|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:09:37   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa vi res vse o svojih starših veste? user posted image


seveda user posted image
še pri seksu sem bila zraven user posted image
takrat, ko sta me naredila ... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:12:15   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Redno kadim travo od svojega prvega letnika srednje šole. Normalno sem opravila maturo, doštudirala, diplomirala, opravila specializacijo. Vmes ko sem bila noseča nisem kadila, dokler sem otroka dojila nisem kadila. Brez odtegnitvene krize. Tudi mož je bil solidaren.Moj mož kadi travo redno, ima svojo firmo, precej uspešno. Širimo se izven Slovenije ta hip. Tudi jaz normalno delam in skrbim za oba otroka. To, da kadim travo ne vpliva na mojo ljubezen do njiju in na mojo skrb zanju. Predlagam, da se vrnete nazaj na originalno temo in ne obsojate preveč na lahko! Anonimna pa sem ravno zaradi vaših obsodb. Želela sem samo povedat, da ni nujno, da kajenje trave vpliva na človeka tako, da sedi na kavču in se kot kreten smeji. Nekateri smo lahko takrat precej kreativno produktivni. Nekatere službe zahtevajo "thinking out of the box" in tam je trava lahko dobrodošla.

Anonimna avtorica teme, kako je pri vama, sta se uspela pogovoriti?

Zakaj si potem anonimna, če si tako prepričana, da delaš prav in nič narobe?
Kako lahko kar samo sebe analiziraš, da je s tabo vse ok? Ljudje ne moremo biti sami svoji psihologi.
Že to , da brez trave ne znaš razmišljato out of the box, ti lahko pove nekaj o tebi. Večina nas je tega sposobna brez zakajanja. Si že poskusila brez?
Ne ni nujno, da sediš na kavču in se režiš od zakajenosti- lahko ti travica nakravža možgane in imaš o vsem skupaj nerealno sliko- tudi o sebi. Pomisli.
Tudi pijanec ponavadi vedno trdi da ni pijan.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:12:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lulu, mene skrbi to, kar je že frodica napisala in kar ima skuštrana v podpisu: otroci sledijo zgledu, tudi če se skrivaš, ker so totalni stručkoti za videt, kar se ne sme.



ja so, ne podcenjujem jih.. ampak jaz tudi nisem od včeraj.. sama sem bila otrok, danes sem odrasla oseba z nekaj izkušnjami v življenju.. otroka bom znala pripraviti do stanja, da me dovolj pozna, da nič PRED NJIM ne skrivam

in nikakor se mi ne zdi problem ali narobe otroku kdaj rečt, da pa mu to ne bom govorila, ker je to moje privat življenje in da ne rabi vedet... a je to tako velika zadeva??? pa saj nisva z mojim otrokom prijatelja user posted image
jaz sem starš, on je moj otrok.. prijatelje bo imel svoje in svoje male skrivnosti, jaz pa svoje.. a res ne vidiš meje tukaj med otroci in odraslimi? saj nismo krave skup pasli

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:17:14   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa vi res vse o svojih starših veste? user posted image


seveda user posted image
še pri seksu sem bila zraven user posted image
takrat, ko sta me naredila ... user posted image


user posted image

če sta še dolgo po akciji počivala user posted image potem si bila zraven ja.. če pa je bil hitri, pa si še to zamudila user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:17:35   
ronja
otroka bom znala pripraviti do stanja, da me dovolj pozna, da nič PRED NJIM ne skrivam

Ne štekam: a ju misliš prepričat, da nič ne skrivaš, pa hkrati skrivat pred njima?

Jaz si v bistvu želim, da bi mi otroci tudi kasneje lahko zaupali... In nekak mi je jasno, da to ne gre samo v eno stran...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:17:53   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Redno kadim travo od svojega prvega letnika srednje šole. Normalno sem opravila maturo, doštudirala, diplomirala, opravila specializacijo. Vmes ko sem bila noseča nisem kadila, dokler sem otroka dojila nisem kadila. Brez odtegnitvene krize. Tudi mož je bil solidaren.Moj mož kadi travo redno, ima svojo firmo, precej uspešno. Širimo se izven Slovenije ta hip. Tudi jaz normalno delam in skrbim za oba otroka. To, da kadim travo ne vpliva na mojo ljubezen do njiju in na mojo skrb zanju. Predlagam, da se vrnete nazaj na originalno temo in ne obsojate preveč na lahko! Anonimna pa sem ravno zaradi vaših obsodb. Želela sem samo povedat, da ni nujno, da kajenje trave vpliva na človeka tako, da sedi na kavču in se kot kreten smeji. Nekateri smo lahko takrat precej kreativno produktivni. Nekatere službe zahtevajo "thinking out of the box" in tam je trava lahko dobrodošla.

