|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 23:31:49   
LuLu
A je tak težko razumeti, da ene stvari raje delam brez prisotnosti otrok?

Sicer pa, kaj bom govorila otroku o tem bom vedela, ko bo tak daleč. Meni ne predstavlja danes to problem. Bom pa po končani debati mirno zaspala in otrok tudi. To bom pa znala zrihtat.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: moj mož me j...
21.5.2014 23:42:03   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
In ta out of the box, ali po slovensko, izven ustaljenih okvirjev, ne pomeni vedno, da nekdo tudi razmišlja.


aha, a res - si si to sama tako zamislila? ker "thinking outside the box" (also thinking out of the box) pomeni točno to - misliti, razmišljati in ne biti zunaj škatle ali karkoli bi ti rada zdaj da to je.

je metafora, ki pomeni razmišljati drugače, nekonvencionalno, ali z nove perspektive. ta izraz se pogosto nanaša na novo ali ustvarjalno mišljenje.

In včasih je čisto dovolj, če samo razmišljamo.


ja, res je. čisto odvisno kašno delo imaš. zate je zgleda dovolj.
anonimna ima zgleda drugačen job kot ti. jaz recimo tudi. sicer ne kadim, vem pa dobro kaj je thinking outside the box, ker ga rabim in uporabljam pri svojem delu.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 0:09:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
To ti misliš Matejka ne mislimo. In ravno v tem je problem. user posted image
Matejka žal, v temi o škratkih te ni zraven. Če bi se rada prištulila zraven, se moraš prvo naučit šivat, drugo pa razmišljat out of the box, kajti le tako boš razumela tiste, ki to že počnemo- in to brez zakajanja.user posted image


če bi res rada koga prepričala da ti to že počeš, bi morala prvo nehat "hujskat s kupa gnoja" ali kako že ti temu prada praviš.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 7:49:39   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Ne kadim od septembra user posted image


Si imela tezave s koleni ali kaj? user posted image


Ne, s tumorjem na prsih.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 8:51:49   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

A je tak težko razumeti, da ene stvari raje delam brez prisotnosti otrok?


Ni bilo govovtra o prisotnosti otrok, temvec o skrivanju pred otroci - da oni ne opazijo kaj si pocela.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 8:53:36   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Ne kadim od septembra user posted image


Si imela tezave s koleni ali kaj? user posted image


Ne, s tumorjem na prsih.


Shit, zal mi je.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 8:58:29   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Definirajmo tu pa tam - ker na tej temi je govora o rednem tedenskem zakajevanju. Tu pa tam je IMO priloznostno, 1 do max 2 letno zakajevanje.



Enkrat do dvakrat letno lahko sigurno okarakterizirava kot "tu pa tam", enkrat tedensko pa definitivno seveda ni "tu pa tam". Kje točno bi bila meja, ti pa ne znam povedat, itak si jo pa posameznik postavi sam user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 9:03:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Kje točno bi bila meja, ti pa ne znam povedat, itak si jo pa posameznik postavi sam user posted image .


ne na RR. user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 9:30:41   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Ne kadim od septembra user posted image


Si imela tezave s koleni ali kaj? user posted image


Ne, s tumorjem na prsih.


Shit, zal mi je.



apology accepted user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 9:39:36   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Ne kadim od septembra user posted image


Si imela tezave s koleni ali kaj? user posted image


Ne, s tumorjem na prsih.


Shit, zal mi je.



apology accepted user posted image


user posted image  Zakaj sprejemaš opravičilo, saj ni frodo kriva za tvoj tumor. 

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 10:36:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Definirajmo tu pa tam - ker na tej temi je govora o rednem tedenskem zakajevanju. Tu pa tam je IMO priloznostno, 1 do max 2 letno zakajevanje.



Enkrat do dvakrat letno lahko sigurno okarakterizirava kot "tu pa tam", enkrat tedensko pa definitivno seveda ni "tu pa tam". Kje točno bi bila meja, ti pa ne znam povedat, itak si jo pa posameznik postavi sam user posted image .


Potem se pa strinjamo. Meja je IMO tak, ko se zadeva zacne odvijati/ponavljati v predvidljivih rednih intervalih.
Zal si (tudi IMO) meje posameznik ne more postaviti sam, saj imamo kar nekaj primerov, ko tu pa tam pomeni vsak drugi dan in je ta samostojna postavljenost meje zgolj izgovor, da ukrepanje ni potrebno saj je zgolj tu pa tam. Kot pri alkoholikih... vecina se jih zgolj tu pa tam vsakodnevno napije. :(



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 10:36:18   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  Zakaj sprejemaš opravičilo, saj ni frodo kriva za tvoj tumor. 


