|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:00:23   
Andra
Kot ste že razbrale iz naslova, me zanima, če ima katera doma omenjena ležišča in kako je zadovoljna z njimi?
Dobrodošlo vsako mnenje, tudi tistih, ki tega nimate....

Lep pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:07:38   
Anonimen
Jaz ga nimam vendar razmišljam o nakupu. Ga pa kr pohvalijo tisti, ki ga imajo. Jaz mam hudo alergijo na pršico in astmo, in bi obvezno rabila en tak jogi. Latex mi je zdravnik odsvetoval, saj se lahko zgodi, da bom še na to alergična. Pravi, da je dobro met tak jogi, ki ma zgornjo plast takšno, da ne prepušča pršic, ker od zunaj ga pa itak lahko posesša, seveda mora met sesalec HEPA filter! user posted image
Če pa nimate problema z alergijami, pol pa sploh ne vidim razloga, da ne bi vzeli tak jogi.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:11:20   
sašaš
Oj!

Nimam izkušenj, jih bom pa prav kmalu imela, saj nama jutri pripeljejo te jogije. user posted image  Malo pobrskaj z brskalnikom, saj je bilo že več debat na to temo - v večini primerov so jih punce hvalile. user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:17:11   
darjatimci
Mi smo kupili ta jogi za v otroško posteljico smo zadovoljni fantek spi tudi v redu tako,da ga v bistvu  lahko pohvalim.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:21:05   
baguSka
Evo jst sm pa ena k jih ne bom nikol kupla, ker tud ene pohvale nism slišala. Moraš met produšno podlago, drugač začne plesnet, pa lukne se začnejo čez cajt delat, torej se hitr poleži... eni so že trikrat menjal, pa še niso zadovoljni.. skratka nč kar bi me prepričal da je dobr

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:22:53   
rikica
Jaz ga imam nekje 1 leto in sem zelo zadovoljna.Nimam nobenih pripomb!Lp

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:24:34   
janjja
Moja starša ga imata že tri leta in sta zadovoljna, pa saj je vsak jogi treba dat na lateks da diha, tako da tega tudi. Fajn je ko se tako prilagodi človeku. Da bi se poležal?
No pri nas tega ni opazit.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:25:26   
MarijaPo
ni ga cez vodno posteljo user posted image

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:27:35   
CUKRČEK
Moj mož je v "fohu" in pravi, da nikoli ne bi kupil dormea. Tista plast proti pršicam je zelo tanka in seveda samo na eni strani.
Ker prespimo veeelik del življenja se splača več investirat v jogi. Malo se pozanimaj še v slovenslih firmal npr. Meblo, ki dela super jogije.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:32:46   
juma
Midva ga imava in sva zelo zadovoljna.Moraš pa spodaj dat lateks,če ne je trdo kot,da bi spal na betonu.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:32:58   
MarijaPo
zelo se strinjam s Cukerckom... Meblo je res zelo zelo kvaliteten!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:33:19   
mojčca
No, glede na to, da vse hvalite Dormeo, pa ga bom jaz skritizirala. Katastrofa. Ko sva ga imela, je bilo eno leto vse lepo in prav - super za spati, itd. Po enem letu, pa se je jogi kar pogreznil, tam, kjer sem ležala jaz oz. moj partner je nastala luknja. Ja, dobesedno si se kar zvalil vanjo. No, jogi sva reklamirala in dobila novega (so nama rekli, da je bila kao tovarniška napaka). Po enem letu pa zopet ista pesem. Zopet sva ga reklamirala in zahtevala nazaj denar, ki sva ga tudi dobila.

Pa nisem edina, ki nisem zadovoljna s tem ležiščem. Na sosednjem forumu sem našla  kar nekaj kritik na račun Dormea, pa tudi jaz poznam veliko NEZADOVOLJNIH uporabnikov. Saj pravim, eno leto je jogi v redu, potem pa se začne. No, ravno prejšnji teden je svakinja govorila z gospo, ki je jogi reklamirala že 9 .

