|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 21:08:08   
LuLu
mene sta našli user posted image

dajta si vidve kaj na glavo, če je to tak fajn user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 21:10:17   
alda
jaz imam kučmo,ker me zebe-burja piha

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 21:17:40   
patrino

Kaj je to dobiče.....? Bitje nemara?

Nič nagravžnega veš, nič bati- v naših krajih tako starejši ljudje rečejo deklicam.

< Sporočilo je popravil patrino -- 1.12.2014 21:18:38 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 21:37:30   
RIJA*
na, evo! zdaj pa bom zvedela, da sem ga menda edina gledala user posted image user posted image in iz negledanja je nastalo 14 strani debate samo na RR!!!

kaj bi šele bilo, če bi ga VSI gledaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 21:45:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

na, evo! zdaj pa bom zvedela, da sem ga menda edina gledala user posted image user posted image


meni ni nobena linka na zs poslala user posted image

(le prošnje, naj jim pošljem posnetek, če ga dobim) user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 23:21:03   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O patrino, si se spet zaciklala?

Vse tole okol teh dveh je šlo že zdavnaj zelo predaleč in očitno je eden izmed njiju klonil pritiskom. Sam bi temu rekel krutost današnje družbe.

Kar se pa privat stvari na službenem računalniku tiče. Tud službenega maila ti ne more kar vsak brat, ker je ponavadi ime.priimek@podjetje.si in tisti ime in priimek daje temu predalu intimo, in nima veze, kdo je za afno, in če vam to ni jasno, vam ni pomoči.

Če s tem misliš da se je tema speljala stran od bistva, je res- vendar je nisem le jaz. Drugače pa ne morem reči, da sem se osebno kaj zaciklala saj nisem od začetka pa do konca spremenila svojega mnenja, pa je bil na začetku možakar še živ, na koncu pa ne več.
Bistvo je to, da se je že v startu pri nekaterih krivdo nalagalo na napačna pleča. Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.
Seveda so krivi poleg vseh akterjev tudi mediji. Toda pričakovati, da bodo zaradi te tragedije začeli lepše pisati in se ne mrhovinarsko naslajati nad tragedijami in senzacijami, je čisto brez veze. Mediji od tega živijo. Mediji , takšni in drugačni, si s tem služijo kruh. Kar je moralno jim po moje dol maha. Tako je bilo in tako bo.

Osebno se ne počutim krive, ker sem o tem razpravljala in povedala svoje mnenje.Človek se je poslovil od živih zaradi problemov, ki bi jih v prvi vrsti moral reševati on. Res je žalostno, ko človek takole klone pod bremenom, ki ga nosi. Vsakemu predstavlja breme kaj drugega in vsakega na tla potisne kaj drugega. Vendar to vseeno ne pomeni, da je prav , da se breme, ki si ga v največji meri naložiš sam, potem, ko postane pretežko, zvališ na ramena nekoga, ki je še šibkejši od tebe.
S tem mislim na vse breme , ki ga nekateri z užitkom nalagate na dijake, ki so zadevo objavili ali pa na rumeni tisk, ki se je zaradi takšnih senzacij sploh rodil in na račun takšnih zadevščin živi. Zagotovo se je breme na ravnateljivih plečih povečalo zaradi njih. Vendar v startu si ga je pa sam, pri polni zavesti naložil. In kot sem že rekla- očitno se je na koncu tega zavedal.

Ankica je lepo napisala in zagotovo nas večina tako misli- čudovito bi bilo , če bi se to spremenilo v realnost. Žal imam občutek, da so v veliki meri vse to le pobožne želje. Življenje pač ni tako. Dokaz je tale debata tule gor. Osebno ne morem človeka, ki je bil poleg kolegice ustvarjalec problema, samo zaradi tega, ker je storil samomor, proglasiti za svetnika in vso krivdo za tragedijo zvaliti na druge. Nekateri pač lahko. In vsi drugače misleči, ki se nam to ne zdi prav, smo v vaših očeh kruti in hipokritski. Tudi prav.
Ob misli, skozi kaj gre tale revež od dijaka sedajle, če se nahaja v podobni okolju, kot je tale forum, me je groza.


Hinavscina na kubik. Ti si etalon osebe zaradi katerih se je clovek pokoncal. Ce tega ne vidis in tudi sedaj se vedno ne dojemas, je s teboj nekaj hudio narobe. V moralnem, eticnem, custvenem, ematicnem in cloveskem smislu.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 23:27:03   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.


