|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RIJA* noseča?
2.9.2015 15:19:04   
Paštetka
Rija, kdaj boš se prišetala po ulici malo naprej?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: RIJA* noseča?
2.9.2015 18:01:24   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Rija, kdaj boš se prišetala po ulici malo naprej?


majku milu....danes sem mislila na tebe

se zmenive pri sosedih naprej user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Migranti?
3.9.2015 13:40:31   
ronja
lili se strinjam, da bo to verjetno problem, vendar so to vseeno ljudje, ki pomoč potrebujejo. In kakor mi ni prav nič všeč bit brez službe in delam na tem, da ne bo več tako, pa sem vseeno pripravljena bit še kako leto ali več brez nje, če bo to pomenilo, da bo kaka družina tu lahko preživela in ne bo treba očiju prisilno v vojsko... Glede na to, da ene države sprejemajo samo kristjane, bi sprejela tu ateiste, ti nimajo nikjer svojih lobijev, da bi jih kje rajši sprejeli...
Seveda upam, da ne bojo vsi ostali tu, vendar ker so to pogosto zelo izobraženi ljudje in je recimo veliko zdravnikov, ki jih je pri nas premalo, bi lahko mogoče malo uredili vse skup - ti ljudje bi bili verjetno veseli, če bi lahko delali, tudi če ne bi bila plača ravno super... Samo da se nekje lahko ustalijo za en čas... In pri nas bi bile malo krajše čakalne dobe - win- win...

Stana, verjetno bi vsi rajši, da bi lahko ostali oni tam, kjer so bili, da ne bi bilo vojne in bi srečno živeli doma... Če bi tu nastala vojna, bi tudi dvignila ves denar in pičila drugam... In upala, da me bojo tam sprejeli z mojo mularijo... Najboljše bi bilo, da če bi tisto vojno končali in bi lahko begunci šli nazaj...

Seveda to ne bo dobro za nas, ampak ne moreš zato ljudi kar pobit, ker je pač to boljše zate... Če so begunci, ki jih doma čaka smrt, je to, da jih pošlješ nazaj, verjetno isto... Če so migranti, pa je druga zgodba, ločit ju, je pa verjetno težko...

Je pa Frodo dobro razložila problem in se strinjam. In da bi ga morali reševat pri glavi, tam kjer je nastal... Ker kup mladih jeznih ljudi brez perspektive in brez česarkoli za izubit, je bila vedno enačba za katastrofo...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Migranti?
3.9.2015 16:39:20   
nejcko
Ronja, Ronja, jaz sem idealist in naivec, ampak ti ... ti me prekašaš na polno.
Daj, povej, prosim, kako si predstavljaš, da bomo med temi begunci zaposlili resničnega zdravnika, če ljudje nimajo dokumentov, še manj spričeval s seboj user posted image Na podlagi česa ga boš zaposlila? Ker bo rekel, da je bogi bogi begunec?

Prosim te lepo. Že tako je itak jasno, da vsaj 90% teh ljudi ni beguncev, ampak so preprosto ekonomski migranti. In če že migriraš v imenu boljšega življenja, je logično, da s seboj neseš vsa dokazila, kaj si in kdo si, da čim hitreje prideš do službe. Ampak tile modeli so vsi brez enega samega pildka. user posted image

Če imigriraš v imenu boljšega življenja, si srečen že, če imaš za petino boljšo plačo kot v domovini. ampak ne, njim to ni dovolj. Oni hočejo NAJBOLJŠO možno plačo, ki jo lahko dobijo. Te to nič ne čudi user posted image

Zdravniki imajo povsod glede na standarde posameznih držav nadpovprečne plače. Ampak njim to očitno ni dovolj. Ni jim dovolj srbska, madžarska, grška plača zdravnika. Niti avstrijska jim ni dovolj dobra. Oni hočejo samo nemško. Nemško kaj ... plačo ali socialko?

