne vidiš moškega v reklcu ali kravati, razen če gre glih na zagovor dr.ja in je v komisiji, pa še to ne vedno in ne oboje:D. Ponekod je normalno, da so vsi v oblekah... Drugod pa grdo gledajo, če se punca zrihta - kar se mi zdi glih tako mimo, kot če grdo gledajo, če se ne, oboje je blesavo.


Obstajajo narave dela, kjer ne moreš hoditi v štiklicah in oblekah......samo to pa vseeno ne pomeni, da je treba skoraj v trenerki hoditi v službo......razen če pucaš, delaš na njivi in nima podjetje uniforme......

Je pa res, da je že v precej službah tako, da si "hecen, če se zrihtaš oz. urediš"......in to je škoda.....



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:12:27   
LuLu
lilijana, pa ti resno misliš, da se lahko uslužbenka na banki za 700€ plače uredi tako, kot sama želi? Vedno slabše so oblečene, to opažam zadnjih 10 let. Oblačila imajo takšna, kot so jih včasih imele le branjevke... včasih je bila gospa na banki urejena, res lepo oblečena, danes pa kupuje v Mani, Kiku in v NKD ali pa to, kar dobi podarjeno
Pa ne pišem o tistih par izjemah, ki jih ene tukaj konstantno mečete naprej, o splošnem vtisu vseh meni vidnih uslužbencev v banki v mojem kraju. Tista, ki je preveč opicanjena in ona, ki je zelo grozno... na njih zdaj ne cilam


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:15:42   
mateyka
Authentic Chanel Oversized Towel - US $399.99 ali ca 270€

https://www.google.com/search?q=chanel+towel&safe=off&rlz=1C1MDNA_slSI422&source=lnms&sa=X&ei=6JV4U-LDDoyN4gTdo4D4BQ&ved=0CAUQ_AUoAA&biw=1366&bih=643&dpr=1#q=chanel+towel&safe=off&tbm=shop&spd=1313208855473792882

tole pa ni za rit brisat - predrago..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:26:28   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ajaj, potem verjetno ne bi smela nosit pol svoje garderobeuser posted image . Ma, glede na to da dobivam cote od punce, ki je enako stara, recimo, da ona ve, kaj delauser posted image . Če je komu grozno, naj pa drugam gledauser posted image .


Ronja, ti večino časa vseeno preživiš doma......delaš oz. delala si le 4 ure na dan eno krajše obdobje......obstajajo pa ženske, ki gredo od hiše ob 7 zjutraj in se vrnejo iz službe ob 5 ali 6 popoldne.......

In če hodiš v kavbojkah in supergah kar hodi.....samo mene vseeno lahko moti, če pridem na banko in me "streže" uslužbenka v spranih kavbojkah, športnih copatih in v majici na špageti naramnice.......to me recimo ne moti pri 14 ali 16 letnici v šoli, pri 40 letnici, ki dela na neki "resni" funkciji me pa moti (če je ta 40 letnica tako oblečena na dobustu in v soboto v šoping centru se mi to zdi povsem primerno, na njenem službenem mestu me pa moti)......


Uslužbencu je vseeno, meni ni. Pri banki zamenjam banko, ker sem tam za svoj čas in svoj denar in ne bom gledala nekih napol zanemarjenih uslužbencev.

Oblačenje je del kulture in civilizacije, in biti oblečen prosto po Prešernu ni znak osebne svodobe in flegmatičnosti, ampak prej zanemarjenosti. Enako na faksu, ronja, tebi je všeč, meni je bruh. Naj bi predstavljali nek cvet znanja, pa se oblačite kot petnajstletniki user posted image . Tudi z obleko (čeprav delače od tega da samo z njo) se izraža določena mera spoštovanja do insititucije, kjer smo. Od šole, banke, faksa, trgovine in opere. Si ne predstavljam, da pridem k zdravniku, ki je cel v obšlesanih bulerjih, ki mu izpod halje visi scufana karirasta srajca in z glave visijo dolgi mastni lasje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:29:11   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lilijana, pa ti resno misliš, da se lahko uslužbenka na banki za 700€ plače uredi tako, kot sama želi? Vedno slabše so oblečene, to opažam zadnjih 10 let. Oblačila imajo takšna, kot so jih včasih imele le branjevke... včasih je bila gospa na banki urejena, res lepo oblečena, danes pa kupuje v Mani, Kiku in v NKD ali pa to, kar dobi podarjeno


