|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 14:13:55   
Kaja24
Heey punce :) Seveda tukaj še ena presrečna nosečka polna upanja. Rok imam 23.5
Imam sindrom policističnih jajčnikov zato mi je ginekologinja že pri prvem pregledu pri 16 letih povedala, da bom imela težave z zanostivijo. Pred dobrima 2 letoma sva se s partnerjem odločila, da poiskusiva in se ni nič prijelo. V maju letos sva se z ginekologinjo odločili, da probam s tabelatami klomifen, da bom sploh imela ovulacijo ker se sploh ni nič dogajalo tam notri. Avgusta na pregledu se je pokazal 1 fulikul in ne morem verjeti, da je biu ta eden dovolj, da imam sedaj majhno bitjece v trebuščku. Res se mi zdi, da je najin mali čudež. Prvi pregled sem že imela in sem videla bitje srčka. Naslednji pregled imam ponovno čez 3 tedne. Ginekologinja mi je predpisala bolniško ker se ji omenila moje slabosti in da delam v trgovini. Sicer se mi meša doma od dolgčasa in slabosti ampak je vse vredno. Poleg slabosti me matrata še utrujenost in neprestana lakota pač neverjetno skos bi jedla pa čeprau mi je slabo.
No malo sem se razpisala hehe. Želim vam vsem nosečkam prelepo srečno nosečnost :)

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 14:21:24   
Kaja24
Jooj tudi jaz bi samo jedla pa čeprau mi je skos slabo. Res smotan občutek. Mi pa je ginekologija rekla naj pazim da se ne bom zredila hehe

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 15:31:24   
vrtnica00

Sara iskrene čestitke, to je pa res lepo presenečenje 💞 kako to da si na bolniški? 
IZVIRNO SPOROČILO: Sara454

Pozdravljene! Sem mamica skoraj leto stare punčke🥰 moja punca je bila spočeta po IVF❤️ sedaj 1teden predno bi mogla v službo sem zagledala magičen in čaroben ➕ jutri imam prvi pregled rok naj bi bil okoli 17.5. še zdej nism dojela! Veselje je nepopisno! Sem doma na bolniški in če bo vse po sreči bom doma vse skupaj 4leta!!🙈 Razlika med prvo in drugo nosečnostjo je ta da v prvi sem iskala znake nosecnosti, sedaj sem jih pa "spregledala" in prepisovala vsem drugim stvarem samo nosečnosti ne!! In evo mene tukaj v Majčicah!💝 Vsem vam zelim mirno in lepo nosečnost!!🐞





(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 15:33:32   
vrtnica00

Čestitke za plusek. Jaz sem imela rjav izcedek v prvi nosečnosti. Ginekologinja je samo rekla, da če bi sveža kri, potem se prit pokazat. Drugače pa počitek in ne dvigovati težkih stvari. To nosečnost sem pa imela rjav izcedek preden sem naredila test. Sem bila prepričana, da je prišla M. Pa prejšnji teden sem imela en večer čist rahlo roža izcedek. 
IZVIRNO SPOROČILO: Doridora

Punce zdravo

Vceraj sem naredila se en test CB in ta je pokazal + ☺ veesela zelooo. Ker listni testerji so mi kazali res rahlo crtico in nisem ravno zaupala. Pa ceprav mi je 8dni zamujala M. Danes pa sem dobila rjav izcedek. Zaenkrat ga ni veliko, ampak... ne bi rada delala panike, pa me zanima, se je kateri zgodilo podobno in je bilo vse ok? Aja, po izračunih pa je pdp 29.5.2020. 



