|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 12:02:05   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.



Nikoli se ne morem dovolj naposlušat tega stavka. user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 13:35:31   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
valjda si bo joint prižgal, ko smo veni, v držbi, ne poleg otrok in joint hitro spusti (ta domači) in si lahko naslednji dan pred in z otrokom čisto tak, kot si ti in tvoj mož, pa otrok pojma ne bo imela.. in sem zelo proti, da bi pa otrok to vedel. Se da, da ne ve in tako tudi ne bo potrebe po nerodnih situacijah, ali pripeljati sošolca domov ali ne


Zakaj bi skrival pred otroci, ce je to povsem nedolzno in ok?



Spolnih odnosov tudi nihče ne prakticira v prisotnosi otrok, čeprav so po defaultu povsem nedolžni, normalni in OK .... user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 13:40:44   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



tudi moje izkušnje kažejo tako. je pa res, da spet - vsak ima svojo mejo in kar se tebi zdi ok, se drugemu hitro lahko zdi preveč. skrivnostne so poti zmernosti user posted image


In zmernost je lahko hitro tretirana kot odvisnost......glede na posameznikovo "mejo".....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 14:00:23   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Spolnih odnosov tudi nihče ne prakticira v prisotnosi otrok, čeprav so po defaultu povsem nedolžni, normalni in OK .... user posted image


Tudi sranje je po defoultu povsem nedolzno, normalno in ok .. celo zdravo in zazeljeno, da je redno in vsakodnevno... pa tudi verjetno ne vabis otroka da s tabo serje na sekretu.


BTW: za mojega otroka upam, da bo veliko, vsakodnevno , kvalitetno in z uzitkom seksal in sral. Za zakajanje ali snifanje ipd.. pa ne velja enako.

Lahko pa naredimo anketo: Koliko starsev si zeli, da bi njihovi otroci:

- imeli redno prebavo
- imeli redne in kvalitetne seksualne odnose
- redno in z uzitkom snifali ali se zakajali



< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 21.5.2014 14:04:41 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 14:35:56   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

a si kdaj probala travo?
Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala, kar pa ne pomeni, da so tudi vsi okrog mene, eni so bili prav zateženi. In eni moji prijatelji iz tistih časov so še vedno na istem pa čeprav imajo zdaj 35 in plus. Pa se mi njihovo življenje ne zdi prav nič normalno, pa čeprav hodijo v službe in na prvi pogled zgleda njihovo življenje "normalno". Njihov način razmišljanja je še vedno enak kot pri 20tih. Nekako tako, kot da ne bi do konca odrasli. Težko to pojasnim oz. opišem.


smolo pač imaš, da takšne poznaš... če bi poznala bolj pozitiven folk, bi mogoče drugače razmišljala.. torej... o travi imaš mnenje glede na to koga poznaš, ki jo je ali jo še kadi user posted image


V bistvu poznam veliko pozitivnega folka in po zunanjih splošnih merilih uspešnih ljudi ampak nihče od teh ne kadi. No vsaj ne tako, da bi jaz vedela.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 14:58:29   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Lahko pa naredimo anketo: Koliko starsev si zeli, da bi njihovi otroci:

- imeli redno prebavo
- imeli redne in kvalitetne seksualne odnose
- redno in z uzitkom snifali ali se zakajali


Snifanje izpusti - pa zarad mene mirne duše tud konzumacijo alkohola. Tu in tam kak svaljek marihuane se pa tudi meni ne zdi big deal, kolikor poznam učinke.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 15:20:03   
mateyka
men je bivši tip od prijateljice 1x izjavil, da jo raje vidi pobruhano ležat v nezavesti od alkohola, kot da potegne en sam dim marihuane. pol si pa misli svoje... in se mi zdi, da ni edini ki tako razmišlja, jih je kar dosti. sicer sem presenečena nad tako stigmo boge zelene rože, samo mislim, da je to ta ameriški propagandni sistem, ki pošilja ljudi za leta v zapor, ker so jih dobili s kakim jointom.

