|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 11:33:38   
vrtnica00
Aleps kaj si ti delala sredi noči pokonci 😀


(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 13:39:34   
aleps 5
Hahaha joj sploh ne sprasuj 🤣 ucer sm zaspala ob 5h popoldne in se do sred noci naspala  🤣🤣🤣 vem vem... trapa 🤣🤣🤣🤦‍♀️


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 14:32:32   
Mala vila
Oooo... vedno več nas je 😁😁😁
Čestitke za črtico, verjetno bo samo še močnejša. Moja prva je bila taka, da se je videla samo pod določenim kotom na svetlobi. Čez 2 dni pa že čisto taprava 😊

Kako pa vaši partnerji sprejemajo vse skupaj? Moj pravi, da pretiravam in paničarim, istočasno pa mi danes ni pustil, da nesem vrečko s puloverjem 😂

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 14:35:54   
aleps 5
Moj pomoje na trenutke sploh ne ve kaj bi... dva dni se tud premaknt ne smem pol dva dni kot da ni nc... ne vem... pomoje ne dojema... 8ega imam sele pregled... pol ko bo pa slikco vidu pa pomoje na wc ne bom smela sama 🤣🤣🤣


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 15:55:29   
diana 28
Moj pravi, da bo zaradi moje tečnobe odprl Majčke 2020, da si bodo lahko malo pojamrali kaj morajo prenasat 😄😄😄...pa to ze nekaj casa pravi. In sem mu rekla, da bi bil verjetno prvi primer...
Ma ga kar razumem...zadnje dni sem nenormalno utrujena...komaj zivim pa bi tolikooo stvari rada naredila. Vsako popoldne moram malo zaspati, da vsaj malo lahlo funkcioniram. Pritisk sem izmerila 107/47...😥...komi se premikam....
Danes sva sla na soncek na sprehod 5 km in sem komaj prehodila. Pa se nekaj malega cipsa sem pojedla in sem imela take bolecine v telodcu, da sem mislila it kar na urgenco. Sedaj se je malo popravilo po 1 uri pocitka...moj pa mora kuhat 😅.. je pa zelo vesel in me res mora prenasat na veliko ....res sem tecna zaradi slabega pocutja....

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 17:03:44   
Tanja91
Diana saj veš, malo morajo oni tudi pojamrat😉 Moj je drugače tudi ful pridn, mi pomaga, celo gospodinjstvo je prevzel sedaj, ko mi je tako slabo. Sem vesela, da je takšen kot je😊...Bi pa bilo zanimivo brati njihov forum🤣 Jaz samo upam, da mi slabosti minejo do 12.tedna in bom potem ona prava nosečnica, ki sije in je polna energije😉


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 17:10:26   
Titans
Haha, face so, sem prepoznala tut svojega partnerja v marsikateri vaši zgodbi. Mislim, da ideja za Majčki 2020 sploh ne bi bila slaba. Se bojim, kaj vse bi moj povedal😂 Sicer se imam za nosečko, ki je zelo malo spremenila svoje življenje zaradi nosečnosti. Več ali manj živim enako. Imam pa to srečo, da se mi moj samo smeji, ob ekstremnih nihanjih razpoloženja😉 Pa tudi sicer je zelo skrben. Drugače je pa navdušen nad mojim povečanim dekoltejem, jaz pa čist brez libida😶

Čestitke za nove pluske. Kako veliko nas je že!💪

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 17:46:52   
Tanja91
Hjoj ja dekolteee😂 Moj je tudi, kot mali otrok, ko dobi novo igračko, poleg mojega novega dekolteja. Nisem pričakovala, da se to že tak hitro začne spreminjat. Ali ste tudi ostale že kaj dobile "balone"? 😅 


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 19:07:59   
diana 28
Uh.....moj libido se je tudi nekam zakopal....prav grozno je to 😅...sploh...niti malo ga ni zadnje case....
Glede dekolteja pa...🤔...jaz imam ze tako precej obilen dekolte in ce sem iskrena bi ga kar malo potalala, ce bi se dalo 😅...pa to resno mislim. Sedaj se je se malo bolj zapolnil ampak moj se bolj heca na ta racun..po moje me pomalem razume, da jih ni fajn nosit naokrog 😄...iskreno povedano bi si zelela imeti manjsi dekolte.

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 19:37:50   
Mala vila
Jaz sem že 2 tedna nazaj zamenjala B košarico za C. Je pa za to mojemu bolj kot ne vseeno. Je pa vesel, ker moji hormoni so libido dvignili. Edino na začetku je oba skrbelo, pa sva bila zelo previdna, zdaj sva pa ugotovila, da je ok in se imava fino ☺☺

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 20:14:48   
Tanja91
Kako zanimivo, kako res vsaka doživlja  drugače. Moj libido se je tudi skril, moj me sicer vseeno uspe premaknit v ta pravo smer😅 Ampak iz moje strani pobuda, tega pa trenutno ni na seznamu želja🤷‍♀️ Kot sem že rekla, jaz verjamem, da pa se bo to vse obrnilo v 12.tednu in bo takrat postala tista "ta prava" nosečnosti, apeliram predvsem na moje🤮


Drugače pa me zanima iz katerih koncev smo se kaj našle? Jaz sem iz Maribora, pa ve?☺️ Morda se bomo srečevale kdaj v živo😉 🤗

