|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmuckani pulovrji
14.11.2005 13:02:11   
Anonimen
pleteni puloverji sčasoma ratajo grdi in zmuckani. kako jih narediš spet nezmuckane. z roko dol pobirat te kosme je jealovo delo. v nekermanu sem pa zasledila da se da kupit nek rezalnik za te mucke. a ga kdo ima? a deluje?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmuckani pulovrji
14.11.2005 13:06:40   
April
Če je tanek pulover, ga jaz kar z navadno britvico pobrijem.user posted image  Pri velikih zankah se ga pa  ročno lotim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmuckani pulovrji
14.11.2005 13:07:54   
Anonimen
s čist navadno klinco? želetko?

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmuckani pulovrji
14.11.2005 13:08:04   
Anonimen
To pa tudi mene zanima. Še bolj pa tisto, če res deluje, da daš pulover v zmrzovalnik, pa se potem ne mucka. To sem že pred leti slišala, če se prav spomnim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmuckani pulovrji
14.11.2005 13:18:50   
April
Ja navadno, tisto ta pocen z enim rezilom. Ampak morajo bit zanke res majhne, da ti jih ne potegne. Deluje pauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmuckani pulovrji
15.11.2005 14:57:58   
andrejaz
Rezalnik za mucke res deluje. Samo ga zelo redko uporabljam, ker porabi dosti baterij, pa nekako se mi ne ljubi.

Ne vem pa kakšen je rezalnik v neckerman katalogu.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmuckani pulovrji
19.11.2005 19:46:13   
Alika
Jaz sem kupila rezalnik v Mercatorju v Črnučah za nekaj manj kot 900sit.Pa deluje.user posted image

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?