|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.6.2010 20:50:07   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Meni je pa tako smešno ko vsi starši pravijo da saj otrok nič ne ve,saj spi user posted image user posted image Ja,to si vi mislite
Ja,mi spimo v sobi vsi skupaj,seksava pa povsod kjer se da user posted image
Mi na misel ne pride da bi seksala v isti sobi ki je otrok



ma dajte,ne pretiravat.....jaz vem da otrok spi,jo imam naštimano na uhouser posted image .....če nisem ziher,pač ne sexam....Kaj pa ima za slišat,če sem npr.lepo tiho?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.6.2010 20:53:27   
ledenaa
No sex mora biti tudi dober če moraš biti tiho in poslušat in gledat otroka če se slučajno zbuja user posted image
naj ne pretiravam-ne ni pretiravanje

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.6.2010 20:58:35   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

No sex mora biti tudi dober če moraš biti tiho in poslušat in gledat otroka če se slučajno zbuja user posted image
naj ne pretiravam-ne ni pretiravanje



se navadiš...sva hodila nekaj časa v dnevno ampak sem bila vedno živčna,če bo slućajno tavečja rišla slučajno v sobo.
In ja....tud če moraš bit tiho, gre...če je volja in želja se vse dauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.6.2010 21:03:35   
ledenaa
seveda da se vse da.Ni pa to to

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.6.2010 21:05:20   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

seveda da se vse da.Ni pa to to


ma..jaz sem zadovoljna tako,moj tudi.....ko pa bomo v večjem stanovanju,pa bo drugačeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
9.6.2010 22:16:34   
ronja
Vsak po svoje ptiček poje. Midva sva že oboje sprobala: dokler je bila dojenčica pri nama, je včasih tudi spala zraven, čeprav je meni tudi bolj všeč, če mi ni treba bit čisto pritajena... Če sem čisto iskrena, mi je seks najbolj všeč, če nobene sploh ni v stanovanju, da si lahko res čisto neobremenjen (s sosedi pač nisemuser posted image , saj jaz tudi njih slišim - no, zdaj bolj poredko, majo oboji dojenčkauser posted image ).

Je pa res, da je vse boljše kot pa nič -pa magari moraš povštre gristuser posted image . Je pa vsekakor bolj fajn, če sta vsaj v drugi sobi in sva bila oba vesela, ko sva dobila nazaj svojo spalnico. Čeprav še vedno ne moreš bit ravno glasen...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
10.6.2010 10:18:10   
koala
Najin sin spi pri naju v spalnici , v svoji postelji (drugače žal ne gre), seksanje v kuhinji odpade ker ima svak sobo v istem nadstropju in si resnično ne želim da naju prekine, tako da nama ostane samo kopalnica ali pa spalnica, zato večinoma izbereva slednjo ko mali zaspi, ker itak spi ko top, do približno 4-rih ko je zbudi, se poksrije z nanico in spi dalje.

ledenaa tudi tihi sek je lahko prav faj, sicer pa si nekega glasnega seksa v istem stanovanju vseeno ne moreš privoščiti (vsaj jaz tako mislim). Če pa si zaželiva takega pravega glasnega seksa, pa prosiva nekoga da pogleda malega ko zaspi in se greva malo peljat in si pač dava duška v avtu.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
15.6.2010 12:47:17   
Anonimen
Ha,ha,ha....jaz pa nimam teh težav...moža (!!!) in otroke pustim doma, mami pa gre žurat po svoje...takrat se pa hotelsko sobo rezervira za ceeeellll večer in se nadoknadi marsikaj izgubljenega med tednom user posted image user posted image  samo luksuz in razvajanje....

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
21.6.2010 19:56:14   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image  Torej, ženske. A so kakšne spremembe v vseh teh letih?!


Ja, mi smo kljub skupni postelji uspeli narediti še ta tretjega user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
24.6.2010 18:09:09   
ZARA
In to s tako brzino, skuštranka, da si v avtu rodila. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
24.6.2010 23:13:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ha,ha,ha....jaz pa nimam teh težav...moža (!!!) in otroke pustim doma, mami pa gre žurat po svoje...takrat se pa hotelsko sobo rezervira za ceeeellll večer in se nadoknadi marsikaj izgubljenega med tednom user posted image user posted image  samo luksuz in razvajanje....


Mi poveš kdaj bi šla žurat. Bom rezerviral hotelsko sobo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
5.7.2010 15:27:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ha,ha,ha....jaz pa nimam teh težav...moža (!!!) in otroke pustim doma, mami pa gre žurat po svoje...takrat se pa hotelsko sobo rezervira za ceeeellll večer in se nadoknadi marsikaj izgubljenega med tednom user posted image user posted image  samo luksuz in razvajanje....