http://www.theweedblog.com/louisiana-man-gets-13-year-prison-sentence-for-two-marijuana-joints/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 16:17:24   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men je bivši tip od prijateljice 1x izjavil, da jo raje vidi pobruhano ležat v nezavesti od alkohola, kot da potegne en sam dim marihuane. pol si pa misli svoje... in se mi zdi, da ni edini ki tako razmišlja, jih je kar dosti. sicer sem presenečena nad tako stigmo boge zelene rože, samo mislim, da je to ta ameriški propagandni sistem, ki pošilja ljudi za leta v zapor, ker so jih dobili s kakim jointom.

http://www.theweedblog.com/louisiana-man-gets-13-year-prison-sentence-for-two-marijuana-joints/

Tule jaz nisem dobila občutek, da se gre za neko stigmo, zato je enačenje mnenj nekaterih na tej temi čisto na drugem tiru kot mnenje dedca tvoje kolegice. Tiste, ki podpiramo znanstveno dokaze in seveda zdravo pamet, da redno uživanje mamil, alkohola in drugih substanc ( sem ne spada hrana), ki povzročajo odvisnost, škodljivo vpliva na človeške možgane in s tem na celotnega človeka ( fizično in psihično), nismo neki zahojeni šalabajzerji, ki se bojimo prijeti regrat na travi- polni predsodkov in čudaki. Tako je in škoda iz tega delat dizertacijo v smislu, da se nekaj loči na trde droge, nekaj na psihično in fizično odvisnost- brez veze. Bodimo realni. In tu govorimo o konstantnem vikendaškem uživanju travce in ne le tu in tam na vsake sto let en za lušte.
Nekatere cool zagovornice trave v smislu " to ni nič takega" se tule gor berejo kot najstnice brez pameti in ušes. Ob branju takih komentarjev me je kar nekako sram za njih, kot me je sram v imenu Miše Molk, kadar se pojavi v javnostiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 16:19:12   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
valjda si bo joint prižgal, ko smo veni, v držbi, ne poleg otrok in joint hitro spusti (ta domači) in si lahko naslednji dan pred in z otrokom čisto tak, kot si ti in tvoj mož, pa otrok pojma ne bo imela.. in sem zelo proti, da bi pa otrok to vedel. Se da, da ne ve in tako tudi ne bo potrebe po nerodnih situacijah, ali pripeljati sošolca domov ali ne


Zakaj bi skrival pred otroci, ce je to povsem nedolzno in ok?



Spolnih odnosov tudi nihče ne prakticira v prisotnosi otrok, čeprav so po defaultu povsem nedolžni, normalni in OK .... user posted image

ojoj, Daddy- namesto tebe sem si dala škrnicelj na glavo od sramu.Komentar pa pol- tako kot ponavadi.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 16:33:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.


otroci nikoli ne bodo vedeli vse o meni, kasneje tudi jaz vse o njih ne, tudi o svojih starših vsega ne vem... ja, smo skupnost, živimo skupaj, ampak sem tudi oseba za sebe in imam svoje življenje, ki 24/7 ne vključuje otrok.

Svoje življenje imam.. to ni skrivanje, tudi tebi o sebi vsega ne bom povedala, ker ne čutim te potrebe.. o meni boš ti, otroci,... izvedeli točno toliko, kot jaz odločim.
Ti pa kar otrokom vse o sebi, možu... vsak si po svoje uredi

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 16:37:17   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lulu, stroka ne deli na mehke in trde droge, to je laična delitev in to dejansko piše skoraj povsod. Zato ne moreš dobit strokovnega članka o mehkih/trdih drogah, ampak samo o vplivu posamezne droge ali skupine drog na določeno aktivnost.



na googlu najdem ta dva izraza s strani dr. medicine in diplomska dela

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 16:43:43   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

ojoj, Daddy- namesto tebe sem si dala škrnicelj na glavo od sramu.


Hja, kaj ti naj rečem ..... kar obdrži ga user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:18:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.


otroci nikoli ne bodo vedeli vse o meni, kasneje tudi jaz vse o njih ne, tudi o svojih starših vsega ne vem... ja, smo skupnost, živimo skupaj, ampak sem tudi oseba za sebe in imam svoje življenje, ki 24/7 ne vključuje otrok.