(odgovor članu Doridora)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 15:37:17   
vrtnica00

Čestitke za mali čudež 💞Sploh ne govori. Jaz bi samo jedla in jedla in jedlaSe moram prav zadrževati. Ker hrana omili malo slabost, ko neham jest, mi je pa spet slabo 🙄Boljše da si doma kot da delaš s temi slabostmi. Tako se vsej doma spocijes, ko potrebuješ mir... 
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja24

Heey punce :) Seveda tukaj še ena presrečna nosečka polna upanja. Rok imam 23.5
Imam sindrom policističnih jajčnikov zato mi je ginekologinja že pri prvem pregledu pri 16 letih povedala, da bom imela težave z zanostivijo. Pred dobrima 2 letoma sva se s partnerjem odločila, da poiskusiva in se ni nič prijelo. V maju letos sva se z ginekologinjo odločili, da probam s tabelatami klomifen, da bom sploh imela ovulacijo ker se sploh ni nič dogajalo tam notri. Avgusta na pregledu se je pokazal 1 fulikul in ne morem verjeti, da je biu ta eden dovolj, da imam sedaj majhno bitjece v trebuščku. Res se mi zdi, da je najin mali čudež. Prvi pregled sem že imela in sem videla bitje srčka. Naslednji pregled imam ponovno čez 3 tedne. Ginekologinja mi je predpisala bolniško ker se ji omenila moje slabosti in da delam v trgovini. Sicer se mi meša doma od dolgčasa in slabosti ampak je vse vredno. Poleg slabosti me matrata še utrujenost in neprestana lakota pač neverjetno skos bi jedla pa čeprau mi je slabo.
No malo sem se razpisala hehe. Želim vam vsem nosečkam prelepo srečno nosečnost :)



(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 17:30:26   
aleps 5
Jeeeeeejjjj... vedno vec nas je... cestitke vsem novim pluskom 😁 pa cimmanj nosecniskih tegob...jest na trenutke sploh ne verjamem da sem noseca. Upam da mi drug tedn G potrdi... testi sicer kazejo ampak sej so mi nazadnje tud pa so bile samo ciste, ki so oddajale nosecniski hormon... od vseh nosecniskih tezav sem samo nappihnjena pa vcasih me dol mal spika to je pa to... drzim pestke 😁


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 17:35:40   
Poppy12
Čestitke vsem trem novim majčicam :)

Zadnje čase se mi zdi da so mi oblačila pretesna - sploh hlače. Ali ste ve še vedno v prednosečniških oblačiih ali že posegate po čem bolj udobnem? Meni je samo zoprno zaradi službe, ker ne morem hodit v legicah in ostalih udobnih oblačilih. Poleg tega imam občutek krivde, da je malo bitjece v meni utesnjeno. Komaj čakam 12. teden da povem v službi, potem pa kupim hlače z elastičnim pasom :)

Danes sem imela v službi že prvo vprašanje če sem noseča. Sem bolj suha in brez bokov, tako da se mi je trebušček pozna že nekaj let, ampak danes me je pa kar malo presenetilo, ko sem to slišala user posted image

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 17:41:18   
vrtnica00
Hehe poppy in kaj si rekla? Samo malo se zredila hehe

Ja jaz imam nosečniške pajkice, ker so noro udobne. Drugače nosim se ene navadne kavbojke, ker so ekstra raztegljive in pripravljene imam nosecniske hlače. Če me samo malo stisne, me že trebuh boli. Ni vredno. Tako da počasi dajem sproti hlače stran in vse zgornje dele, ki niso raztegljivi

(odgovor članu Poppy12)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 18:41:20   
Poppy12
Rekla sem da sem se fino najedla user posted image user posted image

Se mi je zdelo da malo pretiravam, ker že o tem razmišljam, ampak bom šla jutri malo pogledat za bolj komot hlače. Se strinjam, da ni vredno

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 18:50:55   
aleps 5
Punce v Lidlu imajo od vceraj nosecniske kavbojke. Mislm da so 13 ali 14€. Dons mi ne bo ratal tja pridt jutri grem pa pogledat ce bo se kaj ostalo. 😁 aja pa pizamce majo tud sam zame ne pridejo v postev. 😁


(odgovor članu Poppy12)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 18:59:34   
vrtnica00
Zakaj zate ne pridejo v upoštev?

