|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 11:58:44   
tinkatonka
Dobro jutro še od mene!

Sarazan..... želim ti hiter porod. Da ne bo tko kot pri moji prijateljici, ki ji je voda odtekla, a se ni nič odpirala in brez popadkov in je bila v porodnišnici že okrog 8h zjutraj, rodila je pa ob pol polnoči. To je pa kr dolga a ne! No vseeno, upam da pri tebi temu ni tako!!! Komaj čakam da nam Evii sporoči veselo novičko.

Jaz sem tud zato da najprej spustimo naprej uniq, Ali1 in štručko. Potem naj bo Čuko na vrsti in tko naprej po seznamu.

user posted image Evii....user posted image  za tvojega možeka in njegovo zmago!

Sem mojega spraševala če ga kej nervoza daje, ker  se porod čedalje bolj bliža. Je rekel, da zdej še ni panike, ampak da zadnji teden bo pa najbrž kr nervozen in paničen. user posted image user posted image  Je rekel, da bom tko in tko šele po 20.februarju rodila in sem ga smrtno resno vprašala, če hoče imet slučajno doma tečno ženouser posted image user posted image user posted image !! No pol je pa rekel samo, da boljš da se pričakuje da bo kakšen teden kasneje, ker potem nisi tok živčen če zamuja, kot da ga pa tok prej pričakuješ, user posted image  bi pa zamujal: Ja čudno teorijo ma tale moj mož.


No danes bo pri nas "slovensko" kosilo. Goveja župca, govedina, krompir in solata. Mnjami......Moram it počasi kuhat!


LP Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 12:02:12   
ursa_p
Uf ... tole pa je novicka in pol ... presenecenje, res. Me je kr sokiralo.

V glavnem ... vceraj sem pripravila cisto vse za nasega malcka. Vse ta male cunjice sem ze zlozila v predalnike, pa plenicke zraven, tako da imamo za zacetek pripravljeno. Pa vceraj sva posteljico postavila, ampak je cisto na tleh, tako da jo morava se dvignit. Vceraj sem pripravljala vse skupaj od 9-ih pa do 2-eh ponoci. Potem sem skocila se pod tus, potem pa obvezno mazanje strij in okolice. user posted image

Drugace je pri meni danes kar mir ... no, kak popadek je ze bil, pa par norih bolecin v medenici, ampak drugace sem pa v redu.

Aja, sem ugotovila, da ene stvari se nimam pripravljene ... kapico (tisto za spodaj imam, ampak tisto za zgoraj pa ne), ker nimam obcutka kako veliko naj vzamem, pa kaksne oblike! user posted image

Zdej grem pa pospravit do konca, pa posesat, preden dobiva obiske.

Drugace imam pa jutri spet CTG ... upam, da pridem se do tja, potem pa darilo za mojega bratca ... hehe ... sem optimist, sej vem.

Drzim pesti kar za vse! user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 12:07:13   
suky
Eh ta luna...nč me ne seka dons!Ravno nasprotno, prov dobr se počutm in sem tud odlično spala. Pa tah preplah včeriuser posted image

Tud js držim pesti za sarazan in ji ful zavidam, ker bo danes že pestvala.

Prov vem, da zdej bomo začele rojevat kot po tekočem traku. Vsak dan sigurno po ena....js sem se odločila, da počakam do četrtka na CTG pol grem pa v petek na akopunkturo (bog si ga vedi če sem prov napisalauser posted image ) , kjer bom opravla še zadnjo seanso in potem grem veselo rodit 5.2., da bova s piko poko ravno en mesec narazen po rojstnih dnevihuser posted image . Sem zadnjič po telefonu se menla, da grem na akopunkturo in mi je reku, da on zna mal pospešit porod, če bi si želela. No, in glede na to da je mala pikica že dost zrela, ne bi mela nč proti. Eh, pomoje, ko bom tja pršla se bom čist posuser posted image !!

A vas kej hemeroidi matrajo??? Mene ne, čeprov sem včeri opazla, da jo mam vse zunaj, ker mi vse noro dol prtiska...ko da mi bo čreva vn padla. Sej samo, da ne boliuser posted image

Se slišmo zvečer in takrat si upam stavit, da bo nova dojenčica med nami(od sarazan sigurno)user posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 12:38:45   
Ali1

Tudi pri meni NIČ SPLOH... user posted image user posted image meni se res zdi kot, da ne bom nikoli rodila.... user posted image Ma kaka luna neki... naj se gre solit... user posted image
Jutri imam pregled v bolnici in močno upam, da mi bodo naredili KONČNO tudi ta božji UZ, da vidim koliko velika je moja pupa.... se prav bojim... če bo slučajno po poročilih, da se je rodila največja pupa v zgodovini človeštva- vedite, da je to moja pupauser posted image ...user posted image

Vsi me kličejo... če sem že... Prav zoprno......... UFFFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
čE BI ŽE - BI ŽE VEDLI, NE!!!!!!!!??????????? UFFFAAA- HOČEM RODIT ŽE ENKRAT!!!!!!!!!
Oprostite, ker sem si malo dala duška, ampak..... kaj naj rečem.... malo sem tečna.....

