|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Grdi otroci"
2.11.2005 8:45:29   
puncica
Jaz bom pa takole rekla, vem da naša mala puncica ni ne vem kakšna lepotica in sem vidla dost punčk, ki so res luštne, ampak ni pa tudi grda ima lepe učke in se tako lepo posmejčka. Verjetno sem edina mamica ki se ji hčera ne zdi oh in sploh krasna in lepa ampak je pa moja in jo imam najrajši na svetu.

Sem pa tudi sama mnenja da so eni otroci lepši od drugih in če mi otrok ni všeč se tudi sama vzdržim komentarja, če pa mi nek fantek ali punčka ful pade v oči pa seveda da ga bom pohvalila ampak trenutno se pa nobenga tle na RR ne spomnem, ki bi mi bil ful všeč user posted image itak pa albume gledam vsake kvatre je pa ena punčka od kolegice res vizualno FULLLLL luštna, pa tako mirna deklica, ma vse na njenem obrazu je popolno res, takšnega luštnega otroka res še nisem videla. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Grdi otroci"
2.11.2005 9:02:36   
Anonimen
Seveda niso vsi otroci lepi, sam ne rečem, pa da so grdi. Ker tud za odraslega človeka ne rečem, da je grd, ampak raje da ni lep, oz. smotan.
Sej tud odrasli niso vsi enaki, eni so lepši od drugih. Polagam pa več pozornosti na to, če je otrok umit, lepo oblečen (pa ne mislim nujno znamk, temveč, da so čiste cunjice) in simpatičen. Kajti simpatičnost in lepota sta dva čisto različna pojma. Tudi pri odraslih!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Grdi otroci"
2.11.2005 9:19:42   
zoya_
Se čisto strinjam s polono2... lepo vzgojeni otroci so fletni... Frkljice pri 3 ali 5ih letih, ki so vse nekaj napedenane in oh in sploh lepe in mečejo nazaj lase kot kakšne najstnice...
Je lahko punčka še tako luštna, ampak to me pa enostavno odbija...

Tudi meni niso vsi dojenčki simpatični, niti otroci ali odrasli... kva bi pa blo, če bi si bili vsi simpatični... user posted image


_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Grdi otroci"
2.11.2005 9:58:08   
ninocka
Men so pa vecinoma dojencki do 3 - 4 mesca priblizno vsi si podobni in vsi enako lustni. Potem pa ko bolj zrastejo, pa ne vec. Eni bolj, drugi manj.
Do zdaj se mi je zgodilo, da sem vidla samo enega res nelepega dojencka - od kolegice sin je bil prav (nazalost) grd dojencek. Imel je velike izbuljene oci in odrasle poteze. Nic dojenckastega na njem. Ampak ker sem ga vidla vsak dan, se mi je pocasi prikupil in mi ni bil vec tok antipaticen kot na zacetku. Sem pa ugotovila, da nisem bila edina takega mnenja - tudi sestri in se trem ostalim kolegicam se je zdel isti kot meni.
Ko sem ga vidla zdaj, ko ima 1.5 let, je prav lusten mali mozakar user posted image . Nikol ne bi rekla, da ni bil lusten dojencek.

Pa itak da je moj najlepsi, to mu tud vsak dan 1000x povem! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Grdi otroci"
2.11.2005 10:06:35   
HuAnita
Zarči, to je tak šiiiiirok nos, kot ga imajo črnci. Sicer zna biti simpatičen, ampak pri beli rasi je malo hecen, ker je videti kot en krompir gor...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Grdi otroci"
2.11.2005 10:19:19   
CatJa
Kakorkoli že obrneš, so za "nelepoto" otrok krivi predvsem starši. Pa naj gre tu za videz ali obnašanje.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Grdi otroci"
2.11.2005 17:31:05   
urbancek
Grdih otrok ni, grdi smo mi, ki o tem razmišljamo

Lp

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?