|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pravilno neškodljivo čiščenje hladilnika
7.10.2005 9:01:00   
Anonimen
Hladilnik sprazneš,odtališ,če je potrebno.
Pripraviš si vročo vodo kateri dodaš kis in sodo bikarbono,čopiče in kremo(najbolše kar tisto za roke).
Z mehko gobico opereš notranjost hladilnika.Osušiš z mehko krpo.
Z čopičem očistiš vsa tesnila-gumo.Obvezno je potrebno vsake toliko časa tesnila namazat z kremo,za boljšo tesnitev.Saj vemo,da če ne tesni dobro,je poraba električne energije toliko večja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pravilno neškodljivo čiščenje hladilnika
7.10.2005 10:16:26   
Anonimen
Kot naročeno, ker se danes tega lotevam. Vedela sem za tesnila, da bi pa to uporabila...neeeeeeeeeeeeeeee.
Sedaj bom!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pravilno neškodljivo čiščenje hladilnika
7.10.2005 10:45:17   
cmokec
Jaz sem ga umila prejšnji teden, da imam vse pomito za odhod. Naredim pa tako, da najprej pomijem z detergentom za posodo, nato pa dvakrat zbrišem z krpo in vodo, ki ji dodam malo kisa. Nato še s suho prelikano cunjo in pustim še kako uro odprto, da se čisto posuši.

Tesnil pa še nisem mazala. Jih samo umijem. S čim se pa to namaže?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pravilno neškodljivo čiščenje hladilnika
7.10.2005 11:15:52   
Anonimen
Cmokec z kremo za roke.Vsako jutro poslušam gospodinske nasvete,pa sem danes zasledila tegale.Pravijo,da soda bikarbona in kis fajn razkužita površino hladilnika,

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pravilno neškodljivo čiščenje hladilnika
7.10.2005 11:57:31   
cmokec
Hvala.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?