|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 16:44:05   
vrtnica00
Ja moj je bil tudi manjši. Jaz 7t plodek pa velik za 5-6t. Velik 2mm ampak srček je pa bil


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 16:54:04   
Inna23
Oilaaa danes sem v 7 tednu in celo jutro sem se zelo slabo počutila v službi sem dobila taksne krče da nisem mogla niti stat več in sm sla zdravniku valda na ultrazvok kjer je sledi šok na ekranu so bile 3 gv. Ena ni potrjena ker sumijo odsev... Prva je bila velika 27mm v njej zdrav plod z srckom druga je bila pa videti prazna 😔 in malo manjša in sicer 17mm a je imela katera takšno izkušnjo? Do nadaljnjega imam bolnisko zaradi bolečin 10.10 pa ponovno uz... 


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 18:28:05   
Lunica00
Poppy12 si izvedela kaj glede nuhalne v Dravljah danes?


(odgovor članu Poppy12)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 19:21:07   
vrtnica00
Uf to pa je presenečenje. Mogoče pa se bo kaj v tej drugi, ko je še mala gv. Si imela umetno ali tablete? 


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 20:02:31   
Inna23
Jaa konkretno presenečenje in ob enem skrb... Ker ves da dejansko bi mogla biti dva pa drugega ni videti... Tut js upam da se bo vidu naslednic da je le premajhen se ali pa da se kje skriva... Zanosila sem pa cis naravno brez kakih tablet ali zdravljenja... Imamo dvojčke v družini moj oče pa se od partnerja oče...

🙈🙈Držim pesti da bosta dva srckaa čez 14dni❤️❤️

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Majčice 2020
27.9.2019 20:44:44   
vrtnica00
Držimo pesti, da bo vse ok in da boš vsej dva zibala 💞💞💞


(odgovor članu Inna23)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 7:55:55   
Inna23
Hvalaa upam da bosta zdrava soncka❤️❤️


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 8:06:06   
aleps 5
Drzim pestke ❤


(odgovor članu Inna23)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 9:24:24   
Poppy12
Živjo,

včeraj sem bila na prvem pregledu in imamo en plodekuser posted image . Na skrivaj sem upala, da se bosta prejela oba zarodka, ampak po drugi strani, pa mislim da je za otroka najbolje, da prideta na svet v ločenih nosečnostih... Skratka včeraj sem bila noseča 6/3 tedne, plod velik 4,4 mm, srček se je lepo videl kako mu utripa, PDP imam 19. 5. 2020.

Prijavila sem se na nuhalno - 30. 10., je pa sicer rekla, da se lahko tudi kasneje prijavim, tako da verjetno nimajo nekih čakalnih vrst. Lunica predlagam, da jih pokličeš in da ti dajo datum. Mi je pa čist šlo iz glave da vprašam koliko je točna čakalna doba, ker smo se večino časa pogovarjali o možnostih da bi imela v Dravljah ginekologa, ampak so na koncu rekli, da novih ne sprejemajo več. Dvojni hormnski test pa bom imela 24. ali 25. oktobra, nanj pa samo pridem med 7. in 17. uro.

Mislim, pa da se mi trebušček malo že pozna, ne vem ali je to res, ali si samo domišljam. Hlače nosim eno št. večje, da mi je udobno v pasu. Na trebuhu sicer še spim, ker mi je tako udobno, ampak imam kar slabo vest... pa vem da je plodek na varnem v vrečki, in da je še tako majhen. Kdaj boste začele spat z materinsko blazino?

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 9:42:38   
aleps 5
Ooo jaz ze komaj cakam na prvi pregled pa je se tako dalec do tja... 😣 se vedno lahko spim v svojih cudnih polizajih tako da bom z blazino pocakala dokler ne bo nujno potrebna 😊 ce bo pa kriza si bom pa deca lih prov namontirala pa naj se on malo trpi 🤣🤣🤣


(odgovor članu Poppy12)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 10:10:37   
vrtnica00
Jaz spim z blazino že od prve nosečnosti. Je ne dam stran. Vredna vsakega centa in je že leta ob meni vsako noč 😎


(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 10:44:27   
Lunica00
Poppy hvala za info.Bom poklicala ja, edino se pocakam na pregled pri svoji gk v prihodnjem tednu.

Sama spim z blazino ze kar nekaj casa.Mi jo je moj kupil, ker sem bila v prvem postopku OBMP tako napihnjena, da sem tezko spala.Zdaj mi pride res prav.Jaz imam pa bruhanje zdaj ze kar redno na urniku, zjutraj vsak dan, obcasno tudi popoldne/zvecer.Res ni prijetno in upam da bo kmalu minilo.

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 10:56:58   
Titans
Pozdravljene. Da se jaz malo javim, vas pridno berem in stiskam pesti za močne srčke. Pri meni nič novega,  še vedno se ne počutim nosečo. Malo sem se poredila in vsa oblačila so mi majhna, (ampak ne pripisujem tega nosečnosti) pa veliko bolj sem utrujena. Vsako noč se zbujam in ne morem zaspat nazaj! 😟 Čez dober teden imam prvi uradni pregled. Komaj čakam. Po tem bom povedla mojim domačim. 


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 11:11:14   
vrtnica00
A bi se katera skoz samo jedla? Ne vem ali sem lačna ali mi je samo slabo. Prav bedno. Se moram zavestno držat nazaj, da nimam skoz nekaj v ustih. Danes me je začelo bolet spodaj. Očitno se širi vse. 