Od kod pa tebi ta informacija? Ker so Slovenske novice, mislim da edine, šle tako daleč, da so pisale o domnevnem priznanju na policiji? Nihče ni priznal, zato tudi še vedno poteka preiskava posnetka. In tukaj tvoje mnenje izgubi kredibilnost.



O tem sem pisala že par strani nazaj, vendar nisi brala očitno:
Če se izkaže na kakršen koli način , da je bila zadeva zmontirana in da to res nista bila onadva, potem je to huda grozljivka. Ker pa vse kaže, da je posnetek resničen, osebno jaz svojega mnenja ne morem spremeniti. S tem svojim zadnjim dejanjem je žal v mojih očeh potrdil tisto, kar sem si o njem mislila že v startu.

V krogih v katerih se tako ali drugače silom prilike gibam , vedo o tej zadevi povedati marsikaj in je tale stvar epilog nečesa, kar se ni začelo včeraj. Ker pa me res ni bilo zraven v kabinetu, se opiram pač na tisto kot večina ostalih. Tudi ti predvidevam. Koliko je moje mnenje zate kredibilno mi je , pošteno povedano, vseeno. In če malo pomislim, ne vem, če bi o ravnatelju in njegovem končnem dejanju spremenila mnenje, tudi takrat, če bi se izkazalo, da so ga po krivem imeli za to kar kaže na posnetkih. Že od začetka, osebno ne vidim katastrofe v samem seksu ( pa čeprav se naj bi dogajal na neprimernem placu), temveč o tem, da se je on ( in tudi ona) pokazal za takega kot se je na koncu izkazalo. Za seboj je pustil strto, osramočeno družino, za katero naj bi poskrbel pa naj je kriv ali ne.

Drugače pa - če samo oko vržeš na net vidiš, da niso bile le Novice tiste, ki so njegovo izjavo o tem, da na posnetku ni on, po svoje označile za sumljivo. Npr. tole je že eno:

http://www.siol.net/novice/tehnologija/racunalnistvo/2014/11/ponarejen_posnetek_maribor.aspx



Ves patrino, ti na primer nimas neke posebene pozitivne cloveske lastnosti vendar so vseeno tvoje pravice enake kot oseb, ki imajo veliko pozitivnih in kvalitetnih cloveskih lastnostih. In tvoje rpesojanje po "znacaju in hrbtenici" spada v slabe cloveske lastnosti in nevednost, saj nisi spoobna razlociti pravice nekoga od tega ali tvoje subjektivne slike o nekom.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 23:28:46   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Kar naenkrat cela slovenija bolj papežka od papeža user posted image
posnetek ste pa šli vsi gledat....no, razen ronje user posted image


Jaz ga nisem gledala. Videla se pa sliko pri porocilih.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 23:32:19   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Aja, pa da se razumemo. Za ravnatelja in gospo učiteljico še vedno mislim, da sta bla trapasta. Mater v šoli polni pubertetnikov s kamerami in direktnimi linki na net se gresta dajat dol, čez cesto pa hotel. Vsekakor si pa medijskega linča nista zaslužila.

To je tisto in tudi umreti ni vredno zaradi tega in pustiti svoje domače same sredi te godlje, ki jo bo tako ali tako čez teden ali dva zamenjala druga. Tragedij in senzacij nikoli ne zmanjka- sploh v zadnjih časih.


Potem nimas nic proti, da objavimo tvoj posnetek. Ti si trdna in po dveh tednih se pravis vse pozabi? Si za eksperiment?


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
1.12.2014 23:33:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


To je tisto in tudi umreti ni vredno zaradi tega in pustiti svoje domače same sredi te godlje, ki jo bo tako ali tako čez teden ali dva zamenjala druga. Tragedij in senzacij nikoli ne zmanjka- sploh v zadnjih časih.


Tu se pa delno strinjam s tabo....zaradi takih dvoličnih osebkov, kot si ti, ki imajo polna usta etike in morale, ki se delajo bolj papežke od papeža (kar potem dvolično očitajo drugimuser posted image ) pri recimo spolnem aktu dotične teme......hitro pa pozabijo na etiko in moralo v komunikaciji z drugimi.....zaradi takih osebkov, ki jim pogled na spolni akt tako zemegli um, da zadeve niso sposobni pogledati iz drugega zornega kota kot zgolj iz svojega, zaradi takih osebkov si pa res ni treba vzeti življenja.....niso vredni tega.....


