|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hladilnik..........
27.11.2005 21:07:56   
*maja
Nam je naš hladilnik dušco spustil user posted image , in se tako jutri z mojim odpravljava v shoping po novega, pa me zanima kakšne izkušnje imate z različnimi firmami in kaj mislite o tem da imaš hladilnik kombiniran s skrinjo ali samo hladilnik in potem skrijo posebaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hladilnik..........
27.11.2005 21:27:36   
Lunca1
Midva imava Elektroluxa in sva zadovoljna. Imava pa hladilnik 180 cm, kombiniran je s skrinjo. če bi še enkrat izbirala bi vzela višjega - 200cm. Načeloma nama ta velikost zadošča, doma pa imamo enega 200cm (hladilnik+skrinja) in enega mini v kuhinji (brez zamrzovalnega dela). Midva sva kupila še posebej skrinjo, ker nama je bil hladilnikov zamrzovalni del (3 predali) absolutno premajhen.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hladilnik..........
27.11.2005 21:41:01   
NinaŠ
Mi imamo Gorenje, visok 180 cm, hladilnik kombiniran s skrinjo - 2/3 hladilnik, 1/3 skrinja.

Ali boš kupovala hladilnik in skrinjo ali vse v enem, pa je verjetno najbolj odvisno od vaših potreb in prostorskih omejitev. Nam naš čisto zadošča, saj ne delamo kakih "zalog za zimo" in vse kupujemo sproti, pa tudi če bi hotela skrinjo posebaj jo itak nimam kam dati.

LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hladilnik..........
27.11.2005 22:42:05   
Marogica
Mi imamo Samsung-ameriškega. Smo zelo zadovoljni, prostora je toliko, da se vse najde, zmrzovalni del je tudi dovolj velik, pa še tekoča voda je priklopljena, tako da lahko poleti pijemo mrzlo vodo ali pa delamo kocke, crash-ice ipd.....
Ima še polno drugih fint, tako da se ga splača kupit, če imaš dovolj prostora.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
27.11.2005 22:52:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hladilnik..........
28.11.2005 10:39:44   
paris
Imam Zanussi- Elektrolux kombiniran s skrinjo in je v redu.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hladilnik..........
28.11.2005 22:45:47   
Nasy
Midva imava pa Liebher, ki je baje od Miele(ne vem, če sem prav napisalauser posted image le druga znamka) kombiniran s skrinjo, čeprav so trije predali skoraj premalo..drugače pa sva zadovoljna. Saj malo povprašaš po trgovinah, znajo zelo lepo razložit.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hladilnik..........
29.11.2005 9:50:18   
Anonimen
Mi smo kupili visok hladilnik,posebej hladilna omara,spodaj pa zamrzovalna skrinja.Znamke OCEAN(italijanski)kupljen pri nas in še srečo smo imeli,ker smo naleteli na akcijsko prodajo.Sem zalo zadovoljna z njim.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hladilnik..........
29.11.2005 10:14:57   
Anonimen
če živiš v bloku in maš dvigalo, pazi kok velicga bpš kupila.
Da ga boš lahk v dvigalo spravila.user posted image

Mislim resno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hladilnik..........
29.11.2005 10:38:10   
pupika
Mi smo se kar malo pomatrali, da smo ga spravili skozi vrata, ker ga nismo hotli spravit skozi glavni vhod ampak smo se matrali pri stranskem vhodu, nam ga vsaj ni blo treba nosit po štengah. Smo ga mogli prej čisto odviti in smo golega brez embaleža počasi potiskali skozi vrata, ma nam je šlo skoraj za las noter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hladilnik..........
29.11.2005 10:42:11   
Mijavček
Midva imava Gorenje 187 cm, kombiniran. Zaenkrat brez pripomb, ga mava šele 6 tednov. Ima 4 predale zamrzovalnika in je za nas to dovolj.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hladilnik..........
29.11.2005 10:55:17   
baguSka
Haha tud mi smo mel probleme z dvigalom in smo mogl vrata s hladilnika snet, da je šu sploh not. Drugače bi ga mogl nest u devet štuk user posted image Uglavnem ratal nam je in zdej nam pridno služi že slabi dve leti. Znamke Liebher mensezdi, je pa hladilna omara z zmrzovalnikom vzgori (105l, brez predalov, s policami). Hladilnik ma še nulto cono, antibakterijsko prevleko, antizmrzovalec in tamalo porabo. Suuuper zadovoljna, edin cena je bla mau visoka user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hladilnik..........
30.11.2005 2:04:51   
Anonimen
Midva imava Gorenjev hladilnik, kombiniran s skrinjo (nimava placa za posebej skrinjo, drgač bi mogoče tud o tem razmislila). Zgornji del je hladilni, spodnji pa zamrzovalni (3 predali). Sva zelo zadovoljna.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?