|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanska muha
29.10.2005 17:39:56   
Anonimen
Zanima me, ce imate izkusnje z spansko muho, ce je sploh kaj na tem *afrodiziaku*, pac ce mi lahko morebitni uporabniki/uporabnice podate vasa mnenja in izkusnje.

Hvala ze vnaprej! user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanska muha
29.10.2005 18:03:55   
Aleksandrin
Meni se ni nič dopadla, najprej sem jo cel dan lovila, pol jo pa nisem vedla kako pripravit in sem se odločila kar tako (živo) pojesti- nič kaj prijetna izkušnja.
Pa mislim, da mi ni nič pomagalo, doživela sem samo devet orgazmov v eni uri- kot ponavadi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanska muha
29.10.2005 19:51:06   
TARA in MAJ
O!! baje muhca dela šaleuser posted image

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanska muha
30.10.2005 8:22:20   
tanaja*
Aleksandrin, a to je prav živa muha al kako? sem mislila, da se samo tako reče kakšni tekočini al pa tabletiuser posted image user posted image user posted image . A pol prov živo muho poješuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanska muha
30.10.2005 9:10:14   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: TARA in MAJ

O!! baje muhca dela šaleuser posted image


A pol je to zimska muha???user posted image user posted image user posted image user posted image Ja pol jo bo pa res treba ujet, da ne bomo preveč za šale dnarja stran zmetal.user posted image user posted image

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanska muha
30.10.2005 9:27:16   
soncece24
Španska muha je kolikor jaz vem kokakola+aspirin, samo po lastnih izkušnjah je rum bolj učinkovit kot pa aspirin

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanska muha
1.11.2005 8:36:54   
Anonimen
Kombinacija ruma in aspirina?
Alkohola že na splošno ne prenašam ravno najbolje, v kombinaciji s tableti pa sem ga poskusila samo enkrat (ko me je bolela glava, sem vzela Aspirin, ko me je pa nehala, sem pa pozabila in sem popila pivo - pa me je "treščilo)...

In občutki niso bili niti najmanj podobni afrodiziaku...

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanska muha
2.11.2005 16:35:55   
Anonimen
No midva sva to cudo ( kot dodatek napitku v mali flaski, z okusom pina colade user posted image  ) namrec nabavila ob zadnjem obisku sex shopa, pravzaprav prvem skupnem obisku! user posted image

In je bil moj cel navdusen in je hotu ker prec sprobat zadevco, jaz sem pa bolj skeptik, pa sem rekla, dajma najprej malo online pogledat, kako je z spansko muho. Ugotovila sma, da je zadeva precej nevarna, ceprav po drugi strani mi pa ni jasno, kako lahko potem kaj takega sploh prodajajo. user posted image  

No vsaj masazno olje sma pravo izbrala!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanska muha
2.11.2005 16:37:46   
Anonimen
Btw opazam, da razsaja anonimniski virus na tem delu foruma, zelo tecno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanska muha
2.11.2005 18:56:02   
tijana
ko sva prvič kupila špansko muho ni nič delovalo. pa sva si mislila da pač kupiva drugo (drugo firmo), da ta pa bo. punce nič!!! čisto nič in še manj!!! ne deluje. če pa ima katera drugačne izkušnje pa prosim za ime te muhice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanska muha
2.11.2005 19:08:10   
soncece24
Kerensa, nisem mislila rum+aspirin, ampak rum namesto aspirina = rum + kokakola. Zdaj se pa itak dobi že neki zvarek, ki se mu reče španska muha.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanska muha
2.11.2005 21:24:17   
BigWhale
Spanska muha, je dejansko v resnici muha. To, da pa je afrodiziak je pa urbana legenda.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_fly_(insect)

V bistvu taksnih pravih afrodiziakov ni. Vsaj naravnih ne. Vse skupaj je placebo in je v vasih glavah. Sicer pa, the allmighty wikipedia...

http://en.wikipedia.org/wiki/Aphrodisiac



_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?