|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naslov internetne strani dr Lukmana
16.1.2006 15:16:09   
Naty*Taja
A ga katera ve? Baje ima svojo stran , pa mi na nobenem brskalniku  ne vrže ven. al pa ne iščem prav?!

_____________________________

MONTIGNAC
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naslov internetne strani dr Lukmana
16.1.2006 17:43:35   
soncece24
A ma svojo internetno stran al kaj??? pa ded je pravi as, no. On je tudi moj G, tak da me res zanima, če ma ktera to stran. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naslov internetne strani dr Lukmana
16.1.2006 17:45:44   
soncece24
http://www.ginekologija-lukman.si/

evo, našla s prve!


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naslov internetne strani dr Lukmana
16.1.2006 20:38:29   
tija75
A ve katera mogoče koliko stane 3D posnetek na CD in pregled z 3D UZ-jem pri dr. Lukmanu.

Čao in hvala za odgovor, seveda če katera ve.

Tija

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naslov internetne strani dr Lukmana
16.1.2006 20:43:34   
soncece24
milan.lukman@siol.net

vprašaj ga!


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naslov internetne strani dr Lukmana
16.1.2006 20:44:48   
soncece24
No, pozabla sem še napisat, da je ful prijazen gospod in ti bo sigurno vse razložil po mailu (čeprav verjetno sestra odgovarja, ki je tudi ok, samo malo počasna user posted image user posted image ). 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naslov internetne strani dr Lukmana
16.1.2006 21:19:27   
Pi@
3d UZ stane 13.000 posname ti pa na USB ključ (za CD žal ne vem). Se ful splača dat ta denar za to kar dobiš v zameno. Midva sva bila navdušena.user posted image

_____________________________

12.4.2006 nas je osrečil mali Bor

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naslov internetne strani dr Lukmana
22.1.2006 18:42:13   
Naty*Taja
O hvala sončece - jaz sem se šele danes spomnala tole pogledat. Kak hudiča men pa ni vrgl za boga ne nič ven! Si bom prebrala internet za telebane. user posted image
MI gremo našga sončka 31.1. gledat k Lukmanu, pa vam sporočim , kako je blo. Če se takle fajn vidi ko tamle na slikicah bo itak super. Sem bla pa že zadnjič na nuhalni pri Strahovi ful navdušena, ko se je tak lepo vidlo kak miga pa maha...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?