|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2014
25.11.2014 8:51:45   
Shana86
Ma ja, čakaš pravi trenutek, potem pa seveda ne uspe. Res si želim, da bi bila ena tistih, ki dajo samo gate skup prat, pa so noseče... Saj sem trapasta, je šele drugi krog, ampak res res se bojim, da bo spet tako kot prvič. Takrat je bil tudi šele drugi pa šele šesti... krog. Je pa lažje, ker imam že eno zvezdico in ni več vprašanj ali bom sploh kdaj noseča, sploh kdaj mama. Zdaj bolj razmišljam, če bo moja punčka edinka... Sem si vedno želela 3-4 otroke.

SU drugače pa moja user posted image tudi še ni prišla, sem prevelik firbec in sem naredila test user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo novembra 2014
25.11.2014 10:15:43   
Žabinčica
IZVIRNO SPOROČILO: Tikie
Žabinčica hvala.Kako si ti?

Tiki kako si danes? Kaj pravijo kaj hormoni? Te spremljam in ti pošiljam veliko user posted image . In ti držim pesti, da če že tokrat ni bilo namenjeno, vseeno kmalu zagledaš + in se vse izteče kot mora user posted image user posted image user posted image .

Evo, pri meni novo to da smo začeli poskušat, zaenkrat še ni nič, zdaj sem v dnevih pred m. in mislim da bom naslednji krog, čisto zaradi lastnega počutja malo spustila...

SU torej še nič novega?

Shana user posted image .

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo novembra 2014
25.11.2014 21:32:59   
perla*
Sem imela ta cikel že 12. dan pozitiven O test. Se pravi, bi lahko delala test 14 dni kasneje? Že 26. dan? user posted image
Ker pride to na 30.11. bom raje počakala na 1.december, ker je moj mesec user posted image Pa naj bo bolj magic! user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo novembra 2014
26.11.2014 8:24:35   
Mali medo
No ja, tudi moja user posted image se je ulila. Spet nič. Sploh nimam besed. Zdaj grem v zadnji ciklus s klomifenom in imam občutek, da spet ne bo nič. Mislim, da se bom odmaknila od tega foruma, ker mi po dveh letih zmanjkuje moči. Srečno vsem!

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo novembra 2014
26.11.2014 10:21:05   
Shana86
Žabinčica hvala za objemček, se je prilegel user posted image

Mali medo user posted image

Moje M seveda še ni, bo veselo odšla z mano v toplice user posted image Ne morem verjet, letos mi je že morje zasrala... Testov ne bom več delala, ker so vsakič prav nagravžno negativni user posted image Sem se pa uspešno nalezla viroze od moje user posted image , medtem ko ona je hvalabogu zdrava in navihana... nimam se časa pozdravit. Bo že, samo da je ona okej user posted image

Je še katera lulala?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Mali medo)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo novembra 2014
26.11.2014 10:38:17   
beba92
user posted image vsem in vam želim čimveč user posted image user posted image , sama pa tudi komaj čakam, da november mine in pride težko pričakovani december ter seveda moj user posted image (če bo). Ravno danes je dan moje O in v tem času se imava rada vsak dan,
Ostajam pozitivna user posted image

Lep pozdravček vsem in NE OBUPAT
rada vas mam

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 9:12:55   
tajazan
Kje ste vse punce? Ste se ze vse selile v drugo temo??? Kje je se kak plusek??? Tale seznam pa je res zelllloooo žalosten user posted image ...moj dan za testkanje se zelo pocasi priblizuje...pa bomo vidl če smo pridelali kej fajnega.Znakov spet ohoho...kot vsak mesec...Sene zanašam več na te stvari...sam še na teste...no v nedeljo bom lulala pa kar bo pa bo...Navijam še za vse nas ki smo ostale

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 11:01:58   
SU
Shana86 ...kako? Se kaže kakšen plusek, glede na to, da M še ni?
Mali medo ...vem, najhuje je, ko se ulije... čez par dni boš že našla več optimizma... Saj bo. Vem pa, da je hudo. user posted image
Žabinčica... ne, nič novega... žal.
No, včeraj sem naredila N test... Spet zelo, zelo očitno belo-negativen!! user posted image user posted image Ta teden nameravam klicat svojo G, ker M ni od nikjer, N testi pa tudi vsi negativni... user posted image Pa sem bla že vesela, da je "to-to"... samo zdaj to res najverjetneje ni N, ker M že predolgo ni... bi moral bit N test že pozitiven...
Trebuh mam ves napet na trenutke... tečna sem, skoz na wc hodim, če bo kej pricurljalo... Groza!!
To se mi pa res še ni zgodilo... user posted image user posted image
S seznama me lahko kar umaknete... itak bo december zdaj, zdaj tu...
Moje M še ni, testi - ... tko, da se oglasim, ko izvem kaj novega... zakaj je tako...
Se mogoče kateri sanja kaj bi lahko bil razlog, da moje M ni...? user posted image Mena, upam, še ni! user posted image N tut ne.... hm?!?
Res najbolje, da si izborim čimprejšnji datum za pregled...