Tushe! user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 6:40:45   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Kaj je to dobiče.....? Bitje nemara?

Nič nagravžnega veš, nič bati- v naših krajih tako starejši ljudje rečejo deklicam.


Hvala......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 6:43:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

na, evo! zdaj pa bom zvedela, da sem ga menda edina gledala user posted image user posted image in iz negledanja je nastalo 14 strani debate samo na RR!!!

kaj bi šele bilo, če bi ga VSI gledaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Saj ga ni bilo potrebno gledati.....je bilo pri informativni oddaji, bile so okrogle mize po televiziji na "temo posnetka"........in na netu je še danes pri določenih spletnih časopisih slika.....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 7:09:02   
josephine27
Potem nimas nic proti, da objavimo tvoj posnetek. Ti si trdna in po dveh tednih se pravis vse pozabi? Si za eksperiment?



Kakorkoli obneš en mož in žena, ki to počneta doma za medija ne bi bila nikoli tako zanimiva kot dva "prešuštnika" v šoli.

_____________________________



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 7:11:23   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O patrino, si se spet zaciklala?

Vse tole okol teh dveh je šlo že zdavnaj zelo predaleč in očitno je eden izmed njiju klonil pritiskom. Sam bi temu rekel krutost današnje družbe.

Kar se pa privat stvari na službenem računalniku tiče. Tud službenega maila ti ne more kar vsak brat, ker je ponavadi ime.priimek@podjetje.si in tisti ime in priimek daje temu predalu intimo, in nima veze, kdo je za afno, in če vam to ni jasno, vam ni pomoči.

Če s tem misliš da se je tema speljala stran od bistva, je res- vendar je nisem le jaz. Drugače pa ne morem reči, da sem se osebno kaj zaciklala saj nisem od začetka pa do konca spremenila svojega mnenja, pa je bil na začetku možakar še živ, na koncu pa ne več.
Bistvo je to, da se je že v startu pri nekaterih krivdo nalagalo na napačna pleča. Ko se je to pokazalo za resnično, je bilo določenim lažje oditi ( pa čeprav v smrt) in pustiti svojce v bedi in sramoti kot pa skušati popraviti kar bi se pač popraviti dalo.
Seveda so krivi poleg vseh akterjev tudi mediji. Toda pričakovati, da bodo zaradi te tragedije začeli lepše pisati in se ne mrhovinarsko naslajati nad tragedijami in senzacijami, je čisto brez veze. Mediji od tega živijo. Mediji , takšni in drugačni, si s tem služijo kruh. Kar je moralno jim po moje dol maha. Tako je bilo in tako bo.

Osebno se ne počutim krive, ker sem o tem razpravljala in povedala svoje mnenje.Človek se je poslovil od živih zaradi problemov, ki bi jih v prvi vrsti moral reševati on. Res je žalostno, ko človek takole klone pod bremenom, ki ga nosi. Vsakemu predstavlja breme kaj drugega in vsakega na tla potisne kaj drugega. Vendar to vseeno ne pomeni, da je prav , da se breme, ki si ga v največji meri naložiš sam, potem, ko postane pretežko, zvališ na ramena nekoga, ki je še šibkejši od tebe.
S tem mislim na vse breme , ki ga nekateri z užitkom nalagate na dijake, ki so zadevo objavili ali pa na rumeni tisk, ki se je zaradi takšnih senzacij sploh rodil in na račun takšnih zadevščin živi. Zagotovo se je breme na ravnateljivih plečih povečalo zaradi njih. Vendar v startu si ga je pa sam, pri polni zavesti naložil. In kot sem že rekla- očitno se je na koncu tega zavedal.

Ankica je lepo napisala in zagotovo nas večina tako misli- čudovito bi bilo , če bi se to spremenilo v realnost. Žal imam občutek, da so v veliki meri vse to le pobožne želje. Življenje pač ni tako. Dokaz je tale debata tule gor. Osebno ne morem človeka, ki je bil poleg kolegice ustvarjalec problema, samo zaradi tega, ker je storil samomor, proglasiti za svetnika in vso krivdo za tragedijo zvaliti na druge. Nekateri pač lahko. In vsi drugače misleči, ki se nam to ne zdi prav, smo v vaših očeh kruti in hipokritski. Tudi prav.
Ob misli, skozi kaj gre tale revež od dijaka sedajle, če se nahaja v podobni okolju, kot je tale forum, me je groza.