In še nekaj. Vsi ti t. i. begunci so polni denarja. Čudno, a ne? Pravijo, da so prodali hiše doma. Bejž bejž, kdo pa kupuje hiše v državi, kjer divja vojna user posted image


Mah, lej ... meni tukaj veliko stvari pač ne gre v račun. In jim ne zaupam. 90 % njih ne. Tistim 10 % pravih, resničnih beguncev pa je prav, da se pomaga.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Migranti?
3.9.2015 17:54:55   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ronja, Ronja, jaz sem idealist in naivec, ampak ti ... ti me prekašaš na polno.
Daj, povej, prosim, kako si predstavljaš, da bomo med temi begunci zaposlili resničnega zdravnika, če ljudje nimajo dokumentov, še manj spričeval s seboj user posted image Na podlagi česa ga boš zaposlila? Ker bo rekel, da je bogi bogi begunec?

Prosim te lepo. Že tako je itak jasno, da vsaj 90% teh ljudi ni beguncev, ampak so preprosto ekonomski migranti. In če že migriraš v imenu boljšega življenja, je logično, da s seboj neseš vsa dokazila, kaj si in kdo si, da čim hitreje prideš do službe. Ampak tile modeli so vsi brez enega samega pildka. user posted image

Če imigriraš v imenu boljšega življenja, si srečen že, če imaš za petino boljšo plačo kot v domovini. ampak ne, njim to ni dovolj. Oni hočejo NAJBOLJŠO možno plačo, ki jo lahko dobijo. Te to nič ne čudi user posted image

Zdravniki imajo povsod glede na standarde posameznih držav nadpovprečne plače. Ampak njim to očitno ni dovolj. Ni jim dovolj srbska, madžarska, grška plača zdravnika. Niti avstrijska jim ni dovolj dobra. Oni hočejo samo nemško. Nemško kaj ... plačo ali socialko?

In še nekaj. Vsi ti t. i. begunci so polni denarja. Čudno, a ne? Pravijo, da so prodali hiše doma. Bejž bejž, kdo pa kupuje hiše v državi, kjer divja vojna user posted image


Mah, lej ... meni tukaj veliko stvari pač ne gre v račun. In jim ne zaupam. 90 % njih ne. Tistim 10 % pravih, resničnih beguncev pa je prav, da se pomaga.



tak ko praviš: tistih 10 % ne bi motilo nikogar, sem prepričana....mi pa gre na bruhanje vsa ta propaganda za begunce...potem pa vidim samo mlade moške, ki na sto njih v luft tišijo enega bogega otroka za vzorec...pa poglej malo te slike...otroci so bogi, ker se tastari šlepajo na njih...ker z otroci brenkajo na naše sočutje...ja, zjokala sem se včeraj ob sliki tistega malčka na plaži...ampak glej ga zlomka....pred leti smo jokali na slike ačnih afriških otrok z velikimi trebuhi...kaj pa danes? velika večina nas je nanje pozabila..situacija tam pa se ni niti malo izboljšala...

se mi zdi, da si ljudje zdaj s temi begunci malo lajšajo dušo, ker sicer ne storijo nič, da bi komurkoli kaj dosti pomagali...še sosedu, ki rabi pomoč ne...in begunci so zelo primerna zgodba, da si nekateri z sms-om za 5 eur opeejo svojo vest...in preklopijo na naslednji tv kanal z nekim resničnostnim šovom ali komedijo.

patetika na celi ravni.


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Migranti?
3.9.2015 18:58:42   
mateyka
en side-efekt; predvsem jug države (sever pač nima velik prebivalcev) o katerem se tle ne govori preveč (sicer ti bodo dali argument da se več prijavi, samo s tem porast zadnjih 8 let ni čist upravičen imho):
http://www.liveleak.com/view?i=de1_1394099792