< Sporočilo je popravil SU -- 27.11.2014 11:05:03 >

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 11:10:41   
ana_marija
SU, user posted image user posted image sem upala, da se boš oglasila s pozitivnimi novicami. user posted image Res najbolje, da se naročiš na pregled pri G.

November se izteka, bi bilo lepo, če bi vsaj še kakšna nalulala user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 12:17:51   
Shana86
SU sem v enaki bedni situaciji kot ti, samo da zaenkrat na srečo traja precej manj časa. Test sem naredila v torek in je bil zelo zelo močno negativen user posted image pa tudi močan občutek imam, da nisem N, tako da pač čakam, da priteče. Pomoje bom ju3 spet lulala, samo zato, da bom lahko jezna, da sem pokurila test user posted image Sem se pa že preselila v december, brez datuma.

Drugače pa je včasih razlog za zamudo luteinska cista, ki se naredi na jajčnikih, nenevarna stvar, ki pa lahko povzroči zamudo tudi več tednov. Pomoje res pokliči G.

Ne ampak a je že kdaj bil tako obupen mesec kot ta? Samo en plusek? user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 13:37:08   
Shana86
Ja, jutri zjutraj zihr lulam, ker tale viroza je vedno hujša in se konkretno filam z zdravili user posted image Drugače ni šanse da preživim dan z mojo naspidiranko. Če bi lahko vsaj malo počila, bi še šlo.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 17:08:39   
Tikie
Zdravo punce.Evo mene...hormone sem dala pregledat,glede na referenčne vrednosti je vse v mejah normale.Razmerje FSH:LH pa sicer kaže pri meni na morebiten PCOS.TSH (ščitnica),je sicer še vedno v meji normale,vendar se za zanositev priporoča 2 ali manj,jaz pa imam okoli 3.Pri TSH več kot 2.5 je namreč verjetnost splava kar 2x večja in imamo na sumu,da se to dogaja pri meni.Najprej +na testu in gre naprej...tako,da sedaj najprej čakamo na partnerjev spermiogram.Če bo to ok,grem jaz k tirologu zaradi ščitnice po mnenje.Nato bomo preverili še prehodnost jajcevodov in,če bo ok...se podam v boj s klomifenom.
Sicer glede na vse nimam kaj dosti upanja,da nam uspe brez pomoči,vendar obupala ne bom.Tako,da se vzpodbujamo v decembruuser posted image .Sem ne glede na vse vesela,da se končno odvija,upam,da v pravi smeri.
Navijam tudi za vse,ki še čakateuser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 19:26:58   
_pika_
Tikie: Sem čakala na tvoj odgovor. Lepo, da si spet nekaj izvedela. Uspelo vama bo, če ne prej, pa potem s pomočjo tabletk. Držim pesti!

Punce, gledam seznam in opazim, da sem v tem mesecu samo jaz veliiika srečnica. Tale seznam je najbolj porazen. Upam, da v teh treh dneh kolikor je še novembra, še katera sporoči lepo novičko.

Držim pesti za vse!!!!user posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo novembra 2014
27.11.2014 20:49:05   
niinii

user posted image N O V E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

03.11.2014

user posted image egleriauser posted image

user posted image azaleauser posted image

04.11.2014

user posted image rosesuser posted image

05.11.2014

user posted image Mali medouser posted image
user posted image NB86user posted image


07.11.2014

user posted image mony213user posted image

09.11.2014

user posted image Marčevka2010user posted image

11.11.2014
user posted image karinnauser posted image


13.11.2014

Arual

15.11.2014

user posted image Vrtnicaauser posted image

16.11.2014

SU

18.11.2014

user posted image sončnica24user posted image

19.11.2014
user posted image Neza007user posted image

user posted image ana_marijauser posted image

user posted image user posted image user posted image _pika_user posted image user posted image user posted image

20.11.2014

user posted image LadyJenuser posted image
user posted image Tikieuser posted image