Držim pesti za vse!!!!!! Lep dan!!!!!!!!!!!!user posted image

P.S. Januracice?????? Ste še vedno v enem kosu?????????user posted image

Alienka user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 12:59:11   
suky
ursa_p šele zdej sem vidla tvoje ljubljenčke....aaaaaaaaaaaa najboljši so. A sta to dve dogice pa dva boksarčka???? Boksarji so v obrazek mal podobni mopsijem. Js mam 3leta starga mopsa, scrklanca največga.

Če bi mela večje stanovanje bi mela takoj take "kužije"user posted image  To bojo nori na tvojga otročička.Sploh boksarji so znani, da so ful nori na otročke.

zdej grem pa res dol RR......
user posted image


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu Ali1)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 13:36:34   
uniq
Ali1 od kod sploh si???....nisem še preverila. Drgač sem tud sama še v enem kosu in ta luna nič ne pomaga......sm pa naveličana tko k ti. Mam tud jest jutr pregled....in bomo vidl kaj bojo rekl...mogoče mi sprožijo.....

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 15:00:27   
uniq
V glavnem bejbike..neki se začelo.......ampak samo kot otrdevanje. Zapisujem si že od 12 50. Najprej blo na 12-14 min ....zej bilo 4x na 10 min....mogoč bom pa le spravla to trmo ven iz buhija....sej se še javim....

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 15:33:28   
štručka
Uniq , držim pesti, da se je začelo. Pri meni se še popolnoma nič ne dogaja.

PA DANEEEEEEES imam rok....user posted image user posted image .



(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 16:17:52   
Eviii
jst sm si pa zdej privoščla en popoldanski spanec. zdej grem malo pred tv in pol si bom privoščla še eno počivanje v banji. samo se morem najprej malo zbudit, da ne bom zaspala v njej user posted image user posted image user posted image .
no, drage januarčice, kaj z vami ne bo nič? glejte, ki januarja je že skori konc... mi vas rade sprejmemo v našo družbo, samo teh user posted image  pa res ne morete večno čuvat v vaših bušijih user posted image . kot zgleda, se je uniq opogumnla in bo mogoče šla danes v rim. od ostalih pa nimam še nič novičk...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 18:53:59   
Ali1
Uniq...... Jaz sem iz Kopra... Ti?
Tebi so že pregledali plodovnico? Meni še niso in močno upam, da mi jo bodo jutri...
Držim pesti, da so to ta pravi popadki in da boš imela čimlažji in hiter porod.. pa zdravega user posted image .... Srečno...

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 19:11:19   
Eviii
no, pa je pršu sms od sarazan:

naša sara se je rodila danes ob 17.15. velika je 52 cm, težka 3330 g. vse je ok. srečna mami in oči sva do neba.

bravo, sara in bravo sarazan in seveda bravo tudi oči user posted image user posted image user posted image
od wallery pa še vedno nobenih novic. vrjetno jo še kr pregledujejo. upajmo, da se ob tudi ona kmalu oglasla.
no, jst sm si danes popoldne privoščla malo nege zase. je tko pasalo user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Ali1)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 19:13:26   
tinkatonka
user posted image  ISKRENE ČESTITKE ZA LEPOTIČKO SARO!!! user posted image

Čestitke seveda tudi pogumni mamici sarazan in očkatu male Sare!



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 19:17:54   
taja27
Tudi jaz se pridružujem čestitkam za malo Saro in njeno mami in očija, sevedauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 19:22:43   
marty5
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image Sari in presrečnim staršem!


Že celo popoldne hodim gor na RR in čakam na novičke user posted image .........

Punce, jaz bi tudi čez 2 tedna kar rodila - naslednjo luno si kar rezerviram user posted image ....Zmenjeno? user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 19:39:36   
suky
No, pa sem dočakala novičko...cel dan že špegam in čakam...

ČESTITKE MALI SARI, MAMICI IN OČIJUuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 19:42:21   
suky
marty5 5.2. je krajec, ki zna bit še bolj zagulen kot polna luna zato glej, da nauš že 5.povila svoje deteuser posted image



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 20:02:08   
čuko
user posted image Čestitke tudi od mene mali Sari, mamici in atiju!user posted image user posted image

Natalja: moja torba je že tri tedne pripravljena, ker so mi pravli kak bom prej rodila, tak da jo ti pripravi, pa kar greva!

Wallery: držim pesti, da se bo vse hitro in dobro izšlo.

Lepo bodite, se čujemo in čitamo!

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 20:07:57   
sazi
Čestitke družinici za malo Saro!!!
Pa je imela sarazan rok samo 1 dan pred mano.
Tako da tiste februarčice, ki se "grebete" za termine ob naslednji luni, PDP imate pa še konec meseca. NE PREHITEVAJTE, nas je še kar nekaj, ki bi rade prišle prej na vrsto...

