|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blatni madeži - help
17.11.2005 10:53:48   
karmy
no stvar je taka da sem dobila iz vrtca popolnoma umazane hlače od blata.. sploh ne vem kaj delajo tam...valjajo po blatu? user posted image

uglavnem tisti madeži so se tako zažrli notr v hlače da jih ne dobim ven... kakšen predlog?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blatni madeži - help
17.11.2005 11:06:10   
Anonimen
A s Persil gelom ne gredo ven? Potem naj pa kar bodo, kaj pa potem. Tibor ima tudi enega na kolenu zelo svetlih žametk, pa kaj. Sčasoma bo morda šel ven. Če hoče. Če ne, pa ne.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blatni madeži - help
17.11.2005 13:03:01   
amadeusa
tudi nam se je zgodilo isto, da je tamala prišla iz vrtca domov je imela hlače namesto roza kar sive od blata. pa sem jih nanazala s tekočni dr. beckmen (mislim da sem prav napisala) pustila take čez noč v košu za perilo naslednji dan dala prat in hlače so spet bile lepe roza, isto naredim z drugimi fleki samo namažem mekaj časa pustim, če so res trovratni madeži celo čez noč in perilo je ponovno tako kot mora bit. superuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blatni madeži - help
17.11.2005 19:39:24   
karmy
kje pa si to kupla?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu amadeusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blatni madeži - help
17.11.2005 23:05:24   
andrejaz
V lonec daj vodo in prašek. Ko bo zavrelo, daj notri hlače. Ko bodo madeži izginili, daš hlače ven iz lonca.

Jaz sem tako odstranila vsemogoče madeže.

Sem pa ta nasvet prebrala tukaj na RR, in res deluje.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blatni madeži - help
17.11.2005 23:11:53   
N _ B
Jest tud svetujem, da jih daj v lonec. Sam dam cune že kr takoj v hladno vodo s praškom, potem pa čisto počasi kuham. Ko zavre, jih vzamem ven in jih dam v stroj še enkrat preprat.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blatni madeži - help
29.11.2005 12:39:27   
tanja75
Jaz sem tudi probala tako očistit madež od jabolka pa ni šel dol.
Sem kuhala 10 min. Je premalo?
Lahko tudi volnene majce tako kuhamo?

lp



< Sporočilo je popravil tanja75 -- 29.11.2005 12:41:40 >

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blatni madeži - help
1.12.2005 22:26:03   
andrejaz
Mogoče poskušaj kuhati dlje časa. Še bolje pa bo če preden daš kuhaš madež namažeš z Vanish Oxi gelom in nato vržeš v vrel krop s praškom. Moraš pa imeti tudi zelo veliko praška v vodi.
Jaz sem skuhala tudi vse slinčke in odstranila vse madeže.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blatni madeži - help
2.12.2005 8:53:26   
asso
Volno bi jaz odsvetovala, da kuhate, ker pol ne vem, če boste lahko sploh novorojenčku oblekle (morda pa za kakšnega dojenčka - igračko).
Kuha se lahko le take stvari, ki se jih lahko tudi pere na več kot 60°C.
Jaz jih namočim par urc v Vanish-u.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blatni madeži - help
2.12.2005 9:41:34   
tanikaa
jaz tudi uporabljam venish, pa večino flekov spravim ven. ne pa vse, kot to reklamirajo.

amadeusa, pa kaj je ta dr. beckam boljši od veniša? pa kje se ga dobi?


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: blatni madeži - help
2.12.2005 17:51:05   
Anonimen
Prašek in voda na plošči rulaaaaaaaa.
Jaz vse spravim ven samo z kuhanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: blatni madeži - help
3.12.2005 2:36:51   
KODA
Jaz sem dr. beckman uporabila samo 1x in nikoli več.Hlače sem imela polite z črnim vinom.Kupim ga za črno vino.Držim se pravil in kaj sledi.Svetlo rjave hlače ,.so samo še za v smeti.Vso barvo hlač mi je razžrlo.
Uporabljam venish,za pranje večjih količin otroških cunj..

Mi je pa svakinja prinesla iz Nemčije čistilo za madeže Sil.
To je na bencinski osnovi,fleke pa dobim ven vse.Ful dobro čistilo.user posted image


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?