|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
5.10.2019 8:35:17   
aleps 5
Ne mors ce mors delat 🤣🤦‍♀️


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 10:25:01   
Mala vila
Punceeee 😊 kako kaj vaši trebuščki? A že nestrpno čakate na preglede?
Danes sem bila v Hoferju, imajo še ful nosečniških pajkic, če katera rabi. Imajo sive, modre in črne, pa ful so fajn za nosit. Jaz si bom šla sigurno še kakšne iskat 😁

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 13:25:05   
Titans
Ja, jaz ga imam jutri. Prvega uradnega, sicer pa drugi UZ. Sem pa staršem že povedala, ker nisem mogla več čakat😊 zdej pa res mora bit vse ok! Jaz sem si ravno kupila dve majčki, dve št. večji kot običajno. Nočem imet nič oprijetega😀 kakšne pa so te majčke iz Hoferja, dolgi ali kratki rokav? A to je kar med oblačili ali je kak poseben oddelek?

Upam da ste vse dobro in da slabosti počasi pojenjajo in se vrača energija!

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 13:38:38   
aleps 5
Zdravo. Ooo jaz odstevam ure do pregleda ki ga imam jutri. Komaj cakam. Ja tele hoferjeve pajkice so res top. K skoz bi jih mela gor 🤣


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 19:00:23   
diana 28
Jaz pa sem danes imela koncno pregled....sicer je bilo prav smotano, ker sem bila tam 4 ure in pol in se mi je ze malo mesalo od cakanja ampak sem vsaj videla, da je pikica lepo zrasla na 2,06 cm 🥰...in srcek bije in slikco smo dobili novo. So mi pa vzeli kar nekaj krvi in vodo in sedaj imam pregled 4.11. ...med tem pa moram na nuhalno. Se moram kar hitro narocit. A veste morda kako je v Postojni oz. kam je dobro it na nuhalno? Jutri bi se morala nujno narocit tudi na teste nipt, ki mi jih je svetovala glede na mojo statost 🙈
Upam, da najdem kaj prostega za ta termin, ko bom nekje v 12 tednu.
Drugace pa sem se poredila za 0,7 kg...in zacele so me muciti mravljinci po nogah. Na obeh nogah oz. od pasu navzdol imam mravljince. Podobno kot, ko ti dajo v zob protibolecinsko in zacne mravljincit. Ko sem omenila zdravnici je rekla samo, da ne ve kaj bi lahko bilo 😥..mene pa kar malo skrbi. 
Drzim pesti, da bodo tudi vasi pregledi pozitivni😊

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 19:29:59   
Lunica00
Diana28 a to mislis nifty test?Koliko pa si stara, ce ni skrivnost, da ti je to svetovala?

Jaz sem se za nuhalno prijavila kar v porodnisnico Lj, ker sem dobila napotnico, ker sem ravno v letih ko je to zastonj.Drugace bi sla pa v Dravlje.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 19:56:07   
diana 28
Nifty ja...to je v bistvu NIPT test, ki ga izvajajo razlicni laboratoriji..nifty, panorama....zdaj sem vsa zmedena, ker ne vem na katerega it. Ali na tistega za 390€ ali 590 €...gledam razlike in ne vem ali bi sla prav na tega hudega....
Sem pa pravkar dopolnila 38 let...🙈....samo se zmeraj mislim, da leta ne tako hudo vplivajo kot sama genetika. Ne vem no...samo moje mnenje 🤔..zna pa bit, da imajo prav...
A nuhalna v Dravljah je v redu? Pa imajo guzvo verjetno? 

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 20:12:28   
diana 28
A to je zdravstveni center Dravlje? 🤔

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 21:13:33   
Lunica00
Ja Zdravstveni center Dravlje.Ena punca tukaj jih je pohvalila.Jaz jih poznam, ker sem bila pri njih na umetni oploditvi in bi se zato odlocila pri njih.Sem pa prejsnji teden klicala in so mi rekli, da je dovolj ce se narocis en teden prej.Morda je bolje ce se vseeno malo prej, ker pri njih je tako da en teden prej prides dat kri za dvojni hormonski test in potem vse rezultate izves na enkrat. V porodnisnici pa das kri isti dan kot imas nuhalno in potem ti rezultate z dvojnim hormonskim testom posljejo po posti oz. te poklicejo ce kaj ni ok.V Dravljah delajo tudi nifty teste. Jaz sem se odlocila, da bom o nifty-ju razmisljala ce se bo kaj na nuhalni pokazalo.Sem pa stara 36.To je tvoja prva nosecnost?