Jaz imam njihove kavbojke, pižamo in pajkice. Poceni in udobno 😎

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 19:00:49   
Poppy12
Hvala Aleps, bom šla pogledat :) Sploh še ne poznam detinacij za nosečniška oblačila. Sedaj gledam na h&m spletni strani, pa imajo zelo luštne kose

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 19:02:21   
vrtnica00
Drugače so nosečniške stvari ful drage. Jaz sem dajala za kavbojke čez 40eur. Dobro da se da dobit zdeh poceni. Se mi zdi, da sem vidla tudi v letaku od od mane ali lecreca tudi po eno 13eur. Samo ne spomnim se več kater je bil 


(odgovor članu Poppy12)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 19:07:44   
aleps 5
Lidl ma men osebno res top cujne. Pa se to je fajn k ti ni treba tam probavat. Kupis, neses domov, probas... ce ni uredu neses nazaj in brez vprasanja dnar vrnejo 😁


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 21:32:34   
Mala vila
Jaz sem že prešaltala na nosečniške kavbojke, imam jih iz h&ma. To je najbolj udobna stvar na svetu 😁 sicer stare kavkojke še nosim ampak jih ne smem zapet, ker me preveč stisnejo in mi je takoj slabo. V službi sem pa hvala bogu ves čas v pajkicah 🙂 Mi pa postajajo majice počasi prekratke. A katera ve kje bi se dalo dobit kakšne daljše oprijete majice?

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 21:57:42   
vrtnica00
Jaz si pač kupim številko večjo bombažnih raztegljivih. 


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 22:12:24   
Sara454
Vrtnica00, na bolniški sem bila ze v prvi N zaradi višjega pritiska (ga imam že od prej) sedaj po porodu me je pa šcitnica shecala in sem na tabletih tako da že zaradi mojega počutja nebi mogla delat.


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 8:17:06   
vrtnica00
Pa so ti sprozali porod zaradi pritiska? 


(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 8:21:56   
Sara454
Vrtnica00 ja. Vodena sem bila v apn ambulanti, skos pod kontrolo. Sprozil so mi 1teden pred pdp s tabletkam dobila 4tabletke (2 na dan) potem pa umetni popadki😊


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 8:22:55   
Tanja91
Mala vila a si že slišala utrip? Koliko sem jaz brala, bi naj Angel Sound prišel v poštev komaj okoli 20.tedna?! 🤔


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 8:51:54   
vrtnica00
Potem isto kot pri meni. 4 tabletke in zaprta se vedno kot da sem zabetonirana. Umetni. Nič od nič. Na koncu se končalo s cr, ker je otroku srčni utrip padal. So ga ozivljali, kar sem seznala na odpustnici. Tako sem bila jezna. Celo nosečnost v apn pod nadzorom. In potem bi lahko izgubila otroka, ker so forsirali in niso hoteli prej delat cr. Pa še to sem se morala z njimi kregat, da je nekaj narobe.

Zdej pa tudi čakam še en UZ in napotnica za apn. Pri internistki sem pa že bila. 

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 8:54:39   
vrtnica00
Aja danes si že imela pregled? Vidla srčka 💞


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 9:42:36   
Mala vila
Tanja, ne vem 🤷‍♀️
Na ekranu je bil izpisan utrip 168, slišala sem pa pomoje svoje srce in neko šumenje v ozadju. Itak je še zgodaj in nisem niti pričakivala, da se bo karkoli slišalo, me je že utrip presenetil, ko se je izpisal. Našla sem ga pa res za par sekund, potem pa je izginil, je bilo samo še malo šumenja 😊

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 11:41:31   
Sara454
Jst pa nisem imela pregleda. So me včeraj zvečer klical da je G zbolela in so mi prestavil na 8.10😔 pa tooook sem se veselila. Prejsni porod pri meni je pa vse ok potekal samo traaajal je sm mela cel dan porodno zase hahah😂 nekje ob 9ih sem prišla v porodno okoli 2h so se zaceli popadki, potem so mi priporočal epiduralno ker so videl da bo trajal in so me rabil "spočito" ker se nisem odpirala ob 4ih dobila epiduralno 20.21 rodila😀 moja izkusja je na srečo super tudi hitro je minilo čeprov sem zamenjala 3smene hhaha v sobo so me dali šele okoli 1ih ponoči😀 


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Majčice 2020
2.10.2019 15:24:29   
aleps 5
O Sara potem bove pa skupaj cakale na pregled. Jest ga mam hvala bogu prec ob 8ih zjutraj... pa ti?


(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?