Nisem kriva, ne bi se pa zafkavala okoli vzrokov za prenehanje kajenja.

Zal pa mi je, da se je morala soociti s taksno boleznijo.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 22.5.2014 10:37:11 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 10:39:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  Zakaj sprejemaš opravičilo, saj ni frodo kriva za tvoj tumor. 


Nisem kriva, ne bi se pa zafkavala okoli vzrokov za prenehanje kajenja.

Zal pa mi je, da se je morala soociti s taksno boleznijo.


Nihče se ne bi, če bi vedel. Tema je itak bila šaljiva.

Aha, si dopisala.  user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 17:15:34   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


In včasih je čisto dovolj, če samo razmišljamo.


ja, res je. čisto odvisno kašno delo imaš. zate je zgleda dovolj.
anonimna ima zgleda drugačen job kot ti. jaz recimo tudi. sicer ne kadim, vem pa dobro kaj je thinking outside the box, ker ga rabim in uporabljam pri svojem delu.


In v čem vse konkretno drugačnem od tistega, kar je na trgu poznano, se je materializiral?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 22:02:59   
skuštrana
Mene pa res zanima kaj imate vse samo pozitivne izkusnje s travo? Ker jaz imam tudi negativne, ne udari trava vsem na pozitivo in veselje...

Enkrat je eno prijatejico tolk zadel, da se je zacela dret da ji vlece ustnice, da je ne spusti ( seveda je to bila samo njena psiha) in nihce ji ni mogel dopovedat da to ni res....je hotela da prvo pomoc poklicemo, da bo umrla, da ne more vec, itd.Prav grozno je bilo. Hvalabogu da nas je bil par prisebnih zraven, ker ce bi bili vsi high kdove kako bi se koncalo...in taksnih primerov imam se vec...ni vse tako nedolzno kot se zdi, tudi trava ne. In tisti, ki se pri 30 plus zadevajo na redni bazi sigurno niso cisto svoji...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 22:13:25   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Ne kadim od septembra user posted image


Si imela tezave s koleni ali kaj? user posted image


Ne, s tumorjem na prsih.


Shit, zal mi je.



apology accepted user posted image


Ojoj. Upam, da si zdaj v redu user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 22:18:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Mene pa res zanima kaj imate vse samo pozitivne izkusnje s travo? Ker jaz imam tudi negativne, ne udari trava vsem na pozitivo in veselje...



sem brala eno raziskavo, da imajo eni ljudje pri travi ful travme, ker jim gre na nek del možganov in je že ali depresiji ali paranoji podobno. Trava absolutno ni za takšne. Je pa tudi, da se meša vsa možna kemija, samo, da bolj zadane. To delajo mladi, tud kak starejši se ziher najde, ampak tisto je strup, že podobno malim količinam lsd-ja..

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 22:21:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Mene pa res zanima kaj imate vse samo pozitivne izkusnje s travo? Ker jaz imam tudi negativne, ne udari trava vsem na pozitivo in veselje...


Razmišljam bolj premočrtno - celo enaka "zdrava" hrana na različna telesa različno vpliva, enako kava, cigareti, in enako trava. Trava ni, vsaj po moji zelo osnovni logiki, tisto bazično zaužilo, ki bi na vsa telesa vplivala enako. Ni logike.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: moj mož me j...
22.5.2014 22:30:09   
josephine27
Mene pa res zanima kaj imate vse samo pozitivne izkusnje s travo? Ker jaz imam tudi negativne, ne udari trava vsem na pozitivo in veselje...


Sama s sabo na srečo nobene slabe. Je pa imela eno zelo slabo izkušnjo enkrat ena oseba, ki mi je bila blizu. Na koncu je pristala v bolnišnici, bilo je res grozno. Je pa res, da ni bila samo trava v igri ampak tudi kar nekaj alkohola. Sicer sem pa slišala že marsikaj ampak večinoma od tistih, ki so eksperimetirali še š čim drugim.

_____________________________



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: moj mož me j...
23.5.2014 0:43:02   
Anonimen
Mene pa res zanima kaj imate vse samo pozitivne izkusnje s travo? Ker jaz imam tudi negativne, ne udari trava vsem na pozitivo in veselje...


