|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   njam...........
29.11.2005 16:18:14   
Anonimen
dobila sem napad lakote  (sem malo pred user posted image ) in v navalu le-te sem izropala hladilnik..

dobesedno..user posted image

kaj sem nardila?? Ne vem niti sama.. ful se mi je zaluštalo česna.. in sm ga narezala, dodala malo suhe salame, kos kruha sem nadrobila, dodala jajčko, korenje, grah in koruzo in spekla..

vas zanima rezultat?!?!?

je v košu za smeti..user posted image

kaj bom jedla sedaj, ko je prazen hladilnik??!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: njam...........
29.11.2005 16:25:25   
mala maja
jaz sem isto tik pred user posted image  (k me je prejšni mesec pričakala 5 dni prej zdej pa ga spet sračka user posted image )

in v obupu pojedla 20dag salame im pol kile sveže domačega pečenega kruhka(hvala tašča-upam da ne bo mojmu povedala da ga je dala ker ga niuser posted image ) pa pol litra mleka.

Upsss kile.user posted image .....raj nimam tehtnice... se ne morem sekiratuser posted image


Aja jest mam tud prazemn hladilnik tako da te ne morem povabit na večerjo, a tisto v košu res ni užitno user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 29.11.2005 16:26:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: njam...........
29.11.2005 16:26:04   
barbara b
Jaz sem zastopila, da si bila lačna ti in ne koš za smeti user posted image
Sedaj pa poplakni še s kozarcem rujne vode.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: njam...........
29.11.2005 16:35:00   
Anonimen
najprej je začelo smrdet.....

in pol jaz (kot kakšna fina gospa user posted image ) dvignem nos, premagam ta grozni smrad, odprem usta in zamišljeno žvečim..

in žvečim...

in žvečim.....

in potem???

user posted image


(odgovor članu barbara b)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: njam...........
29.11.2005 16:38:03   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

najprej je začelo smrdet.....

in pol jaz (kot kakšna fina gospa user posted image ) dvignem nos, premagam ta grozni smrad, odprem usta in zamišljeno žvečim..

in žvečim...

in žvečim.....

in potem???

user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: njam...........
29.11.2005 16:39:06   
Anonimen
včasih se resno zamislim, kaj bom jedla ko bom user posted image ... kakšne umetnije bodo ratale šele takrat.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: njam...........
29.11.2005 16:40:44   
Anonimen
HA!!!

sem pogledala v hladilnik- PRAZNO!!!

pogledam v omaro... =kinder suprise... Mam celo vrečko RUM KOKOS....

bravo jaz!!!

a ste mi fouš?!?!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: njam...........
29.11.2005 17:18:08   
baguSka
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: njam...........
29.11.2005 17:20:58   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

včasih se resno zamislim, kaj bom jedla ko bom user posted image ... kakšne umetnije bodo ratale šele takrat.

user posted image



nobene umetnije ne bo user posted image  sam, da bo čimprej v ustih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?