Svoje življenje imam.. to ni skrivanje, tudi tebi o sebi vsega ne bom povedala, ker ne čutim te potrebe.. o meni boš ti, otroci,... izvedeli točno toliko, kot jaz odločim.
Ti pa kar otrokom vse o sebi, možu... vsak si po svoje uredi


Ha, ha- kolikor jaz odločim.Malo sutra Lulu. Otroci bodo izvedeli v tvojem primeru toliko o tebi, kolikor jim ne boš uspela zamolčati in skriti. In več pred njimi skrivaš, bolj bodo radovedni.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:19:46   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

ojoj, Daddy- namesto tebe sem si dala škrnicelj na glavo od sramu.


Hja, kaj ti naj rečem ..... kar obdrži ga user posted image

Sem - nič ne pomagauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:24:04   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

a si kdaj probala travo?
Sem redno skoraj vsak vikend nekje od 19 do 23 leta, jaz sem res po njej večinoma spala, kar pa ne pomeni, da so tudi vsi okrog mene, eni so bili prav zateženi. In eni moji prijatelji iz tistih časov so še vedno na istem pa čeprav imajo zdaj 35 in plus. Pa se mi njihovo življenje ne zdi prav nič normalno, pa čeprav hodijo v službe in na prvi pogled zgleda njihovo življenje "normalno". Njihov način razmišljanja je še vedno enak kot pri 20tih. Nekako tako, kot da ne bi do konca odrasli. Težko to pojasnim oz. opišem.


smolo pač imaš, da takšne poznaš... če bi poznala bolj pozitiven folk, bi mogoče drugače razmišljala.. torej... o travi imaš mnenje glede na to koga poznaš, ki jo je ali jo še kadi user posted image


V bistvu poznam veliko pozitivnega folka in po zunanjih splošnih merilih uspešnih ljudi ampak nihče od teh ne kadi. No vsaj ne tako, da bi jaz vedela.


Sicer nisva statistika user posted image , ampak tudi jaz jih ne poznam. Najbrž je kdo poskusil, pri 19-ih, ampak da bi pa v zgodnji in srednji odraslosti kdo kadil, pa niti pod razno. Mogoče, ob priliki, če smo ravno v Amsterdamu - pa še takrat ne nujno. Uspešni so zadeti večinoma od življenja in ne potrebujejo dima.

Mimogrede, nisem a priori proti alkoholu, travi, ampak govorit, da nimajo učinkov... user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:26:01   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Otroci bodo izvedeli v tvojem primeru toliko o tebi, kolikor jim ne boš uspela zamolčati in skriti. In več pred njimi skrivaš, bolj bodo radovedni.


In bolj bodo šokirani in prizadeti zraven, ko bodo to izvedeli nekje drugje in ne doma od mame in očeta.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:28:21   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.


otroci nikoli ne bodo vedeli vse o meni, kasneje tudi jaz vse o njih ne, tudi o svojih starših vsega ne vem... ja, smo skupnost, živimo skupaj, ampak sem tudi oseba za sebe in imam svoje življenje, ki 24/7 ne vključuje otrok.

Svoje življenje imam.. to ni skrivanje, tudi tebi o sebi vsega ne bom povedala, ker ne čutim te potrebe.. o meni boš ti, otroci,... izvedeli točno toliko, kot jaz odločim.
Ti pa kar otrokom vse o sebi, možu... vsak si po svoje uredi


Ha, ha- kolikor jaz odločim.Malo sutra Lulu. Otroci bodo izvedeli v tvojem primeru toliko o tebi, kolikor jim ne boš uspela zamolčati in skriti. In več pred njimi skrivaš, bolj bodo radovedni.


ja pa ja user posted image
obstaja izraz za to... privat življenje... MOJE privat življenje

npr. tebe bo sin najstnik vprašal neko zelo osebno stvar... a mu jo boš povedala? Čisto vse, kar bo hotel vedeti? Tudi stvari, ki se dogajajo le med tabo in njegovim očetom? Vsako podrobnost? Na VSA vprašanja boš odgovorila?
Tvoje finančno stanje... a boš otroku povedala do zadnjega centa koliko imaš kje denarja, v kaj ga porabiš?
Tvoje "nore noči" ko si bila mlada... a VSE mu boš povedala?