Tudi če kupuješ v Mani - bela bluza je še vedno bela bluza, temno modre hlače na rob so temno modre hlače. Danes se to kupi ceneje in enkrat na leto, včasih se je dražje (npr Mura Labod) in redkeje. Znamka ni znak urejenosti, čeprav se kakovost opazi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:31:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Mah, pred froci sem delala normalno uradno 8 ur, neuradno več. Ko sem mela tamale, sem delala uradno 4, neuradno pa 6,5 -7 ur povprečno, delala sem pa 10 let. Tako da ni take bistvene razlike. Samo pri nas bi bil hecen, če bi se zrihtal za v službo - tako delo, velika večina ljudi se ne rihta glih. Nekaj je zaradi terenov, dela s kemikalijami itd... nekaj pa čisto zaradi folka. Recimo pri nas ne vidiš moškega v reklcu ali kravati, razen če gre glih na zagovor dr.ja in je v komisiji, pa še to ne vedno in ne oboje:D. Ponekod je normalno, da so vsi v oblekah... Drugod pa grdo gledajo, če se punca zrihta - kar se mi zdi glih tako mimo, kot če grdo gledajo, če se ne, oboje je blesavo.


Obstajajo narave dela, kjer ne moreš hoditi v štiklicah in oblekah......samo to pa vseeno ne pomeni, da je treba skoraj v trenerki hoditi v službo......razen če pucaš, delaš na njivi in nima podjetje uniforme......

Je pa res, da je že v precej službah tako, da si "hecen, če se zrihtaš oz. urediš"......in to je škoda.....





Se več kot strinjam. Ker s tem se izgublja ne moda, ampak nekaj potrebnega spoštovanja do poklica.

ps. Pa večinoma ne hodim v Mura obekah in Rossini čevljih, da ne bo kakšna skočila v zrak.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 18.5.2014 13:32:07 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:31:56   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lilijana, pa ti resno misliš, da se lahko uslužbenka na banki za 700€ plače uredi tako, kot sama želi? Vedno slabše so oblečene, to opažam zadnjih 10 let. Oblačila imajo takšna, kot so jih včasih imele le branjevke... včasih je bila gospa na banki urejena, res lepo oblečena, danes pa kupuje v Mani, Kiku in v NKD ali pa to, kar dobi podarjeno
Pa ne pišem o tistih par izjemah, ki jih ene tukaj konstantno mečete naprej, o splošnem vtisu vseh meni vidnih uslužbencev v banki v mojem kraju. Tista, ki je preveč opicanjena in ona, ki je zelo grozno... na njih zdaj ne cilam




Tudi v Mani, Kiku in NKD se lahko oblečeš tako, da si urejen......tudi, če nosiš podarjene cunje......samo mi urejenost, eleganco in stil še vedno povezujemo zgolj z znamko......


< Sporočilo je popravil liliana -- 18.5.2014 13:32:42 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:32:49   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lilijana, pa ti resno misliš, da se lahko uslužbenka na banki za 700€ plače uredi tako, kot sama želi? Vedno slabše so oblečene, to opažam zadnjih 10 let. Oblačila imajo takšna, kot so jih včasih imele le branjevke... včasih je bila gospa na banki urejena, res lepo oblečena, danes pa kupuje v Mani, Kiku in v NKD ali pa to, kar dobi podarjeno


Tudi če kupuješ v Mani - bela bluza je še vedno bela bluza, temno modre hlače na rob so temno modre hlače. Danes se to kupi ceneje in enkrat na leto, včasih se je dražje (npr Mura Labod) in redkeje. Znamka ni znak urejenosti, čeprav se kakovost opazi.


sem sama probala par teh oblačil, na meni so stale smešno, kroji so pač taki. Pa nič nimam proti tem trgovinam, ampak kroji so pa res drugačni od tistih v drugih dražjih trgovinah.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:33:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

.samo mi urejenost, eleganco in stil še vedno povezujemo zgolj z znamko......



jaz je ne povezujem

seveda se tudi v Kiku, NKD in Mani najde kak model, ki pa odlično nekomu stoji

< Sporočilo je popravil LuLu -- 18.5.2014 13:37:35 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 13:49:56   
ronja
Je pa res, da je že v precej službah tako, da si "hecen, če se zrihtaš oz. urediš"......in to je škoda...

