|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 10:03:34   
mala Zala
Punce, živjo!

Navodila za razpršilo proti vnetem grlu Angal S sem zavrgla, zdaj me pa zanima, če ga smemo uporabljati nosečnice. Če ima katera navodilo ali ve iz glave, bi prosila za pomoč.

Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 10:13:25   
rikica
Oj!Koliko jaz vem ga nosečnice NE smejo uporabljat.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 10:18:04   
Andra
V nosečnosti Angal S ni dovoljen za uporabo!!!!

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 10:27:34   
Anonimen
Jaz si ne upam jemati niti vitaminskih tbl., ne da bi vprašala G. Jaz ga sigurno ne bi jemala.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 10:32:51   
Teni_



Meni so tudi v lekarni rekli, da se ne sme jemat. Lp,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 10:38:21   
Eviii
kar jst vem, lahko papamo samo navadne lekadole (niti tistih z vitaminom c ne smemo). ne se igrat s tem, punce, da ne bo pol kaj narobe... moremo pač včasih malo potrpet bolečino. zamislite si, da so to samo predpriprave na porodne bolečine...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 11:26:01   
maks
Mislim, da ne. Preverjeno pa lahko jemuješ za grlo Isla Moos tablete.Upam, da sem prav napisala.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 11:39:09   
katjandraž
Oj!

Pojdi na medover.net, malo uporabi brskalnik, ker se spomnim, da je Pušenjak enkrat pisal ravno o Angalu. Ne spomnim se, če je govoril o tabletah ali razpršilu. Poskusi poiskat. Jaz sem v lekarni dobila Angal pastile, kjer piše, da dokazov o škodljivem delovanju ni. Sama sem vzela le par tablet, ko je bilo najhujše, drugače pa na Panthol tabletah piše, da je uporaba med nosečnostjo in dojenjem dovoljena. Upam, da sem ti kaj pomagala. Čimprej se pozdravi!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angal S za grlo in nosečnost
26.10.2005 14:55:27   
mala Zala
Punce, hvala! Tudi jaz sem zelo skeptična glede uporabe kakršnihkoli zdravil, tudi navadnega Lekadola. Čutim, da me čedalje bolj boli grlo in sem to vprašala zgolj preventivno, če bi bilo treba blažiti bolečine. Bomo poskušali po čimbolj naravni poti (limonce, čajček,...).

LP!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?