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Migranti?
3.9.2015 20:02:01   
RIJA*
300 otrok?
omg!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Migranti?
3.9.2015 20:12:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

lili se strinjam, da bo to verjetno problem, vendar so to vseeno ljudje, ki pomoč potrebujejo. In kakor mi ni prav nič všeč bit brez službe in delam na tem, da ne bo več tako, pa sem vseeno pripravljena bit še kako leto ali več brez nje, če bo to pomenilo, da bo kaka družina tu lahko preživela in ne bo treba očiju prisilno v vojsko... Glede na to, da ene države sprejemajo samo kristjane, bi sprejela tu ateiste, ti nimajo nikjer svojih lobijev, da bi jih kje rajši sprejeli...
Seveda upam, da ne bojo vsi ostali tu, vendar ker so to pogosto zelo izobraženi ljudje in je recimo veliko zdravnikov, ki jih je pri nas premalo, bi lahko mogoče malo uredili vse skup - ti ljudje bi bili verjetno veseli, če bi lahko delali, tudi če ne bi bila plača ravno super... Samo da se nekje lahko ustalijo za en čas... In pri nas bi bile malo krajše čakalne dobe - win- win...




Po moje je ful sirskih ateistov med migranti.......user posted image

Drugače pa, tebi se na daleč vidi, da si teoretik.....idealističen teoretik.......

p.s.: Zdravnikov pri nas ne primanjkuje.....med mlajšimi obstaja tudi nekaj brezposelnih.......

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

In še nekaj. Vsi ti t. i. begunci so polni denarja. Čudno, a ne? Pravijo, da so prodali hiše doma. Bejž bejž, kdo pa kupuje hiše v državi, kjer divja vojna user posted image



Niti ne....Sirija je imela močan srednji razred......tisti bolj bogati so bili v Srbskih hotelih že pred meseci.....

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

se mi zdi, da si ljudje zdaj s temi begunci malo lajšajo dušo, ker sicer ne storijo nič, da bi komurkoli kaj dosti pomagali...še sosedu, ki rabi pomoč ne...in begunci so zelo primerna zgodba, da si nekateri z sms-om za 5 eur opeejo svojo vest...in preklopijo na naslednji tv kanal z nekim resničnostnim šovom ali komedijo.

patetika na celi ravni.



Se ne bi mogla bolj strinjati.......

ko bi pa pred svojo bajto, na ulici, pred šolo ali vrtcem, v parku, kjer hranimo veverice, srake in golobe in kamor hodijo naši sončki, mesec dni taborili migranti, lulali, kakali, spali, se sprehajali po dvorišču (kot je to recimo na Madžarskem in v Srbiji) bi pa celo nepopravljivi idealisti (kot je recimo Ronja) spremenili svoje stališče......ker to pa potem ni več 2 SMSa za 5 EUR.......


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Migranti?
3.9.2015 20:48:59   
nejcko
Jaz sem doživela un afriški begunski val 15 let nazaj. Azilni dom je bil čez cesto. Ne, hvala. Res ne.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Migranti?
3.9.2015 20:51:40   
nejcko
Podvojeno


< Sporočilo je popravil nejcko -- 3.9.2015 20:59:12 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Migranti?
3.9.2015 20:52:51   
nejcko
Emmmm user posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 3.9.2015 21:00:37 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Migranti?
3.9.2015 20:56:36   
nejcko
Jao user posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 3.9.2015 20:59:59 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Migranti?
3.9.2015 22:57:35   
ronja
pred leti smo jokali na slike ačnih afriških otrok z velikimi trebuhi...kaj pa danes?

Nisem pozabila. Ampak pri milem nebu jim ne vem, kako pomagat... Rešitev so kondomi, ozaveščenost, neizkoriščanje naravnih surovin na račun širjenja puščave... ampak to so problemi, ki so preveliki, da bi jih sama znala rešit...

Včasih je zelo težko pomagat, ker enostavno ne veš, kako. Včasih si ne upaš zato, ker veš, da bo to tvojo družino zdrmalo na polno (recimo midva sva resno razmišljala o rejništvu, ampak po vsem, kar sem preštudirala, si ne upam čisto v tej situaciji - bojim se v bistvu samo zaradi svojih otrok - kako bi prenesli, da jim potem bratca/sestrico spet vzamejo nazaj, ker že jaz ne vem, kako bi...) Bi z veseljem vzela kakega azilantka, da se tu šola in da ga imamo radi, vendar se bojim, da težko ugotoviš, ali je res brez staršev - staršem ga pa ne bi hotela vzet, vseh pa tudi nimam kam dat.