Hinavscina na kubik. Ti si etalon osebe zaradi katerih se je clovek pokoncal. Ce tega ne vidis in tudi sedaj se vedno ne dojemas, je s teboj nekaj hudio narobe. V moralnem, eticnem, custvenem, ematicnem in cloveskem smislu.

Veš Frodo saj nisem vedela, če sploh čem kaj komentirati. Potem pa sem malo pomislila na to, da si enkrat nekje napisala, da si zelo aktivna na področju sociale in pomoči potrebnih. Ker torej to počneš, bi rada zavoljo teh "srečnežev", ki jim kao pomagaš rekla ( napisala ) par besed. Bom čisto poštena- človeka marsikdaj že ob branju tvojih postov prime da bi si kaj naredil. Po eni strani zaradi hudo čudnega izrazoslovja in bolečih slovničnih napak, po drugi strani pa zaradi tankovskega nakladanja in kroničnega nerazumevanja drugega , kar človeka dobesedno ubija. Če na tak način izvajaš pomoč o kateri govoriš, te v njihovem imenu prosim, da spremeniš način.
Osebno sem marsikaj, ne zanikam, hinavska pač ne. Če nisi opazila, že celo temo stojim na isti strani in teram isto. Vendar ker to ni tisto, kar bi ti rada , bruhaš ogenj. Spet. Pa nima veze.
Praviš, če bi imela kaj proti,če bi objavili moj posnetek v kočljivem stanju. Takole bom rekla. Nisem od včeraj. Marsikaj sem že dala skozi. Tudi to bi. Ne zato, ker bi mi bilo vseeno, temveč zato, ker osebno na tem področju nisem tako občutljiva, da bi pomislila na samomor. Več kot ugled in izguba statusa mi pomenijo otroci. Ne vem pa kako bi se pobrala , če bi izgubila njih. Kot sem že rekla, vsak ima svoj križ , ki ga nosi in vsakega kaj drugega potisne na tla. Očitno je temu človeku prestiž, položaj, dobro ime ...več pomenilo, kot misel na družino in njeno gorje ter breme, ki ga bo naloži dijakom, če se bo tega lotil.
Osebno se mi zato v tej situaciji smilijo v prvi vrsti tisti, ki se morajo sedaj spopadati s situacijo, v kateri je bil eden izmed glavnih akterjev in iz katere se je on na tako krut način umaknil.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 8:16:48   
kalbo
Pa se ti zavedaš, da ta človek ni delal nič takšnega? Pač jo je mal polizal zreli odrasli ženski. Edini dve napaki, ki sta bili storjeni sta, da je ni lizal svoji ženi in da je za to precej naivno izbral tak kraj, kjer je bil posnet. Mediji in vesoljni slovenski moralistični svet ga je pa tako pribil na križ, kot bi bila na njegovem jeziku namesto zrele odrasle ženske 16 letna dijakinja. Aja, pa še čisto možno je, da je bila kdaj zraven takšnega početja tudi njegova žena. IN? Torej je čisto možno, da je biol samo kraj nerodno izbran in človek je zato plačal z medijskim linčem in na koncu z življenjem. Marsikak pedofilski profesor še danes uči in marsikak pedofilski župnik še danes otroke poučuje verouk, pa ga nihče ne pribija na križ.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 8:41:37   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa se ti zavedaš, da ta človek ni delal nič takšnega? Pač jo je mal polizal zreli odrasli ženski. Edini dve napaki, ki sta bili storjeni sta, da je ni lizal svoji ženi in da je za to precej naivno izbral tak kraj, kjer je bil posnet. Mediji in vesoljni slovenski moralistični svet ga je pa tako pribil na križ, kot bi bila na njegovem jeziku namesto zrele odrasle ženske 16 letna dijakinja. Aja, pa še čisto možno je, da je bila kdaj zraven takšnega početja tudi njegova žena. IN? Torej je čisto možno, da je biol samo kraj nerodno izbran in človek je zato plačal z medijskim linčem in na koncu z življenjem. Marsikak pedofilski profesor še danes uči in marsikak pedofilski župnik še danes otroke poučuje verouk, pa ga nihče ne pribija na križ.