Jaz imam zelo slabo. Z možem sva oba kadila zelo dolgo....približno 10 let z vmesnimi postanki, ko nekaj časa nisva kadila. Bilo je čist na kul, ko sem nekega večera dobila napad tesnobe. Naslednji dan, ko nisem bila pod vplivom, so se napadi ponovili 3x in tako dan za dnem en mesec. O grozi, ki sem jo preživljala bolje, da ne pišem, mož pa mi na začetku sploh ni verjel. Šla sem k zdravnici, ki mi je predpisala Helex oz. rekla, da naj poskusim s Persenom. Ker vem da si od pomirjeval lahko odvisen, Helexa sploh nisem upala vzet, ker sem se bala da bom iz enega sranja prešla v drugo. Trave nisem kadila od prvega tesnobnega napada, od tega je sedaj 5 let.

Mož je kadil naprej in to vedno več, na koncu je bil tak, da ko je prišel iz službe je takoj enega zvil. Potem sem izvedela za veliko neumnost, ki jo je naredil, tako da sva bila na tem da greva narazen. Takrat je v WC vrgel vso travo in sva začela reševat teave. Od takrat ni skadil nobenega jointa, to je 4 leta.

Meni je dolgotrajno kajenje pošteno načelo psiho, tako da sem potrebovala dobro leto, da sem se spravila k sebi, tako da tesnobnih napadov nimam več. Trave pa se ne dotaknem več nikoli.

Tako kot je avtorica teme pisala, je tudi mene mož enih par krat tako je*bal v glavo, ampak ne ko je bil zadet, pač pa ko sva bila od doma in sva se zadržala dlje, kot sva planirala, on bi ga pa dehnil.....o moooooooooj booooog....spil mi je mozeg...sploh nisem vedela kako ga naj ustavim. Enkrat sem mu v avtu rekla, če sem se mogoče s pičko poročila, da me tako je*be....vem da se bere grozno, ampak več nisem vedela al ga naj spraskam ali skočim iz avta....nisem mogla več poslušat....poleg mene ni bil moj mož, ampak psihični terorist.... je pa bilo vse povezano s problemom, ki nama ga je naprtil in nisem za to vedela. Ne pred tem obdobjem ne kasneje me najedal več ni. velik del krivde pripisuje travi, ker je rekel, da je od tega imel skurjene možgane in so se mu zadeve, ki se jih je lotil zdele poplonoma normalne, bile so pa vse prej kot to.

anonimna x


(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: moj mož me j...
23.5.2014 8:19:49   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa res zanima kaj imate vse samo pozitivne izkusnje s travo? Ker jaz imam tudi negativne, ne udari trava vsem na pozitivo in veselje...


Jaz imam zelo slabo. Z možem sva oba kadila zelo dolgo....približno 10 let z vmesnimi postanki, ko nekaj časa nisva kadila. Bilo je čist na kul, ko sem nekega večera dobila napad tesnobe. Naslednji dan, ko nisem bila pod vplivom, so se napadi ponovili 3x in tako dan za dnem en mesec. O grozi, ki sem jo preživljala bolje, da ne pišem, mož pa mi na začetku sploh ni verjel. Šla sem k zdravnici, ki mi je predpisala Helex oz. rekla, da naj poskusim s Persenom. Ker vem da si od pomirjeval lahko odvisen, Helexa sploh nisem upala vzet, ker sem se bala da bom iz enega sranja prešla v drugo. Trave nisem kadila od prvega tesnobnega napada, od tega je sedaj 5 let.

Mož je kadil naprej in to vedno več, na koncu je bil tak, da ko je prišel iz službe je takoj enega zvil. Potem sem izvedela za veliko neumnost, ki jo je naredil, tako da sva bila na tem da greva narazen. Takrat je v WC vrgel vso travo in sva začela reševat teave. Od takrat ni skadil nobenega jointa, to je 4 leta.

Meni je dolgotrajno kajenje pošteno načelo psiho, tako da sem potrebovala dobro leto, da sem se spravila k sebi, tako da tesnobnih napadov nimam več. Trave pa se ne dotaknem več nikoli.

Tako kot je avtorica teme pisala, je tudi mene mož enih par krat tako je*bal v glavo, ampak ne ko je bil zadet, pač pa ko sva bila od doma in sva se zadržala dlje, kot sva planirala, on bi ga pa dehnil.....o moooooooooj booooog....spil mi je mozeg...sploh nisem vedela kako ga naj ustavim. Enkrat sem mu v avtu rekla, če sem se mogoče s pičko poročila, da me tako je*be....vem da se bere grozno, ampak več nisem vedela al ga naj spraskam ali skočim iz avta....nisem mogla več poslušat....poleg mene ni bil moj mož, ampak psihični terorist.... je pa bilo vse povezano s problemom, ki nama ga je naprtil in nisem za to vedela. Ne pred tem obdobjem ne kasneje me najedal več ni. velik del krivde pripisuje travi, ker je rekel, da je od tega imel skurjene možgane in so se mu zadeve, ki se jih je lotil zdele poplonoma normalne, bile so pa vse prej kot to.