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Majčice 2020
7.10.2019 21:39:52   
diana 28
Hvala lunica za izčrpen odgovor. Mi veliko pomeni ob vsej tej moji zmedi....To je res fajn, da lahko kri das prej in dobis istocasno rezultate z UZ. 
Mene je malo prestrasila s tem dodatnim (nifty) testom. V bistvu mi ga je kar priporocila. Katerega pa bi ti sla v kolikor gres, standard ali plus? Jaz primerjam ta dva in se necmorem odlocit 🤦‍♀️
To je drugace moja druga nosecnost. Pred enim letom sem imela v 10 tednu UZ in plodku ni bil srcek tako, da sem potem morala na ciscenje. 

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 7:27:14   
vrtnica00
Diana mravljince imam tudi jaz po nogi. Nekaj časa sem imela tudi na roki. Posledica so vklescenega/poskodovanega/nadrazenega živca, hernije. Meni so se najprej začeli mravljinci potem pa hude bolečine. Upam, da je pri tebi kak drug razlog in da bo hitro minilo. Najboljše da greš k zdravniku. Da te pošlje, ko boš čez 3 mesece, da naredis MR hrbtenice. Pa kakšna fizioterapija.



(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 9:17:04   
aleps 5
O punce moje. Vidla sm 0,93cm popolne srece in utrip srcka ❤ jest sm cist fertik. Skakala bi do neba pa nazaj pa ne smem. Imam zraven se hematom in sem na bolniski do naslednjega pregleda ki ga imam 5.11 😁


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 9:42:55   
NajaRaja
Punce, tudi jaz sem ravnokar imela pregled 🙂 Pri meni je pikica velika 27mm in premika rokice in nogice! Imam ze datum za nifty in nuhalno, cez dobra dva tedna. Sem pa dobila izvide za toxoplazmozo, sem se kar ustrasila ker je gor pisalo pozitivna...pa je rekel ginekolog da je to za protitelesa in da sem verjetno to bolezen ze prebolela. Kljub temu moram se enkrat dati kri, da se nekaj preverijo (🤨)... hjooj upam da je vse ok 😕 

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 9:51:02   
Sara454
Ce toksoplazma pozitivna je fino ker naceloma se ni treba tok merkat pr hrani kot ce je negativna.jst sm najbrs se vedno negativna. Jst imam pregled ob 16ih joooj cist sm ze neucakana...bi sla ze kr zdej ke hahah😀


(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 10:42:21   
aleps 5
Sara cist te stekam... jest sm tud komej docakala... ampak sej bo.. bos vidla 😁 se par urc pa si zmagala 😁 mene je tud mal strah za tole tokso. Mam mucko od avgusta pa k nism vedla da sm noseca sm ji normalno wc pucala. Hvala bogu je muca samo notr in je manj moznosti sam vseen. Komej cakam da me bo dala testirat pa da vidimo. Upam da nism kej pobrala.


(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 14:31:42   
Mala vila
Oooo kaksne lepe novičke. Ful sem vesela za vse vaše pikice. Jaz odštevam do naslednjega četrtka, da končno vidim svojo 😍

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 14:43:26   
Kaja24
Jooj tudi jaz ze komaj cakam 16ga ko imam koncno ponovno pregled in posvetovalnico. Kako pa zgleda posvetovalnica? Zanima me ce se katero zaboli v spodnjem delu ko naprimer kihne ali pa se smeji?  Kako ste pa kaj s hrano? Ali se zelo zdravo prehranjujete? Meni je vec ali manj skos slabo in mi ne pase nic in potem se tisto kar mi zapase ni ravno nekaj zdrava hranljiva prehrana :(


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 14:54:46   
Titans
Jaz jem bolj nezdravo kot sem pred nosečnostjo😶 Zdaj bom počasi poskusila na bolj zdravo preklopiti, ko bo ta stresno prvo trimesečje mimo. Sem pa tudi že naročena na nuhalno čez 2 tedna! Kako hitro gre...