To je moja izkušnja, odločitev pa je seveda tvoja. Ti pa priporočam, da se pred nakupom jogija dobro pozanimaš in vsak jogi preizkusiš, kajti ne kupuješ ga za eno leto in na njem vsak dan prespiš toliko in toliko ur. Tega, ki sva ga kupila sedaj je super, res pa, da je bil tudi dražji.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:38:08   
juma
Mojčca baje ga moraš obračati vsake toliko,da se ne začne delati luknja.Al si to delala pa ni nič pomagalo?Ne vem vsaj tako je bilo nama rečenouser posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 10:48:30   
klavdijas
Naš je star skoraj 4 leta in nima ene luknje.Tudi otroka imata oba lateks ležišče.  Meni se zdi zakon, nič ni potunfan, v njem se ne nabira prah..... Nebi pa nikoli več kupila klasičnega jogija v kasterem so fedri.

Lp,

           Klavdija 

(odgovor članu juma)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 11:20:43   
coca
Midva ga imava 3 leta in sva zelo zadovoljna z njim. Sva pa dala spodaj še njihove letvice (cca 7000 sit ena), da jogi diha, da si potem trdoto lahko sam nastaviš. Zakon! Nikoli več ne bi kupila s fedri!

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 11:22:33   
piščanc
midva sva ga kupila, sedaj bo ene tri mesece, samo nisva ravno zadovoljna. trd je ko user posted image , še posebej če imaš 50 kg. pogrešam fedre, ko se je vse majalo user posted image . edina dobra stvar je, če žiga spi pri meni, potem se ležišče ne maje, če grem iz postelje user posted image . no zato pa postelja škripa, ker je jogi tako trd (pa ni stara).

če bi se še enkrat odločila, ga ne bi več kupila, resno razmišljam o reklamaciji. včasih spim kar na tjašini postelji, če je ni, ker ona ima klasične fedre in letvice. v glavnem, če sta bolj lahke sorte, je ležišče dormeo podoben leseni deski, o tistem prilagajanju telesu pa niti sledu.

< Sporočilo je popravil piščanc -- 1.12.2005 11:23:48 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 11:44:49   
tanikaa
ga nimava, pa ga tudi nikoli ne bi kupila, ker ne zaupam tem tv prodajam. pa lahko ta izdelek reklamira sto znanih slovencev. saj bi tudi jaz za primeren denar hvalila vse mogoče.

midva sva pred dvema letoma kupila jogi (firme ne vem). zanj sva odštela bajno vsoto denarja, ker imam že od 14 leta probleme s hrbtenico.

niti enkrat mi ni bilo žal denarja za ta nakup in če bi bilo potrebno bi dala še več. imava super jogi, po dveh letih je kot nov, nobenih jamic, spim pa odlično. tudi partner je izredno zadovoljen. poleg tega pa je oblečen v neko tkanino, debelo kaka 2 cm, ki jo lahko snameš in opereš v pralnem stroju.

jogije pa itak imamo vsi na teh lateksih, ker sem mnenja, da mora vsak jogi "dihati".

piščanc, postelja pa ti verjetno škripleje zaradi tega, ker je dana deska na desko. se pravi les na les. daj zalepi en kos itisona ali kaj podobnega vmes in škripanje bo ponehalo. tako da bo nočna telovadba lahko potekala brez nezaželjenih zvokov.user posted image



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 11:55:01   
Lumpi
Jaz ga imam cca. 2 meseca in ga ne menjam za noben denar.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 13:28:46   
Anonimen
Midva sva ga mela. On je spal super od prvega dne. Jest pa dva meseca nisem zatisnila oči.

Bil je trd k beton, kot pravi pišče, js nisem mogla na njem spat niti pod točko razno.
Verjetno sva tolk različno spala na njem, ker sem jsest okol 50kg, bivši je mel pa okol 100kg. Mogoče je res nekaj na tem.

Men je bil v glavnem katastrofa.


(odgovor članu Lumpi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ležišča DORMEO
1.12.2005 13:41:48   
Anonimen
Moj ga ima že dobra tri leta na svoji polovici postelje, pa je zadovoljen. Zdaj je čas, da tudi sama zamenjam in bova verjetno vzela zakonskega, lateks varianto v Dolarju (City park, Lj). 

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?