anonimna x




Tocno o tem govorim. Trava je droga pa kakorkoli obrnes in vsi tisti ki si mazete oci da kadite samo zato ker se to pricakuje od vas ( out of the box razmisljanje in take fore) in ne zato ker ste odvisni ste globoko v zmoti....user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: moj mož me j...
23.5.2014 19:23:04   
ronja
Vikend uzivalci - to je isto kot uzivanje alkohola med vikendi. Ce se ga vsak vikend moras nalit si za mene alkoholik in pika. Prav tako si zasvojen ce moras vsak vikend pokadit join. Ce se ga napijes enkrat na leto itak da nisi alkoholik, prav tako ce enkrat na leto pokadis joint, vse kar pa je na redni bazi ( dnevno, tedensko, ...) je pa ze odvisnost oz. si na poti k temu...in taksen clovek ne more normalno funkcionirat, ker mozgani razmisljajo samo o drogi ( ce je slucajno primankuje)...

Pa se spet strinjava:).

i gajba puna piva...
Uškinamama, jao, ne mi mešat u prvo! Sem videla par takih primerov in... ne zgleda lepouser posted image . nič proti, če se ga zakadiš za rojstni dan, samo ne si pokvarit prve izkušnje z mešanjem z alkotom. Nisem profi, samo opazovalec, ampak ta kombinacija res ni najboljša...

Otroci vedo, rekla ti to njim ali ne. Cutijo tvoj odnos do trave, alkohola... itn.. in te vedenjske vzorce povzemajo. ves da se na enak nacin otroku oblikuje okus - za hrano, oblacenje, kaj je lepo, kaj ni lepo.... Otroka vzgajajo starsi s svojimi zavestnimi in podzavestnimi prijemi svojim tudi neverbalnim odnosom do zadev ins tvari itn...

Podpis. Seveda imajo otroci tudi svoj okus, seveda se razvijamo drugače od staršev, vendar so njihove vrednote velikokrat tudi naše vrednote. In veliko manj je alkoholikov potomcev nealkoholikov kot tistih z "družinsko anamnezo". Vzorci se prenašajo, hočeš ali nočeš. Celo, kadar otroci/najstniki prezirajo tak način, se dostikrat v stiski enako obnašajo. Kar je grozno.

pa saj nismo starši tako nesposobni, da ne bi znali z otrokom komunicirat.

Seveda nismo, samo mu moramo bit pripravljeni razlagat;).

Ni bilo govovtra o prisotnosti otrok, temvec o skrivanju pred otroci - da oni ne opazijo kaj si pocela.

Se strinjam.
Potem se pa strinjamo. Meja je IMO tak, ko se zadeva zacne odvijati/ponavljati v predvidljivih rednih intervalih.

Enako.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: moj mož me j...
23.5.2014 20:02:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa res zanima kaj imate vse samo pozitivne izkusnje s travo? Ker jaz imam tudi negativne, ne udari trava vsem na pozitivo in veselje...


Jaz imam zelo slabo. Z možem sva oba kadila zelo dolgo....približno 10 let z vmesnimi postanki, ko nekaj časa nisva kadila. Bilo je čist na kul, ko sem nekega večera dobila napad tesnobe. Naslednji dan, ko nisem bila pod vplivom, so se napadi ponovili 3x in tako dan za dnem en mesec. O grozi, ki sem jo preživljala bolje, da ne pišem, mož pa mi na začetku sploh ni verjel. Šla sem k zdravnici, ki mi je predpisala Helex oz. rekla, da naj poskusim s Persenom. Ker vem da si od pomirjeval lahko odvisen, Helexa sploh nisem upala vzet, ker sem se bala da bom iz enega sranja prešla v drugo. Trave nisem kadila od prvega tesnobnega napada, od tega je sedaj 5 let.

Mož je kadil naprej in to vedno več, na koncu je bil tak, da ko je prišel iz službe je takoj enega zvil. Potem sem izvedela za veliko neumnost, ki jo je naredil, tako da sva bila na tem da greva narazen. Takrat je v WC vrgel vso travo in sva začela reševat teave. Od takrat ni skadil nobenega jointa, to je 4 leta.

Meni je dolgotrajno kajenje pošteno načelo psiho, tako da sem potrebovala dobro leto, da sem se spravila k sebi, tako da tesnobnih napadov nimam več. Trave pa se ne dotaknem več nikoli.