Bravo Kalbo!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 8:51:47   
josephine27
Marsikak pedofilski profesor še danes uči in marsikak pedofilski župnik še danes otroke poučuje verouk, pa ga nihče ne pribija na križ.
Mogoče tud zato, ker tega ni na nobenem posnetku. Samo za nekatere tukaj je itak snemanje bolj sporno kot to kar počnejo.

_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:06:28   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Marsikak pedofilski profesor še danes uči in marsikak pedofilski župnik še danes otroke poučuje verouk, pa ga nihče ne pribija na križ.
Mogoče tud zato, ker tega ni na nobenem posnetku. Samo za nekatere tukaj je itak snemanje bolj sporno kot to kar počnejo.


Kaj pa počnejo na tem posnetku? Upam, da se tud v tvoji spalnici dogaja kdaj kaj podobnega, če se pa ne, ti pa toplo priporočam, da si dobiš nekoga, ki bo to počel. Kraj, ki sta ga izbrala je pa napačen ja, samo to bi sam dal v kategorijo enega plavega recimo. Si ne zasluži niti izgube službe, nikakor pa ne medijskega linča.

Si predstavljam kako bi blo to v naših dijaških časih, če bi že kdo lahko to posnel. Ravnatelj bi doživel aplavz naslednji dan, kot ga je ta, malo bi pogladil pri ženi, malo bi se muzali en čas pri matematiki in to bi blo to. Danes iz tega rata medijska senzacija in vsesplošno moraliziranje in pribijanje na križ. Malo se vprašajte, kam smo kot družba zaplavali.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.12.2014 9:12:20 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:19:46   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa se ti zavedaš, da ta človek ni delal nič takšnega? Pač jo je mal polizal zreli odrasli ženski. Edini dve napaki, ki sta bili storjeni sta, da je ni lizal svoji ženi in da je za to precej naivno izbral tak kraj, kjer je bil posnet. Mediji in vesoljni slovenski moralistični svet ga je pa tako pribil na križ, kot bi bila na njegovem jeziku namesto zrele odrasle ženske 16 letna dijakinja. Aja, pa še čisto možno je, da je bila kdaj zraven takšnega početja tudi njegova žena. IN? Torej je čisto možno, da je biol samo kraj nerodno izbran in človek je zato plačal z medijskim linčem in na koncu z življenjem. Marsikak pedofilski profesor še danes uči in marsikak pedofilski župnik še danes otroke poučuje verouk, pa ga nihče ne pribija na križ.


ne vem, če res ne razumete? user posted image

kalbo, ti kot s.p. lahko ližeš muco komurkoli cel dan če ti je....pa me baš boli za to user posted image ker kradeš denar in čas samo in edino sebi....in lizodajčici

ravnatelj bi lahko lizal tudi cel dan, komurkoli, v soboto, nedeljo, na državni, na cerkveni praznik ali če bi si tisti dan vzel dopust.

sporno je zame edino njegovo laganje, prijava poliiji, kljub temu, da je vedel, da je na posnetku on in da je to počel v delovnem času v javni vzgojno izobraževalni ustanovi.....

ni problem v lizanju muce.....o ne....to privoščim vsakemu user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 2.12.2014 9:20:50 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:22:35   
kalbo
O razumemo, saj sem napisal, ne več ko za enega plavega, če veš, kaj je to. Me pa zanima, kako suverena bi bila ti, ob hordi novinarjev zjutraj pred službo, od katerih bi izvedela, da je šlo tvoje varanje ne samo do moža, ampak kar do vesoljne Slovenije.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.12.2014 9:23:40 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:22:49   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kaj pa počnejo na tem posnetku? Upam, da se tud v tvoji spalnici dogaja kdaj kaj podobnega, če se pa ne, ti pa toplo priporočam, da si dobiš nekoga, ki bo to počel. Kraj, ki sta ga izbrala je pa napačen ja, samo to bi sam dal v kategorijo enega plavega recimo. Si ne zasluži niti izgube službe, nikakor pa ne medijskega linča.

Si predstavljam kako bi blo to v naših dijaških časih, če bi že kdo lahko to posnel. Ravnatelj bi doživel aplavz naslednji dan, kot ga je ta, malo bi pogladil pri ženi, malo bi se muzali en čas pri matematiki in to bi blo to. Danes iz tega rata medijska senzacija in vsesplošno moraliziranje in pribijanje na križ. Malo se vprašajte, kam smo kot družba zaplavali.


