|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NE ODDAM
3.10.2005 20:10:48   
Timotej
Ne oddam svojega navadnega belega psa. oopa, psičke ,  maltežanke, ker je tak biser in taka pridnica, da je kar hudo. A še ima ktira takega psička?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NE ODDAM
3.10.2005 21:07:33   
Anonimen
Ja, jaz. Je ne oddam za nič na svetu.user posted image

(odgovor članu Timotej)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NE ODDAM
3.10.2005 21:08:35   
Anonimen
Aja, samo ni maltežanka, če si to mislila. Je višavska scrkljanka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NE ODDAM
4.10.2005 9:53:50   
Timotej
Splišni, jst bi tudi še fulmela višavskega terierčka. So mi taki luštkani,s tistim repkom, pa ušeski, da kr boli. Verjetno si bomo čez nekaj let umislili še enega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NE ODDAM
4.10.2005 19:42:03   
nejcko
Tudi jaz ne (od)dam za nič na svetu našega hiperaktivca. Sicer ni ne višavc ne maltežan, ampak koker španjel, je pa tudi bele barve, z  rjavimi ušesi in še nekaj rjavimi fleki.  

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NE ODDAM
4.10.2005 23:19:22   
Anonimen
Kljub vsem tezavam in nevzgojenosti in vsemu, kar pac spada zraven, nase podivjane scrkljane Lune ne dam, pa konc! user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NE ODDAM
5.10.2005 5:42:35   
anajmad
Naša Arica(yorshirski terier)jo ne oddam za nič na svetu.Imamo jo že 9 let in je scrklana 300 na uro.Sedaj trenutno mi greje noge pod računalnikom.Je taprava dama,pedenamo jo z samo najboljšim in zelo utrujenauser posted image .Največji podvig zanjo je skok iz kavča v njeno škatlo(košaro).Zelo pa rada hodi na sprehode,ko je lepo vreme,če je dež,je niti pod razno ne spraviš ven,še polula se expresno takrat.V glavnem,naša Ara je za nas družinski član,ki gre z nami vsepovsod,čeprav poslušam opazke,da je na baterije itd.,ampak nas to ne gane.
Jst pravim tako."Vsako tele ima svoje vesele"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NE ODDAM
6.10.2005 12:48:37   
Timotej
Hojla! Sem tolk vesela, da imate tako rade tele naše "ljubljenčke". Mi imamo na naslednji nakup psička favorite: višavski terier, yorkshirski terier, shit zu ali maltežan. Vsaj moji družini to naše puhasto belo drobno pasje bitje res polepša vsak dan. Moj user posted image  pravi, da je psička edina, ki ga je vesela ko pride domov res vsak dan ob vsaki uri. Tudi pri nas ji dajemo najboljšo hrano, nego , torej vse naj naj... Velikokrat razmišljam, kako so lahko srečne te naše živalice, koliko ljubezni, časa in pozornosti dobijo od nas, nekateri drugi psi v soseščini pa niso niti enkrat na mesec sprehojeni, da se o ravnaju z otroci sploh ne pogovarjamo.

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NE ODDAM
6.10.2005 14:30:32   
baguSka
Res je lepo brat še tale forum. Ker sama pač še nimam dojenčka, sem pa zato mamica štirinožnemu otročku, za katerga bi dala tud svoje življenje.

(odgovor članu Timotej)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NE ODDAM
6.10.2005 15:27:43   
PIKA
Tudi jaz ne oddam naše samojedke in našega labradorca, oba posvojena iz zavetišča.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NE ODDAM
6.10.2005 16:41:31   
*NaDy*
Tudi mi ne odamo naše mešanke, ki je podobna maltežanu samo da je sive barve.user posted image

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
8.10.2005 17:39:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *NaDy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?