|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kalup za svečnik
2.12.2005 11:16:08   
borovnička
Punce, zanima me, če je katera mogoče kje opazila kalup za svečnik v obliki vrtnice? V enem katalogu sem enkrat vidla kalup za svečnik (za čajno svečko) v obliki srčka, gor je mel pa eno majhno vrtnico. A mogoče katera ve, kje bi se to dalo kupit al pa naročit?

Pozdravček user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kalup za svečnik
2.12.2005 20:14:31   
india
Največ tega ima Prometej iz LJ, mislim, da tudi v Celju. Mogoče pokličeš k njim pa če imajo, ti bodo morda poslali po povzetju.
Drugače pa poglej, če greš kaj v Lipnico, tam na glavnem trgu je ena trgovina za ustvarjanej, zdaj se ne spomnim imena....če se spomnim, ti javim!
Kaj pa v MB pri Visageu?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kalup za svečnik
2.12.2005 22:10:39   
borovnička
Miška, v Prometeju sem že bla... nimajo. Kje je pa Visage v Mb? Nasproti glavnega trga? Zraven tiste čokoladnice?

Rada bi delala darila za svate, pa bi rada dobila tak kalup. Vse imajo, kar češ, samo nič kjer bi bla kaka vrtnica.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kalup za svečnik
3.12.2005 9:06:25   
india
Ja, borovnička, Visage je tam. Kaj pa v Lipnici si že bila? Skorajda sigurno bi to morala tam dobit. KO se vrne danes mož iz službe, ga vprašam za ime, pa ti javim! 

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kalup za svečnik
3.12.2005 11:53:22   
india
Borovnička, danes sem bila pri Visagu, na Gl.trgu, pa mi je gospa rekla, da se bo sigurno kaj našlo,če ne, pa ti ga bodo naročili!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kalup za svečnik
3.12.2005 22:21:42   
borovnička
Miška pa ti si zlata! user posted image  

V Lipnici pa še nisva bla. Bi blo fajn it pogledat.  Saj, ko se bom tja odpravljala, se sigurno nate obrnem, da mi bolj točno poveš kje je ta trgovina.

Drugače sem pa v Visage-u že nekaj gledala pa je bla ena prodajalka in je odrezavo rekla, da tega nimajo in da se ne da tega naročit. Bom šla pa sigurno v ponedeljek tja še enkrat in če ne dobim, črta do Lipnice.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?