Jaz ne in nikakor nikjer ne more izvedeti, razen od mene... to je moje privat življenje. Sem spada tudi na primer koncert nekega dne, kjer se ga je mama nakadila ali pa napila in bruhala. Tega enostavno ne more izvedeti. Kako? Bom že za to poskrbela. Ne vidim problema v tem.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:29:31   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

ampak govorit, da nimajo učinkov... user posted image


seveda imajo učinke ...na osebo, ki to uživa... ni pa nujno, da vedno na njegovo okolico

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:30:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Otroci bodo izvedeli v tvojem primeru toliko o tebi, kolikor jim ne boš uspela zamolčati in skriti. In več pred njimi skrivaš, bolj bodo radovedni.


In bolj bodo šokirani in prizadeti zraven, ko bodo to izvedeli nekje drugje in ne doma od mame in očeta.


pa vi res vse o svojih starših veste? user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:43:57   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.



Nikoli se ne morem dovolj naposlušat tega stavka. user posted image




Ja, to je brezveze, in samo energija ti gre za skrivanje.

Če ostanemo pri omamnih substancah - fotr je kadil, nikoli naskrivaj (bi lahko, ker mama ni in ni marala čikov), pa je tolikokrat povedal zraven, da je brezveze, da bo nehal (bolj sam za sebe), da je enkrat res nehal user posted image , otroci pa tudi ne kadimo. Verjetno bi hoteli vsaj poskusit, če bi bilo to nekaj "skritega".

Jaz spijem dve do tri kave preveč, in otrok ve, da je to preveč. Enako kot ve pri alkoholu, da mi en kozarec vsake kvatre paše, da dva sta pa že preveč. Enako ji bom povedala, kako sem se ga na študentskem žuru napila in kako je bilo to brezveze - ker potem nisem bila več za žur user posted image , ampak samo za spat. Več se pa ne omamljam in več ne morem skrit in ne vem, zakaj bi user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:44:57   
Anonimen
Redno kadim travo od svojega prvega letnika srednje šole. Normalno sem opravila maturo, doštudirala, diplomirala, opravila specializacijo. Vmes ko sem bila noseča nisem kadila, dokler sem otroka dojila nisem kadila. Brez odtegnitvene krize. Tudi mož je bil solidaren.Moj mož kadi travo redno, ima svojo firmo, precej uspešno. Širimo se izven Slovenije ta hip. Tudi jaz normalno delam in skrbim za oba otroka. To, da kadim travo ne vpliva na mojo ljubezen do njiju in na mojo skrb zanju. Predlagam, da se vrnete nazaj na originalno temo in ne obsojate preveč na lahko! Anonimna pa sem ravno zaradi vaših obsodb. Želela sem samo povedat, da ni nujno, da kajenje trave vpliva na človeka tako, da sedi na kavču in se kot kreten smeji. Nekateri smo lahko takrat precej kreativno produktivni. Nekatere službe zahtevajo "thinking out of the box" in tam je trava lahko dobrodošla.

Anonimna avtorica teme, kako je pri vama, sta se uspela pogovoriti?

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 17:49:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nekatere službe zahtevajo "thinking out of the box" in tam je trava lahko dobrodošla.



Brez trave se ne razmišlja??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:01:49   
ronja
Spolnih odnosov tudi nihče ne prakticira v prisotnosi otrok, čeprav so po defaultu povsem nedolžni, normalni in OK ...

Ja, vendar jih poznemu najstniku ne boš prepovedoval, verjetno... Ti bo ok, če tvoj odrasli otrok seksa, meni bo ok, tudi če bo to počel večkrat na teden, ne samo za vikend;), za travco pa to ne velja. NIti za alko.

Lulu, mene skrbi to, kar je že frodica napisala in kar ima skuštrana v podpisu: otroci sledijo zgledu, tudi če se skrivaš, ker so totalni stručkoti za videt, kar se ne sme.

Mimogrede, nisem a priori proti alkoholu, travi, ampak govorit, da nimajo učinkov...

Hehe, stanči, pa se enkrat le strinjavauser posted image .

Nekateri smo lahko takrat precej kreativno produktivni.