Eni očitno gonite svoje, ampak drugih postov se vam očitno ne da brat 100%
Ni problem, kaj je delal, pa četudi bi bil problem, je to le stvar njega in njegove žene ter učiteljice in njenega partnerja. Malce je sporen kraj in čas, ampak nič katastrofalnega. Težava je v njunem laganju po tem, ko sta bila ujeta in posneta. Lagala sta javno v kamero, pa jima tega ni bilo treba. Saj ne bi rabla pojasnjevat dogodkov vesoljni Sloveniji, ampak lagat pa prav tako ne. Pač se ne bi pojavila pred kamero in to bi bilo to.
Ampak ne, treba je lagat, še takrat, ko te posnamejo pri dejanju. Ne priznat do smrti. To delajo vsi vidnejši politiki, bančniki,...., vsi in ljudje ne ukrenemo nič proti temu. Celo v tem primeru ne. Se pa vije debata ali je seks slab ipd., se pravi se problematizira napačno stvar.

Kalbo, ja, nekaj let nazaj, bi reakcija občinstva bila taka kot si napisal. Ampak nekaj let nazaj bi ravnatelj to priznal in se mogoče celo pošalil na svoj račun in tu bi se vse končalo. Tudi 14 dni nazaj bi bilo tako. Ampak z njuno lažjo sta še podžgala zanimanje javnosti in medijev. Če bi priznala, bi zdaj imela opravka s svojo familjo in nadrejenimi, v šoli bi padla kaka fora in to bi bilo to.

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:26:17   
kalbo
Ja, se strinjam, samo mal težko je verjetno bit razumen zjutraj, ko te pet medijskih hiš pričaka pred službo in na koncu zveš šele pred kamero, da si bil zasačen ljubici med nogami.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:26:22   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O razumemo, saj sem napisal, ne več ko za enega plavega, če veš, kaj je to. Me pa zanima, kako suverena bi bila ti, ob hordi novinarjev zjutraj pred službo, od katerih bi izvedela, da je šlo tvoje varanje ne samo do moža, ampak kar do vesoljne Slovenije.


ne vem....ampak najverjetneje bi rekla: BREZ KOMENTARJA.....in šla.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:31:42   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Hinavscina na kubik. Ti si etalon osebe zaradi katerih se je clovek pokoncal. Ce tega ne vidis in tudi sedaj se vedno ne dojemas, je s teboj nekaj hudio narobe. V moralnem, eticnem, custvenem, ematicnem in cloveskem smislu.

Veš Frodo saj nisem vedela, če sploh čem kaj komentirati. Potem pa sem malo pomislila na to, da si enkrat nekje napisala, da si zelo aktivna na področju sociale in pomoči potrebnih. Ker torej to počneš, bi rada zavoljo teh "srečnežev", ki jim kao pomagaš rekla ( napisala ) par besed. Bom čisto poštena- človeka marsikdaj že ob branju tvojih postov prime da bi si kaj naredil. Po eni strani zaradi hudo čudnega izrazoslovja in bolečih slovničnih napak, po drugi strani pa zaradi tankovskega nakladanja in kroničnega nerazumevanja drugega , kar človeka dobesedno ubija. Če na tak način izvajaš pomoč o kateri govoriš, te v njihovem imenu prosim, da spremeniš način.


Skoda, da nisi bila tako razumevajoca tudi v primeru "presustnikov".
No, tisti v katerem imenu me prosis ti zelo nasmejano zelijo "burno spolno zivljenje po seznamu".

Osebno sem marsikaj, ne zanikam, hinavska pač ne. Če nisi opazila, že celo temo stojim na isti strani in teram isto. Vendar ker to ni tisto, kar bi ti rada , bruhaš ogenj. Spet. Pa nima veze.


Hinavska si in celo temo vztrajas na svoji hinavskosti. Drzis se je mocno, kot pijan plota - kot sama ugotavljas "teras isto".

Praviš, če bi imela kaj proti,če bi objavili moj posnetek v kočljivem stanju. Takole bom rekla. Nisem od včeraj. Marsikaj sem že dala skozi. Tudi to bi. Ne zato, ker bi mi bilo vseeno, temveč zato, ker osebno na tem področju nisem tako občutljiva, da bi pomislila na samomor. Več kot ugled in izguba statusa mi pomenijo otroci. Ne vem pa kako bi se pobrala , če bi izgubila njih.