Tako kot je avtorica teme pisala, je tudi mene mož enih par krat tako je*bal v glavo, ampak ne ko je bil zadet, pač pa ko sva bila od doma in sva se zadržala dlje, kot sva planirala, on bi ga pa dehnil.....o moooooooooj booooog....spil mi je mozeg...sploh nisem vedela kako ga naj ustavim. Enkrat sem mu v avtu rekla, če sem se mogoče s pičko poročila, da me tako je*be....vem da se bere grozno, ampak več nisem vedela al ga naj spraskam ali skočim iz avta....nisem mogla več poslušat....poleg mene ni bil moj mož, ampak psihični terorist.... je pa bilo vse povezano s problemom, ki nama ga je naprtil in nisem za to vedela. Ne pred tem obdobjem ne kasneje me najedal več ni. velik del krivde pripisuje travi, ker je rekel, da je od tega imel skurjene možgane in so se mu zadeve, ki se jih je lotil zdele poplonoma normalne, bile so pa vse prej kot to.

anonimna x




Tocno o tem govorim. Trava je droga pa kakorkoli obrnes in vsi tisti ki si mazete oci da kadite samo zato ker se to pricakuje od vas ( out of the box razmisljanje in take fore) in ne zato ker ste odvisni ste globoko v zmoti....user posted image





Jaz tudi mislim, ker pozitivnih učinkov trave in škatlastega razmišljanja še nihče ni pokazal.

Mimogrede, večina stvari, ki je nastala na podlagi nekonvencionalnega razmišljanja, je nastala že daleč pred nami, in večina mislecev, ki so ustvarili nekaj neobičajnega, je to zgradila z doslednim disciplinarim delom - z dosadno rutino. Današnje "nove" tehnologije niso plod neškatlastega razmišljanja, ampak plog doslednega dela Nikole Tesle, danes smo jim samo dodali uporabno vrednost, kar vsaj za mene ni presežek razmišljanja. Presežek je bil Tesla, ampak on je samo delal.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: moj mož me j...
23.5.2014 22:07:03   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

pa saj nismo starši tako nesposobni, da ne bi znali z otrokom komunicirat.

Seveda nismo, samo mu moramo bit pripravljeni razlagat;).



vse se da, če je volja.. če bo imel tak odnos do trave, alkohola in ostalih drog, kot ga imam jaz, bom zadovoljna in mirno spala

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: moj mož me j...
24.5.2014 0:42:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Jaz tudi mislim, ker pozitivnih učinkov trave in škatlastega razmišljanja še nihče ni pokazal.

Mimogrede, večina stvari, ki je nastala na podlagi nekonvencionalnega razmišljanja, je nastala že daleč pred nami, in večina mislecev, ki so ustvarili nekaj neobičajnega, je to zgradila z doslednim disciplinarim delom - z dosadno rutino. Današnje "nove" tehnologije niso plod neškatlastega razmišljanja, ampak plog doslednega dela Nikole Tesle, danes smo jim samo dodali uporabno vrednost, kar vsaj za mene ni presežek razmišljanja. Presežek je bil Tesla, ampak on je samo delal.


tesla ni rabil drog da bi neškaltasto razmišljal, on je bil že naravno izven škatle ali po domače ekcentrik. poleg genija je bil verjetno še avtist do neke mere in compulsive behavior mogoče, ker je kazal določene ritalne obsesije - recimo počel je dosti stvari v kompletih po tri (ali deljivo s tri). najraje je jedel sam zaradi kompulzije, da pred obrokom očisti bištek z 18 (deljivo s tri) prtički; ja, še hud germofob je bil. plus, ni se maral dotikati las drugih ljudi, ni se maral rokovat, ni hotel govorit z komerkoli, ki je nosil bisere, bil je v celibatu celo življenje, menjal (za nove) je robčke, rokavice in kravate vsak teden in seveda slavni golob, ki je bil edino bitje, ki ga je kdaj ljubil (sam celo pravi kot žensko). in ko je ta golob umrl, je rekel da je njegovo delo končano.
tesla je bil na nek način že "naravno zadet", tako da ga jaz ne bi ravno dajala za primer treznega človeka, ki ni rabil droge, da je dosegel veličino. pa ga mind you, tako kot ti smatram za velikega človeka, enega najpomembnejših moderne dobe. on je bil bister, genialno bister, samo, da bi ga dajala za zgled treznosti v smislu prisebnosti, brez čustvenih problemov in dobre psihične stabilnosti, pa ne glih..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?