Anonimna avtorica teme, kako je pri vama, sta se uspela pogovoriti?

Zakaj si potem anonimna, če si tako prepričana, da delaš prav in nič narobe?

Tudi pijanec ponavadi vedno trdi da ni pijan.



točno to so bile moje misliuser posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:19:00   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pa vi res vse o svojih starših veste? user posted image


seveda user posted image
še pri seksu sem bila zraven user posted image
takrat, ko sta me naredila ... user posted image


user posted image

Koliko vem, je njihova odgovornost - in koliko sta me iz svojih izkušenj in napak naučila (in koliko ne).

Koliko ve najin otrok, je pa najina odgovornost. In meni se take napake (kajenje, trava, ipd) ne zdijo nekaj, kar bi bilo sploh vredno skrivati. In če se jaz o tem odkrito pogovarjam, se bo otrok  najbrž tudi, ko bo šel čez mejo..ali se jo bo pa vsaj zavedal.

Še enkrat - pred mano niso skrivali ne alkohola, ne cigaret, ne žurov do jutra user posted image . Ko je človek mlad, naj to počne, da ga kasneje ne meče, vsaj tako sem jaz razbrala sporočilo, čeprav nisem ne kadila, alkohol pa je tudi po pameti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:19:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Večina nas je tega sposobna brez zakajanja.


user posted image to pa je vic leta, nasploh, ker je prišel od tebe .. ti si v škatli z zelo ostrimi robovi

probaj kdaj joint prižgat, pa boš videla razliko user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:19:58   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Redno kadim travo od svojega prvega letnika srednje šole. Normalno sem opravila maturo, doštudirala, diplomirala, opravila specializacijo. Vmes ko sem bila noseča nisem kadila, dokler sem otroka dojila nisem kadila. Brez odtegnitvene krize. Tudi mož je bil solidaren.Moj mož kadi travo redno, ima svojo firmo, precej uspešno. Širimo se izven Slovenije ta hip. Tudi jaz normalno delam in skrbim za oba otroka. To, da kadim travo ne vpliva na mojo ljubezen do njiju in na mojo skrb zanju. Predlagam, da se vrnete nazaj na originalno temo in ne obsojate preveč na lahko! Anonimna pa sem ravno zaradi vaših obsodb. Želela sem samo povedat, da ni nujno, da kajenje trave vpliva na človeka tako, da sedi na kavču in se kot kreten smeji. Nekateri smo lahko takrat precej kreativno produktivni. Nekatere službe zahtevajo "thinking out of the box" in tam je trava lahko dobrodošla.

Anonimna avtorica teme, kako je pri vama, sta se uspela pogovoriti?

Zakaj si potem anonimna, če si tako prepričana, da delaš prav in nič narobe?

Tudi pijanec ponavadi vedno trdi da ni pijan.



točno to so bile moje misliuser posted image


Sinhronizacija misli.

Smo na istem dimu user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:21:17   
uškinamama
Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave. Ha? Sva pa zmenjena, da jo bova z očetom za njegov 70 -i rojstni dan poskusno in potem še za moj štirideseti.

user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:24:05   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave. Ha? Sva pa zmenjena, da jo bova z očetom za njegov 70 -i rojstni dan poskusno in potem še za moj štirideseti.

user posted image


Probajta prej, da si ne pokvarita žura user posted image . Aja, nimam učinkov...pozabi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:27:43   
uškinamama
user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:28:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_



Smo na istem dimu user posted image ?


kaj veš....user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:28:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_



Smo na istem dimu user posted image ?


kaj veš....user posted image



Vsega res ni za povedat user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 18:37:23   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_



Smo na istem dimu user posted image ?


kaj veš....user posted image



Vsega res ni za povedat user posted image


Skrit pa tudi ne morata user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 19:01:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Zakaj si potem anonimna, če si tako prepričana, da delaš prav in nič narobe?


sej ti je povedala. ker imate gonjo v igri. no pa še posmehovanje, samo pustimo malenkosti..