Zakaj? A ni fajn, da ljudje lahko delajo v tem, kar jim je všeč in v čemer jim je udobno? V trenirkah pri nas večinoma vseeno nismo v službi. Ko sem včasih laufala, sem pritekla tja v trenirki, se stušala in preoblekla in se šla pofočkat v kavbojkah in majci in puloverju, kar je naša normalna oprava.

Hehe, stana, pri nas so tudi profesorji podobno oblečeni;). Tako da ni to nespoštovanje do njih, velikokrat so bili celo najbolj čudno oblečeni najboljši profesorjiuser posted image . Ne vedno, ampak pogosto. Tako da... različne so smernice, pri nas so bolj na izi;). Na simpozijih vidiš vse: od gojzerjev do lepih oblek. In kolikor se spomnim tega faksa izpred šnj let, ko smo šli tja še z OŠ, je bilo že takrat isto;).
Recimo pri računalničarjih je logika ravno obratna: ne smeš bit spedenan in boljši ko so profiji, bolj trapasto se oblečejo, recimo pridejo na simpozij v košarkarskem dresu - to je še meni hecno, ampak mi je fajn, da so tako na iziuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 14:06:01   
Izabelina
pr nas recimo na faksu pa ni blo čudno, če so in študentje in profesorji hodili v tridelnih oblekah... še posebi bogoslovci...

valda se oblečeš priložnosti primerno (tut nikol v banki ali pa v trgovini še nism vidla tega kar opisujete nekatere- strgane kavbojke in majice na trakce), js k sm totalni antimodnik (sm enkrat odprla temo o modni preobrazbi - je še nism izpeljala) sm včeri šla v opero v črni bluzi s čipkami, krilo, črni čevlji s peto in reklc... so me vsi sam gledal (tast pa tašča sta kr mal pobulla, ker me še nikol nista vidla v ničemer drugem kokr kavbojkah, trenerkah)...

skratka kar sm hotla povedat je to, da se mi zdi, da je v zdejšnjem času vedno več "uštimanih" mladostnikov kot pa "razvlečenih"... če samo pogledam mojo sestro kok se rihta, k js za nč na svetu ne bi šla v krilu v šolo...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 15:13:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

A ni fajn, da ljudje lahko delajo v tem, kar jim je všeč in v čemer jim je udobno? V trenirkah pri nas večinoma vseeno nismo v službi. Ko sem včasih laufala, sem pritekla tja v trenirki, se stušala in preoblekla in se šla pofočkat v kavbojkah in majci in puloverju, kar je naša normalna oprava. 


Nič manj fajn ni, če delaš v tistem, kar je še vedno udobno, a je hkrati tudi modno spoštljivo. Kar kavbojke niso.

Smo šli čez vse faze oblačenja v službi.

Ko sem začela delati, so bile kavbojke prepovedane, nepisano pravilo sicer, ampak nihče ni hodil v kabvojkah (pri čemer nismo imeli stika s strankami). maximalno udobje je bil tanek žamet, in to ne zlizan. Večinoma so bila takrat boljša oblačila tudi bolj udobna od kavbojk. No, tudi danes so kvalitetna oblačila bolj udobna od njih, čeprav so kavbojke mehkejše. Ni bilo pa pravila, da je treba biti v kostimu ali obleki s kravato za moške. Sicer nihče ni razlagal, kako je treba hoditi oblečen - ampak ko si prišel, si videl ljudi, kako oblečeni hodijo - in kavbojk se ni videlo, ker nismo bili na ranču.

Potem je prišlo javno pravilo, da naj bomo oblečeni tako, da se dobro počutimo. Kar je v praksi pomenilo nekaj podobnega kot zgoraj.