Zavoljo otrok pa ti verjetno ne bi bilo lahko. Ti morda ne bi pomislila na samomor, nekdo drug bi. Prav zato pa menim, da je ta clovek bil pahnjen v samomor in vsi, ki sedaj trobijo, da to ni nic takega in bi moral zdrzat, ga imajo na vesti. ker so pritiskali ne razmisljajoc koliko pravzprav ta clovek lahko zdrzi (tujim onem je lahko po koprivah mlatit).

Kot sem že rekla, vsak ima svoj križ , ki ga nosi in vsakega kaj drugega potisne na tla. Očitno je temu človeku prestiž, položaj, dobro ime ...več pomenilo, kot misel na družino in njeno gorje ter breme, ki ga bo naloži dijakom, če se bo tega lotil.


Tega ne ves. In tukaj se vidi tvoja hinavscna in nerazumevanje. Poznam primer, ko iam zena zaradi hude bolezni odtrsnjen del notranjih organov in ima vrecke za izlocanje. vse je zasito. Ko se je to zgdilo sza z mozem ze imela otroke, bila sta pa mlada. Razvezala se nista ker se ljubita. Vendar sta se dogovorila, da on lahko "skoci cez plot" saj zena ni zelela, da ga njena bolezen dozivljenjsko prikrajsa za spolnost. Tako se je ta moski zapletel z zensko, ki ima nepokretnega moza in zaradi obveznosti, ki jih imata do zakoncev, otrok.... se srecujeta tudi v "sluzbenih" prostorih in se potrudita, da njihova srecevanja potekajo v casu, kos e lahko pokrije s sluzbo itn, pa ne zato ker bis e morala skrivati, temvec zato ker bi partnerja bolela misel, da je verjetno on / ona nekje z drugo.
In tudi pri tem nesrecnem ravnatelju ne poznas ozadja in ni nobene potrebe, da bi se ti ga razkrivalo. Bolece neumna je pa tvoja domnevna "vsevednosti", ko ti tocno ves kaj se je dogajalo, kaksen je kdo, kaj ima doma itn...

Podcrtano je pa taka neumnost in taksno nerazumevanje psihologije ter sprenevedanje (in hinavscina), da kar zaboli.


Osebno se mi zato v tej situaciji smilijo v prvi vrsti tisti, ki se morajo sedaj spopadati s situacijo, v kateri je bil eden izmed glavnih akterjev in iz katere se je on na tako krut način umaknil.


Ko bos zacela razmisljati zakaj se je umaknil in se odlepila od neumnosti - kar je sejal - to zanje, bos nasla tudi svojo vlogo in svoj prispevek.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: ravnatelj in učiteljica na posnetku
2.12.2014 9:34:52   
josephine27
Kaj pa počnejo na tem posnetku? Upam, da se tud v tvoji spalnici dogaja kdaj kaj podobnega, če se pa ne, ti pa toplo priporočam, da si dobiš nekoga, ki bo to počel. Kraj, ki sta ga izbrala je pa napačen ja, samo to bi sam dal v kategorijo enega plavega recimo. Si ne zasluži niti izgube službe, nikakor pa ne medijskega linča.


Po tvojih merilih ne, po mojih pa. Glede na to, da lahko dobiš izredno odpoved delovnega razmerja že za manjše prekrške. Mogoče je tebi vseeno, če tvoja žena na delovnem mestu to počne s svojim sodelavcem, meni pač ni do tega da bi ti počel moj mož z drugimi. Kaj počneva midva doma pa drugih nič ne briga. Na delovnem mestu pa tega nikoli nisem počela in tudi ne bom, ker sem plačana za druge stvari. In varanja v nobeni obliki ne odobravam.

Da bi se šli trojčke tako kot tu nekatere namigujejo pa močno dvomim. V tem primeru bi imel doma vso ženino podporo in se ne bi zlomil tako kot se je. Sicer se mi zdi iskanje nekih teorij kaj se skriva v ozadnju čist brez veze. V končni fazi bi bila tud učiteljica lahko plačana, da ga je zapeljala, da so lahkot to posneli, al pa sta imela afero že par let... Vemo samo tisto kar so nam natrosili mediji in nekaj špekulirat se mi zdi brez veze.

_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?