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 12:35:54   
Titans
Ja, jaz bi skos samo jedla 😀😳


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 13:13:36   
Mala vila
Tudi jaz bi samo jedla. Prišla sem do točke, ko mi je čisto vseeno kaj, samo da jem 🙄🙂 hlač ne zapnem več oz če jih zapnem se počutim zelo utesnjeno, majice mi postajajo vse prekratke.... 

Tudi o nakupu blazine sem že razmišljala, ker ful slabo spim in vsakič, ko grem na wc ne morem zaspat nazaj, ker mi je slabo. Danes sem ob 4h zjutraj jedla cornfleks, da sem lahko zaspala nazaj 😂 Drugače sem navajena spat na hrbtu, pa menda to ni ravno priporočljivo, ker naj bi plodu zaradi tega primanjkivalo kisika pa še 3x bolj slabo mi je in pol se trudim spat na boku pa se v trenutku ko zaspim skotalim nazaj na hrbet. A ma še kera take težave?

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 15:36:42   
Tanja91
Pozdravljene majčice 2020😊 Še ena več se vam pridružuje🤗 Stara sem 28 let, prva nosečnost, po mojih izračunih pa imam pdp 20.5.  Do tega tedna je vse bilo vse super, sedaj pa so se že začele pojavljati slabosti. Upam, da minejo čimprej. Sem trenutno na bolniški, saj vsake pol ure objemam prijateljico školjko😏 Sem že brala forume, kaj narediti v primeru slabosti, ampak zaenkrat nič ne pomaga. Tako da, sem res vesela, da sem vas našla in si bomo lahko svetovale in se seveda, skupaj veselile vsakega tedna posebej😍😘


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 16:31:28   
vrtnica00
Tanja meni ublaži slabost samo etericno olje. Pazim da dobro redčimo in namažem po trebuhu. Se nekk umiri slabost in napetost. Imam tudi ingverjeve tablete pa ne opazim razlike. 


(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 16:43:11   
Tanja91
Vrtnica najlepša hvala za nasvet🤗 Katero eterično olje pa uporabljaš? Sem pa nekje prebrala, v enem izmed stotih forumov, odkar smo videli +😜, da naj ne bi uporabljale eteričnih olj v prvem trimesečju?! Do sedaj sem ugotovila, da pa mi pomaga, če res velikooo spim, ko se zbudim, pa takoj nekaj malega v usta.  Trenutno banane hrana št. 1😀 Sem poskusila in šla danes v službo, ampak je bila muka. Zavoljo sebe in otročka bom šla dalje na bolniško oziroma vsaj do četrtka 3.10., ko imam prvi pregled. Komaj čakam, vidim pa, da vas je že veliko imelo prvi pregled. Moja je rekla, da pred osmim tednom ne daje termina. 


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 16:48:20   
Titans
Tanja, čestitke tudi tebi. Moja prijateljica je imela res hude slabosti, tudi v drugem trimesečju. Je bila na bolniški celo nosečnost. Njej eterična olja niso pomagala, edino kar ji je malo ublažilo slabosti so bili takšni posebni akopresurni traki za zapestja. Imajo v lekarnah, se mi zdi. 


(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 16:57:02   
Tanja91
Tudi tebi čestitke Titans😊 Hvala za nasvet. Bom povprašala v lekarni! Še vedno pa upam, da se bo v drugem trimesečju to umirilo oziroma še boljše, izginilo🙂 Bom pa še malo povprašala babice, če poznajo še kakšno modrost, bom poročala! Morem pa počakat na naslednji vikend, ko bomo končno lahko povedali🙂 


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 17:18:11   
vrtnica00
Jaz imam od doterre zengest. Se izogibam kolikor je možno. Ampak ko je res hudo, pa se namažem. Res pomaga. Ne morem drugače, ga pa dobro redčimo in zato naj ne bi blo nič narobe...


(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 18:56:48   
Doridora
Punce pozdravljene
Danes sem naredila prvi test in se je pokazala raaahla črtica. M mi zamuja že 5 dan, zato mi je malo čudno, da je tako rahla, ampak... Je pa. Zdej čakam jutri in pojutrišnjem, da vidim, če bo res ostala :D
Če uspemo, je to moja 3. nosečnost, 2. otroček. Doma imam enega 16 mesečenika :D
Držite pesti, da rahla črtica ni le lažno upanje.
Pozdravček

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Majčice 2020
28.9.2019 19:32:18   
diana 28
Dobrodosla Doradora....rahla crtica je po moje prav dober znak....meni je pokazal sele 3 test rahlo crtico, ko mi je M zamujala ze 10 dni. Pred tem je kazal test absolutno negativno 😄...

(odgovor članu Doridora)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 4:23:07   
aleps 5
Diadora bravo za crtico. Tudi meni je prvi test pokazal zeloooo rahlo crtico. In ker mi ni dalo miru sem sla v lekarno po digitalni ClearBlue... tam pa je bil odlocen + pa se tedne ti zraven pokaze. Ker nimam nekih nosecniskih znakov in je moj pregled se dalec sem v drogeriji kupila se paket dveh listicev od First Sign in mi je v trenutku pokazal dve crtici. 😁 nekaj se pa ze mora dogajat 😁 lep dan punce 😊


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?