Kako lahko kar samo sebe analiziraš, da je s tabo vse ok? Ljudje ne moremo biti sami svoji psihologi.


ljudje so sami svoji psihologi. morali bi biti in to je edino pravilno. ko pa imaš težave in jih ne moreš sam rešit, potem pa greš k kakemu psihologu. tako to gre.

Že to , da brez trave ne znaš razmišljato out of the box, ti lahko pove nekaj o tebi. Večina nas je tega sposobna brez zakajanja.


patrino, daj pokaži da vidim tvoj "out of the box" - to bi rada videla! user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 19:04:20   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Zakaj si potem anonimna, če si tako prepričana, da delaš prav in nič narobe?


sej ti je povedala. ker imate gonjo v igri. no pa še posmehovanje, samo pustimo malenkosti..


Saj razmišlja "out of the box" - bo že videla kaj drugega kot klasično gonjo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 19:07:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave. Ha? Sva pa zmenjena, da jo bova z očetom za njegov 70 -i rojstni dan poskusno in potem še za moj štirideseti.

user posted image


nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 19:17:35   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave. Ha? Sva pa zmenjena, da jo bova z očetom za njegov 70 -i rojstni dan poskusno in potem še za moj štirideseti.

user posted image


nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.



tnx, javim

Samo veš kaj me skrbi. Jaz sem neke posebne sreče. Če bi bila vreča s 50 penisi in eno samo frčafelco notri - ni vrag, da ne bi ravno zanjo zagrabila. iN po mojem, ko bom šla v nabavo me bodo policaji dobili, zaprli, obsodili..Pa sploh ne vem kje nabavit user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 19:53:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

ampak govorit, da nimajo učinkov... user posted image


seveda imajo učinke ...na osebo, ki to uživa... ni pa nujno, da vedno na njegovo okolico


Ne vedno......lahko pa.....tako trda kot mehka droga.....tako alkohol kot marihuana......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:01:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



patrino, daj pokaži da vidim tvoj "out of the box" - to bi rada videla! user posted image



A ji ne očitaš ravno ti, da vedno drugače razmišlja kot velika večina RR boxa.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:03:47   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave. Ha? Sva pa zmenjena, da jo bova z očetom za njegov 70 -i rojstni dan poskusno in potem še za moj štirideseti.

user posted image


nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.



No.....lahko pa v stilu "pridelujmo lokalno in domače" za oskrbo poskrbite kar na lastnem vrtu, če pa tega nimate pa v sosedovi koruzi......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:03:50   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Zakaj si potem anonimna, če si tako prepričana, da delaš prav in nič narobe?


točno to so bile moje misliuser posted image


Preberi še enkrat post anonimne - sej je vnaprej povedala, zakaj piše pod anonimno.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:05:51   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.



user posted image user posted image Samo sproščeno in predvsem brez predsodkov in prevelikih pričakovanj, pa bo čist v redu user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 20:07:43   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moram vam nekaj povedat. Never, nikoli ( niti trikrat, niti pol krat, ) nisem kadila trave. Ha? Sva pa zmenjena, da jo bova z očetom za njegov 70 -i rojstni dan poskusno in potem še za moj štirideseti.

user posted image


nasveti za neizkušene user posted image
- ne slabo robo nabavt
- ne pit alkohola prej
- pa ne premočnega narest. raje dva po potrebi kot enga močnega in zaspat.



No.....lahko pa v stilu "pridelujmo lokalno in domače" za oskrbo poskrbite kar na lastnem vrtu, če pa tega nimate pa v sosedovi koruzi......user posted image




Imamo lasten vrt in sosedov..oljčnik, recimo....samo nisi prebrala (še) mojih pomislekov....Po mojem me bodo dobili..In potem boste brale v slovenskih novicah...40 letna M. U (mama Uš) , ena vidnješih članic vaške skupnosti Za hrustljavo škorjico domačega kruha, mama in žena številka ena....

naaauser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?