Mi poveš kdaj bi šla žurat. Bom rezerviral hotelsko sobo.



Se bova težko uskladila, saj sva oba anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
5.7.2010 16:25:31   
Anonimen
A gonjenju se po ta novem reče razvajanjeuser posted image
haha,nekatere imamo tudi doma luskuz in razvajanje.Ne rabimo plačevati "luskuza " v pocenih sobah kot.... saj veš kdouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 8:03:42   
bimabo
midva spiva tudi skupaj z našim fantom(3leta) vendar zaspi v svoji postelji in potem enkrat ponoči ko se zbudi ga prineseva v najino posteljo.  ja odkar imava njega je potrebno tudi pri sexu pazit kje in kdaj

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 8:45:48   
ronja
Ja, mi smo kljub skupni postelji uspeli narediti še ta tretjega

Podpis, haha. Da ne rečem, kako sem razlagala prijateljicam, ko je bila Ronja dojenčica, da so dojenčki najboljše kontracepcijsko sredstvo - razlagala sem pa to že nosečauser posted image (sam vedla še nisem;).

sicer pa si nekega glasnega seksa v istem stanovanju vseeno ne moreš privoščiti

Na žalost res ne, ker se začnejo zbujat;).

koala, če se vrata odpirajo v kuhinjo, se lahko naslonita nanja, pa ne bo nihče not mogel;).

vendar zaspi v svoji postelji in potem enkrat ponoči ko se zbudi ga prineseva v najino posteljo

Pri nas pa ravno obratno: zaspijo dostikrat v najini postelji, pa jih potem znosiva v drugo sobo in potem dojenčka kasneje spet k sebi vzameva, taveliki pa itak sami pricapljata, če se zbudita ponoči. Zdaj je bolj misija, kako jih potem nazaj spravit:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 9:00:48   
skuštrana
Ojej, od kje ste pa to temo privlekle? user posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 9:09:05   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ojej, od kje ste pa to temo privlekle? user posted image




Nazadnje , ko si se tu oglasila , si imela eno lušno novicouser posted image . Kaj novega?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 9:18:45   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ojej, od kje ste pa to temo privlekle? user posted image




Nazadnje , ko si se tu oglasila , si imela eno lušno novicouser posted image . Kaj novega?


Nič novega. Sedaj nas je v postelji preveč in ne moreva več otrok delat. Pika. Amen.user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 10:25:04   
ronja
Nič novega. Sedaj nas je v postelji preveč in ne moreva več otrok delat. Pika. Amen.

Jaja, nič ne verjamem - si se zadnjič kar nekaj mehčala na uni temi za mame, ki mamo otroke domauser posted image - ko si vidla dojenčka od prijateljice... Če prideš kaj v Slo., se oglasi, da vidiš malega (ki sploh ni mali za svoje mesece...), pa si pečanauser posted image . Itak kot b moja mami rekla: "vsi otroci so sam od enkrat"user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 10:34:40   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Nič novega. Sedaj nas je v postelji preveč in ne moreva več otrok delat. Pika. Amen.

Jaja, nič ne verjamem - si se zadnjič kar nekaj mehčala na uni temi za mame, ki mamo otroke domauser posted image - ko si vidla dojenčka od prijateljice... Če prideš kaj v Slo., se oglasi, da vidiš malega (ki sploh ni mali za svoje mesece...), pa si pečanauser posted image . Itak kot b moja mami rekla: "vsi otroci so sam od enkrat"user posted image


Hm, sem vas hotela povabit naslednji teden, samo glede na to, da Uškin tata nekam dosti omenja Svita....vas ne bom.  Edino , če pridete in tarnate nad dojenčki. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 10:44:56   
ronja
haha, uškinamamauser posted image , tudi sosedje naju nekam sumničavo gledajo, kako se otroci širijo iz našega stanovanja še na njihova - ampak midva nič krivauser posted image . Sicer pa lahko tudi jamravauser posted image - lubi itak povsod ponuja, če kdo vzame kakega otroka, da jih mamo preveč (pol jih pa včeraj ni videl, ker je mel od zgodaj zjutraj do pozno zvečer teren, pa je najprej vse pocmolil, da sem ga kr grdo gledala - "če jih zbudiš, jih sam uspavaš nazaj!"user posted image ).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Če spite v družinski postelji, ...?
25.5.2012 10:49:15   
skuštrana
Ronja, jaz jih sedaj samo še gledam, tako da pridem user posted image Pa malo ga lahko ponosim ni panke, ampak ko se začne pa jokat ga dobiš pa nazajuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?