|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi naredile...
28.1.2006 12:03:08   
*maja
No stvar je taka: po dolgem času se mi je ponudila prilika, da grem lahko danes zvečer malo ven s svojimi prijatelji. Ne mislimo it ne vem kam žurat ali kaj podobnega, šli bi na eno tekmo malo poferbcat, malo med ljudi, kakšno pametno rečt,... Doma me nebi bilo od približno 18.00 pa tam do najkasneje 23.30 ure.

Problem pa je v tem, da je naša najmlaša pika (7 mesecev) spet pokasirala vročino. In zdaj ne vem ali naj ostanem doma ali naj grem. Malo dvomim o tem kako se bo moj znašel z vsemi tremi (še nikoli ni bil sam zvečer doma z vsemi, da bi jih moral spravit spat,...), sploh pa me mori to da je tamala spet zbolela.

Po drugi strani si pa res želim it malo med ljudi user posted image . Nisem bila sama nikjer že dobro leto in pol, in moram priznati da sem že kar malo pozabila kako to izgleda.

Skratka kaj bi ve naredile na mojem mestu? Bi šle, ali bi raje ostale doma  user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 12:07:16   
Anonimen
desca praš če misl da bi zmogu in če bi reku ja bi šla. sicer vrjetn z mal slabe vesti kar je najmlajši bolan, ampak bi mela mobi s sabo pa nej pokliče če bi bla kaka panika

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 12:09:14   
*maja
Jah če bom deca vprašla , če bo zmogu mi bo itak da reku da naj doma ostanem, ker bi on tko rajš vidu user posted image . Je blo vedno tko, ko sm hotla km it sama, pa surlo je mel do tal še cel tedn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 12:14:04   
Anonimen
aja??? no tega pa nism pričakvala...moj bi mi namreč reku pejt pa uživi ne glede na to da pojma ne bi mel kako bi vse popedenov. no zgleda da mamo različne desce user posted image

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 12:26:08   
ZARA
Joj, maja*, pejt in si prvošč en time out! Se bo že znajdu, ker se bo mogu...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 13:16:27   
morskadeklica
Joj, Maja, a ti se pa moraš znajti, al kaj, zato ker si ženska, on se pa ne bo mogel.user posted image  Jih bo že dal v red. Tudi ti si se morala tega naučiti (nisi bila rojena z znanjem, kako porihtati otroke, jih dati spat, ampak si se tega naučila), se bo pa še on. Pojdi ven.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 14:36:15   
dory
Ne vem zakaj bi bil tvoj dragi priviligiran...na tvojem mestu bi mu pustila vsa potrebna navodila in sla ven..konec koncev je tudi blagostanje moje duse nekaj vredno aneuser posted image

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 16:25:27   
*maja
No sem se odločila da grem, edino če bi naša piša res ful zakuhala (glede na to da je že cel dan brez vročine).
Se bo moj že znajdu, če ne pa obstajajo mobiteli user posted image .

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 20:06:54   
Maček Muri
Uživaj! Veš, ponavadi je bolj fiksna ideja mamic, da očka ne bo sfolgal. Brez skrbi da bo, pa še kako.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 20:42:44   
Anonimen
verjetno si že zunaj user posted image

(odgovor članu Maček Muri)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 21:26:05   
lelaval
Upam, da uživaš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 22:21:45   
Meggi




Jav me mamice,.. sploh ne mormo od doma da nas ne bi skrbel kako bodo otroci, al bodo zaspal (vedno zaspijo slej al prej)........

          Vprašimo se ,a bi se ATA apraševal kako bomo zmogle????

        Moj je jasen primer. Deci imajo svoj biljard ob večeru od 19 dalje. Jaz pa naj dam doma obe spat, veliko in malo 2 meseca ki še nima čist ritma- ga dobiva počas res. Gre za to da se družina prilagadi njegovim foram in ne on družini. Sem mu ravno včeri spet to deklamirala.

No seveda sem ukrepala, da mi zvečer preden gre ta veliko skopa sprav spat in basta.

     Jaz seveda sedaj pri 2 mes. res še ne morem v teh udarnih urah ven a BOM ŠLA.

     PRIVOŠČIMO SI. Itak pri bajti naveč delamo (no gosp, otroc,...............

No ravno danes sem šla pop. sama v slaščilarno na rolco,  s cajtngi me uro in pol ni blo- domov prišla kot ROŽA.


           odprimo si oči in Živimo.



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bi naredile...
28.1.2006 22:52:57   
*maja
Evo punce sem že nazaj user posted image . Bilo je super, sem končno malo odmislila otroke in uživala po svoje, prišla sem domov kot user posted image .
Moj pa seveda ima spet surlo.... pa kaj kar naj jo ima user posted image . Prav kmalu tale večer ponovim user posted image .

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bi naredile...
29.1.2006 0:03:47   
morskadeklica
Tole je pa full lepo slišatuser posted image  da si uživala. Glede surle pa.... Drugič bodi zunaj še dlje, ne le do desetihuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bi naredile...
29.1.2006 1:54:08   
KODA
user posted image lepo,da si se imela fajn.Bo treba še kdaj ponovit.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?