|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:12:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Imamo lasten vrt in sosedov..oljčnik, recimo....samo nisi prebrala (še) mojih pomislekov....Po mojem me bodo dobili..In potem boste brale v slovenskih novicah...40 letna M. U (mama Uš) , ena vidnješih članic vaške skupnosti Za hrustljavo škorjico domačega kruha, mama in žena številka ena....

naaauser posted image


Sem zdaj prebrala....

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama



tnx, javim

Samo veš kaj me skrbi. Jaz sem neke posebne sreče. Če bi bila vreča s 50 penisi in eno samo frčafelco notri - ni vrag, da ne bi ravno zanjo zagrabila. iN po mojem, ko bom šla v nabavo me bodo policaji dobili, zaprli, obsodili..Pa sploh ne vem kje nabavit user posted image


Oh....to pa je ja kajn problemuser posted image .......samo zasebno sporočilo kateri od izkušenih uporabnic RRa pošlji......

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:13:30   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Zakaj si potem anonimna, če si tako prepričana, da delaš prav in nič narobe?


sej ti je povedala. ker imate gonjo v igri. no pa še posmehovanje, samo pustimo malenkosti..

Kako lahko kar samo sebe analiziraš, da je s tabo vse ok? Ljudje ne moremo biti sami svoji psihologi.


ljudje so sami svoji psihologi. morali bi biti in to je edino pravilno. ko pa imaš težave in jih ne moreš sam rešit, potem pa greš k kakemu psihologu. tako to gre.

Že to , da brez trave ne znaš razmišljato out of the box, ti lahko pove nekaj o tebi. Večina nas je tega sposobna brez zakajanja.


patrino, daj pokaži da vidim tvoj "out of the box" - to bi rada videla! user posted image


O Matejči, Matejči a veš, da bi ti prav privoščila videt moj out of the box, samo kaj , ko tega podobno kot Lulu nisi ravno sposobna videtuser posted image Po moje bo kaj na tem, ker sta si pri 40-tih zabili v glavo ,da če bosta razmišljali podobno kot deca, ki skidne v hosto, prižge srbot in se gre u iber đankije, v svojem svetu izpade kul. Naj vama paše- bog vama požegnaj. Mi smo to že dali skozi .


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:13:56   
uškinamama
Bile so izkušene , vsaj jaz razumem, da nobena več ne kadi. user posted image Razen anonimnih.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:14:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.



user posted image user posted image Samo sproščeno in predvsem brez predsodkov in prevelikih pričakovanj, pa bo čist v redu user posted image


Nekako tako smo si prijateljice svetovale, ko smo šle na randi s kako simpatijo......user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:15:50   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.



user posted image user posted image Samo sproščeno in predvsem brez predsodkov in prevelikih pričakovanj, pa bo čist v redu user posted image


Nekako tako smo si prijateljice svetovale, ko smo šle na randi s kako simpatijo......user posted image



jao , user posted image




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:16:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Bile so izkušene , vsaj jaz razumem, da nobena več ne kadi. user posted image Razen anonimnih.


Vedo pa vseeno kdo, kje, kako do dobre robe......user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:17:32   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.



user posted image user posted image Samo sproščeno in predvsem brez predsodkov in prevelikih pričakovanj, pa bo čist v redu user posted image

Daddy si prepričan, da nisi falil teme in si mislil komentirati kakšnemu revežu, ki sprašuje kako poteka prvi spolni odnosuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:19:16   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Imamo lasten vrt in sosedov..oljčnik, recimo....samo nisi prebrala (še) mojih pomislekov....Po mojem me bodo dobili..In potem boste brale v slovenskih novicah...40 letna M. U (mama Uš) , ena vidnješih članic vaške skupnosti Za hrustljavo škorjico domačega kruha, mama in žena številka ena....

naaauser posted image


Sem zdaj prebrala....

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama



tnx, javim

Samo veš kaj me skrbi. Jaz sem neke posebne sreče. Če bi bila vreča s 50 penisi in eno samo frčafelco notri - ni vrag, da ne bi ravno zanjo zagrabila. iN po mojem, ko bom šla v nabavo me bodo policaji dobili, zaprli, obsodili..Pa sploh ne vem kje nabavit user posted image


Oh....to pa je ja kajn problemuser posted image .......samo zasebno sporočilo kateri od izkušenih uporabnic RRa pošlji......

Po moje te bodo napotile v prvo hosto user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   [Brisano sporočilo]
21.5.2014 20:21:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:22:44   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave.


Jaz tudi ne. Čudna sem user posted image .


Vem pa, pri komu nabavit vrhunsko robo, sam sem izjemno slaba odjemalka user posted image
.



Bomo skupaj "zgubile nedolžnost" user posted image . Ti nabavi robo jaz plac...


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   [Brisano sporočilo]
21.5.2014 20:25:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:26:18   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave.


Jaz tudi ne. Čudna sem user posted image .


Vem pa, pri komu nabavit vrhunsko robo, sam sem izjemno slaba odjemalka user posted image
.