Po moje je ful sirskih ateistov med migranti...

No, vidiš, pa se strinjamo, da za tistih par pa ne bi bil problem;).

Zdravnikov pri nas ne primanjkuje.....med mlajšimi obstaja tudi nekaj brezposelnih...

Nimam statistik, napisala sem to, kar vsakič poslušam na urgenci... Da jih je premalo.

Spomnim se iz vojne v bosni, da je bil velik problem v begunskih taboriščih, tudi pri nas, da ni bilo osebja, ki bi vzdrževalo vse to. Meni ni bilo čisto jasno, kako da rabijo čistilko, saj spucajo si pa res lahko sami... In da ni bilo dovolj varnostnikov, da bi poskrbeli za varnost... To se mi je zdelo grdo: če prideš ti iz vojne, ja, hudiča, si ja ne želiš vojne še v taborišču/domu... Zakaj ne bi potem stopili skup in zrihtali vsega zase?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Migranti?
3.9.2015 23:14:15   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

nisem pozabila. Ampak pri milem nebu jim ne vem, kako pomagat... Rešitev so kondomi, ozaveščenost, neizkoriščanje naravnih surovin na račun širjenja puščave... ampak to so problemi, ki so preveliki, da bi jih sama znala rešit...



ronja, zbudi se user posted image

pa kdo te bo tam doli šljivil s kondomi no....

ti misliš, da so problemi v afriki preveliki? čakaj, da boš videla, kaj se obeta v evropi...samo to se bo zgodilo zdaj na tvojem pragu, tvoji otroci ne bodo več mogli sami varno hoditi po cesti do šole...si prebrala link, ki ga je prilepila mateyka? zakaj misliš, da bodo tvoji hčeri prizanesli? ker bi jim ti kondome delila?





(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Migranti?
3.9.2015 23:24:16   
nejcko



Spomnim se iz vojne v bosni, da je bil velik problem v begunskih taboriščih, tudi pri nas, da ni bilo osebja, ki bi vzdrževalo vse to. Meni ni bilo čisto jasno, kako da rabijo čistilko, saj spucajo si pa res lahko sami... In da ni bilo dovolj varnostnikov, da bi poskrbeli za varnost... To se mi je zdelo grdo: če prideš ti iz vojne, ja, hudiča, si ja ne želiš vojne še v taborišču/domu... Zakaj ne bi potem stopili skup in zrihtali vsega zase?


Vidiš, ronja, ravno tu je problem, tudi tile "begunci" ne stopijo skupaj, ne naredijo nič za to, da bi jim bilo bolje. Celo ravsajo se med sabo ... daj malo se ozri okoli, prosim te. Ajde, nimaš tv-ja, imaš pa internet. Muslimani zmečejo kristjane s čolna, na katerem plujejo skupaj z istim ciljem ... posilijo svojo deklico begunko, nato posilijo še delavko v begunmskem centru, strgajo Koran, nato nastanejo izgredi, vsesplošno uničevanje ... ubijejo zakonski par ... mečejo smeti vse naokoli ... Nič, čisto nič ne naredijo za lasten blagor, da bi se ljudem "prikupili". Samo zahtevajo in vzklikajo. Verjetno še niso slišali za naš pregovor, da lepa beseda lepo mesto najde user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Migranti?
4.9.2015 0:22:41   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Drugače pa, tebi se na daleč vidi, da si teoretik.....idealističen teoretik.......




