|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 11:30:58   
petka
Sem tole že enkrat spraševala, ampak sedaj je pa 100 %.

Sem iz Ljubljane, z mojim user posted image  se poročiva 17.12. v Preddvoru pri Kranju.
Sem na bolniški od začetka pa do konca (rok imam 3.5.) z omejitvijo gibanja v kraju prebivališča  - to je v Lj.
(do 12.12., potem moram pa spet podaljšat in mi lahko napišejo tudi, da moram mirovat?).

Zdej me pa zanima, a morm komisijo vprašat, če se lahko poročim oziroma jim sporočit, al nej se naredim neumno ali kako???? Mal bo čudn ko bo kar naenkrat drug priimek.

A je katera to prakticirala???

Pa še nekaj me zanima, kako je potem z zdravstveno izkaznico - ker sem ves čas pri zdravnikih, jo moraš takoj spremenit, al lahko uporabljaš še staro user posted image

Tale slovenska birokracija...................

LP,P.

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 11:40:54   
niki5
Če imaš omejeno gibanje,potem je potrebno upošetevati in se držati določil, tako kot če ti bo pisalo da je potrebno mirovati, potem ni nič drugega za njih sprejemljivo. Lahko pa pač tvegaš in greš na lastno pest..

Glede zavarovanja.. ne vem kaj te zanima.. kaj boš spreminjala??
Naslov oz priimek se ti avtomatično spremeni, ko to storiš na mačkovi.. ko vsatviš v avtomat, kjer potrjuješ zavarovanje, se ti podatki osvežijo..

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 11:45:30   
petka
Kaj, pa mi menda ne bo treba zdej poroke odpovedat??????? Tolko razumljivi pa menda že so??? 

_____________________________





(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 12:44:14   
kofetek2010
niki5 - glede kartice zavarovanja pa tole ne drži user posted image  dobiš novo kartico z novim priimkom user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 13:22:37   
Moyca_
dobro vprašanje- samo odgovora ne poznamuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 14:06:34   
nikcikcak
Kolikor vem se tudi bolani lahko poroči na domu oz. celo v bolnici, matičar pride npr. na dom. Mogoče se lahko zgovoriš na to če te bo kdo kaj spraševal, prej pa še preveri!

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 14:55:42   
Anonimen
Ne komplicirati. Ti se samo poroči. user posted image

Edino zdravnika lahko vprašaš, če ti  napiše potrdilo, da ne ogrožaš tako svojega zdravja. Potem ti komisija ne more nič. Upam, da dobro poznaš svojega osebnega dravnika, sicer pa mislim, da če mu poveš, da se boš poročila, ne bo nič kompliciral.

Edino glej, da ne boš preveč skakala na poroki, da bi kaj ven padlouser posted image user posted image

Veliko sreče vama želim

(odgovor članu nikcikcak)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 16:15:45   
ursk@
Ti se kar poroči.user posted image  user posted image  user posted image . Tudi jaz sem se, ko sem bila na bolniški. Saj ti nihče ne more dokazat, kje si se poročila. Pa saj tako daleč se ne spuščajo.
Glede priimka pa je tako, da moraš preko obrazca M1/2 javit v službo, kjer si zaposlena, da oni oddajo spremembo na zavod za zdravstveno. Potem pa dobiš novo kartico po pošti.
Uživaj še naprej in lepo poroko ti želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 17:52:39   
Nikita***
Spremembo priimka in naslova so pri meni javili iz službe na ZZZS, spremenili so podatke, vendar kartice nisem dobila nove (pa je že dve leti od tega). Ko potrjujem kartico, mi vedno napiše: vaši podatki na zunanjosti kartice se razlikujejo od podatkov, shranjenih pri ZZZS. 

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu ursk@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
27.11.2005 20:42:25   
emaa
Glede poroke ne vem, za zavarovanje pa kot so punce rekle v službo javit nove podatke, oni pošljejo obrazec na ZZZS. Zraven priložiš zdravstveno izkaznico ali pa tudi ne (odvisno kako se zmeniš), za vmesni čas ko ni nove kartice ZZZS pošlje potrdilo o zavarovanju na papirju. Novo kartico dobiš v 2-3 tednih. Jery ti pa na enoti ZZZS vprašaj glede kartice, ker se ti lahko zgodi, da ti jo bo zdravkomat enkrat samo zadržal.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
28.11.2005 8:03:27   
ur+sa
men se zid, da ce si ti na bolniski, pomeni da moras pocivati. ponavad je tko , da ce si na bolniski, te loh pridejo kontrolirat, in ce te ni doma.. je kriza... nevem pa kuko je stem omejenim gibanjem..to loh pomeni tudi da se lahko porocis, ..?? cene pa poroko prestavi v LJ, v obmocje v katerem se lahko gibljesuser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se lahko poročim na bolniški?
28.11.2005 11:57:09   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

niki5 - glede kartice zavarovanja pa tole ne drži user posted image  dobiš novo kartico z novim priimkom user posted image


ups.. prav imaš.. velja samo za spremembo bivališča..

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?