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 20:50:44   
diana 28
Tanja, pa te tudi zelodec kaj boli ob slabostih. Mene danes cel dan boli zelodec in imam prav napihnjen trebuh...me te malo skrbi. Ne vem ali je normalno ...cudi me, ker bruham ne. Upam tudi jaz, da te tegobice minejo v 12 tednu.
Jaz sem drugace iz S Primorske...😊

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 21:26:50   
aleps 5
Okolica lj... tocno lokacijo pa po pregledu povem 😁

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 22:15:21   
Mala vila
Diana mene že ves čas boli želodec. Moj čisto prvi znak je bila bolečina v želodcu, sem bila takrat prepričana, da sem kaj čudnega pojedla. In od začetka me ves čas boli malo višje pa malo nižje pa me napihne pa mi prebava nagaja.... sem se že navadla na to 🙂

Jaz sem iz Ljubljane

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Majčice 2020
29.9.2019 22:28:55   
diana 28
Hvala Mala vila.....nisem si mislila, da lahko tako boli. Razen, ko sem imela kaksno '''' zastrupitev'''' me nikoli ni tako matral zelodec. Zgleda, da se bo treba privadit. 
Najhuje je, ker ko stojim me bolj boli in potem vecino casa danes prelezavam. Nekaj se mucim likat ampak traja ze par ur...malo sem vertikalno in veliko horizontalno...😔

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Majčice 2020
30.9.2019 8:34:12   
Anonimen
Ojla majcice no pa se vam še jaz pridružim ☺️ po moji izračunih imam pdp 30.5. Prvi pregled še čakam, ker pa to ne bo moj prvi otrok imam hvalabogu dovolj zaposlitve da še nekako premaguje slabost 💪 upam da tako tudi ostane 


(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Majčice 2020
30.9.2019 9:22:01   
Michonne RR
Pozdravljene drage Majčice 2020user posted image

Izrekamo vam prijetno dobrodošlico na forumu Ringaraja.net user posted image

Iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega članauser posted image

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Majčice 2020
30.9.2019 15:21:54   
vrtnica00
Jaz sem tako utrujena. Cel vikend bi samo spala. Danes me začel trebuh spodaj bolet se očitno maternica razteza. Sem morala kr prelezat, ker je fajn bolelo. Da ne govorim kako me na čase v prsih kot da me nekdo z noži not reže 🙄


(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Majčice 2020
30.9.2019 17:49:08   
aleps 5
O tudi mene danes... a je ksn posebn dan? 🤣 komi zgurala siht pa se stojim skoz... morm to na pregledu povedat da vidm ce mi bo kej bolniske dala 🤣


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Majčice 2020
30.9.2019 22:27:25   
Mala vila
Mene moja služba na trenutke kar ubija. Trenutno res pogrešam dolgočasno delo v pisarni. 🙄🙄 polovico dneva sem danes presanjarila, kako bi doma ležala na kavču 😂
Definitivno je nekaj danes v zraku, mene spodaj vse boli. Se moram prav usest na trenutke. 😬😵 pa ful mi je slabo že 2 dni 🤢🤢

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Majčice 2020
30.9.2019 23:18:52   
diana 28
Danes je bil zgleda res cuden dan za vse....tudi meni je bila prav muka v sluzbi....in nikamor se ni premaknilo....sem komaj zdrzala 😨...pa se 10 ur in pol sem morala bit tam....me je prav glava bolela...v glavnem mucen dan. Ma so nasplosno vsi jamrali tako, da je bilo nekaj v zraku. Moja sestra je rekla, da je vsake pol ure gledala na uro kdaj bo 16:00, da gre.....
Upajmo, da bo v nadlesnjih dneh kaj bolje. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 8:10:13   
Sara454
Pozdravljene! Sem mamica skoraj leto stare punčke🥰 moja punca je bila spočeta po IVF❤️ sedaj 1teden predno bi mogla v službo sem zagledala magičen in čaroben ➕ jutri imam prvi pregled rok naj bi bil okoli 17.5. še zdej nism dojela! Veselje je nepopisno! Sem doma na bolniški in če bo vse po sreči bom doma vse skupaj 4leta!!🙈 Razlika med prvo in drugo nosečnostjo je ta da v prvi sem iskala znake nosecnosti, sedaj sem jih pa "spregledala" in prepisovala vsem drugim stvarem samo nosečnosti ne!! In evo mene tukaj v Majčicah!💝 Vsem vam zelim mirno in lepo nosečnost!!🐞


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 10:37:09   
aleps 5
Sara dobrodosla in cestitke za plusek ❤


(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 10:45:43   
Mala vila
Oooo... čestitke ❤

Jaz sem danes dobila angel sounds in sem ga seveda takoj sprobala. Za par sekund sem uspela najt utrip, potem pa se je beba očitno skrila in sem slišala samo še sebe ☺ A ima katera izkušnje, kdaj se ga bolj konkretno sliši in ga ni treba toliko iskat? 

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Majčice 2020
1.10.2019 11:10:16   
Doridora
Punce zdravo

Vceraj sem naredila se en test CB in ta je pokazal + ☺ veesela zelooo. Ker listni testerji so mi kazali res rahlo crtico in nisem ravno zaupala. Pa ceprav mi je 8dni zamujala M. Danes pa sem dobila rjav izcedek. Zaenkrat ga ni veliko, ampak... ne bi rada delala panike, pa me zanima, se je kateri zgodilo podobno in je bilo vse ok? Aja, po izračunih pa je pdp 29.5.2020. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?