23.11.2014

user posted image niiniiuser posted image

25.11.2014

user posted image Shana86user posted image
user posted image rosesuser posted image

26.11.2014

user posted image Mali medouser posted image

29.11.2014

telly

30.11.2014

bubika86
tajazan

November

user posted image beba92user posted image
user posted image chocolatecakeuser posted image

Anaina
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, soncnica24, biba88, MauMow, angelsi, _pika_, Žabinčica, beba92, mamica deklicam, telly, mony213mony213, maja2014, witch




(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 7:37:58   
Shana86
Ja zdej smo pa tam.... čist ampak res čiiiist rahla črtica na FS duo. S tem da M zamuja 3 dni. Res pa je, da je po občutkih danes 14 dni od O, prvi SO je bil pa pred 13 dnevi (prej 5 dni nič ker je bil v tujini). Hm. Čakam, da me prime lulat in polulam CB digital.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 7:45:05   
Marčevka2010
Držim pesti!user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 7:46:45   
Shana86
Punce, ja user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 7:50:02   
tajazan
Shana jaaaaaaauser posted image user posted image user posted image ...
Cestitke iz srca...lepo user posted image ti zelim in zdravega user posted image ...sm navijala zate...

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 8:20:12   
Shana86
Hvala user posted image Ne morem verjet, tako sem bila zihr, da ne bo nič, da najprej skoraj nisem lulala, potem sem pa skoraj direkt vrgla test v koš, ne da bi ga ornk pogledala... še folno sem ta mesec vzela ravno 5x, pa konkretno sem se basala s suhimi mesninami in božala mucke (nisem še prebolela toksoplazmoze), dete ni spalo, potem je bilo bolno, zdaj sem jaz bolna... očitno teli moji otroci radi nastajajo v stresnih situacijah user posted image Sem bila pa mogoče prejšnji mesec malo šlampasta, sem vedno takoj po SO letela ne wc, ker ne prenesem, da mi je potem celo noč neprijetno - malo počakati se mi pa ni dalo, itak zvečer samo padem dol. Ta mesec sem se pa glede tega malo "potrudila". Nakladam, ampak nekje se moram malo razgovorit, ker ne morem dočakat, da koj pride iz službe, da mu povem. user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 8:21:50   
chocolatecake
Čestitke Shana86, lepo nosečnost in zdravega user posted image ti želim!
No vidiš, pa tako si se bala, da bo tvoja princeska edinka user posted image .
Sem zelo zelo vesela zate, da je šlo v drugo lažje kot v prvo. user posted image

Midva sva dobila datum 8.5.2015 za prvi pregled v MB. Sem malo žalostna, da je tako dolgo za čakat, sem vseeno upala, da bo vsaj malo manj. Vmes ima moj dragi še urologa, ki bo povedal, če bi bila operacija v tem primeru smiselna. Pa profertil in vitaminčke pridno papca, jaz bom pa tudi delala na tem, da malo shujšam in uredim svoj ciklus. Ne pričakujem čudeža, bi bila srečna že če bi bil spermiogram toliko boljši, da bi šla namesto na ICSI vsaj na inseminacijo in se izognila punkciji jajčec in odločitvi narkoza/bolečina.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 8:26:04   
Shana86
Hvala user posted image A šele takrat? Oh... glej do takrat pa ti daš vse tiste preiskave skozi (sem jih tudi jaz, niso bavbav), lepo te porihtajo in boš max pripravljena na pikico, mogoče pa vmes rata. Navijam.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 9:28:17   
chocolatecake
Shana86 v bistu me niso napotili na nobene preiskave. Kri sem testirala samoplačniško, moja ginekologinja pravi, da je vse ostalo BP, da je ultrazvok maternice super in da ni nobenega razloga, da bi se sumilo na karkoli in da dokler je toliko menstruacij letno, kot pri meni se tudi jajčnike pusti pri miru. Navadno jih je 7-8, lani po nekem čudežu 10.
Tako, da lahko samo čakam kaj bodo rekli v MB.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 9:34:16   
Shana86
Hm a niti hsg ne? Potem bodo najbrž to naredili potem?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 9:37:12   
tajazan
Chocolatecake....drzim pesti da vama ze prej rata in vama ne bo potrebno nikamor hodt...js sm tud pred prvo nosecnostjo imela diagnozo ogromne pregrade s katero ni sans da bi zanosila...no dva dni pred operacijo pa mi je testek pokazu user posted image ...tako da ti zelim da tudi vama uspe prej

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo novembra 2014
28.11.2014 9:53:24   
Katte
Čestitke, Shana86!


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?