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 14:59:28   
Kaja24
No jaz ravno tako. V katerem tednu pa boste ko boste imele nohalno?  To pocakas da ti ginekologinja rece da se lahko prijavis ali se kar same ze? Prva nosecnost in sem se vsa nevedna hehe 😁


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 15:01:36   
Mala vila
Moja hrana je čist katastrofa. Sploh mi nič ne paše pa ves čas bi nekaj jedla. Pa kile so mi kar poskočile. Zdaj razmišljam, da je to verjetno od tega, da sem iz 6 treningov na teden in na splošno ful aktivnega življenja čez noč preklopila na veliko spanja in počivanja in zelo zmanjšala aktivnost. Jem pa skoraj isto, če ne še slabše. Me je kar strah pregleda, ker vem da bom kregana.... 😳😳

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 15:31:35   
NajaRaja
Kaja jaz imam isti problem, ko kihnem me fejst zašpika. Zadnjič sem ležala na hrbtu in kihnila, pa me je tako zabolelo da sem mislila da mi bo maternico iztrgalo user posted image Pa itak, zbolela sem, sem cel vikend preležala z vročino :S Kaj lahko sploh vzameš ko te muči prehlad/gripa? Na vseh zdravilih, ki sem jih vzela v roke piše da niso priporočljiva za nosečnice...user posted image

Aja, pa a še kateri tako pašejo gumi bomboni, haribo varianta? :D Lahko bi pojedla tone kislih glist, kokakol in podobnih neumnosti user posted image user posted image


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 16:19:32   
Kaja24
Najaraja sedaj ko si omenila bombone so mi res zapasali haha. Drugace sem na forumih zasledila, da se lahko vzame lekadol. Jaz sem enega ravno v nedeljo ker me je glava tako bolela. Nalgesin je pa prepovedan.


(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 16:19:34   
vrtnica00

Mene fuuuul zaboli, ko kihnem. Prav taka pekoča bolečina, kot da bi me nekdo razrezal dol. Najraje bi se takrat zjokala. Baje je to zaradi mišic. 

IZVIRNO SPOROČILO: Kaja24

Jooj tudi jaz ze komaj cakam 16ga ko imam koncno ponovno pregled in posvetovalnico. Kako pa zgleda posvetovalnica? Zanima me ce se katero zaboli v spodnjem delu ko naprimer kihne ali pa se smeji?  Kako ste pa kaj s hrano? Ali se zelo zdravo prehranjujete? Meni je vec ali manj skos slabo in mi ne pase nic in potem se tisto kar mi zapase ni ravno nekaj zdrava hranljiva prehrana :(





(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 16:25:33   
vrtnica00

Kuk si se pa zredila? Pa sej boš potem spet bolj aktivna, ko prideš do energije. Sploh, če bi bila pred tem tako. Pa potem ne bodo več tako kile šle gor. Jaz sem se tudi zredila. Mah. 

IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Moja hrana je čist katastrofa. Sploh mi nič ne paše pa ves čas bi nekaj jedla. Pa kile so mi kar poskočile. Zdaj razmišljam, da je to verjetno od tega, da sem iz 6 treningov na teden in na splošno ful aktivnega življenja čez noč preklopila na veliko spanja in počivanja in zelo zmanjšala aktivnost. Jem pa skoraj isto, če ne še slabše. Me je kar strah pregleda, ker vem da bom kregana.... 😳😳



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Majčice 2020
8.10.2019 16:27:34   
vrtnica00

Samo lekadole lahko. Pa vprašaj v lekarni koliko mg na dan lahko.
IZVIRNO SPOROČILO: NajaRaja

Kaja jaz imam isti problem, ko kihnem me fejst zašpika. Zadnjič sem ležala na hrbtu in kihnila, pa me je tako zabolelo da sem mislila da mi bo maternico iztrgalo user posted image Pa itak, zbolela sem, sem cel vikend preležala z vročino :S Kaj lahko sploh vzameš ko te muči prehlad/gripa? Na vseh zdravilih, ki sem jih vzela v roke piše da niso priporočljiva za nosečnice...user posted image

Aja, pa a še kateri tako pašejo gumi bomboni, haribo varianta? :D Lahko bi pojedla tone kislih glist, kokakol in podobnih neumnosti user posted image user posted image





(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?