Bomo skupaj "zgubile nedolžnost" user posted image . Ti nabavi robo jaz plac...



Jaz bi lahko naredila kukije user posted image user posted image . Pridemo naslednji vikend. Moški z deco na bicikle ... A ti draga i ja ....user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:28:08   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave.


Jaz tudi ne. Čudna sem user posted image .


Vem pa, pri komu nabavit vrhunsko robo, sam sem izjemno slaba odjemalka user posted image
.



Bomo skupaj "zgubile nedolžnost" user posted image . Ti nabavi robo jaz plac...



user posted image user posted image user posted image rabimo samo še nekoga izkušenega, da nam bo travo zvil v joint. Al se to že kupi narejeno?



Ankica, problem nastane, ker vsaka lahko samo sebi kupi. Razen, da katera najde večjo vsebino ležati kje na tleh. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   [Brisano sporočilo]
21.5.2014 20:28:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:29:35   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Pa sploh ne vem kje nabavit user posted image


V Kopru obstaja trgovina ( mislim, da celo dve ), kjer lahko povsem legalno kupiš celoten set ( komora, z vso potrebno razsvetljavo in vsem ), skupaj z navodili, pa si lahko vzgojiš doma v sobi user posted image .... sam tiste lučke menda kar požgejo štroma, tak da je zagotovo bolje najt cenejšo varianto user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:30:08   
Lili90
Živjo!

Sicer nisem vseh komentarjev prebrala, ker jih je preveč, ampak tisto kar sem, sem pa zgrožena nad komentariji kot so: "predpražniku paše bit predpražnik" oz neke podobne grde in žaljive zadeve. Ne morem verjet.. Me zanima kako bi se ve počutile na njenem mestu? Glede na to, da sta dolgo par in da imata neko skupno zgodovino je logično, da ženska ne bo čez noč odkorakala, ampak bo želela rešiti zadeve.

Anonimna, jaz zate žal nimam pravega nasveta, saj menim, da nasvet nič ne pomaga. Tako ali tako, ga verjetno ne boš upoštevala. Sem pa ti na voljo, če rabiš pogovor in nekoga, komu se lahko potožiš.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:31:55   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Pa sploh ne vem kje nabavit user posted image


V Kopru obstaja trgovina ( mislim, da celo dve ), kjer lahko povsem legalno kupiš celoten set ( komora, z vso potrebno razsvetljavo in vsem ), skupaj z navodili, pa si lahko vzgojiš doma v sobi user posted image .... sam tiste lučke menda kar požgejo štroma, tak da je zagotovo bolje najt cenejšo varianto user posted image


Nop! Gojenje ni legalno. Set lahko kupiš, samo gojiti ne smeš. user posted image
Tako kot lahko robo kupiš zase, samo prodat ti nihče ne sme user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:32:02   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave.


Jaz tudi ne. Čudna sem user posted image .



Nisi čudna, nekaterim pač ni. Čudni so tisti, ki delajo big deal iz "uboge zelene rastline" user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:33:21   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Pa sploh ne vem kje nabavit user posted image


V Kopru obstaja trgovina ( mislim, da celo dve ), kjer lahko povsem legalno kupiš celoten set ( komora, z vso potrebno razsvetljavo in vsem ), skupaj z navodili, pa si lahko vzgojiš doma v sobi user posted image .... sam tiste lučke menda kar požgejo štroma, tak da je zagotovo bolje najt cenejšo varianto user posted image


Nop! Gojenje ni legalno. Set lahko kupiš, samo gojiti ne smeš. user posted image
Tako kot lahko robo kupiš zase, samo prodat ti nihče ne sme user posted image




V redu, v redu ..... kupiš set za gledat user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:33:38   
Stanislava_
Kajenje trave je zabavno, posebej za okolico user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:35:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Imamo lasten vrt in sosedov..oljčnik, recimo....samo nisi prebrala (še) mojih pomislekov....Po mojem me bodo dobili..In potem boste brale v slovenskih novicah...40 letna M. U (mama Uš) , ena vidnješih članic vaške skupnosti Za hrustljavo škorjico domačega kruha, mama in žena številka ena....

naaauser posted image


Mislim, da še nisi izkoristila vseh skupnostnih potencialov. Na sosedovega se lahko vedno izgovoriš...vsaj tako kot seje Bill na neinhaliranje user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:36:49   
Paštetka
A vodno krešo s tem setom tudi lahko gojiš? To bi rabila user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:37:43   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

A vodno krešo s tem setom tudi lahko gojiš? To bi rabila user posted image


Potem ko enega zviješ, ziher user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:44:47   
rozilu
Jaoooomenebabe, kako ste nasmetile temo... sem si morala it enega Kozla odpret!!!! Še dobro, da tamale ni doma, sicer... gorje. Aja, to tudi ni prav, ker prikrivam pitje alkohola? A to pomeni, da jo moram vedno vzet s sabo, ko grem ven (in kaj spijem)? Damn...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:46:25   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Jaoooomenebabe, kako ste nasmetile temo...


Zakadile, zakadile user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?