Potem je prišel petkov casual in z njim kavbojke, v osnovi temne, v petek.

Potem so se pa kavbojke včasih obleke že v četrtek, pa malo so obledele, pa potem so se začele nositi še v torek (zakaj pa ne, če se lahko tudi v četrtek).

Potem je pa nekomu prekipelo (hvala bogu) in nam je naredil predavanje iz spodobnega oblačenja, kaj sodi v službo, in kaj ne. In vse pač ne sodi, tudi če se mi v tem počutimo fino in krasno.

Hehe, stana, pri nas so tudi profesorji podobno oblečeni;). Tako da ni to nespoštovanje do njih, velikokrat so bili celo najbolj čudno oblečeni najboljši profesorjiuser posted image .

Ja, žal, premalo spoštovanja do institucije, kot sem že zapisala.
Lahko ste v kavbojkah, če greste na kmete, na univerzi pa je to grdo, ker tam kavbojk ne opravičujete, ker ne štihate zemlje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 15:19:04   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

pr nas recimo na faksu pa ni blo čudno, če so in študentje in profesorji hodili v tridelnih oblekah... še posebi bogoslovci...


Meni je to normalno - vsaj obleka, če ne kravata za moške, in kostim, ali vsaj lepo krilo/hlače na rob ter bluza za žensko.

Si me spomnila na gimnazijo, kjer so profesorji bili oblečeni kot profesorji in so se temu primerno obnašali in jih temu primerno (njihovemu celovitemu obnašanju) spoštujemo še danes, ampak kjer je bila ena profesorica cela namahredrana in smo kar nekaj časa mislili, da je snažilka.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 15:31:36   
skuštrana
Stanislava, jaz imam med frendicami kar nekaj profesorc pa nobena ne nosi kostimckov, klasicnih kril in hlac na rob pa so vseeno full lepo in faj ( primerno) urejene....

Danes imas res veliko izbiro in ce se znas malo okoli sebe obrnit, sploh ni treba zanemarit svojega stila da bi bil primerno oblecen za v sluzbo...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 15:34:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Stanislava, jaz imam med frendicami kar nekaj profesorc pa nobena ne nosi kostimckov, klasicnih kril in hlac na rob pa so vseeno full lepo in faj ( primerno) urejene....

Danes imas res veliko izbiro in ce se znas malo okoli sebe obrnit, sploh ni treba zanemarit svojega stila da bi bil primerno oblecen za v sluzbo...


Verjamem, ampak v to je potrebno vložiti nekaj časa, poiskati prave kombinacije..ne pa obleči prvo cunjo, ki pride pod roke, ker je dandanes vse kao v redu.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 16:54:59   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

pr nas recimo na faksu pa ni blo čudno, če so in študentje in profesorji hodili v tridelnih oblekah... še posebi bogoslovci...


Meni je to normalno - vsaj obleka, če ne kravata za moške, in kostim, ali vsaj lepo krilo/hlače na rob ter bluza za žensko.




to pa ni bilo "normalno" tudi pred 24 leti, ko sem jaz hodila na faks user posted image kolikor se spomnim, noben ni hodil v kostimčkih tja...od študentov ziher ne...profesorji pa kakor kateri, kakšni starejši da, mlajši pa zagotovo ne...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.5.2014 17:10:56   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

pr nas recimo na faksu pa ni blo čudno, če so in študentje in profesorji hodili v tridelnih oblekah... še posebi bogoslovci...


Meni je to normalno - vsaj obleka, če ne kravata za moške, in kostim, ali vsaj lepo krilo/hlače na rob ter bluza za žensko.




to pa ni bilo "normalno" tudi pred 24 leti, ko sem jaz hodila na faks user posted image kolikor se spomnim, noben ni hodil v kostimčkih tja...od študentov ziher ne...profesorji pa kakor kateri, kakšni starejši da, mlajši pa zagotovo ne...



na celi katedri sta mogoče dva prof. bila v obleki in kravati, od predavateljic pa le ena v kostimu,
pa je naša smer "kar resna " bila !

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?