Zadnjič sem na enem od sosednjih forumov zasledila lušten izraz (ki kar nekako pritiče naši Ronji user posted image
) UTOPIČNI HUMANIST (ali humanitarec). He he, prav res.
Pa brez zamere, ronja user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Migranti?
4.9.2015 6:42:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Nimam statistik, napisala sem to, kar vsakič poslušam na urgenci... Da jih je premalo.


ja, isto kot učiteljev tle "primankuje" - ker jih država ne zaposli več, ker nima budgeta za to!

p.s. ronja, včas me pa za doktorja res razočaraš v razumevanju osnovnih stvari - ko en rahli avtist si, res...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Migranti?
4.9.2015 11:03:03   
nejcko
Če ne drugače, se mora pa človek ob tem fejst zamisliti user posted image

http://www.rtvslo.si/svet/prebezniki-grozijo-z-gladovno-stavko-raje-umrem-v-siriji-kot-na-madzarskem/373193#comments

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Migranti?
4.9.2015 11:27:55   
RIJA*
saj pot zdaj že poznajo.....

in btw. Orban je edini, ki ima po mojem hrbtenico....

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Migranti?
4.9.2015 15:19:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, vidiš, pa se strinjamo, da za tistih par pa ne bi bil problem;).



Imaš avto.....vsedi se vanj, pa gas v Srbijo ali na Madžarsko.....stanovanje imaš zadosti veliko, pa si pripelji tiste tri, ki se ti bodo javili, da so ateisti in hkrati doktorji za na urgenco.......user posted image

Pa boš na utopično humanitarni (nejcko, dober izrazuser posted image za našo Ronjo) način rešila problem......


Spomnim se iz vojne v bosni, da je bil velik problem v begunskih taboriščih, tudi pri nas, da ni bilo osebja, ki bi vzdrževalo vse to. Meni ni bilo čisto jasno, kako da rabijo čistilko, saj spucajo si pa res lahko sami... In da ni bilo dovolj varnostnikov, da bi poskrbeli za varnost... To se mi je zdelo grdo: če prideš ti iz vojne, ja, hudiča, si ja ne želiš vojne še v taborišču/domu... Zakaj ne bi potem stopili skup in zrihtali vsega zase?


Ja....Ronja.....verjamem, da ti še zdaj ni čisto jasno......




< Sporočilo je popravil liliana -- 4.9.2015 15:23:45 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Migranti?
5.9.2015 9:07:07   
alda
Mene pa malo bega tole : berem , gledam in razmišljam:Kako za vraga so se na unem čolnu od tolike mase ljudi ,utopili le otroci in ena ženska tj. mamica dveh fantkov??
Meni se porajajo tukaj eni čudni scenariji , kaj pa vam?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Migranti?
5.9.2015 9:13:28   
alda


Spomnim se iz vojne v bosni, da je bil velik problem v begunskih taboriščih, tudi pri nas, da ni bilo osebja, ki bi vzdrževalo vse to. Meni ni bilo čisto jasno, kako da rabijo čistilko, saj spucajo si pa res lahko sami... In da ni bilo dovolj varnostnikov, da bi poskrbeli za varnost... To se mi je zdelo grdo: če prideš ti iz vojne, ja, hudiča, si ja ne želiš vojne še v taborišču/domu... Zakaj ne bi potem stopili skup in zrihtali vsega zase?


Ja....Ronja.....verjamem, da ti še zdaj ni čisto jasno......







Delala v zbirnem centru z hrvaškimi in bosanskimi begunci. Lahko samo rečem 85% jih je bilo na počitnicah,kjer so imeli svega i svaček, pa jim nikoli ni bilo nič prav, nergali čez, hrano, namestitvijo, osebjem,... Itak jim je Sl bila le odskočna deska za pot naprej ali pa furanje biznisa..
eh rajši neham, da ne bom izpadla grdo,
Tistih nekaj procentov pribežnikov pa so bili veseli samo da so oni in otroci na varnem, imajo kaj za jest in sreho nad glavo.


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Migranti?
5.9.2015 9:15:01   
alda
zafrkava RR user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Migranti?
5.9.2015 11:20:35   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: alda

zafrkava RR user posted image


Ja, fejst zafrkava že par dni. Da o zs-jih ki mogoče delajo ravno 5 min na dan, ne govorim user posted image
Ampak vodilni se ne dajo motiti ... kot slovenski politiki user posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 5.9.2015 11:21:12 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Migranti?
8.9.2015 18:26:07   
LuLu
kaj pa je to zdaj? Samo 2 strani o migrantih? Slabo, slabo user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?