Res je. Tudi gobice imajo tak efekt, pa še marsikatera druga droga. Veliko ljudi jemlje droge zato, da se lahko skoncentrirajo, potem pa drugo drogo, zato da lahko zaspijo. Vseeno to nikakor ni življenjski stil, ki bi si ga želela za svojega otroka, zato ga ne bom dajala za zgled. Simpl ko pasulj.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:06:56   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da je lagat otrokom hudo narobe, skrivat pred njimi je pa zaželjeno:D.


otroci nikoli ne bodo vedeli vse o meni, kasneje tudi jaz vse o njih ne, tudi o svojih starših vsega ne vem... ja, smo skupnost, živimo skupaj, ampak sem tudi oseba za sebe in imam svoje življenje, ki 24/7 ne vključuje otrok.

Svoje življenje imam.. to ni skrivanje, tudi tebi o sebi vsega ne bom povedala, ker ne čutim te potrebe.. o meni boš ti, otroci,... izvedeli točno toliko, kot jaz odločim.
Ti pa kar otrokom vse o sebi, možu... vsak si po svoje uredi


Ha, ha- kolikor jaz odločim.Malo sutra Lulu. Otroci bodo izvedeli v tvojem primeru toliko o tebi, kolikor jim ne boš uspela zamolčati in skriti. In več pred njimi skrivaš, bolj bodo radovedni.


ja pa ja user posted image
obstaja izraz za to... privat življenje... MOJE privat življenje

npr. tebe bo sin najstnik vprašal neko zelo osebno stvar... a mu jo boš povedala? Čisto vse, kar bo hotel vedeti? Tudi stvari, ki se dogajajo le med tabo in njegovim očetom? Vsako podrobnost? Na VSA vprašanja boš odgovorila?
Tvoje finančno stanje... a boš otroku povedala do zadnjega centa koliko imaš kje denarja, v kaj ga porabiš?
Tvoje "nore noči" ko si bila mlada... a VSE mu boš povedala?

Jaz ne in nikakor nikjer ne more izvedeti, razen od mene... to je moje privat življenje. Sem spada tudi na primer koncert nekega dne, kjer se ga je mama nakadila ali pa napila in bruhala. Tega enostavno ne more izvedeti. Kako? Bom že za to poskrbela. Ne vidim problema v tem.

Mogoče bom izpadla čudno, vendar bom odgovorila JA. To, kako v detalje in na kakšen način mu bom povedala je pa druga stvar. Ne bom se pa zaprla, lagala in skrivala kot kakšen Sezam.Posebej podrobno pa o svojem zapravljanju, posteljnih vragolijah in ostali intimi ne bom razpredala- definitivno pa ne bom lagala in skrivala da zapravljam in tu in tam seksam z njegovim očetomuser posted image
Mogoče imamo mi drugačen odnos, vendar midva dostikrat malim poveva, kaj vse sva ušpičila ko sva bila še bolj ubrisan in da jim iz lastnih izkušenj to odsvetujeva početi. Mislim, da je špilat vlogo nekakšnega brezmadežnega starša hudo nehvaležno delo in še nič prida.
To, da si bila nekoč s partijo pijana , zadeta in tako naprej, lahko izve tudi od koga drugega in ne le od tebe.Saj se verjetno nisi zakajala in zapijala sama na samotnem otoku. In zagotovo ju bo takšno razkritje veliko bolj šokiralo , kot pa da bi pošteno povedala, da si ga kdaj tudi ti lomila po svoje. Najbolj hecno pri vsem tem pa je to, da ti to svoje lomljenje po drugi strani , če govorim o zakajanju, strumno predstavljaš kot nekaj normalnega in neškodljivega- po drugi strani pa tega za živo glavo ne bi nikoli povedala otrokom in živiš v milnem mehurčku, da tega ne bodo nikoli izvedeli. Le zakaj potem tako prikrivaš, če praviš, da je vse to tako neškodljivo?user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:07:37   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Otroci bodo izvedeli v tvojem primeru toliko o tebi, kolikor jim ne boš uspela zamolčati in skriti. In več pred njimi skrivaš, bolj bodo radovedni.


In bolj bodo šokirani in prizadeti zraven, ko bodo to izvedeli nekje drugje in ne doma od mame in očeta.


pa vi res vse o svojih starših veste? user posted image

Hja, dosti več, kot si onadva mislitauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?