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 21:50:19   
natalia
bravo sara, mami in ati !!! user posted image user posted image

čuko, men so isto govorili, zdaj pa se mi že na potovalki prah in pajki nabirajo., zgleda da boma še danes doma....user posted image

wallery, novičkeee....

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 22:26:27   
čuko
Natalja: vidim, da si tudi iz MB, mogoče pa bova skupaj rodili!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
29.1.2006 23:27:12   
jasnica
Čestitke za malo Saro!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ena user posted image  za mamico!

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
30.1.2006 6:57:31   
tinkatonka
Dobro jutro!

Jah danes sem imela pa jaz bolj kot ne neprespano noč. Sem se zadnjič prekmalu hvalila, kako jaz super in dobro spim. No mogoče je pa ratlog to, da me je mož že ob 5h zbudil, ker je šel spet v Protorož do sobote. No samo toliko da veste, da jaz res ne bom rodila pred 20.februarjem. Tok da veste kdo vam bo delal družbo do takrat ali pa še dlje.

Jaz grem zdele v laboratorij lulat, ker imam potem ob pol enih pregled in CTG. Pa se vam bom potem javila in kaj več napisala kako sva jaz in user posted image . Me prav zanima al sem dobila gor spet kako kilo. Upam da ne. Sem bla res pridna in se držala neslane diete. Amapak voda je še kar v meni. user posted image

Čavbav do naslednjega javljanja v živo. user posted image

Lp Tina

p.s. Bobika bi se pa zdej tud lahko že kaj javila in povedala svojo porodno izkušnjo. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
30.1.2006 7:07:24   
Eviii
jutro vsem, predvsem pa zgodnji tinkatonki...
jst sm tudi zgodnja. me je zbudila vročina v sobi. ne vem, kaj mi je. se kr naprej potim. pa imam v sobi ugasnjeno gretje. tej hormoni mi res nagajajo 100 na uro.
drugače grem pa tudi jst kmalu v laboratorij. me je poslala moja splošna zdravnica, ker sm mela virozo. pa da kontroliramo malo vodo in vidimo, če je kaka bakterija kje...
danes imam kr nabit dan. moreva z možekom urejat neke zadeve za njegovo firmo. pa še en njegov kolega pride s švedske in ga greva iskat na letališče v ronche (trst). tko da se bom vrjetno javla kej proti poznemu popoldnevu oziroma vičiru.
wallery se ni še nič oglasla. in tudi sama sm glih razmišljala, kje je bobika...
no, kmalu je tle naš februar. in končno se bojo začele olimpijske tudi za naše user posted image ... po moje se bojo kr potegovali, kdo bo prej in bolj zdrav pršu na cilj user posted image . vsekakor pa se strinjam, da najprej odrešimo naše januarke, ki so se nam pridružle. pol pa lepo po vrsti... tiste, ki imate danes preglede, se pa kr javite in povejte kake novosti o user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
30.1.2006 8:32:43   
BaGSi
Čestitke Sarazan!!!!! in bravo za ta pravo punco Saro!!!!

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Zadnji mesec februarčič 2006
30.1.2006 8:59:11   
marty5
Dobro jutro,

jaz sem pa zbolela user posted image . Kaka virozca me je očitno res napadla......sem dobila vse v paketu: boleče grlo, zaprt nos in splošno slabo počutje. Pa sem se uspešno vsemu izognila celo user posted image ....

Danes popoldne me še LJ čaka - me bo user posted image  dostavil pred faks in čez 45 min še dvignil in odpeljal nazaj domov. Pol pa konec user posted image . Sem že prepričana, da bom nardila, user posted image user posted image user posted image  hitro na les potrkam.

Jaz moram tudi v laboratorij oz. me je G poslal kar na transfuzijo (oddelek) za test hepatitisa. Drugega pa nič. Po moje tudi s CTGjem ne bo nič, razen če bom šla čez rok...

Wallery pa se muči že kr nekaj časa........upam, da se bo res kmalu javila - tudi ona v dveh kosih user posted image .
Januarke, ve pa pohitite, sta le še 2 dneva user posted image .

A še katero ful boli križ? mene je začel včeraj zvečar in kr ni in ni konca - kot da mi nekaj žari not v križu. Me že dolgo dolgo ni bolel.

Glede zadrževanja vode - Tinkatonka, jaz sem tudi vsa zabuhla....včasih mi od zabuhlosti teža varira tudi za 3kg (zjutraj in zvečer). Pa sploh ne jem slano, ker mi že od prej ne paše. Edino kar pomaga je ful pit (obvezno voda ali čaj), meni pa tudi pomaga masaža nog in stopal, za kar že kak mesec pridno izkoriščam user posted image ....gležnji in prsti na nogah kar uplahnejo pa njej, jaz pa šibam lulat user posted image . Ja, in seveda - noge v luft.

Dobro opravite na pregledih in seveda čakamo na dobre novičke user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?